Online: 0 Tag és 1 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  3  ...  192  193  194  195  196  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 9. - 00:11
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Június 9. - 00:05) -kor küldött üzenetére

Elnézést a feltételezésért
bár ha a név SammyWinchesterFan lenne, akkor már inkább asszociálnék csajra
A mai világban ki tudja, milyen alakok rejtőznek milyen nickek mögé
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 9. - 00:05
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 8. - 23:58) -kor küldött üzenetére

Hát igen, én fiú vagyok :D mielött megkérdezné vki, hetero xD hát akkor lehet hogy bűnöztem..igazibol ez a dolog csak a kiváncsiságot hozta meg, aztán miután elkezdtem nézni, magával ragadott a sorozat szóval az első 2 rész után már nem emiatt néztem
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 8. - 23:58
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Június 8. - 23:56) -kor küldött üzenetére

És ez az alapja a nickednek is? (bocsi, de legeslegelőször ilyen névvel egy tinicsajra asszociáltam aztán persze a hszidből nem csöpögött a nyál ) - így viszont menő a névválasztásod
(de ez bűn, h azért kezdted el nézni, m vki hogyan néz ki benne)
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 8. - 23:56 | Szerkesztve: Lasaro
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 8. - 23:32) -kor küldött üzenetére

Na majd kap 1 esélyt nyáron, de csak azért, m a fav sorid vmi lehet benne, ha vkinek a nr.1 - és nemcsak tőled hallottam már!
Nekem egy időben X-files volt a csengőhangom és nagyjából láttam mind a 9 évadot, de a végére már elveszítettem a fonalat a sztoriban... az első évadok viszont ütősek
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 8. - 23:56
Válasz
Most hogy így mondjátok, kedvet kaptam az X-aktákhoz :O Néha-néha láttam belőle pár részt a TVben, de most el kezdett komolyan érdekelni amugy Lost-ot nézek még, és Heroes de azt most már megvárom mire a leadják szinkronosanAliast amugy én is imádom fura, de nagyon sokan azt mondják hogy hasonlítok Jared Padaleckire, ez volt az egyik alapja, hogy el kezdtem nézni az SNt
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 8. - 23:32
Válasz
Alias az egyik kedvencem. És ha csak egy részt néztél meg akkor nem csodálom, hogy nem fogott meg. Nézd meg az első kettőt! Az X-akták főcímétől még a mai napig is borsódzik a hátam, de hát most nekilátok és lesz ami lesz. A legrosszabb ami történhet az, hogy lesz pár álmatlan éjszakám!
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 8. - 23:27
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 8. - 19:18) -kor küldött üzenetére

Mikor kórházban lábadoztam, éjszaka félkómásan kapcsolgattam a tv-t, s akkor láttam életem első és utolsó Alias részét. Nem fogott meg, Garner kisasszony sem a kedvencem

Az X-akták nálam is játszott, de aztán letettem róla Bár van egy rész, amit kiskoromban láttam - azt majd visszakeresem és szembenézek félelmeimmel
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 8. - 19:18
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 8. - 18:40) -kor küldött üzenetére

Én mondjuk szoktam feleleveníteni az emlékeket. Anno az Aliast kezdtem el újra nézni, de a harmadik évad közepén ragadtam meg. Lehet el kellene kezdeni újból. Újak a How I Met Your Mother, annak a harmadik évad elején vagyok, meg a Weeds-et kezdtem el. DVD hiányában még indult be a letöltés döpping, majd a szóbelik után. Esélyes az X-akták (9 évad!) további Weeds epizódok. Supernatural??? Hát, egy két poénos részt lehet újranézek (emellett eldöntöttem, hogy az első évad kell feliratosan!)
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 8. - 18:40
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Június 8. - 18:29) -kor küldött üzenetére

Vhogy a nickedből gondoltam
Nyári tervek nekem mások: Dead like me se2, Twin Peaks, Dark Angel, na meg Szívek szállodája (m még soha nem láttam, csak elvétve) - egyelőre ennyi
Viszont én soha nem nézek vissza semmit így konkrétan.
A Reapert néztem végig anno, most meg csak azért nézem újra, h a hogyvoltotokat meg tudjam írni - emlékből nem nagyon menne a 2 oldal sztorizás
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 8. - 18:29
Válasz
Mondjuk nekem sok a szabadidőm, tehát ráérek ilyesmikre persze imádok még 1000 más sorozatot de az SN a fav:D ahogy magamat ismerem, negyedszer is megfogom nézni miután lement a 4. évad:D
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 8. - 14:36
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 8. - 08:35) -kor küldött üzenetére

