Online: 0 Tag és 1 Vendég | Hozzászólások száma: 36203 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  138  139  140  141  142  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


cat

Elküldve: 2009. Január 18. - 13:05
Válasz
Válasz:
seth_greven (2009. Január 18. - 10:05) -kor küldött üzenetére

Akkor ezt valsz. benéztem, bocsi.
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
seth_greven

Elküldve: 2009. Január 18. - 10:05
Válasz
cat:
Eredetileg is azt mondja. Úgy látszik, ez az eset tényleg bejárta a világsajtót.

szerintem Seth (nem én, hanem a másik ;) ) arra gondolt, hogy
"A Strattoni rém || Amstetteni rém" (merthogy Stratton a neve a "városnak", ahol játszódik. és ennél eredetiben nem ezt mondta. nem hinném, hogy arra mondta, hogy telitalálat, hogy a "story ripped from the austrian headlines"-ra valami olyat írtam magyarul, hogy "pont, mint az osztrák hírekben".

Lalee: máshol is már tárgyaltál ezt a témát, és találtam is egy szép leírást róla.
röviden összefoglalva: a try to do sth és a try doing sth között van egy apró különbség.
a try to az megpróbálni valamit, a try doing meg kipróbálni valamit.
pl:
i tried to smoke a cigarette - i tried smoking a cigarette
megpróbáltam rágyújtani - kipróbáltam a cigit
az elsőnél nem gyújtott rá, a másodiknál pedig igen.

ha jól emlékszem, "i tried to bargain, i tried opening the devil's gate" volt a szöveg. látni, az elsőnél még mondja is sam, hogy tried to bargain, de nem állt vele szóba egy démon se -> nem jött össze az alku. tried opening, kinyitotta, de azzal sem érte el a célját, mert dean nem tudott akkor kiszabadulni.


alan: ott is volt tégla, nem láttad? ;)
szerintem inkább annak örülj, hogy magyarországon laksz, nem amerikában.
ott a könnyűszerkezetű házak között van sok ilyen, hogy be lehet menni a falba.
__________________
van már ilyenem is:
https://twitter.com/seth_greven
sajtosrolo

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 18. - 09:43
Válasz
Jó rész volt, sötétben néztem, így "hátraugrottam" egy párszor, bár ez vsz. világosban is megtörtént volna.
Kicsit tartottam tőle, hogy valami hülye Ghostfacers-szerű résszel térnek vissza, mint tavaly a sztrájk idején, de szerencsére nem így lett.
Hú, nem merek spoilert írni, mert nem vagyok biztos benne, hogy hogyan kell, de most kipróbálom, hátha így jó.
__________________
sorozatos naplóm: http://sajtosrolo.freeblog.hu/
Alan

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 18. - 08:09
Válasz
Azért én örülök, hogy tégla házban lakom.
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 18. - 03:28
Válasz
Nekem tetszett a rész, főleg így hajnali 3 körül, ja meg hogy apám közbe benyitott, és majdnem befo$tam...:D Hiba tényleg volt, de elnézhető. Sikerült megcsinálnom a 720p-t vahogy, magam se tudom hogy, viszont egyből rászoktam erre a képminőségre I'm waiting for the next episode
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Lalee

Elküldve: 2009. Január 18. - 02:09
Válasz
Válasz:
cat (2009. Január 18. - 01:46) -kor küldött üzenetére


Tényleg most hogy így mondod... Erre nem is gondoltam. De eszembe jutott még, hogy amikor a kis srácot felhúzza Sam a függönnyel, még véletlenül sem monadná, hogy ketten vannak. De ha így jobban megnézzük, akkor azért vannak hibák, amik eddig nem voltak jellemzőek, de azért elnézzük, mert már mindenkinek hiánya volt, és az ötlet azért kiváló.

