Online: 0 Tag és 5 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  151  152  153  154  155  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Annacska5

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 19. - 11:20
Válasz
Szerintem is azok, de ez lényegtelen. Számomra a possibly még mindig lehetet jelent, de mindegy :D

Ezt a riportot pont láttam. Jensen Padalecki És kezdjük ott, hogy ez már nem az első ilyen. De szerintem ne menjünk el ebbe az irányba, ha nem muszáj.

Én az ötödik évados szerződésről tudok, de lehet én vagyok félretájékoztatva. Igazság szerint én nagyon örülnék neki, ha nem ez lenne az utolsó évad, mert imádom a sorozatot. Mondjuk azért elgondolkodtató, hogy hová lehetne fokozni az angyal/démon harcon túl.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 19. - 11:15
Válasz
Lulu:
Valóban aláírt egy szerződést, de a törétnet Samuel Coltról fog szólni, nem a Winchester fiúkról. Vadnyugati sztori lesz.


És az is ki van emelve több helyen, hogy a Supernatural után fog készülni (remélhetőleg).

"Eric Kripke leszerződött 2 évre a Warner-rel, vagyis marad a Supernatural-lel, ha az megkapja az 5. évadot"

Azaz minden a nézettségtől függ. Ez már évek óta így van. Ha jó a nézettség, akkor kap még egy évet... És ezért ne egy szeptember 8-ai riportból induljunk ki. November van. De én addig nem vagyok hajlandó ilyeneknek felülni, míg nem látom hivatalosan leírva, hogy kész, ennyi volt.

Lulu:
De szerintem azok.


Inkább moderálom magam és ezt válaszra sem méltatom.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lulu

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 19. - 11:07 | Szerkesztve: Lulu
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. November 19. - 10:46) -kor küldött üzenetére


Valóban aláírt egy szerződést, de a törétnet Samuel Coltról fog szólni, nem a Winchester fiúkról. Vadnyugati sztori lesz.

A srácok meg vagy melegek vagy sem, tök mindegy a számomra.

De szerintem azok.

itt van a youtube riport amikor arról beszélnek hogy a 4. évad az utolsó:

(és láthatjuk Jensen Padaleckit????? beszélni) összeházasodtak.



Vajon kinek kell hinnünk?
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 19. - 11:04
Válasz
Annacska5:
Semmit nem lehet érteni, annyira visítanak a csajok, azért mert Jared és Jensen leül/feláll/levegőt vesz.


Akkor ne is linkeld a videót. Amúgy elég nehéz lehet értelmesen így megnyilvánulni. El tudom képzelni otthon vigyorognak össze-vissza, mikor nézik az epizódot (és nem csak a vicces részeknél).

Annacska5:
Mondjuk a sorozat eleve nagyon mostoha gyereke a CW csatornának. Az elnök asszonya azt nyilatkozta egyszer, hogy szíve szerinte kaszálná a sorozatot


Kitekintés: (smallville.hu)

Ostroff lehúzná a CW wc-n a Smallville-t (2008.09.12.)

A CW, pontosabban elnökasszonya, Dawn Ostroff nem favorizálja túlzottan kedvenc sorozatunkat. Ezt eddig is tudtuk, de most már túlzás nélkül közellenségként tekintenek rá a Smallville-rajongók. A már korábban kiszivárgott költségvetés-csökkentést már éppen kezdték megemészteni a fanatikusok, azonban az elmúlt hetekben újabb merényletet követett el az elnökasszony. A csatornát erősen a fiatal lány nézők célcsoportjának irányába presszionáló Ostroff a CW összes marketingtőkéjét a Gossip Girl tinisorozatba, valamint a Beverly Hills 90210 remake-jébe ölte. Ennek eredménye, hogy se a Smallville, se a Supernatural nem kapott rendes reklámot a csatornán.

Annak ellenére, hogy nem szeretem túlzottan a Smallville-t, ezen a cikken (ami most csak egy részlet) én is nyeltem egyet. Ez a nő egy hülye r*** semmi több. Bár, ha tényleg kaszát tervezgetnek, azért jó lenne, ha a nyálcsorda nem csak sikongatna össze-vissza, mint akinek elgurult a gyógyszere, ha nem tenne is valamit.

