Online: 0 Tag és 6 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  102  103  104  105  106  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


cat

Elküldve: 2009. Április 11. - 00:30 | Szerkesztve: cat
Válasz
Huh, csajok, ezt beszéljétek meg egymás közt

Slipping:
bocsi hogy beleszólok de a második évad végén nem Dean hal meg?

Nem, Dean a 3. évad végén hal meg. Tessék újranézni Mellesleg nekem ezt sikerült elspoilereznem magamnak a jutyubon, hát b.meg, ennél nagyobb szívást...

Nagy hiányomban gondoltam belenézek már ebbe a szinkronos 3. évadba. Nem könnyítettem meg a helyzetüket, mindjárt két elég erős részt választottam (3x03, 3x11). Készültem rá, hogy fikázni fogom a szinkront, de az az igazsgág, hogy sztem egészen jól eltalálták. Na jó... a hangok gázosak, de nagyon Egyáltalán nem illenek a srácokhoz. De ahogy látom (azért nem néztem végig, csak egy-két lényegi jelenetet), a poénokat nagyjából sikerült hozni. Pl. ez egészen tetszett: "- Ez a sors keze. - Ez nem a sors keze, csak egy nyúl lába." Meg az egyik all time kedvenc jelenetem, amikor a 3x11-ben egyszerre beszélnek az étteremben. "Sam Winchester szex közben is rinyál" Igaz, jobb lett volna, ha kicsit gyorsabban beszélnek, úgy, mint az eredeitben.Nna, szóval nem azt mondom, hogy átszokom a szinkronosra (soha!), de annyira nem rossz, mint ahogy számítottam rá...
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
djzsuzska

Elküldve: 2009. Április 11. - 00:30
Válasz
OFF:
Tanca:
Hálás lennék ha ezentúl jobban figyelnélrá hogy hogyan utalsz rám, picit ez rosszul esett.

Ne haragudj, hogy megbántottalak, tényleg nem volt szándékos.
Viszont a többit majd személyesen, nem szeretném személyeskedésre használni a fórumot. A többi infó viszont igaz.

ON:
Akinek hozzám hasonlóan elvonási tünetei vannak a sorozat hiányától, annak tudom ajánlani a Harper's Island című sorit. Tegnap startolt az USA-ban és jónéhány odaátos színész szerepel benne.
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
Slipping

Felhasználó
Elküldve: 2009. Április 11. - 00:27
Válasz
Válasz:
Tanca (2009. Április 10. - 23:33) -kor küldött üzenetére

bocsi hogy beleszólok de a második évad végén nem Dean hal meg?
De tudom mire gondoltál ezzel bocs
Tanca

Felhasználó
Elküldve: 2009. Április 10. - 23:33 | Szerkesztve: Tanca
Válasz
djzsuzska:
a szobatársam ajánlására. Azóta én nagyobb rajongó lettem, mint ő.

Méghogy nagyob rajongó vagy mint én??? Attól hogy nem töltök fél napokat fórum olvasgatással meg nem szólok hozzá mindenhez én még épp úgy szeretem ezt as sorozatit mint te sőt még jobban is . Nem fogok veled vitatkozni hogy melyikünk a nagyobb rajongó, végén úgy járunk mint a fiúk a kiadóban. Ha én nem kérdezem meg hogy ki lehet e tenni a szobába azt a posztert akkor te nem is ismernéd ezt a sorozatot, mert mesét (South Park) néztél helyette . Az tény hogy te össze olvasol minden spoilert, meg interjúkat nézel meg minden, de ez nem azt jelenti hogy jobban szereted ezt a sorozatot mint én. Én is szívesen néznék interjúkat, csak sajnos az én angol tudásom nem elegendő ahhoz hogy megértsem ígyis örülök annak hogy a részeket többé kevésbé megértem felirat nélkül. Spoilereket meg azért nem olvasok, mert sajnos még a második évad vége előtt véletlen elolvastam hogy a Sam meg fog halni, és elég rossz volt úgy végig nézni hogy tudtam mi lessz.
Hálás lennék ha ezentúl jobban figyelnélrá hogy hogyan utalsz rám, picit ez rosszul esett.
__________________
Tégy amit csak akarsz csak ne árts!
"Aki megment egy életet, megmenti az egész világot."
"A legsötétebb órákat követi a hajnal."
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2009. Április 10. - 15:39 | Szerkesztve: Csopi
Válasz
cat:
De ami jó, abból "lopni" nem szégyen

