Online: 0 Tag és 1 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  132  133  134  135  136  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


cat

Elküldve: 2009. Február 7. - 21:23
Válasz
Válasz:
Lousha (2009. Február 7. - 21:05) -kor küldött üzenetére

Igen, ezzel egyetértek. Már így is történek itt érdekes dolgok És van itt még valami, ami szintén elmélet, de azért hogy sztem a legvége egyébként is az lesz, hogy mindketten meghalnak - bár azért az kevéssé valószínű, hogy egymás által, kicsit túlzás lenne. De lássuk be, a happy end és a hősi halál közül az utóbbi lenne inkább méltó a sorozathoz. És ha még azt is hozzávesszük, hogy Kripke nem egy puhapöcs... Ami Winchester papát illeti, ő már nincs a pokolban. Emlékezz csak, a második évad végén, amikor kinyitották a pokol kapuját, akkor kijött onnan.
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
Lousha

Elküldve: 2009. Február 7. - 21:05
Válasz
Válasz:
Sziszmok (2009. Február 7. - 20:40) -kor küldött üzenetére

Szerintem meg pont hogy szinte tuti az "egymásnak menés", max. az egymás általi megöletés nem túl valószínű. De még az is elképzelhető, elvégre egyfelől, ahogy ők is poénkodnak rajta, mindketten kimúltak már párszor a sori folyamán, másfelől meg Bobby Ewing óta tudjuk, hogy aki meghal, az nem feltétlenül marad holt És hát az óta volt már arra is nem egy példa, hogy hullaként is lehet szerepelni, így a drámai csata is kivitelezhető, meg a nézők sem veszítik el szívüknek kedves szereplőjüket. Gonduljunk csak a minden jó érzésű női szívet megdobogtató szupernaturális édesapára, aki "odaát" a Grey-ben többet szerepel holtában, mint míg élt. Aztán azt se felejtsük el, hogy mégiscsak a vége felé kullog a Supernatural, ha lesz 5. évad, ha nem. Mert ugye ha az utolsó részben hal meg valamelyik főszereplő, azzal már nem veszít néznivalót a közönség.
Szerintem sokféle dramaturgiai okból elkerülhetetlen, hogy nekiálljanak egyszer már úgy istenigazából felhentelni egymást.
Ráadásul ott van még az a szempont is, hogy minél sikeresebb egy sori, a főszínészek annál népszerűbbek lesznek, és annál többet gondolnak későbbi karrierjükre. Gyakori, hogy valaki maga akar kiszállni egy sorozatból, hogy nehogy beskatulyázzák, meg legyen ideje egyéb ajánlatokra is. Nem tudom, ez itt mennyire játszik, de biztos, hogy mindkét srácot dobálják rendesen forgatókönyvekkel. Tehát nézők imádata ide vagy oda, nem kizárt, hogy az egyikük "ki(ny)írattarja" magát, mert épp kinéz egy once-in-a-lifteme film, amit mindenképp meg akar csinálni.
Meg hát a vége felé kell egy ilyen csúcspont.
És a szerzőknek sokszor direkt célja, hogy kicsit odacsapjanak a nézőknek, és megmutassák legalább a befejezésben, hogy "azért sem az lesz, amit ti akartok". (Ld. Angel lezárása.) És a happy end amúgy sem túl divatos, főleg egy ilyen jellegű sztoriban.

Más: csak nekem bökte a csőröm az évad elején egy "apróság"?
Mikor Dean kijött a Pokolból, elég sokat agyaltak azon, hogy ez hogyan volt lehetséges. De sem ekkor, sem az után, hogy rájöttek, mi a stájsz, nem merült fel még csak egy szó erejéig sem, hogy "Nem próbáljuk meg Apcit is kihozni?" Mert hát ugye általában úgy adták elő, hogy meglehetősen kedvelték az öreget, és anno próbálták is kihozni, de akkor befulladt a projekt azon, hogy nem lehet, és kész. De Dean ékes példája volt, hogy VAN rá mód. Tehát én elhiszem, hogy Morgan bácsi nem akart/tudott itt már feltűnni, de akkor is, egy bármilyen gány magyarázat is jobb lett volna, hogy miért nem jöhet ki ő is, mint hogy eszükbe sem jutott. Legalább megkérdezhették volna angyali ismerőseiket, hogy ha már Deant kicibálta, nem nyúlna le a szintén nem oda való papáért is?
__________________
Sárkányvér c. regényemről az adataim közt található honlapon
Sziszmok

