Online: 0 Tag és 1 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  3  ...  192  193  194  195  196  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 5. - 22:50
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 5. - 22:49) -kor küldött üzenetére

És nem beszélve az esetleges szinkron cseréről meg a kimaradt poénokról!!!
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 5. - 22:49
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 5. - 22:44) -kor küldött üzenetére

off: elkalandoztam a blog bejegyzésekre is

amire válaszoltál a magyar hanggal kapcsolatban, sztem célszerű lenne átkopizni azt a hsz-t az régi fórumról
Ami pedig azt illeti tényleg szörnyű. Elkaptam az AXN-n a Reapert is, ott asszem Sock hangja - full fura volt. Eggyel több ok, hogy illegálisan jussak hozzá továbbra is a sorozataimhoz. Ennyit elvesz az élményből, h ihaj. Ez mindennél így van szinte, kivéve az igényeseknél (pl Frédi és Béni, Asterix és Obelix - Kleopátra küldetés....)
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 5. - 22:44
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 5. - 22:37) -kor küldött üzenetére

OFF:úgy látom nem kicsit gyengén vagy fanatik...-megjegyzem azért annyira nem. Csak unatkoztam és alkotó kedvemben voltam....
84 rész??? az 24-el több mint 60.

"És ez a magyar hang :D:D kemény...." Sajnos a magyar odaáthoz is volt szerencsém és ott is ez a hangja.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 5. - 22:44
Válasz
Válasz:
metyi (2008. Június 5. - 22:37) -kor küldött üzenetére

Ott a pont. se3e15
az idézetből ki is derül
Na nem vagyok nagy fan, ha nem jegyeztem meg. Pedig azok érdekes kis jelenetek voltak
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
metyi

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 5. - 22:37
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 5. - 22:21) -kor küldött üzenetére

Sziasztok!
Rufus nem az, aki megmutatta Bela aktáját?
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 5. - 22:37
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 5. - 22:21) -kor küldött üzenetére

Meglesz nem is töröm már magam a friss infókért (off: thx a Terminátort, úgy látom nem kicsit gyengén vagy fanatik)

Hogy R. kicsoda, nekem sincs tipp. Imdb-vel próbálkoztam, de nem jött össze. Viszotn egy furcsaságra felfigyeltem:
Ugye eddig 60 epizód ment le. A stáblista alján, miután már a színészeket felsorolták, mindenkinél továbbra is a 60 (ill. kevesebb epizód szerepel, amennyiben épp részt vett), de Kripke bátyónál 82 epizód van odabiggyesztve fő a bizalom. Legalább tudjuk, h ő fogja elkövetni a full immár 22 részes 4. évadot. (Egyelőre)
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 5. - 22:21
Válasz
Na akkor folytatom hobbimat és azt tudtam meg a legújabb spoiler szerint, hogy Dean hat hónapot fog majd a pokolban tölteni de ez éveknek fog neki tűnni. Lesz egy fordulópont amikor is lehetősége nyílik kijutni a pokolból. A hat hónap alatt sok minden megváltozott és ezt neki kell rendbe hoznia. Ruby emberként fog visszatérni. Jah és visszatér Rufus is -akiről fogalmam sincs ki a csoda- . További szép estét!
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 5. - 01:27
Válasz
Ez igen. Jól át lett másolva. A hsz címek meg hát....Nagyon jó. Na spoiler-t kell majd írtani rendesen....
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 4. - 22:24
Válasz
Jó munkát Riszpekt, h megcsináltad - a link azért nem jó ötlet, m az előző fórum el fog tűnni, nem??? vagy lezárják, de megmarad a nettemetőben,h visszanézhessem 100 év múlva?

Lezárjuk, megmarad

Szerk.: Csécsi
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Mirdin

Elküldve: 2008. Június 4. - 20:27
Válasz
Májti:
Csak less és tanulj!:P

ok
__________________
I'm probably lying
Májti

Elküldve: 2008. Június 4. - 20:26
Válasz
Mirdin:
nem lesz kis munka spoilerteleníteni... nem lett volna egyszerőbb csak egy linket tenni a régi fórum supnat topic-jához?


Csak less és tanulj!:P
__________________
"My name is Death and the End is here."
Mirdin

Elküldve: 2008. Június 4. - 20:18
Válasz
nem lesz kis munka spoilerteleníteni... nem lett volna egyszerőbb csak egy linket tenni a régi fórum supnat topic-jához?
__________________
I'm probably lying
Májti

Elküldve: 2008. Június 4. - 20:15
Válasz
OFF:

Hát, némi csinosításra még majd szorul, főleg mert a spoilerek világítanak, de igyekszem.

__________________
"My name is Death and the End is here."
Májti

Elküldve: 2008. Június 4. - 20:13
Válasz
A KORCSMA 2/2

© Lasaro 2008. jún. 02. 21:34 | Válasz | #1022
Válasz 'Kacsababa' üzenetére (#1020)

Ördögűzés a tinilányoknál

Alakul a dolog, alakul
Ja és persze legyen wifi az egész területen:P

Most már csak össze kéne dobni a tőkét


© Jacob 2008. jún. 02. 21:46 | Válasz | #1023

"Tinilányoknak ingyen emberáldozat...

ingyen emberáldozat tinilányokból..."

HMMMMMM!!!!! És azt tudni lehet hogy az ingyen emberáldozatok milyen évjáratuak??? Milyen húsban vannak? Fehér vagy a vörös bor illene hozzájuk? Csak mert van egy vámpír haverom... Szegény nagyon éhezik mióta lezárultak a polgár háborúk! XD
Kellene egy HEll pit is, házőrzőnek!


© Lasaro 2008. jún. 02. 22:12 | Válasz | #1024
Válasz 'Jacob' üzenetére (#1023)

és tegyünk mellé szívószálat a fogatlan vámpíroknak:P:P:P (ésrégi vicc, de jó)

Lassan márcsak a frappáns nevet kell kitalálni


© Májti 2008. jún. 02. 22:20 | Válasz | #1025
Válasz 'Lasaro' üzenetére (#1024)

Nem kell frappáns név, Supnat és kész...


© Májti 2008. jún. 02. 22:42 | Válasz | #1026

OFF:
Lassan át kellen kültöznünk az új forumra, mert el fognak veszni a jobbnál jobb ötleteink... Habár már forognak a fogaskerekek, hogy a kattogásainkat, kínzásainka, és a kocsmaterveinket, hogyan telepítsem át.


© Lasaro 2008. jún. 02. 22:53 | Válasz | #1027
Válasz 'Májti' üzenetére (#1026)

Néztem, csak ott még senki élet na majd most - az ötleket tényleg át kéne menteni vhogy. Hátha vki lottóötösnek nem lesz jobb dolgaXD
Nekem egyébként ma többször s volt oylan, h rámentem egy akármilyen topikra, és 1 pillanatig láttam ezt, és utána automatikusan navigált át az újra? ez ár a fejlődés előszele? és egysezrcsak már nem fogom ezt látni, csak az újat?


© Kacsababa 2008. jún. 02. 22:57 | Válasz | #1028

Harvelle’s Roadhouse stílusos, de sztem azt azok többsége se vágja, akik nézik a sorozatot.


© SammyWinchester 2008. jún. 02. 23:19 | Válasz | #1029

Az itallap meg úgy nézhetne ki mint John naplója


© Jacob 2008. jún. 02. 23:36 | Válasz | #1030
Válasz 'Májti' üzenetére (#1026)

OFF:
Nem úgy lesz, hogy ezt a fórumot lezárjátok és csak megtekinteni lehet?


© KAZ tegnap 00:31 | Válasz | #1031

Én Winchesternek hívnám a kocsmát. (Mondjuk a Haláli hullák hajnalában (Shaun of the Dead) is volt egy ilyen nevű bár, de belefér, jó kis film az is).

