Online: 0 Tag és 6 Vendég | Hozzászólások száma: 36199 | Legújabb tag: Ildyko
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  127  128  129  130  131  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Behrooz

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 18. - 20:12
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2009. Február 18. - 19:22) -kor küldött üzenetére

Basszus télleg, megint elfelejtettem volna, pedig imádom azt a részt.
THX
Májti

Elküldve: 2009. Február 18. - 20:03
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2009. Február 18. - 19:22) -kor küldött üzenetére

Wááá! Jó, hogy mondod, majdnem elfelejtettem, pedig ma a Kampókéz lesz!
__________________
"My name is Death and the End is here."
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 18. - 19:22 | Szerkesztve: SammyWinchester
Válasz
Emlékeztető: ma este 10 után tudjátok mi, tudjátok hol
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 17. - 09:21
Válasz
Huh, jó rég jártam erre Mentségemre legyen mondva, hogy azért a sorozatot követtem rendesen (most pedig visszaolvasgatok néhány ezer oldalnyi hsz-t)

Sok mindent elmondtak már előttem. Az utolsó részek spec. nekem tetszettek, az már kevésbé, hogy a meglengetett Constantinos-s angyalok-démonok főszál most annyira eltűnt, mintha sosem lett volna. Semmi gond ezekkel a kvázi filler részekkel, szerencsére a jobbik fajtából valók, és még marad arra is idő, hogy azért az utolsó percekben 1-2 magvas gondolatot elhintsenek nekünk, de azért ideje lenne már némi "eksönnek" is természetfeletti témában
Viszont én is olvastam alább az spoilert - a Pokol ábrázolását nem sajnálom, szerintem pénzük nem lenne rá, valami gyagyisággal meg lerombolnák az eddig felépített világot. Minek kockáztani, képzelje el mindenki maga
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Lalee

Elküldve: 2009. Február 16. - 23:17
Válasz
Válasz:
Sziszmok (2009. Február 16. - 23:07) -kor küldött üzenetére

Lehet, hogy azert nem csinálnak semmit, mert a démonok sem csinálnak semmit. Sam amikor Rubyval beszélt a fürdőben azt mondta, hogy nincsnek démoni tevékenységre utalo jelek. Valami nagy készül itten kérem szépen...
__________________
You met me at a Very strange time in my life.
Okay, technically, I'm a serial killer.
twitter.com/_Lalee_
Sziszmok

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 16. - 23:07
Válasz
Engem egy kicsit azért megrendített, hogy pár részen keresztül mindenhonnan angyalok potyogtak, meg hitről beszélgettek, aztán egyszer csak mindenki felszívódott mintha sztrájk lenne a mennyben?!?
__________________
_______________________________
Kicsi a bors, de főleg az őrölt....
http://marketingel.blog.hu/
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 16. - 21:24
Válasz
cat:
***Jó hosszú spoileres infótekercs***"(sztem is sz*rjon sünt az elnökasszony)

Ezen most felröhögtem! Ne egy sünt, egy talicskányit.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
cat

Elküldve: 2009. Február 16. - 20:26
Válasz
Válasz:
djzsuzska (2009. Február 16. - 13:42) -kor küldött üzenetére

Egyetértünk, valami zseniális lett így Egyébként újraolvastam, és azt mondja Kripke, hogy Sam megmentette volna Dean-t, de persze tipikus Supernatural módra drágán megfizettek volna érte a fiúk. Azért kíváncsi lennék erre a verzióra is: arról lehet szó, ami az alkuban volt, hogy ha Dean megmenekül, Sam azonnal meghal? Ja, és ami a 6 részt illeti azt mondta, hogy a lényegében ezekben Sam képességeit akarták megmutatni, tehát ezt átemelték a 4. évadba. És vicces, hogy nagyjából ott ért volna véget a 3. évad, ahol a 4. évad 6. részénél tartott a történet. (Yellow Fever, sárga szemvillanás?)
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
Májti

Elküldve: 2009. Február 16. - 15:03
Válasz
Válasz:
cat (2009. Február 16. - 10:57) -kor küldött üzenetére

Webizódokat nekem is, dögivel!!! Nem is értem eddig ez mér nem merült fel?!
__________________
"My name is Death and the End is here."
djzsuzska

Elküldve: 2009. Február 16. - 13:42
Válasz
Válasz:
cat (2009. Február 16. - 10:57) -kor küldött üzenetére

Húha, hát ez nem semmi! Köszi az infókat!
Azért örülök, hogy nem úgy ért véget a 3. évad, hogy Sam meg tudja menteni Dean-t. Arra az elveszett 6 részre azért kíváncsi lettem volna, de szerintem amit a 4. évadban kihoztak a sztoriból, az zseniális. Függetlenül attól, hogy ez most vészforgatókönyv volt vagy sem. Pont az tetszik nekem a sorozatban, hogy nem követi a hagyományokat (pl happy end mindenáron) és a készítők kiállnak a saját elképzeléseik mellett.
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
cat

