Online: 0 Tag és 1 Vendég | Hozzászólások száma: 36199 | Legújabb tag: Ildyko
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  141  142  143  144  145  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Orsi

Elküldve: 2009. Január 16. - 18:53 | Szerkesztve: Orsi
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2009. Január 16. - 18:42) -kor küldött üzenetére

Picinováról próbáltad már? Nekem max. sebeséggel jött. Csak kellett neki 15 perc, mire beindult rendesen.
__________________
Life is random, so am I.
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 16. - 18:48
Válasz
Elég korrekt monster of the week rész volt.
Mondjuk a "gyerekek" háttértörténete kissé hihetetlenre jött ki, ami mivel emberekről volt szó így szöget ütött a fejembe, de horror vagy mi fene, csak túl kell tegyem rajta magam.
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 16. - 18:42 | Szerkesztve: SammyWinchester
Válasz
Az a véleményem, hogy kezdem felhúzni magam, mert egy ingyentorrentes oldalról se akart elindulni a letöltés, és most szedhetem megin bit***en-ről az 1 gigát :\ És most jön 2.0 kb/s sebességgel...Hát besz@rok..
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Nikkie

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 16. - 16:06
Válasz
Vélemény az új részről?

Elvonási tüneteim közepette szinte megváltás volt egy ilyen jó részt kapni Én szabályosan rettegtem, pedig ahogy Dean mondaná ezek csak emberek voltak XD Anno a The Benders is nagyon tetszett nekem, de szerintem ezt is meg fogom még párszor nézni. A falban felnőtt gyerekek nagyon nagy ötlet! Uramatyám! Kirázott a hideg, amikor a kislány beleharapott abba a patkányba... ufff.... A vége amúgy már megint jó ríkatósra sikeredett, szóval meg is könnyeztem. Összességében szerintem durva rész volt, attól eltekintve hogy nem érintette a főszálat. Köszönöm írócskák!
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 16. - 16:04
Válasz
Májti:
Zrikáljál csak, de én már megittam a kávém, és megnéztem a részt is...


............................................................**********************
............................................................**********************
............................................................**********************

Ez a véleményem arról, hogy 10:22-kor még a suliban voltam, te meg kávészürcsölgetés közben nézted a részt... De persze no harag....

Deino:
nagy spoiler nincs,


Megnéztem. Jót röhögtem. Estére megpróbálom megnézni, ha nem felejtem el, hogy van új rész (mert ugye egyeseknek még 6-kor órája lesz... :P)
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Sziszmok

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 16. - 14:56
Válasz
OFF: Ma néztem egy filmet az Ismeretlen hívást, a régi Ruby játszott benne egy kamasz lány :D Kicsit visszafiatalították, alig ismertem fel...
__________________
_______________________________
Kicsi a bors, de főleg az őrölt....
http://marketingel.blog.hu/
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 16. - 13:06
Válasz
Végre elérkezett ez a nap is. :D
Alig várom a feliratot és már nézem is.
Már megnéztem újra a 4.évad részeit, és a 3.évadot is mindjárt befejezem újra:D
Shelby

Elküldve: 2009. Január 16. - 12:00
Válasz
Válasz:
Deino (2009. Január 16. - 10:55) -kor küldött üzenetére

OMG, hát az uccsó télleg naon kemény.
__________________
"The most painful state of being is remembering the future, particularly one you can never have."
Májti

Elküldve: 2009. Január 16. - 11:23 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Válasz:
Deino (2009. Január 16. - 10:55) -kor küldött üzenetére

Azért a második kép sem semmi. De igazad van, a Ranger napszemüveg nagyon sokat emel a dizájnon!
__________________
"My name is Death and the End is here."
Deino

Névtelen
Elküldve: 2009. Január 16. - 10:55
Válasz
nemtom linkelte-e már valaki, de HQ képek az emlegetett torna tanáros részből:

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ]

Hogy én ezeken a képeken mekkorát röhögtem :D az utolsó überállat :D nagy spoiler nincs, csak Dean kinézete :D
Májti

Elküldve: 2009. Január 16. - 10:22
Válasz
Válasz:
Jacob (2009. Január 16. - 05:35) -kor küldött üzenetére

Zrikáljál csak, de én már megittam a kávém, és megnéztem a részt is...
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 16. - 05:35
Válasz
Májti:

Nah, ide is eljutottunk, hogy kezdünk a színészek testi adottságaival foglalkozni... Miezmá, nyálcsorda, vagy csak az elvonási tünetek?!

Jensen "jó ó lábai" témához csak annyit tennék hozzá, hogy még mindig jobb, mintha x lenne, vagy mindkettő egyszerre. Nemtudom, észrevette-e már vki, aki nézte anno a Jerichót, Lennie James alias Robert Hawkins csípőficamosokat megszégyenítő mozgását, az orbitális térdbeli kereszteződése miatt...(Komolyan azt vártam, mikor vágnak be olyan jeleneteket, amikor a pasas mozgáskultúráját csodálhatom egész alakosan, mert már csak a járásán halálra röhögtem magam.) Nos, ehhez képest Jensen lábai semmik.


Néz már oda mit nem mond! De azért még regél az ó - és egyéb - lábakróL!

