Online: 0 Tag és 7 Vendég | Hozzászólások száma: 36204 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  112  113  114  115  116  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


cat

Elküldve: 2009. Március 28. - 23:33
Válasz
Válasz:
Májti (2009. Március 28. - 22:54) -kor küldött üzenetére

Vannak ott képek, csak kicsit várni kell. De Corben nincs :p
Májti:
arcokat vágott Dean, mikor Sam a liftben próbál mesélni a weird dreams-ről.

Jaja, tetszett ez az utalás is,hogy Dean azt hitte, Sam fel akarja szedni Meg Dean "végül is" arcjátéka, mikor Zakariás mondja neki, hogy klassz kocsival furikázik és mindenféle nőkkel paráználkodik Ez Dean. Milyen igazad van, ez a részegen fetrengés vmi hotelszobában lett volna a másik alternatíva, miközben mindenki kuncsorog neki, hogy szedje össze magát. Csalódott lettem volna ettől a verziótól.
Jacob:
Belinkelek ide pár nyálcsordás képet, kiég a szemetek...

Kegyelem! A szemem kell Supnatot nézni
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
Májti

Elküldve: 2009. Március 28. - 22:54
Válasz
Itt vagyok Jacob, csak nem hiányoztam!? És én kérek elnézést, de csak most tudtam megnézni a részt - a tegnapi és a mia napom is eléggé futkározós volt, örültem, hogy az F1 időmérőt láttam.

A Smith & Wesson nagyon bejött, meg a Sammy-s poén, de a legjobban azon borultam, amilyen arcokat vágott Dean, mikor Sam a liftben próbál mesélni a weird dreams-ről.
Egyébként meg semmi különöset nem véltem felfedezni abban, hogy így próbálkoztak az angyalok helyretenni Dean agyát/lelkét. Végülis nem hagytak neki időt arra, hogy teljesen magába zuhanjon és dzsánkfúdot meg sört fogyasztva valahol egy motelben poshadjon hetekig zuhanyzás meg borotválkozás nélkül a tévét bámulva. Igy legalább felismerte, hogy neki ez a sorsa - pedig milyen pikkirten mondta Samnek, hogy nem hisz benne. De mekkora volt már, ahogy Zakariás leoltotta - egyazon mondatban dicsérte meg, majdhogynem magasztalta és alázta porig; egy ilyen után Dean már csak dafke szétrúgja Lucifer seggét, de talán még Istenét is. Na szómiszó, megint nagyon eltalálták a "pszichológiát"!

Ja, és ha még emlékeztek a múlt heti rész után, amikor arról beszélgettünk, hogy az angyalok is kételkedhetnek úgy, mint mi, földi halandók. Nos hát, az kiderült, annyiban többet tudnak nálunk, hogy pontosan ismerik azokat a praktikákat, amivel tudnak minket motiválni. Most már nem csodálkozom, mér nem tartott Castiel hegyibeszédet a kórházban, és az arckifejezését is megértettem: ez a jajjhogyismagyarázzamelhogymegértsd volt, és nem a lemondás.


Cat neked köszi a linket. Megnéztem az összes videót és kész voltam. Ezek annyira barmok, hogy az már fáj. Kár, hogy a Pics-nél nem volt semmi, pedig el tudnék oda egy RIP képet képzelni Corbenről.
__________________
"My name is Death and the End is here."
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 28. - 22:28
Válasz
Finally, végre én is megnéztem a részt
Csatlakozom azok táborához, akik szerint ha az előző rész 10/10, akkor ez min. 8/10, inkább 8.5/10
Nagyon sok utalás volt, szakadtam a röhögéstől sok jelenetben.
Abszolút pozitívum volt a Ghostfacers-videó, én rühelltem az előző részben ezeket a lúzereket, de itt, ENNYI ELÉG volt belőlük, s ez a kis "cameo"juk jól sikerült.
Poén volt sztem is, h anno a GF-s csávók ugye megelítették a forgatókönyvírók sztrájkját ugye, most meg Dean beszélt a válság miatti állapotokról. Reflektálás az aktualitásokra, rlz'
Azért ez a rész is hozta a szintet, vagy legalábbis nekem nagyon bejött, az utalások, a megjegyzések, minden.
Viszont Cas' felettesétől nem vagyok elájulva. Szerintem kissé "súlytalan".

