Online: 0 Tag és 1 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  113  114  115  116  117  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 27. - 16:45
Válasz
Válasz:
seth_greven (2009. Március 27. - 16:17) -kor küldött üzenetére


Nekem még mindig nem esett le. Valaki nekem lelőné a poént?
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
zumi

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 27. - 16:44
Válasz
cat:
És az, hogy: my father's name is Bob, my mother's name is Ellen, my sister's name is Jo. Hmm?

Aha És, hogy my fianceé Madison? Ő volt az a csaj aki vérfarkas lett ugye? Úgy rémlik, hogy őt hívták Madisonnak...
__________________
Never let the fear of striking out keep you from playing the game.
http://twitter.com/zumiadri
cat

Elküldve: 2009. Március 27. - 16:24 | Szerkesztve: cat
Válasz
Válasz:
seth_greven (2009. Március 27. - 16:17) -kor küldött üzenetére

B*sszus, nem hiszem el, hogy ez nem esett le! Óriási!! (de sztem ezt takard el)
zumi:
Nekem ez volt az a pont ahol hangosan elkezdtem röhögni

Mondom, visítottam Meg amilyen fejet vágott erre Dean...
És az, hogy: my father's name is Bob, my mother's name is Ellen, my sister's name is Jo. Hmm?
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
seth_greven

Elküldve: 2009. Március 27. - 16:17
Válasz
nem olvasok végig mindent, nem akarok spoilerbe belefutni, de
dean smith
sam wesson

:D
__________________
van már ilyenem is:
https://twitter.com/seth_greven
zumi

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 27. - 16:06
Válasz
cat:
"you should see my decoupage"

Nekem ez volt az a pont ahol hangosan elkezdtem röhögni Nekem most tetszett a Ghostfacers is, ahogy osztották a Winchestereket
__________________
Never let the fear of striking out keep you from playing the game.
http://twitter.com/zumiadri
cat

Elküldve: 2009. Március 27. - 16:00 | Szerkesztve: cat
Válasz
Srácok, én még most is röhögök "useless douchebags Winchesters" meg " did you just call me Sammy? ... Don't" ezen meg borultam "you should see my decoupage" meg hogy Dean diétázik (!!) és a végén "My god, am i hungry." Tudnám még sorolni.
Nagyon kíváncsi voltam, mivel jönnek az előző rész után. Valahol olvastam, hogy visszajön ez a két p*cs. (Lassan már ez az egyetlen topic, ahol nem fut az ember spoilerekbe. Tenkjú Májti!! ) Szóval ki nem állhatom ezt a Ghostfacers bagázst, de most tetszett, ahogy behozták őket, végre jók voltak valamire. Az is tetszett, ahogy a válságra utaltak. Azért vicces volt, hogy Dean jött a Standfordról, Sam meg egy mezei tech support volt, akinek nem is kell bonyolultabb dolgot megoldani, mint elmagyarázni az embereknek, hogy a ki-bekapcs milyen hasznos tud lenni
Rendhagyó rész volt. Az elején azért megvolt a WTF rendesen, kb. olyan érzésem volt, mint a Lost 2-3 évadnyitókkor. Mi van???!! Hol vagyunk?? Mi a f*sz, Dean ingben-nyakkendőben vmi pöpec kéróban? Rá kellett hangolódni, de végül is nagyon jó volt. Ami pedig a végét illeti, nem volt különösebben hatásos, mert gondoltam, h vmi ilyesmi lesz. Logikus: nem kényszeríthetik Deant, hogy belemenjen ebbe a világmegmentősdibe, vmi megoldást kellett keresni.

