Online: 0 Tag és 7 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  157  158  159  160  161  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


KAZ

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 9. - 12:25
Válasz
Annyiszor meghaltak már szegények. Nekem az "elhajtanak az Impalával a naplementébe" befejezés tökéletes lenne. Kripke úgyis azt mondta, hogy ez egy western, és a kocsi az ő lovuk, szóval ez a naplementés dolog a helyén is lenne.
__________________
The cake is a lie! (Portal)
Mindenkinek megvan a gyengesége, Dean Winchesternek a pite, Istennek meg az emberek. (Májti)
Sziszmok

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 9. - 11:46
Válasz
Azért kiváncsi lennék, hogy olyasfajta boldogan élnek amíg meg nem hallnak-nincs több gonosz- happy endet terveznek vagy drámai és tragikus halált halósat? Bár én mindenképpen az utolsóra szavaznék
__________________
_______________________________
Kicsi a bors, de főleg az őrölt....
http://marketingel.blog.hu/
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 9. - 11:40 | Szerkesztve: kacsababa
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. November 8. - 23:42) -kor küldött üzenetére

A WB-vel jah (a produkciós céggel, nem a csatornával), 5. évad alá van írva (a CW-vel nincs, azok természetesen évente rendelik be, de ha nem romlanak a számai, akkor kétlem, hogy félni kellene), de nem erről van szó, Kripke alkotói szempontból mondta már egy, vagy két évaddal ezelőtt is, hogy Dean és Sam története öt évadra van tervezve. Vmikor a 2008/2009-es berendelések környékén erről meg is kérdezték és akkor azt írta, hogy igen, ötöt szeretné az utolsónak, merthogy nem akarja elnyújtani, hanem erős befejezést akar, de, hogy ezek céges szintű döntések és nem tudja egyedül irányítani őket.
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 8. - 23:42
Válasz
Hónapok óta erre készülök. Erre mi történt? "Jajj nem akarom elmondani, jajj itt van a fejemben, jajj nem akarok emlékezni". Pffff. Az egy dolog, hogy nem mutatják mi volt ott lent, de már beszélni se róla... Remélem a következő részben már ráhajtanak, mert megöl a kíváncsiság.
Csak Teddy Bear tudott kárpótolni... :D


Ötöt mondott, de ha jól megy, akkor lehet több is. De ötre van szerződés tudtommal.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 8. - 19:15
Válasz
Válasz:
Sziszmok (2008. November 8. - 17:58) -kor küldött üzenetére

Nincs kőbevésve, de Kripke korábban ötöt emlegetett.
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 8. - 18:39
Válasz
Nekem eddig az volt tök fura, hogy Sam az évadok során most halt meg végülis másodszor, szóval ő azalatt merre járhatott? Mert neki is legalább a 'pokol tornácán' kellett lennie, démonvérrel nem hiszem, hogy a menny felé repkedne.
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Sziszmok

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 8. - 17:58
Válasz
Ez nagy volt... Főleg a T. Bear, meg az a villámcsapás, csak úgy kinyírni Sam-et poénból.... :D A következő szerintem talán még jobb lesz, végre kiderül valami erről az apokalipszis dologról (remélem), meg talán az angyalokról is. Én nem vagyok benne biztos, hogy ők a "jófiuk"...

Jah, tudja valaki hány évadra tervezik???
__________________
_______________________________
Kicsi a bors, de főleg az őrölt....
http://marketingel.blog.hu/
Nussh

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 8. - 17:46
Válasz
Válasz:
Raveena (2008. November 8. - 16:36) -kor küldött üzenetére

Off: köszi szépen Mostmár emlékszem.
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 8. - 17:32
Válasz
OFF
Válasz:
Raveena (2008. November 8. - 16:36) -kor küldött üzenetére

A neve Ted Raimi és Sam Raimi testvére, szóval az ő sorozataiban szerepelt, széna, herkulás, meg most majd a Legend of the Seekerben, meg persze a filmjeiben is (Az átok, Pókember, stb)... Ami nem a testvére produkciója ott általában csak egy-egy rövid vendégszerepe volt.
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 8. - 16:36
Válasz
Válasz:
Nussh (2008. November 8. - 16:12) -kor küldött üzenetére


