Online: 0 Tag és 1 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  135  136  137  138  139  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 29. - 19:47
Válasz
Bár szerintem csak estére nézem meg. Délelőtt, délután dolgom van...
De vígasztal, hogy a tornatanáros rész fog jönni :D
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
KAZ

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 29. - 16:39
Válasz
Jacob, már éjfél után írtad, tehát már csütörtökön, úgyhogy a "holnapban" nem tévedtél. Ahogy leírtad, az meg szinte már vonzóvá teszi az influenzát, legalábbis hajlamos az ember megbocsátani neki, ha 9-kor kelés, tea szürcsölgetés és persze Supernatural is jár mellé.
__________________
The cake is a lie! (Portal)
Mindenkinek megvan a gyengesége, Dean Winchesternek a pite, Istennek meg az emberek. (Májti)
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 29. - 12:35
Válasz
Májti:
úgy csinálsz, mintha sosem láttad volna, vagy nem lenne már amúgyis meg...(Pfúj, függő!!!)

Bagoly mondja verébnek...

Jacob:
holnap felkelek 9 óra tájékában, és az új SP részt megnézem tea szürcsölgetés mellett 10 óra tájékában.

Enyhe fáziskésés. Csütörtök van és nem péntek.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Májti

Elküldve: 2009. Január 29. - 05:58 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Válasz:
Jacob (2009. Január 29. - 00:39) -kor küldött üzenetére

Úgy csinálsz, mintha sosem láttad volna, vagy nem lenne már amúgyis meg...(Pfúj, függő!!!)
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 29. - 00:39
Válasz
Májti:
Nemtom ki szokta még elfelejteni, vegye úgy, hogy figyelmeztettem.

Csak most? Van két csodamasina. Idősebbeknek videómagnó, fiataloknak DVD felvevő.
Úgyis influenzás vagyok, sz'al holnap felkelek 9 óra tájékában, és az új SP részt megnézem tea szürcsölgetés mellett 10 óra tájékában.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
KAZ

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 29. - 00:04
Válasz
Ha bírod az éjszakázást, egy óra múlva ismétlik (ha nem, akkor is ).
__________________
The cake is a lie! (Portal)
Mindenkinek megvan a gyengesége, Dean Winchesternek a pite, Istennek meg az emberek. (Májti)
Lalee

Elküldve: 2009. Január 28. - 23:26
Válasz
B@sszus, megint lekéstem. De gondolom nem vesztettem sokat.
__________________
You met me at a Very strange time in my life.
Okay, technically, I'm a serial killer.
twitter.com/_Lalee_
Shelby

Elküldve: 2009. Január 28. - 22:21
Válasz
Válasz:
Májti (2009. Január 28. - 22:17) -kor küldött üzenetére

uhh, köcce
__________________
"The most painful state of being is remembering the future, particularly one you can never have."
Májti

Elküldve: 2009. Január 28. - 22:17
Válasz
Hahh! Most realizálódott bennem, hogy V3-ast kell nézni, mert Odaát van... Nemtom ki szokta még elfelejteni, vegye úgy, hogy figyelmeztettem.
__________________
"My name is Death and the End is here."
KAZ

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 27. - 11:11
Válasz
De sajnálom. Jó arc volt. A kedvenc részeim közül egy csomót ő rendezett. A Paley-fesztiválos videón látható, hogy a stáb többi tagja mennyire szerette őt. Bírtam a humorát.
__________________
The cake is a lie! (Portal)
Mindenkinek megvan a gyengesége, Dean Winchesternek a pite, Istennek meg az emberek. (Májti)
Shelby

Elküldve: 2009. Január 27. - 11:10
Válasz
Válasz:
Proart (2009. Január 27. - 10:18) -kor küldött üzenetére

Ezt énis ma reggel olvastam.
'Supernatural,' 'X-Files' Producer Kim Manners Passes Away
__________________
"The most painful state of being is remembering the future, particularly one you can never have."
Proart

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 27. - 10:18 | Szerkesztve: Proart
Válasz
Meghalt Kim Manners, a Supernatural (és anno az X-akták) egyik rendező-executive producere. Utolsó rendezései: 4×01, 4×04, 4×11.

Vasárnap este, Los Angelesben, hunyt el. Legutóbbi munkája az Odaát című, természetfeletti lényekkel, szellemekkel gazdagon telepakolt sorozat volt, producerként dolgozott a sikeres szériánál.

Kollegái ragyogó rendezőként, igazi mentorként és barátként emlékeznek rá. Mint a Supernatural vezető agya, Eric Kripke elmondta, mindennel, ami eztán történik a sorozatban, emléket állítanak a távozott munkatársnak.

