Online: 0 Tag és 5 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  105  106  107  108  109  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Shelby

Elküldve: 2009. Április 4. - 18:01
Válasz
Válasz:
genom (2009. Április 4. - 17:52) -kor küldött üzenetére

OFF: Nincs ebbe semmi fura! Nem ér rá!
Mikor topic..
seth_greven:
a 4x18-19-es supernaturalokat MOST lefordítani nem fogom tudni.
hogy az angolul nem értő rajongók ne maradjanak sorozat nélkül, kérem az adminokat, hogy ha érkezik be felirat, azt legyenek szívesek kitenni.
__________________
"The most painful state of being is remembering the future, particularly one you can never have."
Tessa Noel

Felhasználó
Elküldve: 2009. Április 4. - 17:58
Válasz
Most éppen nem ér rá, majd pótolja, azért is fordítottam le én, hogy ne kelljen több hetet várni rá.
genom

Felhasználó
Elküldve: 2009. Április 4. - 17:52
Válasz
Nem seth fordít? fura ...
__________________
Ha nyílt szemmel állsz a lehetetlen elé, néha megláthatod az igazságot.
cat

Elküldve: 2009. Április 4. - 17:51
Válasz
Májti, mégis mi akar lenni ez a slash?

szerk.: Shelby
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
Májti

Elküldve: 2009. Április 4. - 17:35
Válasz
Válasz:
Jacob (2009. Április 4. - 12:21) -kor küldött üzenetére

Szeretnéd, mi, ha a nadrágodban lenne a dary???

KAZ:
Májti, az agykapacitásos 4% (10-nek is emlegetik) csak mítosz. Ez csak a férfiakra igaz.

Én ezt pozitív kijelentésnek vettem, a női nemre vonatkozóan, egyesek épp ellenkezőleg - nemtom, te hogyan értetted. Maradjunk annyiban, és tegyük boldoggá Jacobot azzal, hogy én vállalom a pontagyúságomat és a lelkileg szőkeségem...

KAZ:
Az is lehet, hogy több beépített emberük is van különböző fórumokon, akik akár egymás közt, vagy több nicken saját magukkal is tök jól elbeszélgetnek, beszólogatnak, vagy éppen gondolatébresztő vitákat indítanak - nem ez lenne az első eset a fórumok történetében.

Azt leszögezném, hogy ebben a topikban nem én vagyok a beépített ember - Jacobra gyanakszom.
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Április 4. - 16:38
Válasz
KAZ:
Májti, az agykapacitásos 4% (10-nek is emlegetik) csak mítosz. Ez csak a férfiakra igaz.

Mi sem természetesebb.

KAZ:
akár egymás közt, vagy több nicken saját magukkal is tök jól elbeszélgetnek, beszólogatnak, vagy éppen gondolatébresztő vitákat indítanak - nem ez lenne az első eset a fórumok történetében.

Ez csak nekem hat furának?
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Shelby

Elküldve: 2009. Április 4. - 16:38
Válasz
4x18 felirata a főoldalon, jó szórakozást.

Köszönetnyilvánításokat az erre kialakított topicba kéretik írni.
__________________
"The most painful state of being is remembering the future, particularly one you can never have."
KAZ

Felhasználó
Elküldve: 2009. Április 4. - 12:50
Válasz
A TWOP fórumot szeretem olvasgatni, szerintem még az az egyik legnormálisabb és kultúráltabb, sorozatokkal foglalkozó fórum. A legrosszabbak a magán rajongói oldalak fórumai és az imdb, ott sokkal nagyobb arányban megy a nyálcsorgatás, wincest, egyebek. A TWOP-on nagyrészt intelligens társalgás megy, elemzik, hogy mi történt egy-egy részben, elmesélik, mi tetszett és mi nem, milyen kis rejtett poénokat és egyebeket vettek észre, találgatják, milyen irányba megy tovább a sorozat - hasonlóan, mint mi ezen a fórum.