Hát én anno az RTL Klubbon láttam, mikor ugye krónikus álmatlanságban szenvedtem, így ezt néztem. Talán a festményes résztől néztem az évadzáróig. De már szeptembertől láttam a promoit. Aztán lett net, én meg unatkoztam és egyszer mibe botlok: Supernatural letöltés (korlátlanul, full sávszéleséggel).
Azt hiszem egy hét alatt lent volt a két évad és talán további három hétig nyammogtam rajra. De mivel mindig jött valami új sorozat (vagy épp régi új részekkel) valahogy mindig háttérbe került. A fináléja magasan ütötte az idei (általam nézett) sorozatokét, aztán mégse az lett az no.1 évadzáró, mert két héttel később kiütötte a Lost-é. Sz'al benne van a kedvencek között, de valahol ott középen mert mindig van örök kedvenc (pl. Alias, Lost). Két dolog miatt nézem: néha tényleg elég jól néznek ki a szellemek, démonok, szörnyek meg miegymás, meg hát néha-néha azért poénok is repülnek a golyók mellett.
Nem tervezem újra nézni, mert így is zsúfolt a nyár, az estéket meg inkább még nem látott sorozatokkal (How I Met Your Mother - 3.évad, Weeds - 2.évad) töltöm, de lehet, hogy ha lesz időm akkor majd megnézek pár kedvenc részt.
Szívek szállodáját régen amolyan "háttérzajként" funkcionált, de most épp elkaptam a promoját a V3-n. Nagy volt!!
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
lacika1988

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 8. - 13:28
Válasz
most vettem észre szívek szállodájába "sam" neve DEAN:D:D mekkora
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 8. - 10:30
Válasz
Én első résztől akkor néztem, amikor adták, mégse daráltam újra a részeket, pedig egyik top sorozat nálam (is), egyszerűen nem szokásom, újranézegetés helyett inkább új dolgokat nézek... Szóval akkor megyek bújdosni én is.
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 8. - 08:35 | Szerkesztve: Lasaro
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Június 7. - 20:46) -kor küldött üzenetére

Hmm, akkor asszem én is elbújdoshatok...
Én is csak 1x láttam őket, meg néhány jelenet, amiket újra megnéztem, de én még effektíve egyet sem néztem végig 2x.
Viszont hozzá kell tennem, h én kb. november végén fedeztem fel a sorozatot, és kezdtem el nézni, és mire végetért a sztrájk, követtem napirenden. Szóval annyira nem régi nálam az élmény.
(tegnap elkezdtem a The Big Bang Theory-t inkább - elmebeteg a sorozat)
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 8. - 01:58
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Június 7. - 20:46) -kor küldött üzenetére

Harmadszor??? Akkor most ugye nagyon gáz hogy a pokoltanya (valamint a dzsines második évados és a harmadik évados nyúllábas) kivételével minden részt csak egyszer láttam???

Májti - tvrip!
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Májti

Elküldve: 2008. Június 8. - 00:39 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Június 7. - 20:46) -kor küldött üzenetére

Igazad van! Tárhely ide vagy oda, már sajnálom, hogy nem írtam ki anno a sorit lemezre... De lehet, akkor most nem éreznék késztetést az újramegnézésre.
__________________
"My name is Death and the End is here."
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 7. - 20:46
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 7. - 19:58) -kor küldött üzenetére

Nagyon köszi Igen a Rolling Stones az Örök hála ! Amugy igen , ujrakezdtem :D egyszerűen függő vagyok most nézem harmadszor a legelejétől
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 7. - 19:58
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Június 7. - 19:49) -kor küldött üzenetére

Ezek a számok szólalnak meg az 5. részben, gondolom a 3.-ra vagy kíváncsi:
1#05 BLOODY MARY
Fall Out Boy- Sugar We're Going Down (Jill’s encounter with Bloody Mary)
Def Leppard - Rock of Ages (in the car when they’re talking about how Mary is connected to all the mirrors)
The Rolling Stones - Laugh, I Nearly Died (end of episode when Sam sees Jessica at the side of the road)

Sry, ha nem az, nincs kéznél a sori, h belenézzek.
(5.rész? nosztalgia?)

Egyébként ez a forrásom, lelkes emberkék összeszedték őket:
Supernatural Music Guide
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 7. - 19:49
Válasz
Egy kérdés : Nem tudja vki annak a számnak a címét ami az 1x05-Bloody Mary végén megy ?:O Igen tetszik
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 7. - 01:05
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Június 7. - 00:58) -kor küldött üzenetére

Na majd akkor meg kell ismerkedni a photoshoppal!
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
 Oldal:  ««  1  2  3  ...  192  193  194  195  196  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.405-->