Online: 0 Tag és 1 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  116  117  118  119  120  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Májti

Elküldve: 2009. Március 23. - 14:23
Válasz
Válasz:
djzsuzska (2009. Március 23. - 12:37) -kor küldött üzenetére

Hát jah! Én már tegnap elgondolkodtam azon, hogy szabot kicsit megcsapkodom, amiért ilyen rossz hírekkel elrontotta a napomat...
__________________
"My name is Death and the End is here."
djzsuzska

Elküldve: 2009. Március 23. - 12:37
Válasz
Válasz:
szab (2009. Március 22. - 22:18) -kor küldött üzenetére

Ne már!!! Ez most komoly? Azt hittem, hogy a mostani szünet után már egyben le fog menni az évad.
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
kalixx1

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 22. - 22:27
Válasz
Az hogyan van, hogy mikor elöször találkoztak az angyallal Cass-el akkor látszólag elpusztíthatatlan volt -löttek rá ami belefér, meg kést is beledöftek azt semmi- most meg néhány pofontól és egy vascső suhintásától megfekszik? Meg nehogy már egy ember erősebb legyen mint egy angyal -vagy mint egy átlagon felüli démon
gruang

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 22. - 22:21
Válasz
baazz..ez a rész karcolt!!!! 10/10
az Alastairt játszó csókának meg meg kéne szavazni vmi díjat:D
beteg ember:D
__________________
Hawaii Five-O felirat infok: twitter.com/gruangdar
szab

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 22. - 22:18
Válasz
Sziasztok!

Most olvastam az egyik odaáttal foglalkozó oldalon, hogy a CW még két szünetet berendelt a sorozat számára az egyik az április 2 után szünet és újból csak április 23 lesz új rész a másik a szünet május 7 és utána újból csak május 21 a 4.évad utolsó része. Sajnálatos hír hogy mért nem adják le egybe az egészet. Biztos kell a pihenő a srácoknak
Audreyka

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 22. - 21:29
Válasz
Hááááááááát ez a rész mindent vitt!!!
Nomercy

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 22. - 19:09 | Szerkesztve: Nomercy
Válasz
Jacob:
Azta, szerintem ezek után ne menj kíséret nélkül az utcára, ha elkap a nyálcsorda... a fokhagyma is kevés lesz.

Ezt a mondatot idezojelbe akartam rakni pont hogy az ellenkezojet gondolom es azokra gondoltam akik fikazni szoktak mint pl a JAWS-on is hogy hogyan kerulhetett be ide stb.Azzal egyetertek hogy nekem sem volt annyira utos resz de egy 10/8 boven megvolt. Ami viszont nem jott be ,hogy castielt ugy mutattak mint egy senkit.Uriel is elp*csaszta meg alastair is.Samnak alastair meg semmi nem volt.Pedig az evadnyitoban olyan volt kb mintha o lenne maga az Isten:demonokat is elkapta a kocsmaban ugy hogy eselyuk nem volt, a magabiztos megjelenes,a szoveg, az hogy semmi sem hat ra stb. most meg...

---------------------------------
Idefigyi, nem szerkesztek többet utánad, a következőt törlöm! Megnyomod a szpojler gombot és oda írsz, ahol villog a kurzor, ha nem megy, gyakorolj az erre kialakított topikban.
Szerk.: Májti.
__________________
hhh
Nilo

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 22. - 19:02
Válasz
húúú..ez a rész nagyon ütött
__________________
Ha pénzt akarunk keresni, minden eszköz jó, bármi módszer megengedett - a lopás, a plágium... - egyedül az nevetséges, ha azt állítjuk, hogy az emberiség vagy az utókor javára szolgál."
Salvador Dalí
Májti

Elküldve: 2009. Március 22. - 19:00
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2009. Március 22. - 14:45) -kor küldött üzenetére

Na, hogy boldog legyél, kicseréltem a képet - ez már tuti JP teste, ezt a képet mindannyian láttuk.
__________________
"My name is Death and the End is here."
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 22. - 14:45
Válasz
Válasz:
Jacob (2009. Március 22. - 12:03) -kor küldött üzenetére

Ezt a képet már fél éve is láttam, és ha jól tudom ez David Beckham teste :D De nem 100%
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
KAZ

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 22. - 12:38
Válasz
Megnéztem még kétszer ezt a részt. Lefordítottam, poénból, csak úgy magamnak (tudom, van hozzá jó felirat, de valahogy közelebb kerül az ember az egészhez, ha magának fordít, észrevesz olyan kis részleteket, ami fölött amúgy elsikalna). Á, nem vagyok rákattanva erre a sorozatra.