Arra gondoltam, hogy simpatico meg simán lehet a készítők beépített embere - akár valamelyik író is. Tök fura, hogy a nevét megemlítik kedvenc sorozatában (ha valaki megnéz minden részt, és elemezgeti, meg szenvedélyesen beszólogat akkor nem létezik, hogy nem szereti a sorozatot), és erre így reagál. Az is fura, amit Májti említett, ahogy Deannel beszélget. Az is lehet, hogy több beépített emberük is van különböző fórumokon, akik akár egymás közt, vagy több nicken saját magukkal is tök jól elbeszélgetnek, beszólogatnak, vagy éppen gondolatébresztő vitákat indítanak - nem ez lenne az első eset a fórumok történetében.

Azt nem tudom, hogy milyen jogi előzményei, vagy következményei vannak, lehetnek annak, ha egy filmsorozatban megemlítik egy valós ember, még ha csak a fórumos nick-jét is, gyanítom, hogy ilyesmit nem tehetnek meg csak úgy. Criss Angelnek is tuti fizettek valami szép összeget azért, mert leköcsögözték (és hányszor ).

Persze simán lehetséges, hogy simpatico tényleg csak egy egopata, gonosz kismalac.

Májti, az agykapacitásos 4% (10-nek is emlegetik) csak mítosz. Ez csak a férfiakra igaz.
__________________
The cake is a lie! (Portal)
Mindenkinek megvan a gyengesége, Dean Winchesternek a pite, Istennek meg az emberek. (Májti)
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Április 4. - 12:21
Válasz
Májti:
Szeretnék egy ilyen pólót!

és hol a dary? A nadrágban?

helgaj:
Még nem láttam a mostani részt, de a Lost nálam sokkal több "húú-bazz-ez-meg-mi-a-fene-volt" érzést okozott, mint a SupNat, de nyugtával a napot, ahogy mondani szokták.

Supernatural tényleg nem az a sorozat nálam, melynél csapkodom az asztalt. A Lost meg hát... nézni nézem, csak a kérdés, hogy minek.
Talán azért nem tud akkorát ütni a Supernatural, mert párhuzamosan nézek más sorozatot, melynek világa más, érdekfeszítőbb. De ki tudja, tavaly volt nagy anyázás az évadfinálékor.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Májti

Elküldve: 2009. Április 4. - 11:37 | Szerkesztve: Májti
Válasz
OFF:
Ha egy olyan elvakult zombi be meri tenni ide a lábát, nincs az az arkangyal, aki meg tudná menteni tőlem!

Jacob:
Az első helyért élet-halál harcot vív a HIMYM és a TSCC.

Szeretnék egy ilyen pólót!
__________________
"My name is Death and the End is here."
helgaj

Felhasználó
Elküldve: 2009. Április 4. - 11:21
Válasz
OFF:

Válasz:
Májti (2009. Április 4. - 01:25) -kor küldött üzenetére


A fanatizmust néhány éve tapasztaltam meg személyesen, mikor is naiv vidéki kislányként felmentem nagy Pest városába, és mivel gyorsan végeztem és volt 1 órám a buszindulásig, gondoltam, elnézek az Astoriához, ahol Ákos dedikálta a legújabb albumát, kivárom azt a néhány embert, és aláírással távozom. He-he, a fenéket! Akkora sor volt, hogy a következő buszmegállóig álltak az emberek! Lesújtva ballagtam a sor mellett, mikor felfigyeltem "A Fanatikusra": 18-20 év körüli lány, akinek kezében nagy alakú (értsd: A4-es) fényképalbum volt, de olyan luxus kiszerelés, hogy abba még az esküvői képeimet se merném beletenni (fehér, kibélelt, fényes borító, arany betűk stb.). Minden feltűnés nélkül belesandítottam: tele volt Ákos nagy méretű jó minőségű fotóival (retusált, beállított, kamerába néző, skatulyából kihúzott Ákosok minden oldalon). A csaj olyan áhitattal nézte meg simogatta a képeket, hogy csak bambán tudtam pislogni. Állam felszedése után a "helyszínt" gyorsan elhagytam, mondván én ide sose fogok tartozni, akkor minek álljak sorba. Azóta ő nekem a "fanatikus rajongó" 1 egysége, mindenki mást hozzá mérek :D Habár, ezek után, amiket itt olvastam...