Tinilányoknak meg ingyen járna a borsóleves. Meg ami utána jön... ;)


© SammyWinchester tegnap 00:56 | Válasz | #1032

Na figyeljetek akkor holnap mindenki elmegy egy lottózóba és felad egy 5ös lottót :D aztán meglátjuk mit alkotunk :P


© Jacob tegnap 00:57 | Válasz | #1033
Válasz 'KAZ' üzenetére (#1031)

Inkább spenótot javasolnám! Jó sok hashajtóval!


© Jacob tegnap 00:58 | Válasz | #1034
Válasz 'SammyWinchester' üzenetére (#1032)

Én inkább kenóznék ha nem baj. :P


© KAZ tegnap 11:41 | Válasz | #1035
Válasz 'Jacob' üzenetére (#1033)

Az se rossz, bár az ördögűzéshez hagyományosan borsóleves dukál. :D


© SammyWinchester tegnap 21:39 | Válasz | #1036

Én is a kenó mellett vagyok, csak gondoltam lehet, hogy azt nem ismeri mindenki :D de aztán felőlem lehet tipmix is xD
__________________
"My name is Death and the End is here."
Májti

Elküldve: 2008. Június 4. - 20:12
Válasz
A KORCSMA 1/2

© Lasaro 2008. jún. 01. 19:12 | Válasz | #996
Válasz 'Jacob' üzenetére (#995)

Meg is van a köv. téma akkor, feldobom hát - amíg várjuk a sorozatot:

Ha lenne egy kis magántőkéd, amit arra fordítanál, h nyitsz egy SupNat stílusú bárt/pubot/csehót/kocsmát, mi tennél, h az embernek meglegyen az Odaát fíingje?

lehet agyalni pl. a neven, a díszleten, a szórakozási lehetőségen, az itallapon - a helyszín nem lényeg aztán hátha ráharap vki minél inkább megvalósíthatóbb, annál jobb (a magántőke nem azt jelenti, h tiéd a lottóötös)


© Lasaro 2008. jún. 01. 20:20 | Válasz | #997
Válasz 'Lasaro' üzenetére (#996)

Jah, és persze ilyen ötletek kíméljenek, h meghívnám Jensen/Jaredet esténtként eljönni, h túduljon a tinik hada


© Jacob 2008. jún. 01. 20:44 | Válasz | #998
Válasz 'Lasaro' üzenetére (#997)

Lehetne ez a szlogen:

"Gyere a pub-ba melynek neve Whinchester,
Ha nyáladzani mertek kint lesztek,
Mert az italok kemények lesznek nektek,
Könnyelmű tinilány ide ne tévedjen,
Mert ez itt a pub, melynek neve Whincester!!"


© Jacob 2008. jún. 01. 20:44 | Válasz | #999

Persze tehetnék a falra néhány Vendigo-t, egy két hullát a földre, valami negyvenés nőt aki elmegy Elle-nek és lám-lám máris otthonosak leszünk!


© Lasaro 2008. jún. 01. 21:02 | Válasz | #1000
Válasz 'Jacob' üzenetére (#999)

Nem rossz, nem rossz:D Winchester Brother's Hellhouse))
És belépésnek kéne feltenni 1 olyan kérdést, amit az tud, aki nézi asorozatot, tényleg nézi, és nem csak nyáladzik Lenn ott egy kidobó, mondjuk a yellow-eyed hasonmás, és beszerzünk ilyen sárga színes kontaklencsét:D


© Jacob 2008. jún. 01. 21:26 | Válasz | #1001

Meg egy whincester-t!!! (a puskára gondolok!). Aztán azzal lehetne ijeszgetni mindenkit. És a fene egye meg, nem én lettem az 1000. komment tulajdonosa!!!! De legalább enyém a 999 azaz 666! :D


© Lasaro 2008. jún. 01. 21:54 | Válasz | #1002
Válasz 'Jacob' üzenetére (#1001)

Hehe, nem is figyeltem Legalább nem az az 1000. h "juhé, enyém az 1000. hsz")) Naná, egy Winchester rifle alap
A 2. évadban, mikor a szemfényvesztés van és összevesznek meg minden, és a suli takarítója a tettes - ott van vmi "purple-nurple" v mi a szösz, ami Dean iszik a kocsmában - simán lehetne az de nem biztos, h az a rész.
Egy ördögcsapdát is simán lehetne rakni a poháralátétre, innen nem szökik el a pia:P


© Jacob 2008. jún. 01. 23:43 | Válasz | #1003
Válasz 'Lasaro' üzenetére (#1002)

Jah. Az a purple izé az a lila mellbimbó volt, nem??? lol


© Lasaro 2008. jún. 01. 23:51 | Válasz | #1004
Válasz 'Jacob' üzenetére (#1003)

igazából meg nem mondom neked, vmi angol szójáték az rémlik, h ajánlgatta ott


© Jacob 2008. jún. 02. 01:03 | Válasz | #1005
Válasz 'Lasaro' üzenetére (#1004)

Én úgy tudom, hogy a fordításban lilla mell volt, valami olyan magyarázattal, hogy talán lila az ital színe pont olyan lila mint ha valakinek megcsavarják a mellbimbóját... Talán így volt.


© Májti 2008. jún. 02. 06:13 | Válasz | #1006
Válasz 'Lasaro' üzenetére (#996)

Huh, engem nagyon megfogott ez a milyennek képzeled el a Supnat kocsmát dolog! Hangzatos néven és szlogenen nem gondolkodtam, de vannak elképzeléseim, hogyan nézhetne ki.
Rögtön három szintben gondolkodtam, legyen pinyó is meg galéria. Maga a pub részben legyen a fa a domináns elem, központi helyen egy robosztus bárpulttal, ahol a koocsmáros feje fölött lógank le a talpas poharak, végig tükrözött hátfallal, mogyoró a pulton, amolyan igazi amcsi módon. A falakon fegyverek, mint díszítőelemek, olajlámpás szerű világítótestek, idézzen egy kis westernt. Persze elmaradhatatlan kellék a biliárdasztal(lehet csocsó is, csakhogy vmi magyar beütést is adjunk neki) és darts. Az asztalos székes vendégmarasztaló megoldás helyett inkább faboxokat tudnék beleképzelni.
Galéria, olyan padlás szerű fílinggel, puffok dohányzóasztalra hasonlító bútorokkal, a a falakon gyertyák, kristályok, győgynövények élő és szárított formában, imitált színesüveg ablakokkal, vitrines szekrényekben antik könyvekkel, és néhány vizipipa a hangulat kedvéért.
A pince meg lehetne vmi barlangra emlékeztető sötét de tágas hely. A falakon barlangrajzok, de a hagyományos ember vadászik állatra motívumok helyett démonok vadásznak emberekre stílussal. Itt is boxos megoldással, de azok inkább jurtára hasonlítsanak...
Ha rámszakad a nemzetibank lehet megcsinálom!;)


© Jacob 2008. jún. 02. 12:02 | Válasz | #1007
Válasz 'Májti' üzenetére (#1006)

Azon kívűl, hogy korán kelő típus vagy, nem vagy véletlenül lakberendező?


© Lasaro 2008. jún. 02. 15:25 | Válasz | #1008
Válasz 'Májti' üzenetére (#1006)

A pub részről nekem is hasonló elképzelésem van, hosszú bárpult, fölötte lógó poharak, mögötte a piák, amit a tükör kettőz meg. Egy zenegép is mindenkép - inkább westernes stílus, mint misztikus félhomály.

A pincével is megvettél, bár én inkább arra hegyezném ki a hangsúlyt, h ez egy pince, még raknék be egy csomó kacatot, polcot, hogy tényleg úgy nézzen ki, mint ahová a régvolt limlomok kerülnek A démonos-vadász rajz meg isteni ötlet!


© Májti 2008. jún. 02. 17:50 | Válasz | #1009
Válasz 'Jacob' üzenetére (#1007)

Német nyelvész leszek majd, ha lediplomázom, és logisztikai ügyintézőként dolgozok, szal nem vagyok lakberendező, csak jó a fantáziám(remélem, ezt már többször bizonyítottam is).;)


© Májti 2008. jún. 02. 17:55 | Válasz | #1010
Válasz 'Lasaro' üzenetére (#1008)

Igazad van, egy bakelitlemezes zenegép pont beleillik a képbe - annyira alapberendezése egy pubnak, hogy el is felejtettem megemlíteni.:P A pinyót még átrendezhetjük.;)

A galériáról meg lefelejtettem a foteleket, kanapékat, babzsákokat, de remélem odaképzelte mindenki!