És most igenis kibírom, hogy ne nézzek/olvassak spoilereket. Becsszó. Tényleg.
__________________
The cake is a lie! (Portal)
Mindenkinek megvan a gyengesége, Dean Winchesternek a pite, Istennek meg az emberek. (Májti)
Májti

Elküldve: 2009. Március 22. - 12:33
Válasz
Jacob:
Igen, én is nagyon "szeretlek".

Tudtam én!
__________________
"My name is Death and the End is here."
szab

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 22. - 12:05
Válasz
Nagyon durva rész volt. A 4.évad legjobb része 10/10
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 22. - 12:03
Válasz
SammyWinchester:

Csak szólok, a Jaredes kép FAKE :D


Hmm, vajon honnan tudod így elsőre megmondani?

Májti:
viszont Jacob zrikálására pont megfelel.


Igen, én is nagyon "szeretlek".

Válasz:
djzsuzska (2009. Március 22. - 10:02) -kor küldött üzenetére


Ráncok nem voltak. Csak pattanás, abból is egy. De mint tudjuk, ez is a The CW hibája.

Válasz:
Sziszmok (2009. Március 22. - 00:52) -kor küldött üzenetére


Egyetértek. Szerintem is kicsit túl tömör volt.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
djzsuzska

Elküldve: 2009. Március 22. - 10:02
Válasz
Jacob:
Jelzem megint csak, a sminkesek nem végeztek jó munkát. Múltkor JA ráncaival, most az alig eltűntetett pattanásával néztem farkasszemet.

Úgy látszik a kettő eltüntetése nem megy a sminkeseknek. Vagy a ráncok maradnak, vagy a pattanások.
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
Májti

Elküldve: 2009. Március 22. - 08:38
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2009. Március 22. - 03:40) -kor küldött üzenetére

Jajjj, az nem lényeg, hogy igazi vagy hamís, viszont Jacob zrikálására pont megfelel.
__________________
"My name is Death and the End is here."
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 22. - 03:40
Válasz
Válasz:
Májti (2009. Március 21. - 21:30) -kor küldött üzenetére

Csak szólok, a Jaredes kép FAKE :D

Nekem ez a rész 10/10. Annyi mindent tudnék hozzáfűzni, hogy most még a szavakat se találom. Majd késöbb. Alszom rá egyet :D Azt hiszem ezt a részt újra fogom nézni...
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Sziszmok

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 22. - 00:52
Válasz
jó rész volt, de azért nem a legjobb... úgy látszik egy részben vagy a főszál megy vagy akció dús a vadászat, de a kettő együtt ritkán működik...

nekem hiányzott h Cas megzabolázza Samet a kis mutatványa után, én nem láttam annyira meglepettnek. Sztem Ruby tuti gonosz, az a sóvárgó tekintet.... a gonosz szemek... nekem átjött a szándéka, biztos nem jó!

Az angyalok: pedig a többiek átáltak??? Ez azt jelenti van egy gonosz angyalsereg?
__________________
_______________________________
Kicsi a bors, de főleg az őrölt....
http://marketingel.blog.hu/
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 22. - 00:20
Válasz
Hát, hát. Jó volt, rövid volt. Világot nem váltott meg nálam, ha szavazni kéne én 6/10-et adnék rá.

Válasz:
Májti (2009. Március 21. - 21:30) -kor küldött üzenetére


Azt hiszem a hónap végére kapsz tőlem egy meglepetést.

Nomercy:
Jah es Jensen Ackles tenyleg szar szinesz ebben a reszben latott jelenetek is azt mutatjak meg az ezelotti reszekben nyujtott dolgok is...


Azta, szerintem ezek után ne menj kíséret nélkül az utcára, ha elkap a nyálcsorda... a fokhagyma is kevés lesz.

Jelzem megint csak, a sminkesek nem végeztek jó munkát. Múltkor JA ráncaival, most az alig eltűntetett pattanásával néztem farkasszemet. Csak ennyi negatívumot tudok most kiemelni.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
robee

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 21. - 23:46
Válasz
Hátez bizony kemény részvolt.. ezmár híányzott.. Sam bekeményített.. nem szarral gurigázik.. Kíváncsi vagyok hogy fog folytatódni, van pár variáció..
én inkább nem találgatok, pár hét múlva biztosan fogjuk tudni milesz..
 Oldal:  ««  1  2  ...  116  117  118  119  120  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.414-->