Elküldve: 2009. Február 16. - 10:57 | Szerkesztve: cat
Válasz
Olvastam egy interjút a készítôkkel, gondoltam megosztok pár dolgot így az uborkaszezonban, sztem elég érdekes infók

A 3. évad befejezésével kapcsolatban: "Volt-e valami a történetben, ami elveszett a sztrájk miatt? Kripke: Az eredeti terv az volt, hogy Sam a képességei segítségével megmenti a testvérét, talán még az évad finálé elôtt. De 6 rész elvesztése miatt nem volt idô ezeket a képességeket kidolgozni, és más nem igazán maradt aki megmenthette volna Dean-t, ezért a pokolba kellett küldeni." Mondjuk ez sztem elgondolkoztató, hogy akkor a 4. évad zseniális Isten-angyal vonala csak vészforgatókönyv? Vagy amúgy is behozták volna ôket? De akkor hogyan, egyszer csak megjelenik Castiel a semmibôl?

4. évados saját felelôsségre: "Fogunk-e többet látni a pokolból? Kripke: nem igazán, mivel a 3 évad végi megjelenítése a sorozat történetének legbonyolultabb megvalósítása volt, a vizuáleffekt team hetekig dolgozott rajta. Örülünk, hogy ezt megmutathattuk a nézôknek, de ahogyan mi szeretnénk ábrázolni a poklot, az túl drága és összetett a supnat számára."(sztem is sz*rjon sünt az elnökasszony)

Gamble: "I could watch Misha Collins and Robert Wisdom all day. Maybe we could do little webisodes where they go around chatting about mud monkeys and smiting towns or something."
Ez mekkora KIRÁLYSÁG lenne már? Ide vele!!

És egy uccsó: "A 3. évad a többihez képest sokkal színesebb volt, a 4. pedig újra sötétebb. Marad is ilyen? Manners: A csatorna azt akarta , hogy legyen világosabb a sorozat és bár talán nekik tetszett így, nekünk nem. Úgyhogy ebben az évben Eric és Bob úgy döntött, hogy úgy csináljuk, ahogy mi szeretnénk."
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 14. - 23:44
Válasz
Válasz:
My Tee (2009. Február 14. - 21:51) -kor küldött üzenetére

Az durva dolog :D láttam párat, elég is volt..
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Májti

Elküldve: 2009. Február 14. - 21:51
Válasz
Válasz:
djzsuzska (2009. Február 14. - 11:52) -kor küldött üzenetére

Nembaj, majd nézünk helyette American Idolt!:S:D
__________________
"My name is Death and the End is here."
Mikeee

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 14. - 21:45
Válasz
Válasz:
Dwight (2009. Február 14. - 11:07) -kor küldött üzenetére

remélem nem csak 5 hanem sosem ér véget
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 14. - 12:55
Válasz
Válasz:
djzsuzska (2009. Február 14. - 11:52) -kor küldött üzenetére

Vagyis hivatalos magyarázat ott sincs (szokásos "jó komunikáció" a CWtől), csak spekuláció, de elég jó spekulációnak tűnik.
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
djzsuzska

Elküldve: 2009. Február 14. - 11:52
Válasz
Nem szeretek rossz híreket írni, de most olvastam, hogy nem március 5-én, hanem március 12-én tér vissza a sorozat. Hivatalos magyarázat itt található.
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
Dwight

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 14. - 11:07
Válasz
sziasztok télleg csak 5 évadja lesz?
vedra

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 13. - 21:20
Válasz
Tudtok valamit a supnat könyvekről? Nem találom sehol csak a leírását. Az első az biztos hogy a sorozatban szereplő lényekről szól a másik kettő pedig az első 2 évad könyve.
__________________
Vedra
Mikeee

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 11. - 23:15
Válasz
remélem én is hogy még lesz jópár évada a sorozatnak. korábban ritkán néztem éppen mikor eszembe volt, de nemrég elővettem, és megnéztem az első 3 évadot előről (szinkronosan), most meg a 4.-et nézem felirattal. csak azt nem tudom itthon mikor megy majd a 3. évad. az rtl-nél nem igen látom, lehet akkor lesz majd, ha a viasat3-on elér a sorozat a 3. évadig. bár láttam szóval nekem mindegy. ja és köszi Lazy & Kabuki-nak a fordításért. remélem idővel seth is folytatja...
Májti

Elküldve: 2009. Február 11. - 22:39 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Válasz:
szende29 (2009. Február 11. - 22:06) -kor küldött üzenetére

OFF:
Csak mert nem én moderáltálak nem kapsz figyelmeztetőt, de 4 hónapnyi fórumozás után fejből kéne tudnod a szabályzatot - 13. pont: tilos a duplapost. Most megúszod egy ejnye-bejnyével.

ON:
Jahj, hogy én mennyire szeretem ezt a számot, ami most ment a végén!
Free - All Right Now
__________________
"My name is Death and the End is here."
 Oldal:  ««  1  2  ...  127  128  129  130  131  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.327-->