© KAZ 2008. jún. 02. 18:37 | Válasz | #1011

Egész hangulatos kis kocsmát sikerült összeraknotok.

Az itallapon még szerepelhetne a szenteltvíz, a menübe wendigo steaket és hasonlókat tennék. Lenne még mágikus kör a mennyezetre festve, a picében nagy zsákok só felirattal. A wc-be kéne valami kis rémisztgetős trükk, mondjuk a tükörben Bloody Mary, vagy egy szellem jelenne meg halványan.


© Májti 2008. jún. 02. 20:04 | Válasz | #1012
Válasz 'KAZ' üzenetére (#1011)

Jaja, lőporoshordó is kell szalmazsákkal, mennyezetről lelógó kötél akasztóhurokba kötve... De azért ezt a barlangos pinceberendezést nem dobnám ki, inkább kell a pinyó alá még egy szint.

Slozival kapcsolatban még az jutott eszembe, hogy kell a hangulathoz az az egy darab folyamatosan villódzó fénycső is.:P


© SammyWinchester 2008. jún. 02. 20:19 | Válasz | #1013

Lassan kínzókamra lesz a pubból:P én még eltudnék képzelni egy régimódi tv-t amiben folyamatosan SN epizódokat játszanak


© Kacsababa 2008. jún. 02. 20:24 | Válasz | #1014

Az ablakok alatt kősó, a bejáratnál egy démoncsapda...


© Jacob 2008. jún. 02. 20:27 | Válasz | #1015
Válasz 'Kacsababa' üzenetére (#1014)

Az egy-két Vendigo hullát ne felejtsük már ki.


© Májti 2008. jún. 02. 20:29 | Válasz | #1016
Válasz 'SammyWinchester' üzenetére (#1013)

Ez csak természetes! Egyébként erre a célra találtam ki a bralangos berendezésű pinyót a jurtákkal, hogy esetleg ott akár kérésre is bármelyik epizód megtekinthető; kizárólag eredetiben seth feliratával(csak hogy "nyalizzak" egy kicsit).:P


© Májti 2008. jún. 02. 20:30 | Válasz | #1017
Válasz 'Jacob' üzenetére (#1015)

Inkább vendigo prém a padlóra, hogy ne fázzon a lábunk!:D


© Kacsababa 2008. jún. 02. 20:36 | Válasz | #1018

És a pincében mindenféle Supnat merchandise jó drágán kapható. ^_^


© Májti 2008. jún. 02. 20:38 | Válasz | #1019
Válasz 'Kacsababa' üzenetére (#1018)

Ja, persze és tinilányok ingyenkólát kapnak! Na, ezt neee!


© Kacsababa 2008. jún. 02. 20:45 | Válasz | #1020
Válasz 'Májti' üzenetére (#1019)

Tinilányoknak ingyen emberáldozat...


© Májti 2008. jún. 02. 21:04 | Válasz | #1021
Válasz 'Kacsababa' üzenetére (#1020)

A kedves user rosszul használja a ragokat!

Így helyes: ingyen emberáldozat tinilányokból...:P
__________________
"My name is Death and the End is here."
Májti

Elküldve: 2008. Június 4. - 20:11
Válasz
KIS KÖZJÁTÉK

© Májti 2008. máj. 29. 18:12 | Válasz | #977
Válasz 'Jacob' üzenetére (#974)

OFF:
Asszem, még művelődni kell:
1) Bumedli: (utalás a Kelly hősei c. remekműre) kb egyenlő a nagy semmivel vagy olyasmi lehet, mint a szőrös bunkó.
2) Kifordított macska: (subkultúrára jellemző vicc) a 2000es évek elején okozott nagy fejtörést a műegyetmisták körében. A srácok egy teljes argumentációt készítettek a macska és a kifordított macska előnyeiről és hátrányairól, plusz rövidebben ismertették, hogyan kell kifordított macskát csinálni.


© Lasaro 2008. máj. 29. 18:13 | Válasz | #978
Válasz 'Májti' üzenetére (#977)

ld. Kelly hősei --> bumedli


© Lasaro 2008. máj. 29. 18:14 | Válasz | #979
Válasz 'Jacob' üzenetére (#976)

jaja, vágom (hát a Grindhouse-s beütés megvan - igázából akkor a nyaklánc is sztornó...


© Jacob 2008. máj. 29. 18:16 | Válasz | #980
Válasz 'Májti' üzenetére (#977)

Jah, most már leesett.
Engem úgy tűzbe hoztatok ezektől a kínzási módszerektől, hogy alig várom a szeptembert. Kíváncsi vagyok terveinkből mi valósul meg.


© Lasaro 2008. máj. 29. 18:31 | Válasz | #981

wáháhá! belenéztem a supnat port.hu fórumába, 1 oldalig futattam át, és vmi mangarajzos supernatural képnél fordultam le a székről


© Jacob 2008. máj. 29. 18:45 | Válasz | #982
Válasz 'Lasaro' üzenetére (#981)

Jaa, ott is fent van már? Őszinte ember vagyok: én ennél láttam már durvábbat is! Ekkor elgondolkoztam, hogy kapjon-e cancel-t a sorozat.


© SammyWinchester 2008. máj. 30. 21:31 | Válasz | #983

köszönöm a bumedlit


© Jacob 2008. máj. 30. 21:46 | Válasz | #984
Válasz 'SammyWinchester' üzenetére (#983)

De mi az burnedli? A Google se tudja!


© Lasaro 2008. máj. 30. 22:32 | Válasz | #985
Válasz 'Jacob' üzenetére (#984)

Elírtad Bumedli és a magyarázat lásd #977-78 Szemüveg:P


© Jacob 2008. máj. 30. 23:55 | Válasz | #986
Válasz 'Lasaro' üzenetére (#985)

Jah, tényleg. Mikor jöttem haza gondolkoztam mint jelent aztán eszembe jutott, hogy érkezett rá válasz.


© SammyWinchester 2008. jún. 01. 01:20 | Válasz | #987

Volt már valaki a budapesti Vadász bárban?? mármint ez olyan odaátos vadász bár:D annak az alapjára csinálták


© Jacob 2008. jún. 01. 02:16 | Válasz | #988
Válasz 'SammyWinchester' üzenetére (#987)

Fúúú, tényleg? És milyen? Mesélj!


© SammyWinchester 2008. jún. 01. 16:22 | Válasz | #989

Vidéki vagyok sajnos, még nem jutottam el oda


© SammyWinchester 2008. jún. 01. 16:24 | Válasz | #990

De ennyivel szolgálhatok


© 'stargatelost' 2008. jún. 01. 17:04 | Válasz | #991
Válasz 'SammyWinchester' üzenetére (#990)

hát ez nagyon béna, ennyi erővel a sarki bár is lehetne Vadász bár, és ott még Ganxta poszter sincs kinnt....


© Jacob 2008. jún. 01. 17:18 | Válasz | #992
Válasz 'stargatelost' üzenetére (#991)

Valahogy én is ezen a véleményen vagyok.


© Májti 2008. jún. 01. 17:31 | Válasz | #993
Válasz 'SammyWinchester' üzenetére (#990)

Gagyi hely, gagyi honlappal, és nem vmi felkapott környéken van...


