Online: 0 Tag és 4 Vendég | Hozzászólások száma: 36199 | Legújabb tag: Ildyko
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  3  ...  192  193  194  195  196  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 11. - 23:36 | Szerkesztve: Lasaro
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 11. - 23:34) -kor küldött üzenetére

Vérlázító, inkább azt mondom. Na meg hányinger a részemről.
Sztem elnézték a sorozatot, és az L world-ra gondoltak, férfi kiadásban ezzel a fajta rajongással még nem találkoztam. Eddig.
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 11. - 23:34 | Szerkesztve: Jacob
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 11. - 22:41) -kor küldött üzenetére

Örülök hogy hasonló a véleményünk. És igen. Ilyen oldalon találtam. Egyik (lány) osztálytársam fent van az egyiken és nickjével felmentem és lementettem a kép linkjét. Én csak néztem először, de amikor már 30. ilyen képet látom, már forog a gyomrom. És bizony olyan kommentek érkeznek hogy idézem: "Jajj de cuki", "Mindjárt leesik a bugyim", "Nedvesedem" és még csak a könyebbeket idéztem. Amolyan fejbe csapás ez, nem is tudom mit képzel a sok éretlen muff-had. Mert ez az. Döbbenet és döbbenet.
És még tudod mi a vicc: elvileg fan oldal. Na a nagy ....
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 11. - 23:04
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Június 11. - 22:55) -kor küldött üzenetére

Igazából miről is szól? Annyi rémlik, h vmelyik 2 rész közötti időben játszódik...

Nem olvastam, így véleményt sem tudok nyilvánítani.
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 11. - 22:55
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 11. - 15:55) -kor küldött üzenetére

Hát nekem tetszett de attól még nem kell .
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 11. - 22:41 | Szerkesztve: Lasaro
Válasz
A küldött linkre:
BAAAAZZZZZZZZZZZ!
Ezek betegek. :
Egyelőre ez az első reakcióm!

A második: ez most így honnan jön??? Nem tudtam olvasni a sorok között. AZTAK*RVA! Mi van itt, mindenki megzakkant, csak néhányan vagyunk normálisak?

Ezt így nyál-fanoldalon találtad? Eszem megáll...
Tenni kéne valamit? Nem kérdés! Felgyújtani az összes ilyet, azokkal együtt, akik készítették. Első körben ez az ötletem.
MÉg mindig le vagyok döbbenve
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 11. - 17:09
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Június 11. - 15:44) -kor küldött üzenetére

Én beleolvastam itt-ott. Nem rossz, nem rossz!
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 11. - 15:55 | Szerkesztve: Lasaro
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Június 11. - 15:44) -kor küldött üzenetére

Nem. Kellene?
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 11. - 15:44
Válasz
Olvassa valaki közületek a Supernatural Origins-t ?
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 10. - 23:44
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 10. - 13:20) -kor küldött üzenetére
Hát akkor csak nem szerzem meg a DVD verziót. Na majd letöltöm ha lesz időm a nyáron. De azért kösz, hogy utánanéztél, rendes vagy!
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 10. - 13:20
Válasz
Szereztem infót az 1. évad dvd-jéről:

A felirat stimmel, hellyel-közzel, de szobatársam mondta,h van olyan, h pl. 1 tó neve is át van fordítva tükörfordítással vmelyik részben, meg ilyen apró bosszúságok Szóval ő a fansubot ajánlja - sokkal jobb (itt is thx még1x seth_grevennek, ha még nem köszöntem volna meg elégszer az erre kialakított topikban)
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 9. - 22:21
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 9. - 00:11) -kor küldött üzenetére
Teljesen jogos
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 9. - 21:24
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 9. - 21:13) -kor küldött üzenetére

Jah. És legalább nem kapok tőle frászt (most nézem X-files, tök sötét, semmi világítás, és a főcim.... halál)
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 9. - 21:13
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 9. - 19:51) -kor küldött üzenetére

Na igen, majdnem h tökéletes
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 9. - 19:51
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 9. - 19:43) -kor küldött üzenetére

Engem leginkább az egyedi történet érdekelt mindig nem a főszál. A Supernatural azért jó, mert ott mindkettő izgalmas.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 9. - 19:43
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 9. - 19:39) -kor küldött üzenetére

Oké, bűntudat törölve de azért kifehérítettem az a másfél sort a biztonság kedvéért.
na igen, a főszálat eléggé elbaltázták
X-aktákról minden
a fenti címen le vannak írva pontosan az epizódok. eléggé korrekt munka
Az epizódcímek egyébként nagyon ütősek lettek sztem (az esetek 90%ában)
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 9. - 19:39
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 9. - 19:32) -kor küldött üzenetére

