Online: 0 Tag és 7 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  103  104  105  106  107  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


djzsuzska

Elküldve: 2009. Április 8. - 22:34 | Szerkesztve: djzsuzska
Válasz
cat:
bár gyakorlatilag Krpike bármit csinálhat, én vevő vagyok rá

Dettó. Valami fantasztikus sorozatot alkotott, főleg a mostani évadra. Ha vége lesz majd a sorinak, tuti odafigyelek majd, hogy mihez adja Kripke a nevét.
cat:
Egyébként a srácok már mondták egy-két helyen, hogy Kripke nélkül ők sem folytatják, de ki tudja, biztos van az a pénz...

Még ha folytatják is, tuti nem lesz meg az a színvonala a sorozatnak, ami most van.

Ezeket a jó kis zenéket én is nagyon hiányolom. Cserébe viszont kárpótol a történet.
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
cat

Elküldve: 2009. Április 8. - 22:33 | Szerkesztve: cat
Válasz
Hehe Májti holtverseny
Még egy zene amit nagyon szeretek. Hol van már, mikor ilyeneket csak úgy a rész elejére benyomtak
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
Májti

Elküldve: 2009. Április 8. - 22:25
Válasz
Válasz:
djzsuzska (2009. Április 8. - 22:16) -kor küldött üzenetére

OFF:
Ha már True Blood, akkor ez a szám a 10ik rész végén is nagyon ott van.(Kizárólag csak akkor szabad megnézni a klippet is hozzá, ha már láttad a részt.)
__________________
"My name is Death and the End is here."
cat

Elküldve: 2009. Április 8. - 22:25
Válasz
Válasz:
djzsuzska (2009. Április 6. - 14:10) -kor küldött üzenetére

Egyetértek. A mostani évad isten-angyal vonala a sorozat legnagyobb durranása sztem. Ez még kitart az 5. végéig, de utána mit találnának ki? Innen csak lefele visz az út sztem... Nem szívesen nézném végig, ahogy tönkreteszik ezt a sorozatot Egyébként a srácok már mondták egy-két helyen, hogy Kripke nélkül ők sem folytatják, de ki tudja, biztos van az a pénz...
Válasz:
seth_greven (2009. Április 7. - 19:27) -kor küldött üzenetére

Úgy tudom, azt lefújták, pedig engem is érdekelne - bár gyakorlatilag Krpike bármit csinálhat, én vevő vagyok rá
Válasz:
Májti (2009. Április 8. - 22:03) -kor küldött üzenetére

Nem rossz, nem rossz. De az eredeti még mindig viszi a pálmát nálam. Mekkora zene!!!
OFF
djzsuzska:
A múltkori True Bloodos zenei ajánlód hatására elkezdtem nézni azt a sorit.

Nem rossz sori, nekem mondjuk tipikus guilty pleasure
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
djzsuzska

Elküldve: 2009. Április 8. - 22:16 | Szerkesztve: djzsuzska
Válasz
Válasz:
Májti (2009. Április 8. - 22:03) -kor küldött üzenetére

Jaj, de jó kis nóta ez (is)! Thx! Tisztára a nyarat juttatja eszembe. Nekem az eredeti is nagyon tetszik, ami még az első évadban szerepel.

Kicsit off:
A múltkori True Bloodos zenei ajánlód hatására elkezdtem nézni azt a sorit. Megfogott, amíg nincs új SupNat, addig talán kitart.

Off vége
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
Májti

Elküldve: 2009. Április 8. - 22:03 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Majdnem elfeljtettem:
Vmelyik nap a petőfin hallgattam, nekem így is nagyon bejön, habár az eredetiben a gitáros részeknél beremeg a térdem...
__________________
"My name is Death and the End is here."
djzsuzska

Elküldve: 2009. Április 8. - 21:57
Válasz
Válasz:
Májti (2009. Április 8. - 21:47) -kor küldött üzenetére

Sajnos igen. De ez is jobb, mint a semmi. De sokára lesz még április 24!
Nem értem, miért kell ennyi szünet, miért nem lehet egyben leadni az epizódokat.
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
Májti

Elküldve: 2009. Április 8. - 21:47
Válasz
Hát, most megint egy darabig rá vagyunk kényszerítve a szinkronos változatra...:S Ha nincs ló, szamár is alapon nézzük 10től a v3on.
__________________
"My name is Death and the End is here."
seth_greven

