Online: 0 Tag és 5 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  128  129  130  131  132  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


szende29

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 11. - 22:06 | Szerkesztve:
Válasz


OFF.
Most megint letöltöttem JA filmjét ,persze csak kamerás változatban és hát elfogadhatatlan minőségű. Így csak az első 20 percet néztem bele mégis milyen,hát nem lacafacáznak azt elmondhatom túl sok a málnaszörp már az első egy percben. Hát majd meglátom eredetiben.



Ha képet linkelsz, akkor ne ekorát tegyél be legközelebb!
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 11. - 20:25
Válasz
Ma 22 óra után remélem hallhatunk ismét olyan ínyencségeket a V3-on, mint véres mária és társai
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 11. - 17:08
Válasz
Válasz:
Májti (2009. Február 11. - 16:20) -kor küldött üzenetére

...és persze mind mögött a féktelen nyálcsorda állna...
Mi elvont rajongók pedig csak néznénk az összhatást...
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Májti

Elküldve: 2009. Február 11. - 16:20
Válasz
Válasz:
Jacob (2009. Február 11. - 16:06) -kor küldött üzenetére

Nyálcsorda?!? Ugyan ne viccelj már! A szőke bige attól fél, hogy ha kaszálná a sorit, akkor nem 5tonna földimogyorót kapna tiltakozási célzattal, hanem levágott csirke fejet, lábat és egyéb állati testrészeket/tetemeket.. Ezenfelül az összes fel- és lemenője többezerszeresen el lenne átkozva mindenkinek, akinek némi köze lenne a kaszához, és a világ eddigi minden rontását megkapnák a nyakukba. Szerintem ennek sokkalta nagyobb megfélemlítő ereje van.
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 11. - 16:06
Válasz
Válasz:
Májti (2009. Február 11. - 06:04) -kor küldött üzenetére


Azért most kegyetlenül rád csodálkoztam (na és nem pozitív értelemben)...
Szép ez a kis elemzés, leírás, feljegyzés vagy mi. Csak ugye a legfontosabb tényezőt hagytad ki, amiért biztos nem meri a CW elnökasszonya kaszálni:

Nyálcsorda...

És most szégyelld magad össze-vissza...
Ilyen tényezőt kihagyni...
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
vedra

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 11. - 12:04
Válasz
Cat bizony nem semmi. Nem értem miért kell minden jól menő sorozatot valakinek (gondolom tudjátok kire gondolok) lejáratni és befejeztetni. És ha vége lesz mit nézzek majd? Brasil szappan operákat? Az nagyon jó lesz. Gratulálok minden hülyének aki azt akarja hogy vége legyen egy normális és érdekes sorozatnak.
__________________
Vedra
cat

Elküldve: 2009. Február 11. - 09:48
Válasz
Bezony, a 4. évadot eddig csak az elsô tudta verni nézettségben. Bár sajna tudjuk, nem csak ezen múlik.

Ha már nézettség, érdemes ezt is csekkolni Nem semmi!
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
Májti

Elküldve: 2009. Február 11. - 06:04 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Válasz:
Jacob (2009. Február 11. - 05:49) -kor küldött üzenetére

Egy olyan vezető, mint ez a bugyuta liba, aki a pénzkaszáló műsorokat levenné adásról, mi a fenét keres még a helyén, főleg a nagy ámerikában. Kinek a kicsodája ez a nő, akinek annyi üzleti érzéke sincs, mint a hűtőszekrényemnek???:S
Ráadásul a SupNat pont egy olyan sorozat, ahol a világ rendje nem állt a feje tetejére, nincsen nagyon gonosz gonosz, meg nem gonosz gonosz, hanem a pokol összes teremtménye rossz és fenyegetést jelent az emberiségre. Ezzel szemben pedig mint mostanra kiderült létezik isten is. Ergó a sori maga hirdeti a kereszténység eszméit, nagy hangsúlyt fektet a család szentségére, szal minden amcsi klisét tartalmaz, amivel a láma hamburgerzabálókat évtizedek óta agymossa a média. Sőt olyan pszichológiai és szociólógiai kérdéseket vet fel, amin még az értelmesebbje is el tud rágódni legalább egy hétig. De mér is próbálok belelátni egy szőkenő agyába, mikor tudjuk, hogy pontgyú, a pontnak meg az a nagyon rossz tulajdonsága van, hogy nincs kiterjedése...
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 11. - 05:49
Válasz
Lalee:

És nem lesz ennek vége még, a Smallville is megy tovább, pedig azt is ki akarta csinálni a néni.