Ez így van!
cat

Elküldve: 2009. Április 10. - 15:31
Válasz
Válasz:
Májti (2009. Április 10. - 13:58) -kor küldött üzenetére

Jaj, dehogy vettelek komolyan! Teleszmájliztam a hsz-emet Meg aztán mintha ezt olvastam volna korábban, talán itt, talán máshol, hogy a Constantin és a Supnat összecseng bizonyos dolgokban.
Hát ja, nem lehet nem észrevenni a párhuzamokat, meg hogy a film ugyanúgy 2005-ös, mit a sorozat Bár a Supnatnak azért megvan a maga saját világa, saját egyedi démonjai, stb. De ami jó, abból "lopni" nem szégyen
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
Májti

Elküldve: 2009. Április 10. - 13:58
Válasz
Válasz:
cat (2009. Április 10. - 08:01) -kor küldött üzenetére
Válasz:
djzsuzska (2009. Április 10. - 13:08) -kor küldött üzenetére

Jajj, ne vegyetek már mindent annyira véresen komolyan, csak vicceltem. Viszont tök jó, hogy ennyire egyre jár az agyunk, hogy ti is arra asszociáltok, amire mi anno.
__________________
"My name is Death and the End is here."
djzsuzska

Elküldve: 2009. Április 10. - 13:08
Válasz
Májti:
De kicsit el vagytok késve, mert már az előző évad végén kibeszéltük a párhuzamokat.

Ezt én is elismerem, de mint már lentebb írtam, novemberben kezdtem el nézni a sorit a legelejétől (a szobatársam ajánlására. Azóta én nagyobb rajongó lettem, mint ő. ). Azt is tudom, hogy a párhuzamok is ki lettek beszélve (visszamenőleg elolvastam utána minden bejegyzést a fórumban), szóba is került a Dogma meg az Angyalok városa is. Mivel én februárban regeltem, most tudtam csak elmondani a véleményemet a párhuzamokról a Constantine meg a SupNat között.
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
cat

Elküldve: 2009. Április 10. - 08:01
Válasz
Májti:
De kicsit el vagytok késve, mert már az előző évad végén kibeszéltük a párhuzamokat.

Az lehet, Májti drága, de mondjuk én azokat a párhuzamokat emeltem ki, amik ezzel az évaddal csengenek össze Láttam egyébként, hogy volt pár más dolog is, ami hasonlított, jó kis forrás ez a film a sorozatnak Poén lenne, ha ugyanaz a pasi játszaná Lucifert
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
Májti

Elküldve: 2009. Április 10. - 03:16
Válasz
Olyan vicces, hogy a sori kapcsán annyiszor előkerül a Constantine. Biztosan nem véletlen, hogy annyian asszociálunk a filmre a SupNat kapcsán. De kicsit el vagytok késve, mert már az előző évad végén kibeszéltük a párhuzamokat.
__________________
"My name is Death and the End is here."
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2009. Április 9. - 22:38
Válasz
OFF
Imádom a Constantine-t jól megvan csinálva az egész film a pokol nagyon el lett találva sztem meg Keanu Reevest is bírom plusz alapból is szeretem az ilyen filmeket például nekem az Angyalok Hábórúja is bejött.
Az igazság meg az hogy a soriban az összes zene nagyon el lett találva a jelenetekhez.
djzsuzska

Elküldve: 2009. Április 9. - 22:21
Válasz
Válasz:
cat (2009. Április 9. - 22:13) -kor küldött üzenetére

Kicsit off:

