Online: 0 Tag és 1 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  117  118  119  120  121  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 21. - 22:45
Válasz
10/10

Röviden, tömören: hazavágott.
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
djzsuzska

Elküldve: 2009. Március 21. - 22:20 | Szerkesztve: djzsuzska
Válasz
Válasz:
borca001 (2009. Március 21. - 20:38) -kor küldött üzenetére

Lilith mióta Alastair utódja? Eddig nem volt erről szó. Lilith-et már a 3. évadban is láthattuk. Való igaz, hogy ő kezdte el feltörni a pecséteket, de Alastair a Pokol Főinkvizitoraként az oda kerülő embereket kínozta. Szóval Lilith egyfajta főnök a Pokolban, ő küldte fel a Földre Alastair-t, hogy törje fel a többi pecsétet is. Alastair-nek nem volt önálló terve.
Válasz:
Nomercy (2009. Március 21. - 21:37) -kor küldött üzenetére

Ruby tervére már én is baromi kíváncsi vagyok. Remélem, ki fog derülni, hogy miért is tuningolja fel Sam erejét. Mert valamit tutira akar, nem ingyen dolgozik.
A színészi alakítást már díjaztam egy korábbi hsz-ban. Szerintem a mostani rész kiemelkedően jó volt ebből a szempontból. Jensen alakítása pedig nagyon tetszett. Hihetetlenül átjött az a hidegvér, ahogyan Alastair-t kínozta és a végén, ahogyan teljesen maga alatt volt. (Nem vagyok a nyálcsorda tagja. )
Válasz:
szab (2009. Március 21. - 21:47) -kor küldött üzenetére

Az előzetest holnap nézem meg a koliban, mert az itthoni nettel nagyon szaggat. Amennyit láttam belőle, az alapján érdekes rész lesz. Kíváncsi vagyok, hogy milyen életük lenne átlagos emberként és nem vadászként. Bár én jobban örülnék egy fő szálas epizódnak.

Bocsi, ez megint hosszú lett egy kicsit...
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
szab

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 21. - 21:47
Válasz
Most töltöm az új részt de kiváncsi lennék mi a véleményetek a következő résszel kapcsolatban nem tudom kilátta az előzetest? Mivel én láttam és ez a rész megint elmegy valamerre és nem a főszállal foglalkozik, röviden Dean és Sam mi lenne ha nem vadászok lennének című rész valami ilyesmi
Nomercy

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 21. - 21:37 | Szerkesztve: Nomercy
Válasz
Azzal a dologgal kapcsolatban hogy Isten adja-e vagy sem a parancsokat lehet, hogy csak felrevezetes volt mivel ez eloszor akkor merult fel amikor alastairt kinozni kellett azt ugye meg uriel talalta ki es valoban nem Isten. Aztan uriel ugyenezt elmondta felrevezeto szandekkal szoval nem olyan biztos hogy nem Isten iranyit de majd meglatjuk. Aztan rubyval meg meg mindig nem tudom hogy mi a helyzet de az a mondat ami a 3. evad vmelyik kezedeti reszeben hangzott el tole sam fele vhogy igy "sok olyan dolgot kell megtenned ami nem fog tetszeni az uri termeszetednek viszont a bukott angyal vegig itt fog ulni a valladon" meg mindig elegge gyanus nekem. Jah es Jensen Ackles tenyleg szar szinesz ebben a reszben latott jelenetek is azt mutatjak meg az ezelotti reszekben nyujtott dolgok is...
__________________
hhh
Májti

Elküldve: 2009. Március 21. - 21:30 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Menj és csorgasd a nyálad!
Kis előzetes:
jensen jared
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 21. - 21:19 | Szerkesztve: Jacob
Válasz
Válasz:
Májti (2009. Március 21. - 21:15) -kor küldött üzenetére


Stilszerű legyek, s a témába is vágjon?

//Majd, ha legyőzzük a nyálcsordát, akkor halhatatlanok leszünk, lehetsz istennő. Addig egyszerű halandóként kell tengődnöd, kenyéren és vízen élni, mert még mindig hatalmon van a nyálcsorda//

Tudom, tudom... húzzak már el megnézni az új részt...
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Májti

Elküldve: 2009. Március 21. - 21:15
Válasz
szab:
Isten vagy

OFF:
Ti többiek mikor fogtok nekem ilyen szépeket mondani?
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 21. - 21:11
Válasz
Válasz:
Májti (2009. Március 21. - 19:20) -kor küldött üzenetére


Hát először megnézzük a TSCC-t, negyedjére, immár magyar felirattal. Aztán van egy kis Született feleségek, megcsodáljuk, hogyan rakták össze Eva Longoria-t, majd azután beköpögnek a Whincester fiúk...
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
TETOVATOR

Elküldve: 2009. Március 21. - 20:40
Válasz
WTF?

