Online: 0 Tag és 1 Vendég | Hozzászólások száma: 36200 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  158  159  160  161  162  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 5. - 22:34 | Szerkesztve: Csopi
Válasz
Köszönjük az információt Jacob!
fogyatekos7

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 5. - 16:18
Válasz
Szevasztok arcok!Na szóval az lenne a kérdésem amire örülnék hogy ha választ kapnék h ha lement a smallville a 10.részog és a supnat is akkor ugye utána a smallville lepihenn egy kicsit és arra lennék kiváncs h addig a supnatot folytatják nem?A reaperel együtt mintha valami ilyesmit olvastam volna de javítsatok ki ha nem igy van !
Elöre is köszi aki tudja aválaszt!

Uhhhh bocsi most olvastam csak az alatam lévöt minden ok
cscöscsc

Szerkeszt funkciót is tessék használni.
__________________
Adorján Zsolt
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 5. - 14:59
Válasz
A 8. évad csütörtökön veszi kezdetét a tengerentúlon. A premiert követően további 9 héten át megállás nélkül érkezni fognak az új epizódok. A 10. részt (november 20.) követően azonban hosszabb pihenőre vonul a sorozat. A szokásos másfél hónapos téli szünetnél hosszabb hiátus várható. Ennek két oka van: Az egyik, hogy a CW ebben a hiátusban tervezi levetíteni a Smallville helyén a Démonírtók (Reaper) című sorozat második évadát. A másik ok pedig, hogy ha a jelek arra utalnak majd, hogy a sorozat befejeződik a 8. évaddal, akkor a készítők megtervezhetik a szünet alatt a Smallville grandiózus, nagyszabású zárását.
Előzetes számítások szerint, ha minden a jelen állás szerint marad, a 8. évad novembert követően vélhetően március elején folytatódhat a 11. epizóddal.


Forrás: Smallville Hungary

Mint olvashatod előzetes számítások vannak, mikor térhet vissza a Smallville. Írtam is, hogy csak feltevés nálam, hogy, ha előbb tér vissza a Smallville mint ahogy lemegy a Reaper 2.évada, akkor berakhatják a Supernatural helyére, az meg pihen egy kicsit.
De jó hír, hogy egész novemberben lesz Supernatural, de szerintem decemberben számíthatunk szünetre.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Trackerelek

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 5. - 14:26
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. November 2. - 16:06) -kor küldött üzenetére


Jacob ebben mennyire vagy biztos, hogy lesz Reaper a smallville és a supernatural szünetekor? Hol olvastál erről, mert ez érdekelne?
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 5. - 11:15
Válasz
SammyWinchester:

4x08 előzetes


Ez nem semmi. Megnéztem már múlt héten, de azért kicsit sem rémlett, hogy nem kéne rákattintani...
Sam-be belecsap a villám? Ez már csak jó lehet
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 5. - 02:33
Válasz
Válasz:
Sziszmok (2008. November 5. - 01:09) -kor küldött üzenetére

Szerintem az autójuk csomagtartójában mozgókönyvtárat tartanak
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Sziszmok

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 5. - 01:09
Válasz
Sosem értettem honnan kapják elő a "szellemes" könyveiket? Van a közelbe egy mozgó démon könyvtár??? Most is a világ legkisebb városába Samy csak úgy talált valahol egy könyvet a középkori boszikról... Nem hinném hogy ezt megtalálják a szakirodalom címszó alatt...
De ezenkívül jó rész volt...
__________________
_______________________________
Kicsi a bors, de főleg az őrölt....
http://marketingel.blog.hu/
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 4. - 20:17
Válasz
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Májti

Elküldve: 2008. November 3. - 22:26 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Gyerekek, csak vicceltem; látom nem jött be a poén.
__________________
"My name is Death and the End is here."
Nussh

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 3. - 13:20
Válasz
Válasz:
Májti (2008. November 2. - 21:28) -kor küldött üzenetére