Xenába láttad. Ő volt Jockser (Nem tudom hogy kell leírni helyesen XD). Nekem nagyon tetszett ez a rész. Azok a pofavágások. Bár azért elvártam volna, hogy a Trükkös eszükbe jusson, mint tipp. Nekem ő volt az első ötletem. A maci nagyon nagy volt. Főleg, amikor öngyilkos akart lenni.
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
Nussh

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 8. - 16:12 | Szerkesztve: Nussh
Válasz
átlagosan jó rész volt sztem, a maci tényleg nagyon ütött amúgy egész idáig próbáltam rájönni, de nem megy, segítsetek: Melyik soriban vagy filmben láthattam a szemüveges, lúzer gyereket?
Nikkie

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 8. - 16:06
Válasz
Nagyon tetszett az új rész! Imádom, ahogy a humort vegyítik az angstal, valami félelmetesen jól csinálják! A maci pedig halálos volt.... amikor mondták, hogy ők Teddy Bear Doctors majdnem hátraestem a röhögéstől :D A poklos témával pedig utaltak rá, hogy a következő részek mostmár kicsit sem lesznek poénosak Oh, alig várom!
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 8. - 15:39
Válasz
Szerencsétlen Maci nem tudta kinyírni magát xDJó rész volt, végre tartják a színvonalat
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
geronemo

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 8. - 14:34
Válasz
Hát ez a medve rohadt nagy volt!
__________________
Egyszerű életet élek ami üres megtöltöm, ami tele van kiürítem!
Shelby

Elküldve: 2008. November 8. - 13:31
Válasz
4x08 felirat a főoldalon, jó szórakozást.

Köszönetnyilvánításokat az erre kialakított topicba kéretik írni
__________________
"The most painful state of being is remembering the future, particularly one you can never have."
KAZ

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 8. - 03:13
Válasz

Szerintem vagy azért tették így bele a végén azt a jelenetet, mert úgy gondolták, hogy a kontraszt miatt így ütősebb lesz, vagy csak annyit akartak vele mondani, hogy gyerekek, eddig tartott a hülyéskedés, és a vidám részek, ezután durva dolgok közvetkeznek.

Ez a fajta képregényes humor nem jött be nekem annyira, de az a maci nagyon ott volt. Tetszett.
__________________
The cake is a lie! (Portal)
Mindenkinek megvan a gyengesége, Dean Winchesternek a pite, Istennek meg az emberek. (Májti)
Seth

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 7. - 19:57
Válasz
Tetszett a rész és bár igazán húzós dolgok nem voltak benne, de ez a babiloniai kívánság érme újdonságként hatott.
Kicsit gyors is volt a váltás az utolsó pár percben, mintha nem is lett volna szerves része a sorozatnak, egyszer csak Dean (forgatókönyvírók) a pofánkba nyomták. Én hagytam volna más epizódban ezt a kis coming outot, nekem nem passzolt a részhez, de az írok bizonyára úgy gondolták, hogy azért legyen egy kis momentum a főszálból is.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 7. - 16:13
Válasz
Válasz:
Trackerelek (2008. November 6. - 16:28) -kor küldött üzenetére


Én mondom, ezt a smallville.hu-ról másoltam. Azt nem tudom ők honnan vették, de ha már kint van én készpénznek veszem.

4x09 trailer
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
fogyatekos7

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 6. - 16:58
Válasz
Alig várom 5 kor kelek h töltsem az uj részt!szerintem a 4 ik évadra érett be a sorozat
eddig nem nagyon láttam benne a potenciált, nem tűnt egy sok évados sorozatnak de amit megcsináltak az évadzáróban meg a nyitban az überelt mindent!Most már el tudok képzelni még x évadot
!!4
__________________
Adorján Zsolt
Trackerelek

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 6. - 16:28
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. November 5. - 14:59) -kor küldött üzenetére

Köszi szépen Jacob az infót. Csak csodálkozok azon, hogy imdb-n meg a cw holnapján se találtam semmi infót erről vagy lehet csak én nem vettem észre. No mindegy legyen igazad bár nekem is tetszik a Supernatural remélem lesz Reaper 2. évad.
 Oldal:  ««  1  2  ...  157  158  159  160  161  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.694-->