© Lasaro 2008. jún. 01. 17:41 | Válasz | #994
Válasz 'SammyWinchester' üzenetére (#990)

Honlap? Egy bemásolt bkv-s útvonaltervező és néhány kép? sztem ezt honlapnak nevezni is túlzás.
Hát engem nem győzött meg (bár a darts mellett a csonti fegyverrel a kezében ott van Pedig a témából sok mindent ki lehetne hozni. Elég lenne egy nem épp nyál-fan-oldalra beírni, h pl milyen dekor lenne oks (ami nem csillagászat) és várni a tippeket ennek a bagázsnak nem lett volna rossz, ha nincs saját ötletük


© Jacob 2008. jún. 01. 18:48 | Válasz | #995
Válasz 'Lasaro' üzenetére (#994)

Hát valahogy jah. "egy nem épp nyál-fan-oldalra..." Ez most komoly? Van olyan ami nem ilyen? Szerintem velük keresnék a legtöbbet. Lehet, hogy linkelni kéne???? lol
De amúgy az ötlet nem volt halott.
__________________
"My name is Death and the End is here."
Májti

Elküldve: 2008. Június 4. - 20:11
Válasz
DEAN MEGKÍNZÁSA

© Májti 2008. máj. 29. 14:01 | Válasz | #959

Feldobok egy labdát:

Érdekelne, ki milyen kínzási módokat tudna kitalálni Deannek. (Mostaztán kiélhetitek magatokat!:P)


© Jacob 2008. máj. 29. 14:05 | Válasz | #960

Hát láncok annyira durvák nem voltak. Szerintem lehetne olyan Constantine-os. Mondjuk a démonok dobálgatják mint egy labdát és olykor olykor kiharapnak a testéből egy darabot. Mondjuk menekülni próbálna, de ugye ezt azok a démonok nem nézik jól szemmel akiket visszaküldött, ezért elkapják és mondjuk kinyomják mindkét szemét majd pedig megeszik, ő meg vakon próbál menekülni. Majd rávetik magukat a démonok és elkezdik letépni róla a bőrt. Végül kifeszítik egy nagy hálóra, alul pedig ég a tűz és szépen leégetik róla a húst. Majd a kis démoni ivadékok (amik a démonok szerelméből született) a földre hulló húscafatokat ennék meg, ami persze fájna Dean-nek. Aztán elölről kezdődne minden. Dean megint emberi formája van, kifeszítve kampókkal a pokol tornácán. Majd jönne egy dögkeselyű és tépkedné a folyamatosan visszanövő máját, amiért ördögi alkut kötött.
Hmm, ez kicsit light-os volt.


© Májti 2008. máj. 29. 14:33 | Válasz | #961
Válasz 'Jacob' üzenetére (#960)

Vérmentes, és csak illúziószerű:
Míg vhova ki van kötözve/feszítve, ezt még nem találtam ki, de mindenképpen fájdalommal jár, esetleg démoni alakok zabálhatják közben a testét lelkét; egy kijárat és vég nélküli labirintusban menekülget a rá vadászó pokoli teremtmények elől, abban a hitben, hogy visszajuthat a földre, és mikor már majdnem elérné célját felocsudik deliriumából, ráeszmél, hogy még minidg ugyanott van, majd ismét elalél a fájdalomtól.

Kicsit gecibb kiadású:
Ínszalagjai és vénái a testén kívül, ezáltal fellógatva, mint egy marionettbaba, egy hatalmas démon játszadozik vele, és egy másik teremtménnyel - lehet több, aki ugyanígy "ki van kötve". Minden mozdulat fájdalmas, persze testét önmaga is tudja irányítani, de időnként meg-megrántja a démon, emlékeztetve, hogy nem szabadulhat...

Még beleférne vmi csonkítás, darabolás, tüzes jelenetek stb. Esetleg vmi csapatjáték élő labdája lehetne, talán a lovaspóló sátáni változata, ahol a lovakat nagyfogű emberevő rémek helyettesítik, a pólóütő meg lángoló buzogány, ahova Dean teste időnként felszúródik.

Hmmm... Asszem, több most nincs raktáron.


© Jacob 2008. máj. 29. 15:07 | Válasz | #962
Válasz 'Májti' üzenetére (#961)

Hááát, szerintem A (!!) klinikán már biztos várnak minket! Szerintem ennyire durva tuti nem lesz.


© Májti 2008. máj. 29. 15:09 | Válasz | #963
Válasz 'Jacob' üzenetére (#962)

Pedig reméltem, hogy a lovaspólós vagy a marionettes ötletemet értékelni fogod...:S


© Jacob 2008. máj. 29. 15:40 | Válasz | #964
Válasz 'Májti' üzenetére (#963)

Tetszik. De én kicsit kiegészíteném azzal, hogy mondjuk víziókkal gyötrik őt. Pl. azt hiszi Sam meghalt és ott van a pokolban és látja szenvedni :D


© Májti 2008. máj. 29. 16:03 | Válasz | #965
Válasz 'Jacob' üzenetére (#964)

Nem rossz!;)


© Lasaro 2008. máj. 29. 16:55 | Válasz | #966

Dante Isteni színjátéka is megihletett

Részemről is teljesen korrektek az állandó víziók, pl. látná azt, h Sam meghalt, vagy az Apja...stb.
Nekem még az is eszembe jutott, hogyha már vmi csonkolás, akkor az fáj egy darabig, és utána visszanő/visszaforr -ergo kezdődik előről az egész.
Lehet, h a végén egy 18 karikás trash horror lesz belőle:P


© SammyWinchester 2008. máj. 29. 17:43 | Válasz | #967

Kínzási módók ? Soha többé :
-Szex
-Hamburger,sültkrumpli,kecsap
-Rockzene
-Chevy Impala

Asszem aláztam mindenkit^^:P:P


© Jacob 2008. máj. 29. 17:54 | Válasz | #968
Válasz 'SammyWinchester' üzenetére (#967)

Szerintem így pontosabb lenne:
-Szex
-Hamburger,sültkrumpli,kecsap
-Rockzene
-Chevy Impala
-Sam Whinchester


© Lasaro 2008. máj. 29. 17:56 | Válasz | #969
Válasz 'SammyWinchester' üzenetére (#967)

Ott a pont
(bár kiegészíteném: a fehér markolatú fegyverrel, Oprah XD, és a Samtől kapott nyakláncával/amulettjével)


© Lasaro 2008. máj. 29. 17:58 | Válasz | #970

Viszont akkor vigyük tovább a szálat:

Sam esetében milyen javaslatok lennének?


© Májti 2008. máj. 29. 17:59 | Válasz | #971

Skacok, komolytalanok vagytok!:D De a frappáns ötletér Sammy kap egy bumedlit!;)


© Májti 2008. máj. 29. 18:02 | Válasz | #972
Válasz 'Lasaro' üzenetére (#970)

Sam annyire érzékeny lelkületű, hogy csakis "pszichikai hadviselést" tudnék elképzelni neki(még egy kiscica kifordítását is megkönnyezné).


© Jacob 2008. máj. 29. 18:04 | Válasz | #973
Válasz 'Lasaro' üzenetére (#969)

Szerintem max a nyaklánc jöhet szóba. A fegyvereihez nincs hozzánőve. (Jajj most lenne egy nagy poénom! lol):D


© Jacob 2008. máj. 29. 18:05 | Válasz | #974
Válasz 'Májti' üzenetére (#971)

Mi az a burnedli???
Jajj, azért kiscicákat ne bántsuk. Bántsuk DEAN-t!


© Lasaro 2008. máj. 29. 18:09 | Válasz | #975
Válasz 'Jacob' üzenetére (#973)

az a fegyver akkor is k..va jól néz ki én biztons kilennék, ha elhagynám.

(halljuk a poént! ha nem mondom el, akkora nyáladzást rendezünk itt a fórumon, hogy a többi fanoldal példát vehet majd rólunk!:P ez ám a zsarolás!)