Mellesleg az első évad után minden évben volt petíció. Volt Bela ellene-melletti, Jo elleni-melleti petíció is. Szóval kint már ezeket annyira nem is veszik komolyan, mert ha valami nem tetszik, rögtön rohannak petíciókat írogatni...
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Annacska5

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 19. - 10:58 | Szerkesztve: Annacska5
Válasz
Valóban arról beszéltek a fiúk, hogy Kripke eredetileg 4 évadra tervezett, de már tényleg meg van az 5. évadra is a szerződés. Amúgy is mindig megy a pánikkeltés, hogy nem lesz következő évad. Már a 2. évadnál elkezdték ezt, a 3. évadnál már petíciót is indítottak. (ezt így helyesen írtam?)

Mondjuk a sorozat eleve nagyon mostoha gyereke a CW csatornának. Az elnök asszonya azt nyilatkozta egyszer, hogy szíve szerinte kaszálná a sorozatot, mert ő nőket(tinilányok) akarja megcélozni, Gossip Girl és 90210 féle sorozatokkal.

Nem nagyon értem, hogy most miért ezen rágódnak a rajongók, hogy most Sam megdugta Rubyt. És még a Conon is. Mondjuk láttatok már con videókat? Semmit nem lehet érteni, annyira visítanak a csajok, azért mert Jared és Jensen leül/feláll/levegőt vesz.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 19. - 10:46
Válasz
Lulu:

Kétlem az 5. évadot, riportot is láttam ahol Jensen Ackles kijelenti hogy ez az utolsó évad. És a Con-on is ő mondta ki nyíltan ezt. És, talán jobb is így, a csúcson kell abbahagyni.


Miről beszéltek? Miről van szó? Amikor Kripke 5 évados szerződést írt alá?

"Eric Kripke leszerződött 2 évre a Warner-rel, vagyis marad a Supernatural-lel, ha az megkapja az 5. évadot és közben új sorozatokat talál ki a stúdiónak. Ki tudja, esetleg még egy SupNat-spinoffot is."

Szóval, ha lesz 5.évados megrendelés (miért ne lenne? Miért ne lenne???), akkor nem a negyedik lesz az utolsó. Max, Bobynak a negyedik az utolsó évad, amiben szerepel...

Lulu:
Csak a szex meg a nekrofilia körül jártak a rajongói kérdések.


És még véletlenül se a történet szál, a misztikum... Gratulálok. Tényleg. Biztos "nagy rajongók".

Raveena:
Vannak, akik már azt akarják, hogy Jensen és Jared jöjjön össze.


Májtival vállvetve már láttunk hasonló, smacizós és egyéb montázs képeket. Háborogtunk is itt páran, osztottuk is észt... Ez nálam még mindig nem rajongónak számít. Egyrészt a karakterek nem jöhetnek össze a vér rokonság miatt, a valóság ... hát az meg nem érdekel.
Idióták.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lulu

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 19. - 10:23 | Szerkesztve: Lulu
Válasz
Válasz:
Raveena (2008. November 19. - 10:15) -kor küldött üzenetére


OFF
a szerzői jogdíjak beteszik a kaput a kiadásnak. Beszéltél már a WarnerBros embereivel? Nem a sajátjaid a karakterek.
ON

Remélem Ruby marad, de olvastam, hogy új testet kap Ez nem tudom mennyire igaz vagy sem.

Kétlem az 5. évadot, riportot is láttam ahol Jensen Ackles kijelenti hogy ez az utolsó évad. És a Con-on is ő mondta ki nyíltan ezt. És, talán jobb is így, a csúcson kell abbahagyni.
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 19. - 10:15
Válasz
Válasz:
Lulu (2008. November 19. - 09:50) -kor küldött üzenetére


Off: Olvasd el azt a regényt okoska, és rájössz, pont a nyálcsorda van kikezdve benne, és az egész a humorra megy. Igazad van Annacska5, miért is alacsonyodom le annak a szintjére, aki képes csak azért utánam jönni, hogy mocskolódjon. Gyermeteg regények? Hmmm... Mond ezt annak a több mint 40.000 látogatónak, és a számtalan jó kritika íróknak, óh és a tanáromnak, aki segít, hogy kiadjam az egyik regényem. Nem szép dolog az irigység drágaságom! Ahhoz meg semmi közöd, hogy nézem e a sorit vagy sem. Menj szépen vissza a nyálcsorda barátaidhoz.
A többiektők meg ellnézést, hogy offolni kellett, és hogy nem így kezdtem: A nevem Raveena, és régen én is a nyál oldalhoz tartoztam. Béke!
On:

Bobby karaktere nagyon jó, kár lenne érte, ha kevesebbet lenne. Lázadnak ők mindenki ellen már. Vannak, akik már azt akarják, hogy Jensen és Jared jöjjön össze.
TargetCJ, lehet lesz 5. is