Elküldve: 2009. Április 7. - 19:27
Válasz
inkább csinálják meg az 5. évad után azt a samuel coltos retro-spinoff-akármit.
annak jobban örülnék.
mondjuk timothy olyphanttal colt szerepében, bár úgysem vállalná
úgy nézne ki, ahogy a deadwoodban seth bullock sheriffként... állat lenne :D
__________________
van már ilyenem is:
https://twitter.com/seth_greven
djzsuzska

Elküldve: 2009. Április 6. - 14:10 | Szerkesztve: djzsuzska
Válasz
Válasz:
cat (2009. Április 6. - 13:25) -kor küldött üzenetére

Tényleg jó ez a cikk. Egyetértek a készítőkkel, egy 6. évad tényleg sok lenne. Kripke azt mondja, hogy eredetileg is 5 évadra tervezte a sorit, és a két színész indokait is meg tudom érteni. Jobb egy normális lezárást csinálni, mint egy végtelenségig elhúzott unalmas maszlagot. Azért remélem hogy az 5. évad legalább ugyanilyen jó lesz, mint a 4., mert ez a mostani évad egyszerűen zseniális.
A CW elnökasszonya meg elmehet melegebb éghajlatra: eddig elég mostohán bánt a sorozattal (minimalizálta a sorozat költségvetését, nulla promózás), jókor jut eszébe a folytatáson gondolkodni.
És mivel a mostani rész forgatása után készült a cikk, talán pont ezért rakta bele Kripke azt a jelenetet, amikor Sam és Dean rajongónak adják ki magukat. Erős célzás volt ez arra, hogy a sorozat kapja meg végre a neki járó figyelmet és ne legyen alulértékelt.
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
cat

Elküldve: 2009. Április 6. - 13:25
Válasz
Hali! Találtam egy egész jó cikket, pont a legutóbbi rész forgatásán készült interjú. Épp ezért spoiler nem igazán van benne (max. az utolsó bekezdésben), viszont nagyon érdekes infók - pl. Kripke semmiképp sem csinál 6. évadot, még ha a csatorna folytatni is akarja, akkor is kiszáll az 5. végén. A CW elnökasszonya erre azt nyilatkozza, hogyha jól megy, akkor biztos folytatják (meghiszem azt, gyakorlatilag nulla promózással és minimál költségvetéssel is a csatorna legnézettebbje ).
Na, szóval érdemes elolvasni, nagyon normális cikk.
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
Májti

Elküldve: 2009. Április 5. - 20:03
Válasz
Jacob:
Vajh ezt honnan tudja kedves kollegína?

A gugli a barátom onnan.

Válasz:
KAZ (2009. Április 5. - 18:24) -kor küldött üzenetére

Kiváncsi vagyok, mennyire erős démon lehet Lilith, hisz tulajdonképpen ő volt az első nő...
__________________
"My name is Death and the End is here."
KAZ

Felhasználó
Elküldve: 2009. Április 5. - 18:24
Válasz
dali2:
egy kicsit ellentmondásos volt nekem az amikor sam rátámadt lilith-re a késsel. mármint arra gondolok h alastair-re nem hatott a kés ill biztos nem volt neki kellemes de azon kivül semmi baja nem lett tőle. és sam amikor kinyírta alastairt akkor nem ugy látszott h nagyon megerőltető volt neki lilith-et meg egyáltalán nem tudta bántani az erejével utána meg nekimegy a késsel...vagy ez csak nekem érdekes?


A kés úgy működik, mint a Colt: halálos sebet kell ejteni vele, hogy a démon meg is haljon. Emlékszel, amikor az első évad végén Johnban volt a sárgaszemű démon, és Sam lábonlőtte? Abba sem halt bele, de nem esett neki jól. A következő évad végén aztán Dean szívenlőtte a Colttal, és abba bele is halt. A kést is használták már sokmindenre, Alastairt is megsebesítették vele már korábban, ill. Alastair Ruby-t kínozta vele. A lényeg, hogy normál fegyverek nem hatnak a démonokra, csak a mágikusak, de azokkal sem elég megkarcolni őket, létfontosságú szervekre kell menni.