Kiváncsi vagyok, hogy mi lett volna a sorozatból, ha a rajongók miatt nem "nyúltak" volna bele a történetbe, érdekes lett volna a sok csaj szereplőt egymásnak ereszteni, hisz' mindannyiukat más érzelmek/érdekek kötik/kötötték a Winchester-fiúkhoz.

ON:

Még nem láttam a mostani részt, de a Lost nálam sokkal több "húú-bazz-ez-meg-mi-a-fene-volt" érzést okozott, mint a SupNat, de nyugtával a napot, ahogy mondani szokták.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Április 4. - 11:07
Válasz
Válasz:
Shelby (2009. Április 3. - 23:58) -kor küldött üzenetére


Köszi, bár én arra a második évados epizódra gondoltam, melyben Kripke is feltűnik, és ott volt egy színésznő karaktere, akiért rajongott Dean, aztán az epizód végén...

cat:
Kíváncsivá tettél, mi az első?


Az első helyért élet-halál harcot vív a HIMYM és a TSCC.

Májti:
amint meghallotam a slash-fan kifejezést már egyből kuncogtam, mivel Jacobot jutatta eszembe.


Arra leszek kíváncsi, hogy vajon seth, hogyan is fogja fordítani? Vajh beleépíti a nyálcsorda kifejezést?
De én már a tohether, together Dean-féle arckifejezésen borultam.


Válasz:
KAZ (2009. Április 4. - 00:48) -kor küldött üzenetére


Szemezek a Fan-art topic-kal.

Válasz:
Májti (2009. Április 4. - 01:25) -kor küldött üzenetére


A felháborodás valamilyen szinten jogos.
Én is tudok rajongani, de hogy... az nem kifejezés. Filmekkel kezdődött, de érdekes módon a rajongás addig tartott, míg a képernyő előtt ültem, utána éltem a mindennapi életemet.
Egyszerűen kiakasztó, ahogy olvasok híreket, fórumokat és úgy beszélnek sorozatokról/filmekről, mint ha valami világmegváltó dolog lenne, ha meg valamelyik nem sikerült a vártnál jobbra, akkor meg jönnek a "tiszta szégyen" kezdetű mondatok.
Most azt mondanám, hogy csak a fiatalok, tinédzserek ilyen elvakultak, de amikor olvasom pl. a kinti fórumot, hogy 36 éves anyuka két szoptatás között elsírta magát, mikor meglátta, hogy Dean a pokolba kerül , hát borultam.
Csak örülni tudok, hogy nem vagyok ilyen.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
cat

Elküldve: 2009. Április 4. - 10:53
Válasz
Májti:
Egy próféta nem feltétlenül látó.

Hát igazad lehet, bár az elején konkrétan be is villant Sam arca az összevágásban, ahogy a lapokat olvassa a kocsiban. De a helyzet az, hogy én abszolút nem vagyok otthon vallási témában, pl. ezért nem volt nekem spoiler a 4x01 címe . A Lukácsos poén sem esett le, van ennek vmi konkrét háttértörténete? Lehet, hogy a nyári szünetben Bibliát kéne olvasnom. Mire rá nem nem tud venni Kripke?
Én vagyok az egyetlen, aki hajlik arra, hogy Lilith szimplán csak át akarta verni Samet? Megölni ugye nem tudja, ezért jött ezzel az áldozd fel magad szöveggel. Na mindegy, nekem kicsit túl átlátszónak tűnt a dolog, még az is, hogy Lilith a saját életét félti. Miért helyezné az apokalipszis elé? Ezzel együtt amit írsz Májti a righeous man önfeláldozásával kapcsolatban, abban van ráció sztem. Egyébként ami tetszett még, hogy végre a fiúk nyíltan beszéltek egymással, mármint Dean Sam arcába vágta, hogy a sötét oldal felé tart.
Válasz:
KAZ (2009. Április 4. - 00:48) -kor küldött üzenetére