10/10

Ez a rész nagyon ott volt!
__________________
Hajrá Barcelona!!!!!
Hajrá FTC!!!!!
borca001

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 21. - 20:38 | Szerkesztve: borca001
Válasz
Nah ez a rész megerősített abban hogy szerintem Ruby korántsem segítő szándékkal teszi azt amit tesz! Mikor Sam szépen rácuppant a kezére látszott rajta hogy nem a jó szándék vezérli, hogy nem az "emlékszem még milyen volt embernek lenni" élteti! Sokkal inkább mint már említettem szerintem Alastair egyik B-terve miszerint ha ő meghal valakinek Sam-et a megfelelő irányba kell terelni!(és az nem az angyali irány)!
Jah és azt se felejtsük el hogy Lilith aki elkezdte feltörni a pecséteket az Alastair egyik ugynevezett utódja! Lilith is Alastair terve része, vagyis amit ő akart megvalósítani azt valósítja most meg Lilith!
imrok

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 21. - 20:32 | Szerkesztve: imrok
Válasz
eloszor is...ez volt az a resz, amit vartunk...nem csak az actionre gondolok, (Sam vs. Alaistar, Castiel vs. Uriel) hanem a sztorira...vegre, vmi tortent, sok minden kiderult, s talan meg tobb kerdes merult fel. ha ertekelni kellene, akkor 5/5.
en nem akarok belemelyulni a jo es a rossz filozofiajaba, mint tobben megtettek.
csupan leirom a velemenyem a reszrol...eloszir is...Ruby's blood...yeah...utos volt. ket alternativat latok...Ruby valoban "csak jot" akar, s ezert segit Samnak. gondolok itt arra, hogy meg mindig van vmi jo benne, nem felejtette el emberi mivoltat, ezt tartom valoszinutlenebbnek. a masik opcio: Ruby Lucifertol kapja a parancsokat, s az a cel, hogy Sam annyira erosodjon meg, hogy mikor Lucifer atveszi felette, mint mentalisan, mint fizikalisan az iranyitast, megszulethessen az Antikrisztus...es, ha mar ennel a felvetesnel tartunk, akkor itt johet szoba az a resz, hogy Dean, the rigtheous man lehet az a szemely, aki vegetvet az egesz Apocalypse mizerianak. (egy esetleges forgatokonyv: Lucifer vagy tul koran bujik bele Sam testebe, vagy alabecsulte Sam erejet, s nem tudja atvenni teljesen az iranyitast felette, s ekkor Sam...(Lucifer vs. Sammy boy csata kozben, ez ugye mentalis) azt kialtja Deannek, hogy olj meg)
szab

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 21. - 20:28
Válasz
Köszönöm Szépen Isten vagy
Májti

Elküldve: 2009. Március 21. - 20:19 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Válasz:
szab (2009. Március 21. - 19:57) -kor küldött üzenetére

Én általában innen szoktam szedni, és minidg maxon jön.
__________________
"My name is Death and the End is here."
szab

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 21. - 19:57
Válasz
Sziasztok!

Nem tudna valaki nekem dobni egy rapidshares linket az új részhez megköszönném
Májti

Elküldve: 2009. Március 21. - 19:20
Válasz
Válasz:
Jacob (2009. Március 21. - 19:02) -kor küldött üzenetére

Hát, szégyeld magad, és gyorsan pótold be!!!
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 21. - 19:02
Válasz
WTF, csak én nem néztem meg még az aktuális részt?
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Seth

Felhasználó
Elküldve: 2009. Március 21. - 18:13
Válasz
Szerintem lassan tényként lehet kezelni, hogy a katartikus vég közeledtével Dean lesz a jó és Sam pedig a rossz.
Nagyon jól alkották meg a forgatókönyvírók, Sam volt a sorozat elején az édibédi kis student boy, míg Sam a cool, két lábon járó démonölő.
Ebben az epizódban adták meg Deannak a kegyelemdöfést, közvetve ő az oka végítéletnek, innen már nehéz lenne olyan meccslefújást elképzelni, hogy gonosz lenne végén.
Viszont az öcskös egyre brutálisabb, hol van már ő a kis védtelen és tapasztalatlan kezdőtől? Még az angyalokat is elképeszti az ereje,ő meg stikában szopkodja a démonvért.
Nem tudom mi a szándéka Rubynak és vajon nem-e Lucifer parancsát teljesíti vagy éppen majd Samben testesül meg a bukott angyal, viszont nem kis harc van kinézőben a két testvér között.
Májti

Elküldve: 2009. Március 21. - 17:14
Válasz
Lousha:
Ha abból a szemszögből nézzük, Dean vagy Sam számára nincs nagy különbség, hogy meghalnak az apokalipszis 200000000000000770745. és 200000000000000770746. áldozataként, és életük így véget ér, vagy megmentik a világot másoknak, és közben meghalnak a csata 1. és 2. áldozataként. (Avagy lelkileg belerokkannak annyira, mintha belehaltak volna.) Nekik nem lesz utána világ, nem lesz mit élvezni.