Lilith magasabb rangú, erősebb démon, mint Alastair, Sam ereje még nem elég nagy, ahhoz, hogy puszta kézzel/elmével elintézze. A kés viszont rá is ugyanúgy hat, mint minden más démonra.
__________________
The cake is a lie! (Portal)
Mindenkinek megvan a gyengesége, Dean Winchesternek a pite, Istennek meg az emberek. (Májti)
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Április 5. - 17:32
Válasz
Májti:
Mivel általában így írják le: Sam/Dean Slash... Szal, arra utal a perjel


Vajh ezt honnan tudja kedves kollegína?

Ne mááár, két hét múlva lesz új rész? +utána is 2 hét?? Felháborító!
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
djzsuzska

Elküldve: 2009. Április 5. - 17:17
Válasz
OFF:
cat:
Ez is egy dalszöveg. Nem teccen ismerni?

A mostanit ismerem, egyik kedvenc számom.

ON:
Válasz:
cat (2009. Április 5. - 11:31) -kor küldött üzenetére

Hát, az ilyen jó részek, mint a 4x16 és a 4x18 után remélem, javul a helyzet. Ezek szerint nemcsak a nyálcsordát parodizálták ki, hanem a CW-nek is jeleztek a készítők, hogy ne bánjon ilyen mostohán a sorozattal.
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
dali2

Felhasználó
Elküldve: 2009. Április 5. - 17:06
Válasz
egy kicsit ellentmondásos volt nekem az amikor sam rátámadt lilith-re a késsel. mármint arra gondolok h alastair-re nem hatott a kés ill biztos nem volt neki kellemes de azon kivül semmi baja nem lett tőle. és sam amikor kinyírta alastairt akkor nem ugy látszott h nagyon megerőltető volt neki lilith-et meg egyáltalán nem tudta bántani az erejével utána meg nekimegy a késsel...vagy ez csak nekem érdekes?
cat

Elküldve: 2009. Április 5. - 11:31 | Szerkesztve: cat
Válasz
Az jutott még eszembe a résszel kapcsolatban, hogy ugye van az a mondat (nem takarom ki, sztem nem igazán spoiler így magában): "A bogarakat is át kellett élnetek?" Azért poén (vagy célzott bocsánatkérés?), hogy pont ezt emelték ki, mert szó szerint át kellett élniük. Az történt ugyanis - nemtom tudjátok-e -, hogy valamelyik lángelme kitalálta, hogy forgassanak igazi méhekkel. Jött is a méhes ember, olyan tanácsot adván, hogy ha a színészek nem tesznek hirtelen mozdulatokat, akkor nem fogják őket bántani a darazsak Persze mindenkit jól összecsípkedtek. Aztán mikor visszanézték a kész jeleneteket, akkor kiderült, hogy nem mutatnak jól a méhek, mert elég "lomhák". Úgyhogy végül digitálisan csinálták meg őket.
Néha tényleg nagyon nem irigylem a színészeket...

És ha már itt tartunk, az "alulértékelt sorozat" és "soha nem kapták meg azt a figyelmet, amit érdemelnek" is igen erős célzás volt sztem
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
gyu

Felhasználó
Elküldve: 2009. Április 5. - 04:00
Válasz
Sziasztok!
Ez a rész nem volt semmi...
Bár nekem kicsit meredek volt a Winchester evangéliumok.Elég hosszúra tervezik ezt a sorozatot ha még azt is megfogjuk élni:D
cat

Elküldve: 2009. Április 5. - 00:44 | Szerkesztve: cat
Válasz
OFF hegyek
Májti:
Nem teccik az avatárom???

De, nagyon cukika
djzsuzska:
Juj, de jó kis dal ez!

Nagyon szeretem én is ezt a számot!
Jacob:
Nálam nem.

Na peeersze
djzsuzska:
cat Béke Nobel díjas aláírása viszont nekem jobban tetszett.

Ez is egy dalszöveg. Nem teccen ismerni?
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
Májti

Elküldve: 2009. Április 4. - 23:54 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Válasz:
Jacob (2009. Április 4. - 23:44) -kor küldött üzenetére

Mivel általában így írják le: Sam/Dean Slash... Szal, arra utal a perjel.

És nem követem ennyire nyomon a munkádat, csak odairányítottál innen a fórumról, és még jól működik nálam a visszacsatolás funkció...
__________________
"My name is Death and the End is here."
 Oldal:  ««  1  2  ...  103  104  105  106  107  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.514-->