© Jacob 2008. máj. 29. 18:11 | Válasz | #976
Válasz 'Lasaro' üzenetére (#975)

Ajánlom a port.hu-s odaát szakaszt. Mondjuk az csak bemelegítés....
Arra akartam célozni, hogy nincs hozzánőve a fegyverhez, de lehet te A (itt a hangsúly) fegyverre gondoltál! (Itt eltudnék képzelni egy olyat amit a Grindhouse-ban láttam és Quentin Tarantino imitálta)
__________________
"My name is Death and the End is here."
Májti

Elküldve: 2008. Június 4. - 20:10
Válasz
ÉVADZÁRÓ ÉS KATTOGÁSOK 8/8

© Jacob 2008. máj. 29. 12:36 | Válasz | #938
Válasz 'Lasaro' üzenetére (#935)

Ééééés igen. Tömören összegezted, amire én is ki akartam lyukadni. Ha az oldal direkt magának a színész/színésznő köré épül, akkor azért fel vagyok készülve mindenre. De mondjuk fellépek egy oldalra, ami magát egy film vagy sorozat fan site-jának hívja magát és tele van a nyálcsorda egyedeivel. Ha tetszett egy sorozat, megkerestem a magyar weboldalát (többnyire mindig volt/van)és ott el vagyok, ha nem volt hát csináltam egyet. A Supernatural az egyetlen sorozat, amelynek nem nagyon van olyan magyar oldala ami tényleg magával a sorozattal foglalkozik. Csak a nyál, nyál, nyál, és mégtöbb nyál, nyál, nyál... Nem tudom emberek hogyan tudják így nézni a sorozatot vagy egy sorozatot. Nem értem. Szerintem nagyon durva!!! Azért örülök, hogy itt normális emberek vannak. :D
Hát a youtube.... Szokj hozzá. Tele vannak fan videókkal. Már ott tartok, hogy egy egy zenekar, énekes, énekesnő eredeti videóklippjére már rá sem tudok akadni, csak ha átböngészem az egész youtube-ot. ÉS akkor nem esett szó a hamis azaz fake trailerekről, amiket hivatalosnak akarnak feltűntetni.
Egy sorozat akkor lesz jó, ha jó a színész +egy remek történet, látvány világ. Hiába néz ki valaki jól, ha tehetsége nulla.
Szerencsétlen színészt sajnálom, mert a rengeteg nyálcsorda miatt nem hiszem hogy sokra vinné. Eltelik jó pár év, 40 évesen a kutya se lesz rá kíváncsi. Mondjuk én nagyon most se vagyok rá kíváncsi :D
Harmadrészt ugye mindenkinek van szeme. Szexuális beállítottságtól függetlenül az ember el tudja dönteni egy nőről hogy szép-e és egy férfiról hogy jóképű-e (jobb esetben epekedsz, rossz esetben irigykedsz -és még rímel is!). A sorozat nem is arról volt híres, hogy ronda színészeket alkalmaznak, de azért őszintén megmondva ha az ember végig megy egy forgalmas utcán minimum egy szép nőt vagy egy jóképű pasit meglát. Szóval nem annyira egyedi... Negyedrészt meg ha gonosz akarnék lenni (he-he miért is ne legyek!) bizony a harmadik évadban vannak olyan jelenetek, melynél bizony nem sminkeltél eleget és szépen lehet látni, hogy bizony a harmadik x-et átlépte csórikánk !
Persze megint elment totál offba, csak ezt nehéz megérteni. Annyi ember van körülöttünk, és még ha sekélyesek vagyunk akkor is találhatunk minimum egy embert akiért lehet rajongani mert jól néz ki! Hús vér, igazi, megérintheted meg egyebek... Nem értem ezt, nem is fogom. Csak sajnálom a sorozatot.
Ötödrészt meg örülök, mert a nyálcsorda biztosítja a nézettséget (és persze kinyirják a női főszereplőket, hogy lépnék a gigájukra!!)!
Azért örülök, hogy totál offba elment a hozzászólásom, de azért még hozzáteszem: Matchbox Twenty - How Far We've Come --> Youtube, eredeti videoklipp 4 oldal. Előtte 3 Supernatural, 1 Született feleségek, 2 One Tree Hill 6 ismeretlen smacizós jelenetek + pár ismeretlen fan made.

ON (100%): Tegnap néztem a Constantine-t. Nem sz*rtam be tőle, de a démonok azok nagyon állatian voltak megcsinálna. Ráadásul a pokolban ahogy dobálgatták a lelkeket! Izgalmas lehet ott az élet! Épp az jutott eszembe, hogy ha már Dean a pokol különböző bugyraiban lesz akkor vajon miken megy keresztül? Vajon letépik róla a bőrt és a húst ahogy Ruby mondta??? Na ha ilyen ütös lesz (nyálcsorda szíve megállna a döbbenetől)akkor nem fogok csalódni. De alapnak jó lenne, nem?


© Jacob 2008. máj. 29. 12:41 | Válasz | #939
Válasz 'Májti' üzenetére (#937)

"idejönne egy ilyen gnóm elcsöppeni..."

Kis regényem után már válaszoltál, de ez a mondat engem annyira megnevetetett, hogy ihaj. Elcsöppeni??? Van egy két fórum ahol a bugyik szoktak lecsúszni meg repülni! :D
A filmiparról és a benne szereplőkről készült monológoddal teljesen egyetértek. Igazad van.
Bár megkérdezném mi az hogy feminin?


© Májti 2008. máj. 29. 12:44 | Válasz | #940
Válasz 'Jacob' üzenetére (#938)

Huh, de vág az agyad, nekem eszembe sem jutott momentumot kiszedni a Constantine-ból, de onnan is lehet ötleteket lopni... Bőr és húsletépés, vagy más kínzás tuti lesz, csakhogy tudják alulöltözöttként mutogatni Jensen habtestét.:D:P

OFF:
Kis meglepi neked a Milyen filmet láttálban.


© Májti 2008. máj. 29. 12:45 | Válasz | #941
Válasz 'Jacob' üzenetére (#939)

Nem akartam buzisat írni, de a szó jelentése nőies.


© Lasaro 2008. máj. 29. 12:48 | Válasz | #942
Válasz 'Jacob' üzenetére (#938)

A Constantine filmet csak ajánlani tudom Van néhány fantasztikus jelenet benne, a megállípítások, K.Reeves meggyőzően hozza a kiégett láncdohányos figuráját... s még sorolhatnám Ugye kivártad a stáblistát, van a végén egy extra kis jelenet

feminin - túl nőies, de még nem transzi (néha én azt szoktam erre mondani, h olyan "b*zi vagyok, vállalom" - beütés


© Jacob 2008. máj. 29. 12:48 | Válasz | #943
Válasz 'Májti' üzenetére (#940)

Jajj, köszönöm!
Másrészt Habfehér??? Egyrészt tuti lebarnulna a pokolban, másrészt az első évadban voltak pólotlan jelenetek és nálam totál úgy nézett ki, mint aki szoláriumozik vagy sokat napozik! Constantine jó lenne. El tudnám képzelni a sokkot, amit a döbbent nyálcsorda mutatna érzelem jeléül miközben meglátják, hogy Dean teste elfonnyadt, fél feje hiányzik. :D


© Jacob 2008. máj. 29. 12:50 | Válasz | #944

"b*zi vagyok vállalom". Ezen megmosolyogtam. Hát én a kettőt egy kalap alá veszem, sz'al csak ajánlani tudom a japán képregényt. :D
Stáblista végét, máris csekkolom. Ez olyan mint az X-men 3. Ott is legnagyobb durranás a stáblista végén van. De minek teszik oda?


© Májti 2008. máj. 29. 12:54 | Válasz | #945
Válasz 'Lasaro' üzenetére (#942)

Huh, már nem emlékszem, de nekem úgy tűnik, hogy az le volt vágva...:S Mingyá utánanézek.


© Jacob 2008. máj. 29. 12:56 | Válasz | #946
Válasz 'Májti' üzenetére (#945)

Én most írom ki épp DVD-re. Na az is milyen jó film. A pokol jelenet nagyon állat. Na ilyet kellett volna beletenni az évadzáróba nem ilyen pókemberes hülyeséget! :D


© Jacob 2008. máj. 29. 13:00 | Válasz | #947

Hííí, ez nagyon jó volt. Kár hogy a stáblista végén volt.


© Lasaro 2008. máj. 29. 13:00 | Válasz | #948

Hehe Én moziban (is) láttam, ott ki akart zavarni a jegyszedő már, de közöltem vele, h biztos forrásból (értd: egy filmmagazin) tudom, hogy itt még van egy jelenet, a jegyem az előadásra szól, szóval szedje össze addig a szemetet
Hát nem ártott volna tényleg megnéznie Kripkenek a Constantine-t, hátha kap egy kis ihletet.