Igen, ezt én is olvastam, hogy nézik a TWOP fórumait. Valaki írta, hogy pont nem azt kéne, mert ott igazi elmebetegek vannak. Májti, sztem az ilyenek annyit sem érnek, hogy felháborodást, dühöt pazarolj rájuk. Belőlem max. szánalmat tudnak kiváltani. Van egy ilyen állatfaj és kész, együtt kell élnünk velük sajnos.
Válasz:
KalEl (2009. Április 3. - 21:44) -kor küldött üzenetére

Köszi a tippet! Biztos, hogy újra fogom nézni, de lehet, hogy most megvárom a magyart.
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
pmatthew

Felhasználó
Elküldve: 2009. Április 4. - 10:12
Válasz
Kripke is próféta lehet csak forgatókönyvet ír
Alan

Felhasználó
Elküldve: 2009. Április 4. - 09:51
Válasz
Na ez egy tipikus húú ba*dmeg rész volt
Májti

Elküldve: 2009. Április 4. - 01:25 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Válasz:
KAZ (2009. Április 4. - 00:48) -kor küldött üzenetére

Huh, a 291es posztot olvastam csak el, de jól vettem ki, hogy ez a figura Deanhez beszél??? Atyaég, mennyire beteges lehet már egy ilyen ember, aki egy tvsoribeli szereplővel folytat egyoldalú vitát egy fórumon?!?

OFF picit:
Elgondolkodtató, hogy mekkora az Isten állatkertje, és az mégijesztőbb, hogy már nemcsak alacsony a kerítés, de helyenként nincs is... Az emberi butaság határtalan! Csak néhány példa: Sam / Dean- ill. Dean / Castiel-fan, vagy mondok jobbat "az átlag hallgató, aki utálja Howard Sternt átlag 2 és fél órát hallgatja a műsort, mert kiváncsi mit mond még", vagy az a muzulmán, aki Angliában követelte Malacka kirúgását a Micimackó sorozatból, mert tisztátalan állat, vagy az a birka, aki Isaura felszabadítására/ Esmeralda szemműtétére gyűjt, és persze a nyálcsorda, aki azzal foglalkozik Sam és Dean tiszta alsónadrágot vesz-e fel minden reggel és alaposan kimossa-e a fülét zuhanyzáskor... Milyen buta, sivár elme lehet az olyan, akinek nincs más szórakozása, csak ez??? Az ilyenek tudnak olvasni, vagy valaha látták-e már valaha a lemenő napot??? Ezek egyáltalán gondolkodó lények???
Biztos nálam vana hiba, amikor azt érzem, mekkora pazarlás, hogy csak 4%-t használom ki az agyi kapacitásomnak, és mire lehetnék még képes, ha többet tudnék, és szeretnék eljutni arra a szintre, amikor csupán a gondolataimmal világokat forgatok ki a sarkaiból!?(Krpikenek már majdnem sikerült ez is - mindenesetre az én világommal már jópárszor megtette.)

Bocsika a hosszúra sikeredett monológomért, de felháborodok mindig, ha a nyálcsorda és hasonlók szóba kerülnek - ilyenkor mindig arra vágyom, bárcsak amőba lehetnék....

ON:
(A mi fórumunkat mikor fogják elolvasni a készítők??? Akkor legalább tudnák, hogy a Főld másik felén célbaért a dolog.)
__________________
"My name is Death and the End is here."
KAZ

Felhasználó
Elküldve: 2009. Április 4. - 00:48
Válasz
djzsuzska:
Úgy tudom, rajongói oldalakat olvasnak a készítők.