Jah, és az öreg alapító csóka szelleme engem messziről a reaper-re emlékeztett az első évadból (itt szól ugye a Don't Fear the Reaper a Blue Öster Culttól), de sztem csak azért, mert a héten a viasaton pont sikerült elkapnom ezt a részt
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
djzsuzska

Elküldve: 2009. Március 28. - 22:02
Válasz
Jacob:
Belinkelek ide pár nyálcsordás képet, kiég a szemetek...

Jacob:
és részletesen leírom a történéseket

Alig várjuk őket, Jacob!
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
TargetCJ

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 28. - 21:45
Válasz
Kicsit erőletettnek éreztem ezt az epizódot szvsz a leggyengébb része az évadnak, sokkal jobban is meg lehetett volna oldalni...
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 28. - 21:28
Válasz
cat:
Ejnye Jacob, nem jöttél még rá, hogy nem célszerű itt támadási felületet adni? Ezentúl nem (csak) nyálcsordás videókat fogsz kapni


Belinkelek ide pár nyálcsordás képet, kiég a szemetek...
szóval...

djzsuzska:
Hú, de harcias kedvedben vagy! Azért lesz élménybeszámoló, ugye?


Igen. Majd leregisztrálom a www.iwillkilltheghostfacers.com oldalt és részletesen leírom a történéseket.

OFF//
Kicsit aggaszt, hogy valahogy a mostani epizód nem mozgatott meg túl sok embert, legalábbis nem pörög a topic, mint múlt héten, meg előtte.
Májti is csak lebzsel... Pedig ő is szokta csorgatni a nyálát az aktuális epizódon.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Csécsi

Elküldve: 2009. Március 28. - 16:34
Válasz
4x17 felirata a főoldalon, jó szórakozást.

Köszönetnyilvánításokat az erre kialakított topicba kéretik írni.
__________________
Nem mondom, hogy nem bízom meg benned, de azt sem, hogy igen. Pedig nem.
djzsuzska

Elküldve: 2009. Március 28. - 15:13
Válasz
cat:
Végignéztétek? Én most, sztem ez egy vágatlan verzió.

Szerintem is egy vágatlan verziót tettek fel, mert én sem emlékszem arra a szemüveges tesztre. Azért remélem, több részben nem fognak szerepelni, mert nekem már ennyi szereplés is bőven elég volt a Ghostfacers-es srácoktól
Válasz:
Jacob (2009. Március 28. - 12:08) -kor küldött üzenetére

Hú, de harcias kedvedben vagy! Azért lesz élménybeszámoló, ugye?
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
cat

Elküldve: 2009. Március 28. - 14:54 | Szerkesztve: cat
Válasz
Válasz:
KAZ (2009. Március 28. - 11:26) -kor küldött üzenetére

Válasz:
djzsuzska (2009. Március 28. - 11:35) -kor küldött üzenetére

Végignéztétek? Én most, sztem ez egy vágatlan verzió. Nem emlékszem pl, hogy ez a safety glass test benne lett volna a részben
Válasz:
Jacob (2009. Március 28. - 12:08) -kor küldött üzenetére

Ejnye Jacob, nem jöttél még rá, hogy nem célszerű itt támadási felületet adni? Ezentúl nem (csak) nyálcsordás videókat fogsz kapni
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 28. - 12:08
Válasz
Válasz:
cat (2009. Március 28. - 10:57) -kor küldött üzenetére


Na jó...
Dolgom van, 2-kor lemegyek a pincébe, előszedem a puskámat. Holnap megveszem a repülőjegyem, hétfőn első dolgom lesz levadászni őket!
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
djzsuzska

Elküldve: 2009. Március 28. - 11:35 | Szerkesztve: djzsuzska
Válasz
Válasz:
cat (2009. Március 28. - 10:57) -kor küldött üzenetére

Hát, ez nem semmi! Nem hittem volna, hogy külön honlapjuk van nekik. De így legalább a nézők is megtanulhatják, hogyan is kell szellemet irtani

És hogy mindenkinek jó napja legyen, itt van az a jó kis zene, ami az epizód elején szól. Enjoy!
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
KAZ

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 28. - 11:26
Válasz
De jó, tényleg megcsinálták a honlapot! Cat, köszi a linket.