Na megyek Lostot nézni
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
Bon Scott

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 27. - 15:43
Válasz
s04.e21 - When the Levee Breaks - 7th May
jéé ez egy Led Zeppelin szám
__________________
"A szar kaják, a színpadi izzadság, a rossz nők egyenesen karban tartják az embert!"
imrok

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 27. - 12:50
Válasz
egesz jo kis resz volt...jo parbeszedek...nem a konkret foszal, de megis kapcsolodik
Sziszmok

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 27. - 12:42
Válasz
hogy mekkora volt elején a rádiós rész, meg ahogy berúgta az ajtót... meg a ghostfacers... minden ott volt... nagy rész volt
és a végén ahogy átjött a valóságba, és változott a kép színvilága, azt nagyon hatásosan megoldották :D
__________________
_______________________________
Kicsi a bors, de főleg az őrölt....
http://marketingel.blog.hu/
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 27. - 12:04 | Szerkesztve: Lasaro
Válasz
Válasz:
Jacob (2009. Március 27. - 11:10) -kor küldött üzenetére

Az már nem poén, ha meggyarázod
Májtinak erre a megjegyzésére céloztam:

Ezek után csak annyit tudok mondani, hogy még gyanúsabb vagy - csak azért fújsz a nyálcsordára, mert féltékenykedsz...(Már csak az érdekel, hogy JA vagy JP a zsánered. )


Na akkor ide sem jövök este, mindenki megnézi ma a részt, én meg tudatlanul csak pislogni fogok a sok táblácska láttán
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Májti

Elküldve: 2009. Március 27. - 11:15
Válasz
Válasz:
Jacob (2009. Március 27. - 10:54) -kor küldött üzenetére

Kérlek szépen vannak dolgozó emberek is... Nekem pl 7:00-13:40ig van ma munkaidő - jó most van időm netezni is. De este mindenképpen megnézem a részt, és be is linkelem neked a benne elhangzó zenét.

Szal, Bella a zsánered(barna haj világos szemek, akkor van még esélyem)...
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 27. - 11:10
Válasz
Lasaro:
tuti nem kételkednék, és Májtinak adnék igazat


???
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 27. - 11:08
Válasz
Válasz:
Jacob (2009. Március 27. - 10:24) -kor küldött üzenetére


Ha nem tudnám, h van TSCC-s oldalad, tuti nem kételkednék, és Májtinak adnék igazat
A Yahoo-ról meg tudod mi a véleményem, már mondtam.

Az új részre nekem majd csak 7végén lesz időm, addig igyekszem elkerülni a spoilereket. Nem is néztem meg, mit írtál. Csak annyit kérdezek: tartotta, vagy legalább közel volt az előző színvonalához?
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 27. - 10:54
Válasz
Májti:
Épp most megy a rádióban az Eye of the Tiger - persze, hogy Te jutsz róla eszembe


És persze még véletlenül se az új részt nézed. Na szégyelld el magad!

Májti:
Ezek után csak annyit tudok mondani, hogy még gyanúsabb vagy


1., a linkeket másodkézből kaptam
2., honnan tudod, hogy a gugli nem dobja ki, ha nem néztél utána?

Májti:
Már csak az érdekel, hogy JA vagy JP a zsánered


Egyik sem. Nekem "Béla", egyem azt a szexi akcentusát.

"Béla"
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
genom

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 27. - 10:31
Válasz

s04.e18 - The Monster at the End of This Book - 2th April
s04.e19 - Jump the Shark - 9th April

(2 hét szünet)

s04.e20 - The Rapture - 30th April
s04.e21 - When the Levee Breaks - 7th May
s04.e22 - Lucifer Rising - 14th May

Hát ennyi volna ha minden igaz. Igen jónak igérkezik!!!
__________________
Ha nyílt szemmel állsz a lehetetlen elé, néha megláthatod az igazságot.
Májti

Elküldve: 2009. Március 27. - 10:30 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Válasz:
Jacob (2009. Március 27. - 10:24) -kor küldött üzenetére

Épp most megy a rádióban az Eye of the Tiger - persze, hogy Te jutsz róla eszembe!

Jacob:
Csak fejből tudom a címet

Jacob:
Három címet is tudok, akit érdekel...

