Online: 0 Tag és 8 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  129  130  131  132  133  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Csongi111

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 10. - 22:19 | Szerkesztve: Csongi111
Válasz
Nekem van egy olyan érzésem, hogy ezzel az évaddal vége a sorozatnak!
__________________
Lassan írtam ezt a hozzászólást, mert tudom, hogy nem tudsz gyorsan olvasni!
rgabby

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 10. - 22:03
Válasz
Válasz:
vedra (2009. Február 10. - 21:58) -kor küldött üzenetére

Lentebb, eléggé lentebb van válasz a kérdésedre olvasgass;)
vedra

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 10. - 21:58
Válasz
de miért van szünet?tudja valaki?
__________________
Vedra
cat

Elküldve: 2009. Február 10. - 21:36
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2009. Február 10. - 20:33) -kor küldött üzenetére

Hát, sztem itt egy kicsit többről van szó. Dean már nem bízik a testvérében. Tul.képp azóta a sárga szemvillanás óta, de most meg pláne. Mert ugye akármi hatása alatt is volt Sam, tény, hogy titkolózik és ennek megvan az oka - akár az is lehet, amit mondott, nagyon is beleillik a képbe. Ha pedig így van, vmi egészen komoly személyiség változáson ment keresztül. Ja, és ugye Dean meg akarja őt menteni, nemcsak a démonoktól de az angyaloktól is, viszont ha ennyire külön utakon járnak, akkor kicsúszik a dolog a kezéből. Na most úgy tűnik, ezt a feszültséget valsz. a végletekig fogják fokozni, hogy aztán az uccsó részben Sam valami látványos dologgal bebizonyítsa, hogy ő mégis az a régi, kis aranyos Sammy. Vagy nem.

Zumi
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 10. - 20:33
Válasz
Nekem úgy tűnt Dean igaziból nem bocsájtott meg, csak lenyelte a dolgot, mint az elején, amikor Sam azt kamuzta, hogy WC-n volt.. Szóval ennek még biztos lesz folytatása!!
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
djzsuzska

Elküldve: 2009. Február 10. - 19:52
Válasz
Szerintem is jó rész volt. Bobby közbeavatkozására tényleg számítani lehetett, de örülök, hogy szerepelt ebben a részben, mert már nagyon hiányoltam. Ami engem bosszantott, az az, hogy a végén nagyon hamar elintézték, ezt a "Bocs, hogy ezt és ezt mondtam rád, mikor a szirén hatása alatt voltam"-dolgot. Hiányzott, hogy nem beszélték meg egymással rendesen. Remélem, később még lesz ennek valamilyen szerepe és nem hagyják lezáratlanul. Egy Sam vs Dean befejezés számomra sem elképzelhetetlen.
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
zumi

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 10. - 19:51
Válasz
Válasz:
cat (2009. Február 10. - 19:45) -kor küldött üzenetére

Persze, igazad van, nem is azt írtam, amit akartam ..Szóval azt akartam, hogy kihat majd a főszálra is, ehelyett azt írtam, hogy kihathat a főszálra is......fáradt vagyok....de végülis hasonlít
__________________
Never let the fear of striking out keep you from playing the game.
http://twitter.com/zumiadri
cat

Elküldve: 2009. Február 10. - 19:45
Válasz
Sztem a sorozat monster-of-the-week oldala összességében minidg is elég kiszámítható volt. Úgy értem, hogy nem ad túl nagy mozgásteret 45 perc, hogy nulláról elindítsanak és megoldjanak egy ügyet. Néha jobban sikerül, többnyire kevésbé, de én nem ezért szeretem, úgyhogy el is szoktam neki nézni ezeket a hiányosságait
zumi:
És ennek az egymásnak esésnek még tuti lesz jelentősége, kihathat a főszálra is...