Cameron:

nem tudom mi lett eből a forumból de katasztrofa ..mintha egy telis teli női osztályba lennék

Májti:
Pfujjj! A gusztustalan nyálcsorgató nősténycsorda mindenit!

Pfff...nekem még száraz a billentyűm...
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Májti

Elküldve: 2009. Január 15. - 22:03
Válasz
Válasz:
Cameron (2009. Január 15. - 21:53) -kor küldött üzenetére

Pfujjj! A gusztustalan nyálcsorgató nősténycsorda mindenit!

Más:
Gugli a barátom alapon beírtam a kedvenc mozaik szavam(supnat), és csodák csodájára, értelmezi a kifejezést. Kár, hogy annó, nem védettem le...
__________________
"My name is Death and the End is here."
Cameron

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 15. - 21:53
Válasz
nem tudom mi lett eből a forumból de katasztrofa ..mintha egy telis teli női osztályba lennék:D
na elvileg hétvégén már halladhatunk tovább a kis kedvenc sorozatunkal(bár nekem a 24 az:P)
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 15. - 21:50
Válasz
Válasz:
Májti (2009. Január 15. - 21:20) -kor küldött üzenetére

Én bevárom a subot irigyellek Tee :D
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Májti

Elküldve: 2009. Január 15. - 21:20
Válasz
Nah, ide is eljutottunk, hogy kezdünk a színészek testi adottságaival foglalkozni... Miezmá, nyálcsorda, vagy csak az elvonási tünetek?!

Jensen "jó ó lábai" témához csak annyit tennék hozzá, hogy még mindig jobb, mintha x lenne, vagy mindkettő egyszerre. Nemtudom, észrevette-e már vki, aki nézte anno a Jerichót, Lennie James alias Robert Hawkins csípőficamosokat megszégyenítő mozgását, az orbitális térdbeli kereszteződése miatt...(Komolyan azt vártam, mikor vágnak be olyan jeleneteket, amikor a pasas mozgáskultúráját csodálhatom egész alakosan, mert már csak a járásán halálra röhögtem magam.) Nos, ehhez képest Jensen lábai semmik.

Egyébként én is elkaptam tegnap a V3-on a szinkronos Wendigót, amit egyszer már megnéztem magyar szinkronnal, aztán némettel is vmikor. Sajnos a németek jobbak nálunk. És bármennyire is furcsa, Jared azért kapta ezt a "nyunyesz" hangot, mert a Szívek szállodájában is ez volt neki, és pont ez a zavaró tényező...:S

Viszont holnap reggel, aki korán kel... Asszem, az új rész nézése közben fogom elszürcsölni a reggeli kávém.
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 15. - 20:31
Válasz
KAZ:
Ha megnézed Dean ó-lábait, ez érhető is. Szerintem az írók direkt piszkálják ezzel, a Monster Movie-ban is ráadták azt a szép darabot.

Mondjuk nem szoktam nézni a lábait, de most ezen felröhögtem. Mondjuk amikor láttam a festményes részt (az első részt amit láttam az SP-ból), megjegyeztem, milyen furcsán fut!

KAZ:
Gonosz tornatanárként is rövidgatyában fog díszelegni.

F*CK! Hú, de büszke voltam magamra, hogy a két sneak peak-et nem néztem meg. Erre eszembe jutott, hogy a torna tanárosat és a kötélen lógósat is láttam..
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
KAZ

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 15. - 18:59
Válasz
Jacob:
Szinkron:
Csaj: Farmerben és motoros csizmában akar útnak indulni?
Dean: Rajtam nem állna ilyen jól a short.

Felirat:
Csaj: Farmerben és motoros csizmában akar nekivágni?
Dean: És még alsónadrág sincs rajtam, szivi.


A szinkron a korrekt, itt kivételesen jól eltalálták. Eredetiben: Oh, sweethart, I don't do shorts. (Ó, szivi, én nem hordok sortot). Ha megnézed Dean ó-lábait, ez érhető is. Szerintem az írók direkt piszkálják ezzel, a Monster Movie-ban is ráadták azt a szép darabot.


Gonosz tornatanárként is rövidgatyában fog díszelegni.

Amúgy szerintem a bakancs meg a farmer a legjobb viselet az erdőben, és az jár rosszul, aki rövidnadrágban vág neki. Bevallom, tegnap kínomban már én is a Viasatot néztem, a Wendigónak csak a második felét láttam, de már az is túl sok volt ezzel a szinkronnal.
__________________
The cake is a lie! (Portal)
Mindenkinek megvan a gyengesége, Dean Winchesternek a pite, Istennek meg az emberek. (Májti)
cat

Elküldve: 2009. Január 15. - 18:56
Válasz
Cameron:
meguzza benne a kis demon csajt Sam

khmm... inkább fordítva, nem?

Annyira jó ez az évad, minden rész zseniális, de nekem marad a 4x03. Az akkora volt, hogy a fal adta a másikat
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
Orsi

Elküldve: 2009. Január 15. - 18:46
Válasz
Nekem a pálmát a Dean mindentől be van sz*va rész viszi. Azon annyit röhögtem, hogy az már fájt
__________________
Life is random, so am I.
 Oldal:  ««  1  2  ...  141  142  143  144  145  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.410-->