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 7. - 20:40 | Szerkesztve: Sziszmok
Válasz
sztem esélytelen h a két főhős egymásnak menjen... ti láttatok már példát erre soriban?? Mert persze imádjuk de ez is csak egy szimpla sorozat, ami pénzért megy le ha pedig legyilkolják egymást az nem tetszene a rajongóknak, hisz nincs egy kiemel főszereplő. Biztos lesz egy kis szembenállás, sőt sztem Sam lesz Lucifer teste, hisz hol találna jobbat! Vagy az is mekkora lenne ha vmelyik fiú lenne az utolsó pecsét? :D

Off: új spoiler gomb :D
__________________
_______________________________
Kicsi a bors, de főleg az őrölt....
http://marketingel.blog.hu/
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 7. - 19:45
Válasz
Türelem emberek
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Májti

Elküldve: 2009. Február 7. - 19:36
Válasz
Kunginho 2009. Február 7. - 19:28-kor küldött üzenete áthelyezve a Mikorra lesz meg egy fordítás c. topikba.
__________________
"My name is Death and the End is here."
szende29

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 7. - 19:06
Válasz
OFF:
Sziasztok MI van Sethel csak nem beteg?
Remélem nem.
Amúgy nagyon jó a mostani rész.
rgabby

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 7. - 16:52
Válasz
Válasz:
TargetCJ (2009. Február 7. - 16:44) -kor küldött üzenetére

Úgyhallottam én is...
TargetCJ

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 7. - 16:44
Válasz
WTF? Kajak egy hónap szünet lesz???
rgabby

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 7. - 16:07 | Szerkesztve: rgabby
Válasz
méghozzá a mikor lesz meg egy fordítás topicba


Amugy meg a supernaturalhoz szólva nekem minden rész bejön
És nem hallott valaki valami apró infómorzsát Seth felől? Hallás alapján nem szeretem annyira az angolt így filmben, de ha nagyon türelmetlen leszek akkor le kell fordítsam magamnak.
persze Seth a legjobb meg tisztelet neki rendesen! Volt, hogy már nem tudtam kivárni, hogy szombatra lett a felirat és még pénteken lefordítottam magamnak és ennek a kis sorozatnak tényleg nem a legegyszerübb az angol nyelvezete a maga szép kis utalásaival satöbbisatöbbi
De most, hogy megint nem lesz Odaát jó ideig háááát nem tudom mit kezdek majd magammal :S
Májti

Elküldve: 2009. Február 7. - 15:22
Válasz
linkid 2009. Február 7. - 14:51-kor küldött üzenete áthelyezve a megfelelő topkba.
__________________
"My name is Death and the End is here."
cat

Elküldve: 2009. Február 7. - 14:40 | Szerkesztve: cat
Válasz
Válasz:
Májti (2009. Február 7. - 11:28) -kor küldött üzenetére

Basszus, én már így is elég izgatott vagyok Biztos most jönnek a legjobb részek, komoly durvulás lesz, hisz pl. többek közt itt van még Lilith levadászása, ami az előző évad csúcspontja lett volna, ebben viszont csak egy mellékszál. Azon agyalok, hogy mindent megoldani (Lilith, Sam démoni oldala, Sam vs. Dean, Ruby sz*rkavarása, Dean feladata, 66 pecsét, Lucifer) - nyilván vannak összefüggések, de kicsit kevésnek tűnik ez a hátralévő 8 rész, és ugye az 5. évad még kérdéses, kíváncsi leszek, meddig fognak elmenni a sztoriban.
Májti:
De az is lehet, hogy ez megintcsak egy Kripke féle csavar és semmi ilyesmi nem lesz.