Naná! Erről szólt a rész Sztem ezt nagyon ügyesen oldották meg, hogy lényegében a főszálról szólt, csak vadászós körítést kapott. Sam próbál küzdeni a sötét oldala ellen (ahogy bizonygatta is az előző részben, hogy ő nem gonosz), de egyre jobban megmutatkozik rajta. Szándékos utalás volt, amikor a falhoz vágta a telefonját és mutatták az arcát, milyen dühös. De persze csak utólag vált biztossá, hogy akkor nagyon is önmaga volt. Nem véletlen, hogy ő kezdeményezte a békülést, Dean-en pedig látszott, hogy hiába mondja, semmi nincs rendben...
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 10. - 19:45
Válasz
Hát ettől a résztől (sem) vágódtam hanyatt. Végig unatkoztam, vártam már mikor lesz vége, pedig azt hittem magyar felirattal jobb lesz... :/
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
zumi

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 10. - 19:11 | Szerkesztve: zumi
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2009. Február 10. - 18:14) -kor küldött üzenetére

Bobby beavatkozása tényleg elég szappanoperásra sikeredett, de attól függetlenül szerintem ez egy jó rész volt. A tükörképet észre se vettem...nem is emlékszem, hogy ez mikor volt benne És ennek az egymásnak esésnek még tuti lesz jelentősége, kihathat a főszálra is...
__________________
Never let the fear of striking out keep you from playing the game.
http://twitter.com/zumiadri
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 10. - 18:14 | Szerkesztve: SammyWinchester
Válasz
Nekem annyira nem tetszett :\ Valahogy úgy nagyon lehett érezni, hogy jön a "hű de nagy csavar", mert számomra végig olyan egyértelmű volt, hogy nem a doki csaj lesz az. Végig érezni lehetett, hogy őt olyan személynek rakták oda, akiről elhitetik hogy ő lesz a csavar végén, aztán mégse. Lehet hogy másnak ez meglepetés volt, nem annyira nem...A másik ami feltűnt az a szirén írtó gagyi számítógépes tükörképe..Olyan szinten látszott, hogy gépi..Na meg ez a tipikus show elem - Bobby épp az utolsó pillanatban érkezik meg a semmiből..Aztán ráfogják, hogy utánnajárt az FBI-os csávónak...hát nem tudom, irtó slampos már az egész. Na ilyen negatív kritikát se írtam még :D
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
balazs88

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 9. - 23:24
Válasz
Jó kis rész volt annyi biztos és annak is örülök hogy egy régi kedves ismerőst, Bobby-t is láthattuk
Killgore

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 9. - 21:26
Válasz
Köszi az infót.
Válasz:
djzsuzska (2009. Február 9. - 21:07) -kor küldött üzenetére
__________________
A négykerékmeghajtás haszna csak az, hogy még elhagyatottabb helyeken akad el az ember.
djzsuzska

Elküldve: 2009. Február 9. - 21:07
Válasz
Válasz:
Killgore (2009. Február 9. - 21:01) -kor küldött üzenetére

Igen, tényleg szünet lesz. A sorozat márc. 5-én tér vissza új részekkel.
__________________
"Life offers you a thousand chances...all you have to do is take one."
A mosoly egy görbe vonal, ami egyenesbe hozhat mindent.
http://twitter.com/djzsuzska
Killgore

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 9. - 21:01
Válasz
És akkor most 1 hónap szünet lesz tényleg?
__________________
A négykerékmeghajtás haszna csak az, hogy még elhagyatottabb helyeken akad el az ember.
Csécsi

Elküldve: 2009. Február 9. - 18:04
Válasz
4x14 felirata a főoldalon, jó szórakozást.

Köszönetnyilvánításokat az erre kialakított topicba kéretik írni.
__________________
Nem mondom, hogy nem bízom meg benned, de azt sem, hogy igen. Pedig nem.
nagyi062

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 9. - 17:56
Válasz
nah én most néztem meg és nekem nagyon tetszett ez a rész is
missapocok

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 9. - 17:09
Válasz
én is így vagyok vele...
Kunginho

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 9. - 16:24
Válasz
nekem teljesen mindegy, hogy ki vagy kik csinálják meg a feliratot, csak próbálják olyan minőségűre, mint seth_greven, ami persze nem fog sikerülni

mivel ez seth sorozata volt és lesz is
__________________
Általam nézett sorozatok:
Prison Break, Heroes, Supernatural, Dexter, MD. House, LOST, Chuck, White Collar, Flashforward, CSI: Miami, Fringe, The Mentalist, NCIS: Los Angeles, Warehouse 13, V
linkid

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 9. - 16:03 | Szerkesztve: linkid
Válasz
Válasz:
cat (2009. Február 9. - 15:17) -kor küldött üzenetére

én is szedtem le valamit, de még nem néztem meg... várok, hátha seth meggondolja magát
 Oldal:  ««  1  2  ...  129  130  131  132  133  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.377-->