Az valószínű, hogy ilyen emlékekkel nem is lesz elautózunk a naplementében vég, de gondolod, hogy a leghatalmasabb erő nem tenne semmit annak érdekében, hogy a srácok ne emlékezzenek? Mármint, ha az lesz a vége, hogy továbbélhetnek.
__________________
"My name is Death and the End is here."
djzsuzska

Elküldve: 2009. Március 21. - 16:13
Válasz
Válasz:
Lousha (2009. Március 21. - 12:44) -kor küldött üzenetére

Igazad van, tényleg túl általánosan fogalmaztam. Viszont abban egyetértek, hogy az ember életében jóval több a "fuck szindróma", mint a jó. Én is voltam már nagyon magam alatt, amikor minden összejött és sehogy sem láttam a kiutat az adott helyzetből (többször is) és megéltem már azt a boldogságot is, aminél úgy éreztem, hogy teljes az életem (ez eddig csak egyetlen egyszer volt és sajnos nem tartott sokáig). Annyit akartam kihozni ebből, hogy csak akkor tudjuk értékelni a pozitív dolgokat, ha ismerjük a rosszat is. Jó és rossz önmagában nem létezik, csak egymáshoz viszonyítva tudjuk értékelni őket.

Visszatérve a sorozathoz (merthát mégiscsak ebből indultam ki ): a démonok és az angyalok ugyanúgy meg tudnak inogni, mint az emberek (az angyaloknál maradva Uriel és Castiel), de mint már írtam nagyon durva különbség nincsen közöttük, mert nagyjából ugyanaz a cél vezérli őket.

Lousha:
Közben pedig már ők maguk sem érzik igazán, hogy megéri, nem érzik magukat se jónak, se hősnek, sőt, lassan azzá válnak, amit üldöznek.

Az igaz, hogy tényleg nem érzik azt, hogy megéri küzdeni, de nem hiszem, hogy azzá válnak, amit üldöznek. Dean teljesen összetört, a lehető legrosszabb dolgokat élte meg, ami csak megtörténhet. Teljesen belefáradt a küzdelembe, ereje sincs ahhoz, hogy folytassa. A harcok alatt rengeteg embert megmentettek, többet, mint amennyi "életet feláldoztak" a cél érdekében. Nem hiszem róla, hogy ezután a másik oldal javára fog ténykedni, függetlenül attól, ami vele és a családjával történt. Ami meg Sam-et illeti, hiába küzd a jó cél érdekében, a démoni erő használata teljesen elbizonytalanítja. Nála esélyesebb inkább, hogy szép lassan azzá válik, ami ellen küzdenie kell.

Meglátjuk, mit hoznak ki ebből a helyzetből az írók, mert elég magasra fel van dobva a labda.
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
cat

Elküldve: 2009. Március 21. - 14:11 | Szerkesztve: cat
Válasz
zumi:
másrészt pedig szerintem meg még ők maguk sem voltak vele tisztában, hogy Sam-nek milyen képességei vannak, mert ahogy Castiel nézett Sam-re, miközben megölte Alastair-t, látszott rajta, hogy erre még ő sem gondolt....

Teljesen egyetértek, pontosan ezt akartam én is írni, ezért merült fel bennem az ami. Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz most Sammel. Gondoljuk csak végig:

1. El kell pusztítani. Kézenfekvő. Csakhogy most nem fog kiszállni az egyik főszereplő. De ebben is van ráció, bár elég meredek, mert felmerült bennem, hogy ezen a szinten ahol most ő van, ha meg is ölnék, a démoni része valsz. képes lenne a halott testét életben tartani. És ugye mivel ez ő maga, kiűzni sem lehet... Viszont sztem ezután biztosan eltűnne belőle minden, ami még a jó oldalhoz köti. Egyenes út a pokolba. Castiel látta, mire képes, kinek lenne vele szemben esélye?
2. Álljon le a démon vérről. Na, ez már nem fog menni. És láthatóan minél jobban próbálják ettől visszatartani, annál mélyebbre merül.
3. Álljon a jó oldalra. Hát igen, hajmeresztő. De tényleg annyira lehetetlen? Nemcsak a cél szentesíti az eszközt szempontból, hanem rájönnek az angyalok, hogy az első verzió esetén milyen ellenséggel kell majd szembenézniük? Ráadásul amíg Sam szem előtt van, addig talán kordában tudják valamennyire tartani. Emellett pedig az is elgondolkoztató, hogy ha Dean nem mint Dean Winchester volt az első pecsét hanem mint "righteous man", akkor a legfőbb gonoszt is a sorsa alakulása teszi azzá?
Na jó, meglátjuk Mindenesetre Sam egy akkora ütőkártya a sorozat szempontjából, hogy biztos valami komoly húzást terveznek vele.
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
 Oldal:  ««  1  2  ...  117  118  119  120  121  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.306-->