© Májti 2008. máj. 29. 13:01 | Válasz | #949
Válasz 'Jacob' üzenetére (#947)

OFF:
Nemtom melyik jelenetre gondolsz... Az öngyújtós?

Szerk.:
Dobjatok egy youtube-os linket!


© Jacob 2008. máj. 29. 13:04 | Válasz | #950

Aha, az öngyújtosra!
Milyen youtube-osra gondolsz?
Ez jó?
http://www.youtube.com/watch?v=YOv1UMDqBD4&feature=related

Másrészt van valami hír a kezdési időpontról? Én eddig szeptember 4-ről hallottam!


© Májti 2008. máj. 29. 13:10 | Válasz | #951
Válasz 'Jacob' üzenetére (#950)

Milyen link volt ez? Én erre http://youtube.com/watch?v=gm-onsYCxuY gondoltam!


© Jacob 2008. máj. 29. 13:15 | Válasz | #952
Válasz 'Májti' üzenetére (#951)

Milyen link? Akartam illusztrálni, hogyan nevetnék a nyálcsordán!
De amúgy nekem ez az vég tetszett. Csak szerintem kicsit fehéríteni kellett volna a szárnyon.


© Lasaro 2008. máj. 29. 13:18 | Válasz | #953
Válasz 'Jacob' üzenetére (#952)

Sztem nem kellett fehéríteni, így életszerűbb Egy ilyen filmbe nem illik makulátlan szárnyakat betenni. Szentségtörés)))
Azért mondjuk már szerkót is kitalálhattak volna, mint amilyen Gabrielen volt (Tilda Swinton nagyon hozza a figurát)


© Jacob 2008. máj. 29. 13:28 | Válasz | #954
Válasz 'Lasaro' üzenetére (#953)

Szerintem azért elférne ott egy kis fehér szárny. Az a ruha meg ....
Vajon a Supernatural-ban lesz(nek) angyalok??? Mert eddig sok démon volt...


© Májti 2008. máj. 29. 13:31 | Válasz | #955

Huh, nagyon OFFok lettünk...:S


© Jacob 2008. máj. 29. 13:38 | Válasz | #956
Válasz 'Májti' üzenetére (#955)

Csak a saját nevedben beszélj! :D
Ja és igen. Igazad van. Ennyi zagyvaságot már rég nem hordtam össze! XD


© Májti 2008. máj. 29. 13:50 | Válasz | #957
Válasz 'Jacob' üzenetére (#956)

OFF:
Kérsz egy ejnye-bejnyét?:D:P


© Jacob 2008. máj. 29. 13:56 | Válasz | #958
Válasz 'Májti' üzenetére (#957)

Inkább derelyét! :P
__________________
"My name is Death and the End is here."
Májti

Elküldve: 2008. Június 4. - 20:10
Válasz
ÉVADZÁRÓ ÉS KATTOGÁSOK 7/8

© Lasaro 2008. máj. 28. 21:07 | Válasz | #928
Válasz 'Jacob' üzenetére (#927)

Gigamegaspoiler! (még lehet überelni:P) - azért naná, hogy elolvastam THX az infót (semmi negatív leszűrás!)
Vhogy egyszerűbb ez, mint hámozni a rajongói oldalakon a nyál között a valóságot. Te vagy a mi kis hírszállítónk


© Jacob 2008. máj. 28. 22:06 | Válasz | #929
Válasz 'Lasaro' üzenetére (#928)

Hát én az egyik fórumról szedtem le ezt a hírt, már le is volt fordítva.
A nyálat meg tudjuk ki(k)nek köszönhetjük. Szóval...Tényleg nehéz egy normális rajongói oldalt találni. Legalább itt nem csorog a nyál!
Engem mindig érdekeltek a spoiler-ek, sőt volt olyan, hogy egy sorozatot vagy filmet úgy kezdtem el nézni, hogy tudtam mi lesz a vége (pl. Sírhant Művek) és mégis élveztem. Bár azt én is megvallom, nekem is gyanús, hogy még csak június lesz, még a forgatás el se kezdődött, de már itt vannak hírek. Jóformán már csak az első rész forgatókönyvét kellene megírni.
Valahogy úgy érzem, Kripke tartogat valamit, amitől majd a fejünket csapkodjuk jobbra balra, ha elindul a negyedik évad.
Bár a magyar premierre nagyon kíváncsi leszek. Főleg mikor majd Dean és Sam először találkozik Bélával!!


© Jacob 2008. máj. 28. 22:07 | Válasz | #930
Válasz 'Májti' üzenetére (#925)

Hát öööö minimum 5 méter mélyre, asszem :D


© Lasaro 2008. máj. 28. 22:13 | Válasz | #931
Válasz 'Jacob' üzenetére (#929)

Nem venném azért rossz néven, ha Kripke bátyó nem szivárogtatna ki mindent - azért eddig úgy néz ki, nem lesz nagy gond. Csak maradjon is a tarsolyban.
A spoilerekről annyit, hogy filmrajongó révén sokszor vágom a sztorit, a csavart, mégis kellemesen meglepődöm az esetek többségében. Kb. 5 sorozatot nézek mostanság, amit követek az amcsi vetítéssel párhuzamosan, ott azért vigyáztam, h a season-finálét ne lőjjem le magam előtt
Az egész évadra vonatkozó infókat pedig nem tekintem igazi spoilernek, mert ha jobban utánagondol az ember, akkor logikus, hogy nem fog kinyírni 2 főszereplő közül 1-t úgy, hogy soha többé nem tér vissza. Annyira meg úgysem tud spoilerkedni, hogy minden apró mozzanatot.

Egyébként a most így belegondolva a 'spoiler' szónak van frappáns, magyar, 1szavas megfelelője??? Mert azt tudjuk, hogy mit jelent, mire használjuk, de vajon átfordítása létezik? - most csak így belegondoltam műveletlenségembe


© Májti 2008. máj. 29. 00:44 | Válasz | #932
Válasz 'Jacob' üzenetére (#930)

Oké, oké, aláírom, hogy itt lehet még tovább kattogni, főleg a gigaspoiler után. Eszembe is jutott pár gondolat az említett misztikus rejtéllyel kapcsolatban, csak ne olyan legyen, hogy Dean szíve/lelke Lilith karmai közt maradt és vmi ládikában őrzi a pokol 12ik bugyrában, esetleg vmi másik dimenzióban kuksol öntudatlanul, amit majd hőseinknek vissza kell szerezni illetve fel kell éleszteni. Vannak ám még ötleteim!;)


© Májti 2008. máj. 29. 00:46 | Válasz | #933
Válasz 'Lasaro' üzenetére (#931)

Nagyon nincs magyar megfelelője, de majd biztosan kitalálunk rá vmit. Eseteként használjuk a poéngyilkos kifejezést, és már általános értelemben is, de ezt egyértelműen nem a spoilerre magára, hanem az azt elkövető személyre.


© Jacob 2008. máj. 29. 00:58 | Válasz | #934

Májti: Szerintem itt vannak még olyan dolgok, amiket simán bele lehet tenni a sorozatba. Csak lehetőleg ne itt rontsák már el.
Lasaro: Kinyírni? Ugyan már? A nyálcsorda nem engedné (jujj de szépen fejeztem ki magam). Nem rég gyűlt össze egy haveri társaság, ahol felmerült a Lost téma, majd ebből jöttek a többi sorozat. Izzasztó helyzet volt, amikor haverom bevágta, hogy a sorozatot csak csajok nézik a jó pasik miatt. Kicsit hülyének éreztem magam de se baj. Azért hallgattam mint a folyó, de azért magamban megjegyeztem: persze, a fűrészt is csak csajok nézik, elvégre Jigsaw olyan dögös! :D
Ami viszont (nem csak a magyar médiában van) a sorozat körül az förtelmes. Gondolok itt a montázs képekre vagy épp a japán képregény sorozatról ami "más" megvilágításba helyezi a két főszereplőt (mint karakter mint színészek)!
Szomorú tény, hogy ezeknek legtöbbjét lányok csinálják. Nem értem, miért nem tudják magát az alap koncepciót nézni? Démonok, szellemek, vámpírok? Az ilyen témájú filmek, sorozatok mindig nyerőek voltak számomra, ha pedig még látvány is jó, akkor végképp. Kicsit elgondolkodtatónak tartom, hogy ezen a fórumon kívül nem tudok senkivel egy értelmes szót beszélni a sorozatról!!! De látom nem csak én vagyok így.
Az első évad ütős volt, kicsit ráhangolódtunk a drámázásra, remélem visszatérnek azért az alap ötlethez és lesznek benne jó pár poénok, aranyköpések. Hát ha nem lesz, akkor max ott van a How i met your mother vagy a klasszikus friends.