Ezek után csak annyit tudok mondani, hogy még gyanúsabb vagy - csak azért fújsz a nyálcsordára, mert féltékenykedsz...(Már csak az érdekel, hogy JA vagy JP a zsánered. )
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 27. - 10:24 | Szerkesztve: Jacob
Válasz
Májti:
Kezdesz nekem nagyon gyanús lenni, mer ezeket a képeket csak úgy nem dobja ki a gugli...


Ha megkérdeztél volna, én adtam volna linkeket. Ne kelljen keresgetned guglin (amúgy yahoo-t használj. Ott kidob sok ilyen manip alkotást )
Maradjunk annyiban, hogy az ilyen esetekben megvannak a kellő forrásaim!

Lasaro:
Sztem egyébként Jacob-nak le van mentve egy rakat ilyen szenny kép, olyan címszó alatt, hogy elrettentő példaként beszúrhatom majd (állítólag). Kedvencek közé mentve a tárolja a linkeket, hogy bármikor "sokkolhasson" velük...


Nincs lementve. Csak fejből tudom a címet (anno sokat kattogtunk ilyen képekről. Három címet is tudok, akit érdekel... az tudja hol talál)

Szégyen és gyalázat, én vagyok az első aki megnézte? Na mi van itt? Csökken a színvonal? Vagy senki nem kelt fel korán, hogy új részt nézzen??

Kezdésnek maradjunk annyiban, hogy az epizód eleji zene nálam megint csak verte a biztosítékot... és persze már szemezek jó pár fogpiszkálóval itt hogy ha megint beteszik ezeket a Ghost Facers shit-et, kiszúrom a szemem. Egyszerűen kritikán aluli.
És azért Sam se semmi. Ilyen noname keresőt használni. Mert, ha nem is a Gugli lenne, hanem a Yahoo...
Az epizódról csak annyit: nekem tetszett. Ugyan az epizód végi beszélgetés nem nagyon váltott ki belőlem WTF érzést. Bár mondjuk a második évadban is volt ilyen, mikor alternetív valóságba keveredtek a fiúk a Dzsin által. Igaz ott Dean emlékezett, itt Sam.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Májti

Elküldve: 2009. Március 26. - 23:12 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Válasz:
djzsuzska (2009. Március 26. - 22:57) -kor küldött üzenetére

Na, akkor itt van mégegy, ami még elképzelhető lenne zenei aláfestésnek - és persze nálam a pléjliszten közvetlenül a Radar Love után jön.
Jah, és majd elfelejtettem: egy igazán autós száguldozáshoz illő nóta!
__________________
"My name is Death and the End is here."
djzsuzska

Elküldve: 2009. Március 26. - 22:57 | Szerkesztve: djzsuzska
Válasz
Hú, néhány nap net nélkül ...amint látom, nem unatkoztatok.

A zenékről:
Én nem tudnám elképzelni a sorozatot mai zenékkel. A Chevyhez szerintem alapból az AC/DC és a 70-es évek rockszámai mennek. A SupNat-os ost-k igazi csemegék, rengeteg kedvencem lett a zenékből.

Májti:
Sajnálom, hogy ez a dal még nem került be a sorozatba...

Ezt a dalt én is el tudnám képzelni a sorozatban. Nagyon tetszik.
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 26. - 22:54 | Szerkesztve: Lasaro
Válasz
Válasz:
Májti (2009. Március 26. - 22:38) -kor küldött üzenetére

Ezt a számot ismerem.
(na meg szól az Reaper egyik első évados részében talán... )

Én Gary Moore-t is szívesen hallanék a háttérben egyszer

Sztem egyébként Jacob-nak le van mentve egy rakat ilyen szenny kép, olyan címszó alatt, hogy elrettentő példaként beszúrhatom majd (állítólag). Kedvencek közé mentve a tárolja a linkeket, hogy bármikor "sokkolhasson" velük...
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
 Oldal:  ««  1  2  ...  113  114  115  116  117  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.540-->