A Constantine-t pont a sorozat miatt néztem meg még az ősszel, a 4. évad előtt. A film nekem is nagyon bejött, nagyon korrektül meg volt benne csinálva minden (démon kiűzése, villódzó fények démonok megjelenésekor, angyalok, Lucifer, stb.) . Ami nekem a legjobban tetszett, az a Pokolnak a megjelenítése volt. Hát, én kb. olyannak képzelek el egy világvégét. Sajnáltam nagyon, hogy a sorozatban nem sikerült valami hasonlót alkotni, de hát ez van.
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
cat

Elküldve: 2009. Április 9. - 22:13
Válasz
A zenék itt nem offok, sőt
Viszont ez egy kicsit igen. Megnéztem tegnap a Constantint. Mit mondjak, nagyon bejött a cucc, pedig mintha már láttam volna - tán mostanában lettem ilyen démon-angyal-isten-ördög sucker Viszont sztem (ha nem láttad, akkor ) merítettek belőle pár dolgot ehhez az évadhoz. Pl. Gábriel személyisége, "2 perc a pokolban olyan, mint az örökkévalóság", meg "elkárhozol, ahol újra és újra a legnagyobb kínok közt széjjeltépnek az idők végezetéig".
És hát látványilag nagyon ott volt a szeren, a poklot pl. k. jól megcsinálták. Sírok, hogy mit lehetne ebből a sorozatból kihozni, ha kapna némi lóvét...
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
djzsuzska

Elküldve: 2009. Április 9. - 21:49
Válasz
Válasz:
Csopi (2009. Április 9. - 21:30) -kor küldött üzenetére

Azt a jelenetet (is) nagyon eltalálták. A Bon Jovi-szám pont illett ide. "Bon Jovi rocks. On occasion." De szerintem egy csomó olyan jelenet van, amikhez nagyon is passzolnak ezek a számok.
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2009. Április 9. - 21:30
Válasz
OFF:
Ha már a zenéknél tartunk egy jó kis jelenet Bon Jovival ;)
Bon Jovi
Sziszmok

Felhasználó
Elküldve: 2009. Április 9. - 21:00
Válasz
OFF:
Én is csengtem a Carry on... ra :D aztán lett ez Journey - Dont Stop believing... ezt még hiányoltam a soriból...
__________________
_______________________________
Kicsi a bors, de főleg az őrölt....
http://marketingel.blog.hu/
Májti

Elküldve: 2009. Április 9. - 05:40 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Hát, én is annyira hiányolom azt a bizonyos Kansas számot, hogy nekem az van beállítva ébresztőnek. Régebben erre keltem; és milyen furi, ez a szám is bekerült a soriba.

OFF:
sasasa3636 kommentje áthelyezve a Segítséget kérnék! c. topikba.
__________________
"My name is Death and the End is here."
cat

Elküldve: 2009. Április 8. - 23:04
Válasz
Hej, de muzsikus kedvünkben vagyunk
Na, akkor lefekvés előtt még egy emlékezetes zene és pillanat: Impala's back!
Jóccakát
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
djzsuzska

Elküldve: 2009. Április 8. - 22:47 | Szerkesztve: djzsuzska
Válasz
Válasz:
cat (2009. Április 8. - 22:41) -kor küldött üzenetére

Hát, azt én is nagyon ajánlom, hogy betegyék. A Carry on my wayward son nélkül nem teljes az évadzáró. Ez a szám nálam teljesen összenőtt a sorival, úgyhogy semmiképpen sem hiányozhat

Ez a szám is egy nagy kedvencem, ugyanúgy összenőtt a sorival, mint a Kansas-szám. (A telefonomon a refrén van beállítva ébresztőnek. )
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
cat

Elküldve: 2009. Április 8. - 22:41
Válasz
djzsuzska:
Ezeket a jó kis zenéket én is nagyon hiányolom.

Azé nagyon ajánlom, hogy ezt megkapjuk az évad végén, mer ha nem, csúnya verekedést rendezek!
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
 Oldal:  ««  1  2  ...  102  103  104  105  106  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.583-->