© Lasaro 2008. máj. 29. 08:04 | Válasz | #935
Válasz 'Májti' üzenetére (#932)

Májti: akkor az cselekmény meg a "poéngyilkosság" :P 3tól 5 évig terjedő Barátok közt-nézéssel sújtandó, fellebezésnek helye nincs, az óvadék elutasítva.
Jacob: nekem igazából Freddy Krüger a kedvencem, az a piros csíkos pulcsi sztem kiemeli a szeme színét Amit meg a nyálcsorda (tetszik ez a kifejezés "fanoldalnak" nevez, annak azért köze nincs hozzá. Vhogy elmegy a Jensen/Jared imádatába. Én pl. szeretek a mítoszokról olvasni, ütős beszólásokat kigyűjtve megnézni, csekkolni, hogy esetleg melyik szám szól vmelyik részben... - Erre mit találok: ezeken a siteokon a vezető topiktéma a "Van barátnője + miért ennyire helyes + van-e vmi varázsige, h a felesége legyek (<--sztem még ilyen is van!)" a vezető témakörök. Jah, meg a kedvenceim a különböző számokra összevágott filmek, főleg, ha éppen Dean/Sam köré van csoportosítva. Youtube-n múltkor meg akartam hallgatni vmit, erre az első helyen a supernaturalra összevágott kis szösszenetet dobta ki. Nem mondom, h nem néztem meg, mert Odaát, szól a keresett zeném, de akkor is!
A téma - vámpír, démon, misztikum - eleve nyerő a részemről is + félve jegyzem meg, hogy sztem a srácok nem tartoznak Quasimodo bandájába, de attól még nem lesz egy sorozat nézhető!


© Májti 2008. máj. 29. 12:06 | Válasz | #936
Válasz 'Lasaro' üzenetére (#935)

Gondolkodtatóba ejtett ez a tini nyálcsorda dolog, és végeztem egy kis analízist. Rá kellet jönnöm, hogy a filmgyár az, aki rászoktattja a fiatalkorúakat a vámpíros-démonos/zimbes-zombis sztorikra(pedig ettől megállnak a növésben): nézzétek meg Buffy, Angel, Hex stb. és sajna az Odaát is ezen sorik közé sorolható(szerencsére jóval több benne a helyzetkomikum, mint a társaiban) - a filmeket meg még nem is említettem. Naszal, ezeket nem is nekünk, felnőtt normálisan gondolkodó embereknek készítik, csak van akkora szerencsénk, hogy számunkra is nézhető, emészthető. De Lasaro tök igazad van azzal kapcsolatban, hogy attól még nem lesz vmi jó sorozat, ha helyes fiúk(mert jóképű pasiknak egyáltalán nem nevezhetőek) szerepelnek benne. Viszont pontosan azért választanak ilyen típusú szereplőket, hogy a tinilányokat megfogják, merthát valljuk be, nagyon kicsi az a réteg, aki válogatás nélkül megnézi a misztikus témájú műveket - akit jobban érdekel a sötét oldal és teremtményei, azok már belebonyolódnak annyira, hogy sokat olvasnak utána, szerepjátékokat játszanak, és nekik pl egy Van Helsing, egy Blade vagy egy Underworld már nevetséges és nem tükrözi a Vampire-ben leírtakat...

És kicsit elkanyarodva, a tinilányoktól az egy generációval idősebbeknek készült sorikban(Moonlight, Blood Tise, Dresden Files), ahol már tényleg jóval karakteresebb, de esztétikusnak mondható pasik kerülnek a középpontba, nahát ezeket az alkotásokat sem a misztikum rajongóknak találták ki. Vagy ha filmekben gondolkozunk, az összes adaptált Anne Rice könyv(Interjú a vámpírral, Lestat, a vámpír, Kárhozottak királynője) és a hasonlók...

Következtetés levonva: a legtöbb "szexéhes picsának" készült, de van köztük jó is - én pl mindegyikért kivétel nélkül odavagyok, csakhát nem csorgatom a nyálam.

(És már csak zárójelben teszem hozzá, visszatérve Odaátra, Jared kicsit túl feminin, Jensen meg akkora kölyökképű, hogy nem is csodálkozom a tinilányok imádatán.)


© Májti 2008. máj. 29. 12:10 | Válasz | #937
Válasz 'Jacob' üzenetére (#934)

Azért örülök neki, hogy ez a topik nem olyan, ahol arról beszélgetnek az idejárók, hogy Jensen/Jared nős/barátnős és egyebek; szerintem "ki is vágnám", ha idejönne egy ilyen gnóm elcsöppeni...
__________________
"My name is Death and the End is here."
Májti

Elküldve: 2008. Június 4. - 20:09
Válasz
ÉVADZÁRÓ ÉS KATTOGÁSOK 6/8

© Májti 2008. máj. 23. 17:37 | Válasz | #899
Válasz 'Jacob' üzenetére (#897)

Remélem, az nem szimpatikus, amiket tett, legalábbis a róóla szereplő legendákban.


© Jacob 2008. máj. 23. 17:43 | Válasz | #900
Válasz 'Májti' üzenetére (#899)

Csak azt tudom, hogy a sátán felesége elvileg, meg az (amin nagyon röhögtem), hogy az egyik oldalon azt tárgyalták, hogy Lilith nem szerette hátulról csinálni, aztán pontosították, hogy nem szeretett alul lenni. Ezeken mosolyogtam.
Kiváncsi lennék, Ruby hogy néz ki valójában. Mert ugye elvileg mondta Dean, hogy milyen ronda (mármint belülről.).


© Májti 2008. máj. 23. 18:00 | Válasz | #901
Válasz 'Jacob' üzenetére (#900)

Igen van a neten néhány félreértelmezése a legendának. Nem tudom, hogy a szexualitás mennyire igaz vagy sem, de itt azért lehet némi infót beszerezni.


© Jacob 2008. máj. 23. 18:05 | Válasz | #902

Jajj, épp ezt olvastam. Na ha csak a felét beteszik a sorozatba....


© SammyWinchester 2008. máj. 24. 00:38 | Válasz | #903

én viszont a ghostfacers-ös fiukat soha többet nemakarom látni az életben xD Dr.Badass(Ash) viszont igen nagy arc volt:D meg nem jut eszembe a neve, de azt a srácot is birtam aki a sárgaszemü démon kiválaszottja volt és tudta irányitani h mit tegyenek az emberek..az egy életművész volt :D


© SammyWinchester 2008. máj. 24. 00:41 | Válasz | #904

Bírnám, ha a negyedik évad új főszereplője Uri Geller lenne xDxD "Dhíín áhz álkúú á thijed" xD


© Jacob 2008. máj. 24. 00:57 | Válasz | #905
Válasz 'SammyWinchester' üzenetére (#903)

Jajj GhostFacers. Kiráz tőlük a hideg. Az az epizód volt az egyetlen olyan rész, amit tényleg úgy néztem végig, hogy elkezdtem nézni majd ötperc után 4x-esen tekertem a jeleneteket. Majd az utolsó két percben megállítottam, aztán azt megnéztem. Azt a részt kábé olyan 10 perc alatt letudtam.
Amúgy ezek nem szerepeltek az első vagy a második évadban???