A tévés szakember korábban olyan műsoroknál dolgozott, mint az X-Akták (52 epizódnál szerepel a neve rendezőként, 97 epizódban pedig producerként), ezzel a kultszériával Emmy-jelölést is kapott, de több sorozatban rendezett, így Charlie angyalai-val is forgatott nyolc részt, de a Baywatch-nál is megfordult.
trinity55

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 26. - 10:41
Válasz
Én annyit tudok, hogy a mostani rész utolsó percei miatt nagyon rossz előérzetem támadt, tudom, hogy csak film, de furcsa volt. Sam lehetne egy picit okosabb, ha már ilyen kis stérber. Mert, ahogy öreg Dumbledore apánk is mondta nem a tetteink, hanem a választásaink határoznak meg bennünket Ez van.

10:54
Vagy a tudásunk? Asszem elő kell szednem a könyvet

10:59
Megtaláltam!
" A döntéseinkben, nem pedig a képességeinkben mutatkozik meg, hogy kik is vagyunk valójában!"
Szerintem ez most nagyon idevág

-------------------------------
Figyelmeztetlek a fórumszabályzat 13-as pontjának be nem tartása miatt!
Szerk.: Májti.
__________________
Ahogy madár barátom mondaná; Kakukk!
twitter.com/trinity055
Sziszmok

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 26. - 10:14
Válasz
És azon filóztatok már, h vajon mi lenne ha egy olyan erős démon mint Ruby meg egy olyan erős halandó mint Sam... úgy értem ha Ruby teherbe esne... a gyerekük, mármint ha lehetne ilyen az milyen hatalmas lehetne. Én közel sem hiszem h Ruby tényleg szerelmes Sambe, tehát akkor nyilván tervei vannak vele...
__________________
_______________________________
Kicsi a bors, de főleg az őrölt....
http://marketingel.blog.hu/
cat

Elküldve: 2009. Január 25. - 21:01
Válasz
Válasz:
kacsababa (2009. Január 25. - 17:59) -kor küldött üzenetére

Igen, sajnos ezt nagyon előrevetítették ebben a részben Annyi biztos, hogy ebből még komoly bajok lesznek.

Válasz:
KAZ (2009. Január 25. - 18:11) -kor küldött üzenetére

Figyi, ezek nagyon jók! Eszembe juttattad, mennyi lehetőség van ebben a soriban és hogy kinéz még pár álkoppanás Egyetértek abban (ki nem? ), hogy Rubynak van hátsó szándéka, és valsz. elég komoly, mert már másfél évada itt a kérdés, hogy miért segít, és ha már Dean is megbízik benne, akkor hatalmas ágyút lehet itt elsütni. A másik, hogy mire akarja rávenni Ruby Samet, ezt ebben a részben eléggé előkészítették. Ugye volt már rá utalás, most megint... megkapjuk a választ a jövő héten, vagy húzzák még az agyunkat kicsit?
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
KAZ

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 25. - 18:11
Válasz
Májti, köszi, megvolt. Ehh, ha nem sietek annyira, egy napon lenne Dean szülinapjával (jan 24). De én nem bírtam várni.



Van egy elméletem Rubyról. Ha beigazolódna (ki tudja), akkor ez egy igen nagy spoiler, szóval csak az olvassa tovább, akit nem zavar az ilyesmi.

A mitológiai Lilithről többféle történet létezik, az egyik megközelítésben boszorkány, aki gyerekeket öl, a másik megközelítés szerint a vágy megtestesítője, aki férfiakat csábít el (pl. a wikipediában bővebben lehet erről olvasni). A sorozat készítői, amikor Lilithről beszéltek, megemlítették, hogy ők is többféle mítoszból merítenek, és szóba került Lilithnek ez a két oldala is. A sorozatban viszont eddig csak Lilithnek a gyerekekkel kapcsolatos aspektusát láthattuk. Mi van, ha Ruby a másik aspektus, ő Lilith másik oldala?

Ez persze rengeteg kérdést von maga után: Ruby Lilithnek dolgozik, vagy szemben áll saját magával? Ha ez utóbbi, akkor az lenne vajon a célja, hogy megszabaduljon a gyerek énjétől, vagy valahogy fölülkerekedjen rajta?