Azt a cikket olvastam a smallville.hu-n, hogy Ostrow lehúzná a Smallville-t a CW WC-n.
Nem szereti sem a Supnatot, sem a Smallville-t, pedig ezek a legnézettebb sorozati szinte.

szende29:
Szerintem azért is van most szünet,merta fiuknak most van a mozibemutatójuk és hát a premierre nekik is el kell menni


Eddig is akadt, nem ez játszik közbe.

Supernatural vetítési dátumok

Évek óta így megy, sőt a Smallville is így működik. Megy Február x napjáig, majd kap egy 20-30 napos pihit Március y napjáig.
Jah és ugye forgatások tudtommal április végéig tartanak, május 20-a köré tehető az évadfinálé. És lesznek ilyen minimum 2-3 hetes szünetek még.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lalee

Elküldve: 2009. Február 11. - 00:28 | Szerkesztve: Lalee
Válasz
Válasz:
cat (2009. Február 10. - 19:45) -kor küldött üzenetére

B@sszus tényleg... Amikor széttörte a telót tényleg magánál volt, utólag nem is jutott eszembe.

És nem lesz ennek vége még, a Smallville is megy tovább, pedig azt is ki akarta csinálni a néni.
__________________
You met me at a Very strange time in my life.
Okay, technically, I'm a serial killer.
twitter.com/_Lalee_
szende29

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 11. - 00:14
Válasz
BH show JP Most találtam.
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 10. - 23:47 | Szerkesztve: kacsababa
Válasz
Jacob:
Egyedül a CW elnökasszonya, az a klimaxos tollhullató vigyoripofa liba kavarhat be

És sajnos az őszi hírek arról, hogy Ostroffnak távoznia kell a csatornától sajnos az se bizonyúlt megalapozott pletykának...

A VM rajongók már régóta dobálhatják a darts dárdáikat ebbe a képbe:
ostroff
Remélhetőleg a Supnat rajongókban nem kelt majd hasonló indulatokat a jövőben...
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
szende29

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 10. - 23:39 | Szerkesztve: szende29
Válasz
Szerintem azért is van most szünet,merta fiuknak most van a mozibemutatójuk és hát a premierre nekik is el kell menni.
Meg ez miatt csúszik is a forgatás gondolom.:
Egyébként meg lesz 5 évad,mert Misha Colins az egyik interjuban azt nyilatkozta, hogy az 5. évadra már felkérték.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 10. - 23:19
Válasz
Csongi111:
Nekem van egy olyan érzésem, hogy ezzel az évaddal vége a sorozatnak!

Miért lenne? JA,JP benne van a folytatásban, a nézettség a CW-hez képest elég jó.
Egyedül a CW elnökasszonya, az a klimaxos tollhullató vigyoripofa liba kavarhat be, mert kijelentette, hogy utálja a CW két zászlóshajóját (Smallville, Supnat). De úgyis a nézettség dönt, mert ott van reklám, az meg hozza a money-t

vedra:
de miért van szünet?tudja valaki?

Tavalyt kivéve (írósztrájk) mindig szünet volt márciusban. Ok: 22 epizódos évadot így tudják szétosztani október - május időszakra. Kell a szünet, mert ugye október és május között jóval több, mint 22 hét van. Fél évig se tartana a sori, ha nem lenne szünet.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Nilo

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 10. - 23:08
Válasz
Válasz:
rgabby (2009. Február 10. - 22:55) -kor küldött üzenetére

igen
__________________
Ha pénzt akarunk keresni, minden eszköz jó, bármi módszer megengedett - a lopás, a plágium... - egyedül az nevetséges, ha azt állítjuk, hogy az emberiség vagy az utókor javára szolgál."
Salvador Dalí
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 10. - 23:03
Válasz
Válasz:
Csongi111 (2009. Február 10. - 22:19) -kor küldött üzenetére

És ez milyen alapon is?
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
rgabby

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 10. - 22:55 | Szerkesztve: rgabby
Válasz
még pár? soha ne legyen vége
Nilo

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 10. - 22:45
Válasz
remélem még nem még legyen pár évad
__________________
Ha pénzt akarunk keresni, minden eszköz jó, bármi módszer megengedett - a lopás, a plágium... - egyedül az nevetséges, ha azt állítjuk, hogy az emberiség vagy az utókor javára szolgál."
Salvador Dalí
szende29

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 10. - 22:32
Válasz
Jaj még sokáig ne!
Májti

Elküldve: 2009. Február 10. - 22:29
Válasz
Válasz:
Csongi111 (2009. Február 10. - 22:19) -kor küldött üzenetére

Magácska csak ne fesse a falra az ördögöt tök feleslegesen!
__________________
"My name is Death and the End is here."
 Oldal:  ««  1  2  ...  128  129  130  131  132  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.499-->