© SammyWinchester 2008. máj. 24. 01:04 | Válasz | #906

Dede


© seth_greven 2008. máj. 24. 01:41 | Válasz | #907

legnagyobb arc akkor is yellow-eyes volt. rejta sokat lehetett röhögni.


© Jacob 2008. máj. 24. 03:17 | Válasz | #908
Válasz 'SammyWinchester' üzenetére (#906)

Fúúú. Utálom őket. Jéé, tényleg első és másodikban is ott voltak. Jajj akkor lehetnek majd a negyedikben is. Én a sárgaszeműn nem nagyon tudtam nevetni. Bela-n viszont nagyon bírtam. Kedvencem volt.


© Balázska 2008. máj. 24. 07:46 | Válasz | #909

sztme a Ghostfacers az tök jó volt
most "próbálgatják a szárnyukat"(vagy hogy szokták mondani) jó hogy nem olyan profik, de ezt ellensúlyozza, hogy viccesek
Ghostfacers rulez


© Lasaro 2008. máj. 24. 12:14 | Válasz | #910
Válasz 'Balázska' üzenetére (#909)

A ghostfacers-es arcok a Pokoltanyás részben okés voltak, de a 3. évadban idegesítettek kicsit, 1-2 jó beszólás (főleg az elején, mikor szmokingban dumálnak, h miért jó a stúdiónak, ha fizetnek nekik), de nem több. Na meg nem igazán jött be, h a szünet után pont azzal a résszel tértek vissza. A kézikamerás megoldást sem vettem jónéven (hiába ötlet a Blair Witch Project, ami ott bejött, ide nem kellett volna). Én most jöttam rá, ha az egyik az arc az Eurotripben játszotta a stréber csávót, , a szintet most is hozza
Kíváncsi, vagyok, h ki lesz új karakter, talán vki apuci régi bandájából?
CSak most értékelem, hogy Bela (ezen a néven még mindig kivagyok Bela Lugosi) karaktere mekkora jó volt, hiszen van, aki abból él, ha sátáni cuccokat eladja a hiszékenyeknek.


© Jacob 2008. máj. 24. 13:21 | Válasz | #911
Válasz 'Lasaro' üzenetére (#910)

Jajj, Bela Lugosi. Nem tudom Kripke vagy ki honnan vette a nevet. Ha valóban Lugosi Béláról, akkor szerencsétlenek nem látták, hogy férfi???
Nem szoktam a hazai premiereket nézni, már a szinkronról is leszoktam elég rég. De magyarban kíváncsi vagyok. Béla Lugosi. Jajj, ezen mosolygok most egy kicsit.


© Kacsababa 2008. máj. 24. 14:17 | Válasz | #912
Válasz 'Jacob' üzenetére (#911)

Dehogy, van ilyen női név, pl cseheknél női és férfi név is, hinduban meg női.
De amúgy szerintem inkább az Izabellából asszociált magának nevet (eredetileg ugye Abby)...


© Nasu 2008. máj. 24. 15:05 | Válasz | #913
Válasz 'Jacob' üzenetére (#911)

Biztos nem Lugosi Béláról kapta a nevét, de ez így nagyon jól jött ki Én kifejezetten utáltam Bélát:D (én már csak így nevezem)
A Ghostfacers meg jó volt! Nekem is nagyon tetszett ^^


© Lasaro 2008. máj. 24. 15:21 | Válasz | #914
Válasz 'Jacob' üzenetére (#911)

Nekem a magyar feliratból rémlik, talán Bobby mondta, h ilyen néven fut. Sztem miután megkötötte az alkut, és nevet változtatott, vmi jó nick-et kellett találnia, ami alap és innen jött Drakula neve (ha Kripke innen vette, külön riszpekt neki - kis szívmelengetés nekünk. Hát ha hűek akarnak lenni, akkor hagyják, de sztem nálunk kicsit megmosolyogtatónak jön ki


© Lasaro 2008. máj. 24. 15:25 | Válasz | #915

Sajnos kicsit utánanézve Kripke nem akart nekünk kedvezni - eredetiben Bela Talbot néven fut...
http://en.wikipedia.org/wiki/Bela_Talbot
MÁr egy sorozatkarakternek, aki kb. 5 részben szerepelt, jár egy kimerítő wikipedias cikk. LOL.


© Lasaro 2008. máj. 24. 15:30 | Válasz | #916

A wikipedias cikkeknek az a hátulütője sztem, h az ember hajlamos átkalandozgatni.
http://www.supernaturalwiki.com/index.php?title=Dean%27s_Amulet
Mik vannak Egy egész szócikk. Vagy csak én nem vagyok eléggé elvakult rajongó???


© Jacob 2008. máj. 24. 16:48 | Válasz | #917
Válasz 'Lasaro' üzenetére (#916)

Irigylem az ilyen embereket. Ennyi szabadidejük van, hogy még ezen is tudnak gondolkodni!


© SammyWinchester 2008. máj. 24. 21:48 | Válasz | #918

régebben fenn volt eBay-en az amulett, de nemtudom hogy az amit valóban Jensen viselt, vagy csak egy sima


© Jacob 2008. máj. 24. 23:16 | Válasz | #919

Sztem sima, mert még mindig viseli.
Válasz 'SammyWinchester' üzenetére (#918)


© SammyWinchester 2008. máj. 25. 02:02 | Válasz | #920

jam monnyuk igaz


© SammyWinchester 2008. máj. 26. 23:27 | Válasz | #921

nah emberek mi ez a punnyadás?:O valakiiiiiiiiiiii életjelet Odaátról


© Kacsababa 2008. máj. 26. 23:42 | Válasz | #922
Válasz 'SammyWinchester' üzenetére (#921)

Szünet van, szóval sztem életjel majd, ha vmi hír is lesz...


© Májti 2008. máj. 27. 01:16 | Válasz | #923
Válasz 'SammyWinchester' üzenetére (#921)

Szerintem már kikattogtuk magunkat. Huh, pedig micsoda ötleteim lettek volna a folytatást illetően...


© Jacob 2008. máj. 27. 15:57 | Válasz | #924
Válasz 'Májti' üzenetére (#923)

Hát én most mást nézek. Nem kattogtam ki magam...


© Májti 2008. máj. 27. 19:18 | Válasz | #925
Válasz 'Jacob' üzenetére (#924)

A #865-ös gigaspoilered után még hova akarsz kattogni?!?:D


© Lasaro 2008. máj. 27. 21:55 | Válasz | #926
Válasz 'Májti' üzenetére (#925)

Ezt a problémát csak egy módon tudná Jacob kiküszöbölni: a tinirajongókat fel kellene bújtania, és az élükre állnia, hogy változtasson Kripke[. Ő lenne a szellemi irányítója a csürhének#vigyor2] Ha ez megvolt, akkor pedig kattoghatnánk alternatíván


© Jacob 2008. máj. 28. 18:48 | Válasz | #927

Szerelmes tinirajongók élére??? Melyikre??? Én inkább Abby (bela) rajongó táborába kerülnék és megrohamoznám Kripke-t és szépen megskalpolnám.
Gigaspoiler???? Na akkor ezt kapd ki:
Kripke nyilatkozott megint. Nagy vonalakban a lényeg: Dean nagyon sok időt fog a pokolban tölteni (mint már említettem hónapokat). A negyedik évad alap koncepciója (itt kiemelném azt hogy alap) hogy hogyan fog kijutni a pokolból. Ez idő alatt a pokol különböző (!!!!!!) bugyraiban lesz. Nem démonként fog visszatérni, legalábbis mi ezt nem fogjuk érezni hogy az lenne. A pokolról kevés emléke lesz. Ehhez fog majd kapcsolódni egy misztikus rejtély amelyet a készítők a negyedik évad folyamán folyamatosan kibontanak. A testvérek kapcsolata is megváltozik. Nagyjából ennyi. Még csak május vége van de már mennyit megtudtunk! Szeptemberre már meg lesz a kész forgatókönyv!!!
__________________
"My name is Death and the End is here."
 Oldal:  ««  1  2  3  ...  192  193  194  195  196  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.902-->