A TWOP Supnat fórumait tuti, mert ott van egy simpatico nevű felhasználó, akire mindenki ráismert, és ő is magára, bár elégedetlen volt a szóhasználattal, amit az írók a szájába adtak (amolyan gonosz kismalac lehet ez a figura, a dumái alapján én legalábbis így képzelem).
__________________
The cake is a lie! (Portal)
Mindenkinek megvan a gyengesége, Dean Winchesternek a pite, Istennek meg az emberek. (Májti)
Májti

Elküldve: 2009. Április 4. - 00:46
Válasz
Válasz:
djzsuzska (2009. Április 4. - 00:35) -kor küldött üzenetére

Szerintem a Lilith érzelmei kategóriát kimeríti a gyűlőlet, amit a férfiak iránt érez. Vagy egyáltalán nincsenek érzelmei. Samnek viszont vannak, amikre nagyonis jól lehet hatni, főleg egy kisebb bűntudat előidézésére elegendő néhány szemrehányó szó. Nehezen tudom elhinni, hogy egy démon önnön céljain kíül mást is képes lenne előnyben részesíteni - pontosan ezért vagyok olyan szkeptikus Ruby-val szemben is...
__________________
"My name is Death and the End is here."
djzsuzska

Elküldve: 2009. Április 4. - 00:35
Válasz
Válasz:
Májti (2009. Április 3. - 23:48) -kor küldött üzenetére

Hát, én Sam és Lilith párbeszédén kattogok legtöbbet. Lucifer ugye úgy állítható meg Lilith szerint, ha Sam és Dean meghal (önfeláldozás). Lilith fél Lucifer kiszabadulásától, nem élné túl az Apokalipszis eljövetelét. Így viszont tényleg nem értem, hogy most akkor miért is töri fel a pecséteket és miért akarja kiszabadítani Lucifert, ha úgyis meghal a végén. Egyedüli magyarázat tényleg az, ha az utolsó pecsét egy démon önfeláldozását követelné. Ezt viszont nem tudom elhinni Lilithről.
Aztán, amikor Sam visszautasította Lilith ajánlatát, Lilith elég egoistának tartotta Samet, mert nem gondolt bele 6 milliárd ember sorsába. Ezek szerint még Lilithnek is vannak érzelmei?
Végül ott van még Sam ereje (ez kimaradt az értékelésemből, túl sok mindenről akartam írni ). Alastairt egyszerűen kicsontozta, amihez elég nagy erő kellett. De még ez a hatalmas erő sem volt elég ahhoz, hogy el tudjon bánni Lilithtel. Ha tényleg olyan erős akar lenni, hogy fel tudja venni a versenyt Lilithtel, ahhoz még jobban fel kell tuningolnia magát. Dean már most attól fél, hogy Sam tényleg átáll a sötét oldalra. És Chuck is figyelmeztette, hogy veszélyes úton jár Sam.

Tényleg nagyon kíváncsi vagyok a fináléra, mert annyi megválaszolatlan kérdés van, hogy bármilyen évadzáró kisülhet belőle.

Azt hiszem, ezt az epizódot még jó néhányszor újranézem, mert nem tudok betelni vele.
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
Shelby

Elküldve: 2009. Április 3. - 23:58 | Szerkesztve: Shelby
Válasz
Jacob:
Egyébként az elején a csaj, akinek bizonygatták a fiúk, hogy "rajongók" (akinek a popsiján van tetkó) az már szerepelt a sorozatban. Azt hiszem férjes nőcit alakított, talán a hajós részben volt. De ezzel a "fejjel" már volt dolgunk az előző évadok valamelyikében.

Jah, a The Usual Suspects-be volt benne a csaj.
__________________
"The most painful state of being is remembering the future, particularly one you can never have."
 Oldal:  ««  1  2  ...  105  106  107  108  109  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.618-->