Online: 0 Tag és 1 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  147  148  149  150  151  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 25. - 12:30
Válasz
Májti:
OFF:
Jacob, a képen látható vadálat a te macskád? Mert akkor én is szeretnék nálatok cica lenni!!!


OFF//
Én kutyás vagyok, nincs macskám :P
Amúgy ő Amerikai legkövérebb macskája! :D
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Májti

Elküldve: 2008. November 24. - 23:05
Válasz
Én már nem is gondolok a szünetre, csak az szomorít el, hogy mostanra már kollega is biztos megnézte a rész, és most lemearadok a száztizenakárhány centis plazmáról, meghogy azon élvezhessem a Supnatot... (Naszal, lúzer is vok meg láma is egyben.)

OFF:
Jacob, a képen látható vadálat a te macskád? Mert akkor én is szeretnék nálatok cica lenni!!!
__________________
"My name is Death and the End is here."
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 24. - 22:32
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. November 24. - 17:17) -kor küldött üzenetére

OFF
A remény hal meg utoljára :P
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 24. - 17:17 | Szerkesztve: Jacob
Válasz
Sziszmok:
Kedves Jacob.... ha figyelmesen elolvastad volna a hozzászólásom, láttad volna, hogy nem a te kommentedre válaszoltam, hanem Raveenáéra...


OFF//
Jééé, és ott van (Válasz: Ravenna)....
Inkább erről nem mondom véleményt, csak röhögök...

Látjátok feleim, ezt nevezik elvonási tünetnek....(remélem januárig nem erősödnek fel...)
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
jonesc

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 24. - 09:25 | Szerkesztve: jonesc
Válasz
Ez jó rész volt csipázom ezt az angyalos ill pokol szálat
ui: Remélem mutatják még poklot na meg lucifert majd
__________________
"mi vagyunk azok akiktől óvtak a szüleink"
Sziszmok

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 23. - 18:49
Válasz
Kedves Jacob.... ha figyelmesen elolvastad volna a hozzászólásom, láttad volna, hogy nem a te kommentedre válaszoltam, hanem Raveenáéra... Azért nem látod az összefüggést mert a tiéddel nincs
__________________
_______________________________
Kicsi a bors, de főleg az őrölt....
http://marketingel.blog.hu/
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 23. - 17:53
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. November 23. - 15:52) -kor küldött üzenetére


Ebben igazad van, de én abból indultam ki, hogy túlnyomó részt azok vannak. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de Uriel stílusa engem folyton az Arkangyal szárnyalásából Zouhael-re emlékeztet. Én teljesen elfogult vagyok az angyalokkal, mert imádom őket. Minden filmet megnéztem, amibe angyalok vannak.
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
KalEl

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 23. - 17:51
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. November 23. - 17:50) -kor küldött üzenetére

azon és is csodálkoztam, és már alig vártam a pillanatot hogy Dean elmondja mit is csinált a pokolban

Én meg azon, hogy még mindig nem sikerül eltalálni a spoilerszínt.
Csécsi
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 23. - 17:50
Válasz
Azért durva hogy Dean végülis leélt a pokolban majdnem egy teljes életet..
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 23. - 17:48
Válasz
Sziszmok:
Én nem látom az összefüggést! Pusztán arról nyilatkoztam, hogy a pokolban nemcsak gonosz lelkek vannak. Abban persze igazad van, hogy a mások megkínzása sokkal nagyobb lelki teher. Ennél már csak az lenne brutálisabb, ha kapnánk némi jelenetsort ezekből a történésekből.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
KalEl

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 23. - 17:43 | Szerkesztve: KalEl
Válasz
kellemesen csalódtam a részben, 10/10

egy pillanatra azt hittem Ruby nem is Winchesterék oldalán van. A két angyal karaktere nekem egyáltalán nem jön be, Urielé különösen, Castielé még csak-csak. Azt hittem hogy simán elintézek a démokat.

A szó amit kerestél afroamerikai, fekete, esetleg néger, de semmiképpen sem az, amit használtál! Egyébként meg ha nem tudod mit illik és mit nem, akkor használd a karakter nevét!!
Moderálta: Shelby
Sziszmok

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 23. - 16:54
Válasz
Válasz:
Raveena (2008. November 23. - 14:13) -kor küldött üzenetére