Szerintem is király volt ez a rész, az előzővel egyetemben. Mi jöhet még ezután?
__________________
The cake is a lie! (Portal)
Mindenkinek megvan a gyengesége, Dean Winchesternek a pite, Istennek meg az emberek. (Májti)
cat

Elküldve: 2009. Március 28. - 10:57
Válasz
Kukk (ha már láttad a részt):
watch and learn
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
djzsuzska

Elküldve: 2009. Március 27. - 22:14
Válasz
seth_greven:
winchester - fegyvermárka
smith & wesson - fegyvermárka

Köszi a magyarázatot, így már világos a poén. Az új rész nekem is tetszett.Az tény, hogy az előző részt (ami szerintem a sorozat eddigi legjobb epizódja volt) nem múlta felül, de tényleg vissza kellett venni a tempóból a főszálas részek után. Maga a sztori jó volt, tényleg érdekes volt úgy látni a srácokat, mintha átlagos dolgozó emberek lennének egy nagyvállalatnál. A szörny meg…első évados beütése volt, de azért sikerült elbánniuk vele. Örülök, hogy a Ghostfacers-es srácok nem szerepeltek többet, pont elég volt látni őket erre a néhány percre. Nagyon tetszettek a poénok (nálam Dean beszólása volt a favorit: And nice job kicking in that door, too.That was very Jet Li. What are you ... like, a black belt or something? ) és a zene is tökéletes választás volt a rész elején. A végén az a színváltás, amikor az angyal megérintette Dean-t, nagyon jól meg volt csinálva.
Szuper kis rész volt, várjuk a folytatást!
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
cat

Elküldve: 2009. Március 27. - 21:34 | Szerkesztve: cat
Válasz
Válasz:
zumi (2009. Március 27. - 16:44) -kor küldött üzenetére

Bezony Vérfarkas - állatkórház? Imádtam, hogy tele volt olyan utalásokkal, amit csak a rendszeres nézők értenek.
Egyébként jobban belegondolva ez a manager dolog több volt, mint poén. Szembesíteni akarták Deant önmagával, tehát egy homlokegyenest más életet és személyiséget adtak neki. Sam még csak-csak önmaga volt (there is something in my blood ), de Dean... nem is emlékeztetett Deanre, talán csak egyszer, amikor Sammynek szólította a tesóját És tök aranyosak voltak mind a ketten, amilyen gyermeki izgalommal álltak hozzá a vadászathoz. Jó volt az új angyal is, meg a színváltás a végén... Tetszett az egész, na. Féltem kicsit, hogy az előző után csalódás lesz az új rész, hogy levezetésként vmi lapossal jönnek, de ez bizony profi volt. Bár nem hagyományos Supnat értelemben, úgyhogy biztos nem mindenkinek fog tetszeni.
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
seth_greven

Elküldve: 2009. Március 27. - 20:10
Válasz
nekem tetszett az epizód, még az új angyal is. ő uriel "felettese/feljebbvalója", és hát szerintem úgy is néz ki.
__________________
van már ilyenem is:
https://twitter.com/seth_greven
Seth

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 27. - 19:33
Válasz
Azért az új angyal lehetett volna impresszívebb is, nem volt túl meggyőző egy Castieles és Urieles belépő után. A sztori nem volt rossz,a balfék szellemvadászokkal, válságra való utalással, adott neki egy kis plusz ízt
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 27. - 19:29
Válasz
Így már világos. :D
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
seth_greven

Elküldve: 2009. Március 27. - 17:12
Válasz
winchester - fegyvermárka
smith & wesson - fegyvermárka
__________________
van már ilyenem is:
https://twitter.com/seth_greven
zumi

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 27. - 16:54
Válasz
Válasz:
Jacob (2009. Március 27. - 16:45) -kor küldött üzenetére

Én a fegyverre gondoltam...Smith&Wesson
__________________
Never let the fear of striking out keep you from playing the game.
http://twitter.com/zumiadri
 Oldal:  ««  1  2  ...  112  113  114  115  116  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.338-->