Online: 0 Tag és 1 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  149  150  151  152  153  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


caca

Elküldve: 2008. November 21. - 15:59
Válasz
Válasz:
Májti (2008. November 21. - 15:54) -kor küldött üzenetére

Peersze angyal mi?!Inkább egy gonosz démon,aki minden férfi embert megkínoz szexuálisan!
__________________
A nő barátait elfelejti, szerelmeit soha. A férfi szerelmeit elfelejti, barátait soha.
Májti

Elküldve: 2008. November 21. - 15:54 | Szerkesztve: Májti
Válasz
OFF:
Kivi vagyok, milyen szerepet kaphatnék... (Szívesen lennék abból a 4 angyalból 1, aki látta Isten - nagy kezdőbetűvel, hogy mindenki megnyugodjon - arcát, vagy vmi spirituális csodabogár, aki segít a tesóknak.)

ON:

Nemtom, lehet bennem van a hiba, de nem éreztem annyira ütősnek a részt(a Dogma után már nem nagy cucc egy-egy fallen angel. ). De még mielőtt megköveznétek, elismerem, túl sok filmet és sorit nézek, így nem csoda, ha néha nincs új a nap alatt.
Amikor Castiel elejtette, hogy Anna bűnös, akkor egyből arra gondoltam, biztosan nem volt mindig ember - ráadásul hallja az angyalokat, meg el tudja őket "küldeni melegebb helyre", ilyen tuldajdonságokkal csak nagyon fejlett lelkek vagy ex-túlvilági lények rendelkeznek, ergó vagy angyal, vagy démon, vagy próféta, vagy akár az Antikrisztus... Nos, így hogy a listámról választottak, csak annyi volt a meglepő, hogy magasabb rendű angyalka volt a lány, mint Cas. Azért a rész nagyon jó volt, és szívesen látnám még Annácskát,
de most tuti nem fogom magam halálra izgulni jan. 15-ig.
__________________
"My name is Death and the End is here."
Shelby

Elküldve: 2008. November 21. - 15:42 | Szerkesztve: Shelby
Válasz
Válasz:
Deino (2008. November 21. - 14:49) -kor küldött üzenetére

Igen-igen, én is ezt hittem. Bambultam is rendesen a lapi előtt.
__________________
"The most painful state of being is remembering the future, particularly one you can never have."
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 21. - 15:12
Válasz
Válasz:
Májti (2008. November 21. - 12:58) -kor küldött üzenetére

Én kíváncsi lennék :D Már be is adtam a petíciót a CW-nek, hogy hivjanak meg Téged egy castingra :P
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Deino

Névtelen
Elküldve: 2008. November 21. - 14:49
Válasz
Válasz:
Shelby (2008. November 21. - 14:05) -kor küldött üzenetére



Én arra kajak azt hittem amíg nem mutatták h Anna csinálta, h maga az Úr ragadta őket a mennybe (lásd még: Illést az Úr tüzes szekéren a mennybe ragadta.) és eléggé meglepett h Anna művelte ezt velük.
Shelby

Elküldve: 2008. November 21. - 14:05 | Szerkesztve: Shelby
Válasz
Válasz:
Deino (2008. November 21. - 09:10) -kor küldött üzenetére

Hát ez télleg aztakurvahűbazmeg rész volt. Ha ilyen évad után nem lesz újabb évad berendelés, akkor elment az eszük...
Nem gondoltam volna, h Anna angyal volt, őszintén szólva eszembe se jutott, ettől talán mégnagyobbat ütött a rész. Azért az elején, ahogy Anna eltűntete Castielt meg Urielt, meg a végén, mikor angyal lett újra, az azért elég babán volt megcsinálva...
Én egyáltalán nem hiányoltam azt se, h milyen volt Deannek a pokolba, ráadásul költségvetés csökkentés miatt, jobb is, h nem próbálják bemutatni, sztem nem tudnák normálisan megcsinálni, vszínű ők is így vannak vele... inkább be se mutatják látványba, minthogy elbasszák azt és ez jól van így szerintem. Nekem bőven elég, h Dean beszél róla.
__________________
"The most painful state of being is remembering the future, particularly one you can never have."
Aszaltsziv

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 21. - 13:14
Válasz
Sziasztok!