Hát, nála tényleg nem lehet tudni De szerintem ebből a szempontból pont ez a rész volt a vízválasztó és ez most már olyan magas labda, amit Kripke nemigen szokott kihagyni. Na mind1, meglátjuk.

Válasz:
zumi (2009. Február 7. - 14:39) -kor küldött üzenetére

Jaja, ezen gondolkoztam én is, hogy ha nincs mindkettőjükben ennyi elfojtott harag, vajon egymás ellen tudta-e volna így fordítani őket a szirén?
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
zumi

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 7. - 14:39 | Szerkesztve: zumi
Válasz
Te jó ég, Samben mennyi keserűség van....Elég durva dolgokat vágtak egymás fejéhez, és meglepődtem, hogy Dean képes lett volna megölni Samet. Azt vártam, hogy az utolsó pillanatban majd elnyomja magában ezt a mágia cuccot, és a szirént nyírja ki...oké, kicsit naiv vagyok, de akkor is...Végül is az apjuknak egyszer már sikerült a második évad végén a sárgaszeművel(már nem kinyírni, hanem elfojtani magában), és nem gondolom, hogy egy szirén erősebb lenne...szóval itt Dean sértettsége is nagyon közrejátszott...
Ja, és Bobby telefonjai...
__________________
Never let the fear of striking out keep you from playing the game.
http://twitter.com/zumiadri
Májti

Elküldve: 2009. Február 7. - 11:28
Válasz
Válasz:
cat (2009. Február 7. - 01:51) -kor küldött üzenetére

Kell a hónap szünet, hogy fokozza az izgalmakat. Remélem, tényleg bejön, amit KAZ mondtott, és a legjobb részek következnek!
Szerintem meg nem fog megártani a sorinak, ha szembe kerülnek benne a tesók. De az is lehet, hogy ez megintcsak egy Kripke féle csavar és semmi ilyesmi nem lesz.
__________________
"My name is Death and the End is here."
cat

Elküldve: 2009. Február 7. - 01:51
Válasz
Nah, most bírtam kivégezni Tényleg jó rész volt!! Pedig alapjában véve nem sokban különbözött az előzőktől, talán csak feszesebbre vont véve a tempó, meg nagyon tetszett a fényképezés, hatásosak voltak a közelik az elején, mikor a csávóval beszéltek a börtönben. És azta, de kemény volt, mikor egymásnak mentek a fiúk!! Atyám, az a jéghideg tekintet, ahogy Dean nézte a testvérét, tényleg ijesztő volt.
Bobby telefonkollekciója megalol :D (és király, hogy volt Bobby, bírom a pasit nagyon) meg Dean beszólása, hogy végre egy olyan meló, amiben stripperek vannak :D Egyetértek Májti, "megbűvöltség" ide vagy oda, mindketten olyan dolgokat mondtak ki, ami már egy jó ideje zavarja őket. Volt itt főszál, pont ezzel kapcsolatban
és ez most tényleg bár csak elmélet: sajna nagyon arra kezd kihegyeződni a dolog, hogy a vége Sam vs. Dean lesz. Pedig annyira reméltem, hogy nem erre megy el a sztori De egyre nagyobb köztük a feszültség, egyre inkább külön utakon járnak és nagyon komoly ellentétek vannak itt. Normális esetben két, egymáshoz ennyire közel álló ember meg tudná beszélni ezeket a dolgokat, főleg, hogy már egymás fejéhez is vágták. Gondolom pont a történet szempontjából nem véletlen, hogy még ezek után is homokba dugják a fejüket.
Most megint egy hónap szünet, fuckfuckfuckfuck
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
KalEl

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 6. - 16:59 | Szerkesztve: KalEl
Válasz
Válasz:
Kunginho (2009. Február 6. - 16:25) -kor küldött üzenetére

nem, mert már kész is van az angol felirat.
Kunginho

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 6. - 16:25 | Szerkesztve: Kunginho
Válasz
óóóó már megint szünet, ez nem lehet igaz. Ezek a ...