Mit tudunk eddig Rubyról? Amit ő maga mondott, az igen kevés és lehet, hogy a fele sem igaz: boszorkány volt, aki pokolra került, de még emlékszik rá, milyen embernek lenni; könyvet lehetne írni arról, amit még nem tudunk róla. Amikor szóba került, hogy ki ő, valahogy mindig ügyesen kivágta magát. Az biztos, hogy igen hatalmas démon: többször kijött a pokolból, van egy démonölő kése, töltényeket tud készíteni a Colthoz stb. Ja, és nagyon szereti a sültkrumplit.

A másik elméletem arról szól, hogy mi az, amire Ruby rá akarja venni Sam-et, amitől jobban működik a képessége (nem, nem a szex, ez sokkal érdekesebb). Lehet, hogy kicsit vadul fog hangzani. Ha Ruby elhagyja a testét, és beköltözik Sam-be, összeadódik az erejük. Nem megszállja Sam-et, tehát nem veszi át felette az irányítást, csak amolyan "másodpilótaként" van jelen. A technikai részletek persze kérdésesek, pl. mi van Sam démoni megszállástól védő tetkójával, berakják-e ilyenkor a frigóba Ruby testét, hogy ne járjon le idő előtt a szavatossága (bocs, ez egy kicsit morbid volt)...

Jó ez a sorozat, mindig ad nekünk valamit, amin agyalhatunk.
__________________
The cake is a lie! (Portal)
Mindenkinek megvan a gyengesége, Dean Winchesternek a pite, Istennek meg az emberek. (Májti)
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 25. - 17:59 | Szerkesztve: kacsababa
Válasz
4x12 A mögöttes dolgokban nekem az nem szimpi, hogy ebben a részben is baromira célozgattak arra, hogy Deannek majd meg kell ölnie Samet..
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 25. - 17:41 | Szerkesztve: SammyWinchester
Válasz
Nekem tetszett a rész De ne már hogy 2 hét múlva megint szünet kezdődik...
Nagyon ütős promóképek a tornatanáros részből
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Májti

Elküldve: 2009. Január 25. - 15:58
Válasz
Erősen gyanús:
Szerintem tök érdekes rész volt, és nem azért mert a sztori jóra sikeredet, hanem mert olyan kérdéseket vetnek fel benne, amik már a sorozat lezárására hajaznak. És a két testvér jelképezi a kétféle megközelítést:
Sam: ez a végső harc, amit vívnnak, és egyszer majdcsak megérik az öregkort, és végre nyugiban lesznek.
Dean: a gonosz megszámlálhatatlan fejű sárkány, aminek ha levágod az egyiket fejét, majd lesz másik, és azzal kell kűzdeni. Ergó, mindketten ebbe fognak belehalni, mert sosem tudnak majd kikerülni a végtelen körfogásból, hiszen jó és rossz között sosem lesz meg az egyensúly, mivel a démonok majd mindig arra törekednek, hogy felülkerekedjenek...
Mondjuk próbálok nem kattogni azon, mi lesz a lezárás, Kripke észjárását úgysem lehet kiismerni. Azért tetszik, hogy egy ilyen kaliberű sorozatot telepakol szociális-, pszichológiai-, teológiai- és morális kérdésekkel.
Egy dolog viszont nagyon izgatja a fantáziámat, amit ennyi rész után sem teljesen világos, Ruby-nak mi haszna származik abból, hogy segít megölni Lilith-et?! Olyan perverz ötleteim támadtak, hogy esetleg vmi magasabb pokolbéli pozíciót szeretne megszerezni, és nemcsak eszközként használja Samet, de maga mellett is akarja tartani - mondjuk az idők végezetéig... Végülis elég hatalmas démont lehetne belőle faragni, ha arra gondolunk, hogy az összes tele-tudomány(értsd: telekinézis, telepátia stb.) az ereiben csörgedezik
...

OFF:
Válasz:
KAZ (2009. Január 23. - 23:41) -kor küldött üzenetére

Nagyon boldog szülinapot!
__________________
"My name is Death and the End is here."
Lalee

Elküldve: 2009. Január 24. - 23:15
Válasz
Szerintem jó kis rész volt. Ilyenek is kellenek. (Bár az elején eszembe jutott, hogy hasonlit a rész az egyik PushingDaisies epizódra, és el is felejtettem mit nézek, amig nem mutatták Saméket
Szomorú volt összességében, de pár poén megint volt, ahogy szokott lenni, de most már a főszál jöhetne túlnyomó részben, mert az hogy benyögik hogy 43 vagy mennyi pecsét fel van törve, és erről eddig nem szóltak, az érdekes azért...
__________________
You met me at a Very strange time in my life.
Okay, technically, I'm a serial killer.
twitter.com/_Lalee_
 Oldal:  ««  1  2  ...  135  136  137  138  139  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 1.095-->