Szerintem nincs igazad, mert másokat megkínozni sokkal durvább mint ha őt kínoznák, mert az ugyan fáj, de fizikailag és nem lelkileg, a fájdalmat idővel el lehet felejteni, de azt hogy embereket darabolt..... azt sosem...
__________________
_______________________________
Kicsi a bors, de főleg az őrölt....
http://marketingel.blog.hu/
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 23. - 15:52
Válasz
Nana! Azért nem igaz, hogy a pokolba a gonosz emberek lelkei kerülnek. Dean se volt gonosz, Bela se (csak nagyon ravasz és tenyérbe mászó), ugyanígy Winchester papa se volt. Alkut kötöttek, aztán szépen mikor lejárt az idő, lementek a pokolba egy kis szado--mazo játékra. Szerintem a pokolban levő lelkek több mint fele nem volt gonosz, pusztán rossz döntések sorozataként kerültek "tüzesebb" helyre.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 23. - 14:13
Válasz
Végre eljutottam ide, hogy írjak a részről. Nekem tetszett, ha az utolsó pár percet nem veszem figyelembe.
Tetszett, hogy a srácok két tűz közé keveredtek. Uriel egy rohadék, de kedvelem őt is. Castiel meg nagyon úgy nézett ki, mint akinek lelkitraumát okoz, hogy meg kell ölnie Annat. Szerintem ő is kezd "gondolkodni", ahogy már mondta Deannek. Anna is jó fej volt, remélem még visszajönn. Az új Ruby meg jól alakított. Kezdem elfogadni. A vége azért nem tetszett -lehet bennem van a hiba- mert a pokolba tudtommal gonosz emberek lelkei kerülnek, azok meg naná, hogy nem babusgatást kapnak. Az durva, hogy Deant naponta tépték szét, de hogy utána ő kínzott lelkeket, az nem annyira. Nekem a harmadik évad vége jobban ütött. Szerencsére a szünet pont vizsgaidőszakra jött ki, amikor úgyse szoktam filmeket nézni, mert tanulnom kell ezerrel.
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 23. - 12:35
Válasz
Aszaltsziv:
Nem tudjátok Mo.-n mikor óhajtják leadni a 3. évadot? Anyám már majd megőrül érte


Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem idén nem lesz. Sőt, ma felléptem az RTL oldalára, és a sorozatok menüben nem találtam a Odaátot. Nem tudom jelent-e valamit, de szerintem semmi jót. Vagy nem tudom, személyes vélemény..., inkább nem írom le.

Nekem van egy olyan érzésem, hogy egy Dean által megkínzott lélek fog kiszabadulni a pokolból... és lesz "ereszd el a hajam" epizód...
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
seth_greven

Elküldve: 2008. November 23. - 03:07
Válasz
a számainkat sehol :P de dolgozunk rajta

megkerestem, Mark Rolston játssza alastairt.
__________________
van már ilyenem is:
https://twitter.com/seth_greven
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 23. - 02:15 | Szerkesztve: SammyWinchester
Válasz
OFF : És hol lehet megtalálni a számaitokat?:P Tök kíváncsi lennék rájuk! Én most ugrok neki a résznek

Update: Na nekem nagyon tetszett tényleg nem volt igazán cliffhanger, de sztem így is mindenki izgatottan várja a következőt Tud arról valaki valamit, hogy Annát látjuk-e még?Én nagyon megszerettem a karakterét
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
seth_greven

Elküldve: 2008. November 23. - 02:11
Válasz
nekem kb a feléig rohadtmód unalmas volt az epizód (egyszer be is aludtam rajta tegnap délután, amikor néztem. jó, igaz, fáradt voltam, mert korán keltem, illetve lelkiekben már próbáltam készülni az esti fellépésre), de aztán amikor belépett castiel, és uriel, onnantól kész.

lechero szerintem jól játssza urielt, illetve, aki nekem nagyon tetszik színészként, az az öreg, aki alastairt játssza. nagyon megkedveltem a figurát, és ebben nem kis szerepe van a színésznek.

egyáltalán nem supernaturalos indíttatásból, de az egyik számunkra egy ilyen "bosszúálló angyalos" témájú szöveget írtam, és egyszercsak beugrott, hogy hoppá... azóta a szám címe "uriel"
__________________
van már ilyenem is:
https://twitter.com/seth_greven
Nilo

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 23. - 00:08 | Szerkesztve: Nilo
Válasz
Válasz:
Samantha (2008. November 22. - 23:58) -kor küldött üzenetére

van benne valami ...habár a 3.évad vége..azért az elég szomorú volt szerintem..
Most is az volt, de itt egy nagy titokról lebbent fel a fátyol inkább..
__________________
Ha pénzt akarunk keresni, minden eszköz jó, bármi módszer megengedett - a lopás, a plágium... - egyedül az nevetséges, ha azt állítjuk, hogy az emberiség vagy az utókor javára szolgál."
Salvador Dalí
Bende

Elküldve: 2008. November 23. - 00:03
Válasz
OFF:

Srácok, nem ismerem ezt a sorit, de nekem a Supernatural az ezt jelenti:
Santana - Supernatural (1999)
__________________
"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace." Jimi Hendrix
 Oldal:  ««  1  2  ...  147  148  149  150  151  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.406-->