Hogy a fenébe' ne! Bobbyt is visszahozták a Dallasban Kripke megoldja
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 3. - 12:09
Válasz
OFF//
Nem tudom hol volt leírva, fél óra után meguntam a visszaolvasást...
Na én is álmodtam JA-val és nem pont a minőségi fajtából...
Éreztem, hogy ez Taco-dolog visszatér...
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
caca

Elküldve: 2008. November 3. - 02:47 | Szerkesztve: caca
Válasz
Válasz:
Májti (2008. November 2. - 21:28) -kor küldött üzenetére


Dehogyis nem!!
Amúgy mi van veled baby?
__________________
A nő barátait elfelejti, szerelmeit soha. A férfi szerelmeit elfelejti, barátait soha.
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 3. - 01:26
Válasz
Válasz:
Májti (2008. November 2. - 21:28) -kor küldött üzenetére

A TV-ben mindent lehet
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Májti

Elküldve: 2008. November 2. - 21:28 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. November 2. - 20:05) -kor küldött üzenetére

gyanús:
2 évente nem lehet meghalni és feltámadni!!!
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 2. - 20:05
Válasz
gyanús
1.évad > Dean
2.évad > Sam
3.évad > Dean

Most Sam fog fűbe harapni.... :D
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 2. - 19:08
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. November 2. - 18:56) -kor küldött üzenetére


Ha már annyira elfajul Sam, és meg kell halnia (mert pl: az angyalok azt mondják) akkor szerintem Dean akarja majd megölni. De lehet hogy kitalál valamit vagy nem tudom de az biztos hogy még sok csavarra számíthatunk.
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 2. - 18:56
Válasz
Válasz:
Csopi (2008. November 2. - 17:30) -kor küldött üzenetére

Igen, egyre több utalást kapunk rá(sajnos), hogy Sam már egyre kevésbé ember, előző részben a szemvillanás, most meg ahogy az erejét használta, tuti biztos, hogy emiatt még nagy bajba fog kerülni, és az angyalokat csak Dean tudja visszafogni valamennyire, de ha már ő is azt látja, hogy Sam túldémonizálódik, ki tudja, hogy akarni fogja-e visszafogni őket.
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Nussh

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 2. - 17:48
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. November 2. - 16:06) -kor küldött üzenetére

Köszönöm szépen a választ! ^^
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 2. - 17:30 | Szerkesztve: Csopi
Válasz
Na végre sikerült megnéznem a részt nekem bejött.
Most lényegében a fő szálról szólt az egész aminek már egy kicsit ideje volt. Ez a másik angyal Uriel még sok vizet fog zavarni szerintem. Castiel meg még ő se tudja igazán hogy mit is kéne csinálnia. Mikor Sam használta az erejét és ahogy néztem az arcát hát el kellet gondolkodnom hogy mennyire is ember vagy nem Sam. Úgy hogy nagyon kíváncsian várom a többi részt és kíváncsi leszek mit hoznak ki belőle. És már várom a Pokolbeli jeleneteket is. Jah és hogy az angyaloknak azt kellett tennie ami Dean mond azért az már jelent valamit szerintem még ha csak "próba" is volt.
Tehát mindent összevetve jó rész volt.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 2. - 16:06
Válasz
Lesz. Egészen biztosan. A Smallville helyén megy majd a Reaper második évada, ezek szerint abból lemegy 4 rész mindenképp. Mondjuk utána lehet, hogy a Supernatural pihen le és oda kerül át a sorozat 4-6 esetleg 8 epizódig, de ez már feltevés.
Több szünet is lesz, rövidebb, hosszabb, mert májusig azért jóval több hét van mint berendelt epizód, így ha addig akarják húzni, akkor lesznek szünetek. Eddig is voltak. Van mindenhol, hogy kimarad egy hét, az nem katasztrófa.
Az első évadnál egy hónapnál több (Nov. 22 <--> Jan. 10.) volt, a másodiknál megy egy időben kéthetente egyszer volt egy rész. A harmadik nem játszik az írói sztrájk miatt, de egész novemberben lesz Supernatural, szerintem a december kiesik...
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
 Oldal:  ««  1  2  ...  158  159  160  161  162  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.659-->