Online: 0 Tag és 6 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  190  191  192  193  194  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Májti

Elküldve: 2008. Június 14. - 07:00
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Június 14. - 00:41) -kor küldött üzenetére

Jajjj, ez a kép már uncsi!!!
__________________
"My name is Death and the End is here."
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 14. - 00:41
Válasz
A vad rajongóknak:D
Most lehet megharagudtok, de nem hagyhattam ki :D

Várom a válogatott sértéseket :P
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 22:01
Válasz
Válasz:
lacika1988 (2008. Június 8. - 13:28) -kor küldött üzenetére

Ellátogattam kicsit Stars Hollowba, Lorelai eszmefuttatásait hallgatni, és csak mosolygok én is, h Samet Deannek hívják (én kb. csak most vágtam le, h ő játszik az SN-ben is Tiszta fura.
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 21:59
Válasz
Válasz:
Májti (2008. Június 12. - 21:45) -kor küldött üzenetére

Igyexem:D
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Májti

Elküldve: 2008. Június 12. - 21:45
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Június 12. - 21:34) -kor küldött üzenetére

Te akartad, bocsi.:S Jobb, ha el is feljeted gyorsan.
__________________
"My name is Death and the End is here."
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 21:34
Válasz
Hát köszi :D már megbántam h elkértem xD nem nagyon találok szavakat...na most egy hétig biztos egy epizódot se nézek ujra...:S
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Májti

Elküldve: 2008. Június 12. - 21:29 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Június 12. - 21:27) -kor küldött üzenetére

Nesze neked, ha annyira akarod. Mélben ment.
__________________
"My name is Death and the End is here."
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 21:27
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 12. - 00:32) -kor küldött üzenetére

Ne huzzzzzátok az agyam :D:D Kérem a linket :D:D
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Májti

Elküldve: 2008. Június 12. - 21:27
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 12. - 19:05) -kor küldött üzenetére

OFF:
Szerintem igenis nagyon hasonlóan gondolkodunk, csak nem biztos, hogy elsőre megértjük egymás. Nehéz így elvélben... Megint válaszoltam, lehet kicsit már nagyon kusza, bocsi.
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 19:05
Válasz
Válasz:
Májti (2008. Június 12. - 17:45) -kor küldött üzenetére

Először nagyon megörültem, mert azt hittem fel kell tölteni egy képet és úgy generál (mert van ilyen, csak ott "milyen leszel 25 év múlva ). De ez is jó. Lehet estére megcsinálom az enyémet.
Off: válasz mail ment.
Lasaro: Ismerősömnek, megvolt az Odaát DVD. Megnéztem az extrákat. Majd belekukantottam egy részbe. Maradok Seth feliratánál az tuti.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Májti

Elküldve: 2008. Június 12. - 17:46
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 12. - 12:59) -kor küldött üzenetére

OFF:
Erre írtam egy válaszmélt.
__________________
"My name is Death and the End is here."
Májti

Elküldve: 2008. Június 12. - 17:45
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 12. - 17:15) -kor küldött üzenetére

Én is itt csináltam meg saját magam, gondolom ezek is onnan valók.
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 17:38
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 12. - 17:18) -kor küldött üzenetére

Azt hittem már láttad. De nagyon jóóóóó! XD
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 17:18
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 12. - 17:15) -kor küldött üzenetére

South Park karakterek rulz'
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 17:15
Válasz
Ez nagyon jó. Mondjuk én az angol yahoo-val kerestem (mert én nem szeressem a google-t), de azért annyira nem eröltettem meg magam. Csak mivel a "fan site"-on volt róla egy "cikk" így eszembe jutott, hogy vajon kinek milyen tudása lehet és azt hol találta. Mondjuk a Yahoo "Vindigo'-t dobott ki nekem, nem Wendigo-t. Csak meg kell barátkozni a google-lel a fene egye meg!
De a linket lementettem!!!