Semmi probléma. Csak viccesen jegyeztem meg, csak a smiley lemaradt. Amúgy is gyakran elolvasom minek mi lesz a vége. Általában akkor ha nem tudom kivárni a végét. Például ezért is olvasok Supnat spoiler-t mert messze van szeptember/október/november. És annak meg nem sok értelmét látom, hogy letöltöm a kilenc évadot aztán ott pihen a dvd-n mert nincs időm megnézni. De nem a főszál ami leginkább érdekel.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 9. - 19:32
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 9. - 19:28) -kor küldött üzenetére

Ó bocsánat azt hittem, h képben vagy annyira, h vágod, h 9 évad nem mehet el arra, h 1 rész - 1 X-akta.
Viszont az utalásom nem volt teljes, szóval nem von le a filmélményből - és nincs is köze a filmhez... a végén bonyolódnak a szálak azért rendesen. Nekem már nem tetszet.
MÉgegyszer sajnálom a "spoilerkedést"
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 9. - 19:28
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 9. - 18:41) -kor küldött üzenetére

Grat. Pont most lötted le a poént! Pfff. Na sebaj, úgyis végignézem. Ha jól tudom lesz benne olyan, hogy mindkét ügynököt elviszik az Ufók meg hasonlók. Imádok borzongani. Már annyira immunis vagyok, hogy egy film nem igen tud megrémiszteni, de az X-akták nálam még mindig befutó. Valószínűleg azért, mert kiskoromban (úgy 3-4 évesen) láttam belőle részleteket és hát legyen annyi elég, hogy volt pár álmatlan éjszakám emiatt.
Ha jól tudom a Supernatural első évadában is volt utalás a sorozatra - és ha emlékeim nem csalnak pont a szinkron miatt csúsztam le erről -, valamelyik oldalon láttam az aranyköpések közt. De megjegyzem, már megint vannak olyan hírek, hogy az ember csak néz. A legújabb szerint például Dean csak a negyedik évad évadzáró epizódjában fog felbukanni. Előzetes hírek szerint pedig már a második epizódban feltűnt volna. Nekem sanda gyanúm, hogy szeptemberig annyi kacsa lesz, amellyel akár egy farmot is lehetne nyitni. Ennél már csak a vetítési időpont zűrösebb. Nem csak magyar de külföldi oldalak is esküsznek a szeptember 4-i premierre, de némelyik pedig október közepét - a legelvetemültebb pedig november végét - jósolnak.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 9. - 18:41 | Szerkesztve: Lasaro
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 9. - 11:10) -kor küldött üzenetére

X-files rules - the truth is out there nekem kell egy olyan plakát, ami Mulder irodájában a falon van. I want to believe.

Én is emlékszem az összehasonlításra - amikor indult, muszáj volt vmi ismerttel párhuzamba vonni, azt azért mégse mondhatták, h Buffy, v Angel, mert szerepel 2-3 részben 1 vámpír, és végüis démonvadász, vámpírvadász A sztorivezetés miatt talán hasonlít, lévén 1 rész - 1 hajsza, és persze van a főszál, ami az X-aktákban egy titokzatos, követhetetlen összeesküvésben csúcsosodott ki, és Mulder volt a marionett-baba.
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 9. - 11:10
Válasz
Pontosan. Anno "fénykoromban" én is csak mosolyogtam a jól csengő nickneveken, aztán amikor kiderül, hogy kit/kiket rejt, akkor már annyira nem megmosolyogtató dolog.
Ahogy most elkezdtem nézni az X-akták - bár ezen a héten nem nagyon lesz időm, sajna - első évadát eszembe jutott egy cikk a Supernatural-ról melyben azt írták, hogy majdnem olyan mint az X-akták. Na akkor kicsit mosolyogtam....Valahogy ebben a sorozatban még nem láttam földönkívülieket.
Szerintem attól, hogy még valaki lány, és SupNat fan nem feltétlenül kell, hogy elcsöppenjen. Tudom a többség....Igaz vannak kivételek, de sajnos a website-ok többsége velük van tele... Ez van...
Az X-aktáknak adj egy esélyt, én elkezdtem. Igaz, ma néztem meg egy részt és bevallom őszintén így fénnyes nappal is frász kerülgetett (főleg az intronál!)!
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
 Oldal:  ««  1  2  3  ...  192  193  194  195  196  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.315-->