És mi van, már felirat ügyben is sztrájk van az USA-ban?
__________________
Általam nézett sorozatok:
Prison Break, Heroes, Supernatural, Dexter, MD. House, LOST, Chuck, White Collar, Flashforward, CSI: Miami, Fringe, The Mentalist, NCIS: Los Angeles, Warehouse 13, V
KAZ

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 6. - 15:54
Válasz
Igen, végre egy igazán király rész!

Ha minden igaz, ezután még jobb részek fognak következni. Azt olvastam, hogy a mostani pár hetes szünet állítólag azért lesz, mert normálisan február az a hónap, amikor a Nielsen ratingek segítségével lemérik a sorozatok nézettségét, hogy ez alapján meg tudják határozni a hirdetési árakat, a tévék ezért ilyenkor adják le a legjobb részeket a sorozataikból. Idén viszont változott a dolog, mert az USA-ban február 17-re tervezték a digitális tv-re való átállást. Hogy ez ne zavarjon be, a mérést márciusra csúsztatták, ezért a Smallville és a Supnat is szünetet tart, hogy márciusban jöhessenek a legjobb részekkel.

Aztán közben vicces dolog történt: nyárra halasztották a digitális átállást, a szünet viszont már marad.

Amúgy nem baromság ez az egész? A mérési módszerekről mindenütt azt hallani, hogy elavultak, ráadásul ha egy tv leadja egy sorozat/season "legjobb", vagy általa legjobbnak tartott részét, azt a nézők csak azután fogják megtudni, ha már megnézték. Vagy, ha úgyis mindenki előre tudja, hogy februárban mérnek, és akkor vannak a legjobb részek, akkor ez mesterségesen felnyomja a nézettséget.
__________________
The cake is a lie! (Portal)
Mindenkinek megvan a gyengesége, Dean Winchesternek a pite, Istennek meg az emberek. (Májti)
Májti

Elküldve: 2009. Február 6. - 11:14 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Nah, ez a rész most kifejezettten tetszett, annek ellenére, hogy megint nem a főszállal foglalkozott. A legjobb poén, Bobby telefonkollekciója volt!
Viszont érdekes párbeszédet folytattak a srácok a végén. Részeg ember igazat beszél alapon - jó, itt mindketten csak megrészegültek voltak, mégis elgondolkodtató. Ha tényleg olyan dolgokat vágtak egymás fejéhez, amit komolyan is gondolnak, akkor kicsit gáz, hogy normális esetben még mindig nem tudnak őszintén beszélni egymással, pedig mennyi mindenen mentek már keresztül. De mostmár legalább értehető, hogy az előző két rész mit akart felvezetni. És ebből szerintem még sokkal nagyobb konfliktusuk lesz az elkövetkezendőben
...
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 5. - 12:57
Válasz
Válasz:
KAZ (2009. Február 4. - 22:07) -kor küldött üzenetére


Gondoljatok bele, szerencse, hogy nem asszociáltak semmire. Belegondolva, leül valaki, azt sem tudja, mi az a Supnat, meglát egy ilyet címet. Gondolja biztos olyan, mint a Szex és New York, és mondjuk nem Véres Mária lesz, hanem ...
(Megvan a szinkronos verzió, estére megsasolom)
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
KAZ

Felhasználó
Elküldve: 2009. Február 4. - 22:44
Válasz
Pont most akartam beírni ugyanezt. :D
__________________
The cake is a lie! (Portal)
Mindenkinek megvan a gyengesége, Dean Winchesternek a pite, Istennek meg az emberek. (Májti)
 Oldal:  ««  1  2  ...  132  133  134  135  136  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.440-->