Valószínű akkor, amúgy, hogy nem nyitotta ki, sőt biztos, mert akkor lett volna róla szó, meg náluk lenne a Colt, vagy tudnánk, hogy megint elvesztették, vagy valami. De egyértelmű, hogy csak próbálta kinyitni. Valószínűleg nem sikerült, de ha sikerült is volna, mint tudjuk Dean éppen élvezte, amit csinált, és lehet nem is vette volna észre hogy nyitva van. Szegény...
__________________
You met me at a Very strange time in my life.
Okay, technically, I'm a serial killer.
twitter.com/_Lalee_
cat

Elküldve: 2009. Január 18. - 01:46
Válasz
Válasz:
Sziszmok (2009. Január 18. - 01:13) -kor küldött üzenetére

Hát nemtom, nekem ez nem olyan "drágám, de kövér vagyok, ugye?" típusú szövegnek tűnt. Majd meglátjuk.
Válasz:
Lalee (2009. Január 18. - 01:27) -kor küldött üzenetére

Nekem az jutott eszembe, hogy ahhoz képest, hogy a pinyóban éltek, beszélni sem nagyon tudtak és olyanok voltak mint az állatok, az írás azért egész jól ment...
Jaja, erről a Devil's Gate-ről volt is vita a Junkie-n a kibeszélőben
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
Shelby

Elküldve: 2009. Január 18. - 01:37
Válasz
Ne OFFoljatok már ennyit léccives! Mindenre van megfelelő topic! Legközelebb törlöm a hsz-eket!
__________________
"The most painful state of being is remembering the future, particularly one you can never have."
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 18. - 01:34
Válasz
Válasz:
Jacob (2009. Január 18. - 01:28) -kor küldött üzenetére

OFF: Szerintem hibásan jött le a film újra le nem töltöm az biztos. Most elkezdtem a sima .avit. De azért köszönöm, örök hála!
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 18. - 01:28 | Szerkesztve: Jacob
Válasz
Hát én egyszer töltöttem le 720p-s verziót, az is Shrek volt.
Itt egy pár link lejátszókról

Lejátszók
Segítség

ON//
Az epizód végi beszélgetés nálam is csapkodta a biztosítékot. Elég erősre sikeredett....
Örülnék végre a vizuális megvalósításnak is, már nem azért ...
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lalee

Elküldve: 2009. Január 18. - 01:27 | Szerkesztve: Lalee
Válasz
Válasz:
Sziszmok (2009. Január 17. - 23:12) -kor küldött üzenetére


Egyetértek veled részben. Mármint ebben a kiscsaj lenyomta Deant dologban. Ez engem is zavart, meg az is hogy tesója is lenyomta. Valahogy ebben a részben merültek fel bennem először kérdések (ja nem, a 4 évad első részében, azt mondta Sam, hogy kinyitotta a Devil's Gatet, de akkor hol a Colt? lehet rosszul emlékszek). Ezt annak ellenére mondom, hogy amúgy jó rész volt, és azért félős is, de nem volt tökéletes, és eddig azért az volt. Lehet hogy csak azért mondom ezt mert ezek emberek voltak, és könnyebb hibát találni, mint a természetfelettiben. Na szóval ha abban belegondolunk, hogy azokat a kölyköket lennt tartották a pincében... Nem voltak kint soha a napfényen, patkányokon éltek, meg nem tudom. Nehogy már olyan erősek legyenek hogy lenyomják Deant, még a srác se, nem hogy a csaj. És a csaj is hogy betörte már a deszkákat, hát nem tudom, ez nekem érdekes volt. Ennek ellenére nem volt rossz, és az ötlet is jó volt, csak nem az volt amit megszoktunk/tam.