Nem tudjátok Mo.-n mikor óhajtják leadni a 3. évadot? Anyám már majd megőrül érte... én meg elvagyok a 4. évaddal :D

Választ előre is köszönöm.

Üdv.
Annacska5

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 21. - 13:09
Válasz
Picit, icipicit csalódtam. Örülök, hogy Dean beszélt a pokolról, és meg is rázott amit mondott, de én bíztam benne, hogy látunk is valamit. És nagyon tetszett a angyal vs. démon összecsapás is.

Pluszban Anna karakterét is megszerettem, Ruby-ért meg kifejezetten aggódtam.


Amennyire élettelennek tartottam az elején a csajt, most az utolsó két részben teljesen megváltozott a véleményen.

Nehéz lesz kivárni a januárt.
Májti

Elküldve: 2008. November 21. - 12:58
Válasz
Válasz:
caca (2008. November 21. - 01:10) -kor küldött üzenetére

Jajjjmár! És a buli meg a póker???
__________________
"My name is Death and the End is here."
imrok

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 21. - 12:53
Válasz
en nem spoilerezek, a resz magaert beszel, meg kell nezni. az egyik legjobb resz volt.
darkspell

Névtelen
Elküldve: 2008. November 21. - 09:53 | Szerkesztve: darkspell
Válasz
Válasz:
caca (2008. November 21. - 01:10) -kor küldött üzenetére


Elegem van belőle, hogy mindent elspoilereztek már...




Úristen mekkora rész volt.. Úristeeeeeeeeeen
Deino

Névtelen
Elküldve: 2008. November 21. - 09:10 | Szerkesztve: Deino
Válasz
4x10 - OH. MY. GOD. Ez ütött, mint az állat. Imádtam. Most hogy bírom ki januárig ááááh =/

De legalább nincs komolyabb cliffhanger, hála a jó Istennek...
Anna karaktere nekem nagyon bejött, remélem szerepelni fog még később
caca

Elküldve: 2008. November 21. - 01:10 | Szerkesztve: caca
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. November 21. - 00:41) -kor küldött üzenetére

"Állítólag Májti lesz az 5. évad női főszereplője"

Na akkor a sori,csak piáról és szexről fog szólni!?
__________________
A nő barátait elfelejti, szerelmeit soha. A férfi szerelmeit elfelejti, barátait soha.
Májti

Elküldve: 2008. November 21. - 01:01
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. November 21. - 00:41) -kor küldött üzenetére


De most lelövöd a poént??? Erről még nekem sem lenne szabad tudnom.
__________________
"My name is Death and the End is here."
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 21. - 00:41
Válasz
Állítólag Májti lesz az 5. évad női főszereplője
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Sziszmok

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 21. - 00:15
Válasz
nem hiszem, hogy visszaküldenék, mert nehéz lenne már egy új kifogást találni arra, hogy hogyan hozzák ki újból???
__________________
_______________________________
Kicsi a bors, de főleg az őrölt....
http://marketingel.blog.hu/
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 21. - 00:12
Válasz
Válasz:
Raveena (2008. November 20. - 17:49) -kor küldött üzenetére

Amint már kiderült, ő igen is fontos nekik sőt az Úrnak is, csak úgy nem fogják visszaküldeni
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 20. - 18:15
Válasz
Válasz:
Annacska5 (2008. November 20. - 17:51) -kor küldött üzenetére


Csak vicceltem. Tutti nem úgy lesz. Viszont: Arra a fehér fényre már nagyon kiváncsi vagyok, ami akkor van, amikor Cas rá teszi a kezét a kilincsre. Olyannal Lilith szokott kommandózni.
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
Annacska5

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 20. - 17:51
Válasz
Válasz:
Raveena (2008. November 20. - 17:49) -kor küldött üzenetére


Hát nagyon remélem, hogy nem így lesz. Az már sok lenne szerintem... Meg biztos tudnak egy újabb csavart beletenni.
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 20. - 17:49
Válasz
Holnap végre megtudjuk Mi is volt a pokolban. Remélem valami nagyon ütös lesz. Az lenne durva, ha úgy lenne vége, hogy Dean megint a pokolba került, mert ellenkezett Castielékkel
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
 Oldal:  ««  1  2  ...  149  150  151  152  153  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.539-->