Jajj egy kép .
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 16:43 | Szerkesztve: Lasaro
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 12. - 16:39) -kor küldött üzenetére

Nem, az nem én vagyok én Reaper ügyben vagyok illetékes az a baj, h az egyik kommentben jelezték, h kavar volt a műsorral és az uccsó 5 részt nemtom mikor adják. (ha írok vmit, azt nem a Lasaro néven teszem. Ez kvázi a fórumos nickem mindenhol. A másik az "írói")

Jah, a Vendigoról annyit, hogy én simán beütöttem google-be és kiadta, h w-vel gyakoribb, mellévágtam, h demon és ennyi aztán jöttek a magyar nyelvű oldalak, hátha. Mégcsak a SupNat kifejezést se kellett mellérakni. Ez volt a titka.
Bocs de ezt ilyenkor muszáj belinkelnem.
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 16:39
Válasz
ÁÁÁ, így már könnyebb. Hogy hogy írod meg a hogyvoltot??? Elkezded, hogy "úgy volt hogy".... Nemes egyszerűséggel a port.hu-n átnézed a műsort és tudni fogod mikor lesz. Könyebb módszer, hogy leírod és elmented (ha már láttad a részeket) és amikor lemegy akkor szépen bemásolod a wordpressbe és publikálod. Legalábbis én így csinálnám.
Amúgy te írod a Supnat hogyvoltját? Kicsit fetrengtem rajta ("a r*bancnak azonban nem tetszik", "feltámadás örömében ráeszmél, hogy mindjárt éhenhal","Birkózósz*rt reggelizhetett.", "de mivel ő a jedi mester, simán kirepíti Dean kezéből a gyilkos fegyvert", "A háttérben feltűnik W. papa, frissen és üdén kelve ki a pokol bugyraiból', "otthagyja a kapuzárási pánikban szenvedő öregeket")

Nagyon jóóó. Kíváncsi leszek 3x16 hogyoltjára!!!
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 16:10
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 12. - 15:12) -kor küldött üzenetére

Konkrétan a Vendigo, mint a démon, ami rádtelepszik stb.stb.?
Ha rá gondolsz, akkor próbálkoz Wendigo kifejezéssel, mert sztem ez a pontos így már a magyar wiki is ismeriWendigo

OFF:
Na akkor hiába várom a levelethogyan fogok így rájönni, h mikorra kell megírnom a hogyvoltot az lesz a megoldás, h feliratkozom a hírlevelükre - és hagyom, h teleszemeteljék a postaládám
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 15:12
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 12. - 15:04) -kor küldött üzenetére

Nekem is volt pár pillanatom, amikor elkaszáltam volna a Lost-ot. Őszintén szólva, én anno az RTL Klubbon vártam a Supnat második évadát, csak hát elfogytak a Jóbarátok részek, és eszembe jutott, hogy van ez a sorozat is. Mivel épp találtam olyan oldalt ahonnan letölthető lenne, így letöltöttem.
Ha jól tudom még nem érkezett válasz.
Másrészt, valaki talált vmi leírást a Vendigo-ról???
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 15:04
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 12. - 13:30) -kor küldött üzenetére

Na jah, pályafutásom neked is a Losttal datálódik - mikor végetérta rtl-n az 1. évad, fel a torrentre, és le is kaptam a 2. évadot. Amit aztán el is kaszáltam a 3/4nél. Ennyit a Lost-hoz fűzödő viszonyomról.
Ezzel egyidőben természetes volt az md.House(se4ig) meg a Heroes (se1-2). Ennyi.
Fél éve - "komolyabban" a Supnat volt (az 1. évadból azt a részt láttam, mikor a szezon vége felé WinchesterApó felbukkan a rész végén, meg Meg kizuhan az ablakból. Aztán jegeltem a témát és nem tudom iért álltam neki anno) és a Third Watch se1. Kb. februárig el is voltam vele. Aztán Dexter se1-2., Dead like me se1, Reaper, Terminator és kb. ennyi. Viszont sok sorozatról tudom, h miről szól, de az elejétől fogva nem álltam neki semminek.
Persze mindig voltak sorozatok az életemben, csak soha nem szedtem le netről
MOst meg a Gilmore Girls (óriási hiányosságom pótolva) és a The Big Bang Theory.
De nyári tervek vannak... viszont itt be is fejezem a regényt, mivel már ez is kicsit off-olja a topikot

még mindig off:
Írt már vki levelet az AXN-nek és kapott is rá választ???
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
 Oldal:  ««  1  2  ...  190  191  192  193  194  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.577-->