Bocs, nem azt mondta, hogy kinyitotta, hanem, hogy próbálta kinyitni a Devil's Gatet. Angolban 'try' volt. Akkor azt visszavonom, és csak itt voltak kérdéseim.
__________________
You met me at a Very strange time in my life.
Okay, technically, I'm a serial killer.
twitter.com/_Lalee_
Sziszmok

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 18. - 01:13
Válasz
Válasz:
cat (2009. Január 18. - 00:32) -kor küldött üzenetére

Szerintem ezt inkább csak azért mondta h rácáfoljanak... tudod mint amikor azt mondja "jaj én szeretem kínozni az embereket, élvezem" miközben csak azt várja, h azt mondják neki "nem, nem is, te jó ember vagy, az csak a pokol miatt volt" ez ilyen szájba rágdosás a nézőknek, h lássunk vmi személyiségfejlődést, h mivé vált a pokol után...
__________________
_______________________________
Kicsi a bors, de főleg az őrölt....
http://marketingel.blog.hu/
cat

Elküldve: 2009. Január 18. - 00:32
Válasz
OFF
Májti:
Akkor te vagy a negyedik

+ én is tudok 1et, a postás néni, aki kiadja az ajánlott leveleimet
ON

Csak nekem volt too much ez a Dean élvezi, hogy kínozhat másokat?
__________________
"Csak akkor születtek nagy dolgok,
Ha bátrak voltak, akik mertek
S ha százszor tudtak bátrak lenni,
Százszor bátrak és viharvertek."
"We're producing movies in eight days" - Kim Manners
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 17. - 23:23
Válasz
Válasz:
Májti (2009. Január 17. - 22:47) -kor küldött üzenetére


Tudod az én szemembe, te örök fiatal vagy....

Válasz:
Sziszmok (2009. Január 17. - 23:12) -kor küldött üzenetére

Asszem a harmadik évadban is elkalapálta egy kislány...
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Behrooz

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 17. - 23:23
Válasz
Válasz:
Sziszmok (2009. Január 17. - 23:12) -kor küldött üzenetére

Van benne valami ,viszont gondolj bele h mennyi olyan rész volt mostanában ami inkább a viccekre volt kihegyezve(Monster Movie,Yellow Fever,Wishful Thinking,és akkor a 3.évadról ne is beszéljünk),ami persze nem baj,de hiányzott már egy "ijesztőbb"(már amennyire egy országos adón lehet) rész....
Sziszmok

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 17. - 23:12
Válasz
Szerintetek tényleg parázós volt? Hát nem tudom, én azért inkább unalmasnak találtam. Ha ez egy sima estés horror lenne akkor azt mondanám, hogy sablon... Ezenkívül én furcsálltam, h a nagy harcos Deant lenyomta majdnem egy kiscsaj :D szerintem belőletek is csak az elvonás beszél :D
__________________
_______________________________
Kicsi a bors, de főleg az őrölt....
http://marketingel.blog.hu/
Aszaltsziv

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 17. - 22:49
Válasz
Valami isten király rész volt,végre nem szellemek.
Májti

Elküldve: 2009. Január 17. - 22:47
Válasz
Válasz:
Jacob (2009. Január 17. - 22:09) -kor küldött üzenetére

OFF:
Na idefigyit, te kis egynapos csibe, megmosom szappannal a csőröd, ha nem moderálod magad - vagy majd megmoderállak én!
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2009. Január 17. - 22:09
Válasz
Májti:
A "kidobósos" rész majd csak jan. 29-én lesz(tudod, a szülinapomon):


Pfff... Azért remélem nem felülről súrolod az ötvenet... Persze, mint mindig, no harag, no fight...

Habár az epizód vége megint csak ütött... Bár eddig azt hittem Sammy szereti a szadó-mazót.... :D
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Májti

Elküldve: 2009. Január 17. - 21:44
Válasz
Válasz:
cat (2009. Január 17. - 21:32) -kor küldött üzenetére

OFF:
Akkor te vagy a negyedik, mert kettő másik ilyen szerencsés fazonról már tudok.
__________________
"My name is Death and the End is here."
 Oldal:  ««  1  2  ...  138  139  140  141  142  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.477-->