Szép napot!
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
Lulu

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 19. - 10:09
Válasz
Válasz:
TargetCJ (2008. November 19. - 10:01) -kor küldött üzenetére


A hétvégi Chicago Con-on a két srác finoman a közönség értésére adta.
Jó kis buli lehetett attól függetlenül.
Csak a szex meg a nekrofilia körül jártak a rajongói kérdések.
TargetCJ

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 19. - 10:01
Válasz
A 4, mostani évad lesz ez utolsó?
Lulu

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 19. - 09:50
Válasz
Válasz:
Annacska5 (2008. November 19. - 09:17) -kor küldött üzenetére


Bobby a legjobb arc! Szeretem, de olvastam Jim myspacen a bejegyzést, miszerint nem igen lesz Bobby a 4. (utolsó) évadban már. Sajnálom. Bobby apafigura volt. De a rajongók nem akarták látni többet. Nekem tetszett. Ruby is etetszik, sőt nekem Bela az egyik kedvencem volt, akár milyen nagy pXcsa is volt a csaj. Bejött.

OFF
A nyálcsorgatásról meg annyit még, hogy Ravnak saját honlapja van és tele van a saját gyermeteg írásaival. Ha jól látom éppen Mischa után csorog a nyál. Írtad hogy nem is érdekel a SN és csak Cas miatt nézed, mi lesz ha kimurdál a 10. részben? De várj, tekerted azokat a részeket amiben nem szerepelt?
ON

A női karakterek nincsennek jól kidolgozva a soroztban, talán Ruby az egyetlen kivétel. Ez lehet a baj.
Annacska5

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 19. - 09:17
Válasz
Válasz:
Raveena (2008. November 19. - 08:57) -kor küldött üzenetére


OFF:
Szerintem ne foglalkozz vele. Aki utánad jön mocskolódni, arra nem is érdemes odafigyelni.

ON:
Már nem csak a női szereplők ellen tiltakozik a nyálcsorda. Már Bobby karaktere ellen is lázadoznak
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 19. - 08:57
Válasz
Válasz:
Lulu (2008. November 18. - 22:33) -kor küldött üzenetére


Off: Egy szóval sem említettem, hogy nem írtam a másik fórumra, illetve hogy nem írnék regényeket. Kettő: HA észre vennéd már a süllyesztőbe került legalább egy éve az a regény, mert rájöttem, hogy szánlamas, amit írtam. Tudod, az embereknek önkritikájuk is kell, hogy legyen.

On.
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
Lulu

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 22:33
Válasz
Válasz:
Raveena (2008. November 18. - 20:50) -kor küldött üzenetére


Raveena elég álszent módon beszél, a regényeit olvasta valaki? Nyálgép és még nyilvánosak is. Dean levezet egy szülést? OMG.

És még egy off:

Na erre a szintre nem süllyednék. Gyerekes FanFic-et írni gyerekes módon, ehhez gyomor kell.

On:

A rész jó volt, nálam megütötte a szintet és kiváncsi vagyok hogan folytatódik. Sajnálom, hogy most befejezik egy időre és csak 15-én folytatják újra, valószínüleg egy jó kis cliffhengert kapunk az arcunkba, hogy aztán levakarjuk róla a bőrt januárig.
Kripke God, köszönjük neked!


--------------------------------------
Fórumszabályzat 13. pontjának be nem tartásáért kapsz egy figyelmeztetést. A következő ilyennél nem fogok helyetted szerkesztgetni, hanem egyből törlöm a duplaposztot!
Szerk.: Májti.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 21:18
Válasz
Raveena:
Teljesen igazad van! Engem kitíltottak az egyik fórumról azért mert nem voltam hajlandó lesüllyedni a színtjükre


Úristen! Hát miután megszűnt a supernatural.hu, értelmesen csak itt tudok megnyilvánulni. Múlt heti spoiler volt a legjobb, mikor belépek (még véletlenül se az epizódos topicba), és a soron következő epizódból vannak az avatarok, aláírások természetesen mozgó képes formában. Annyira örültem, de komolyan.
El tudom képzelni mik mehettek ott, ha kitiltottak...
Én Jo "kiiktatása" után nem vagyok hajlandó a nyálcsordával egyet érteni.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Annacska5

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 21:13 | Szerkesztve: Annacska5
Válasz
Válasz:
Raveena (2008. November 18. - 20:50) -kor küldött üzenetére


Na ez már tényleg szánalmas... Én ezért nem mozgok hazai fórumokon. Én kitűnően ellavírozok a nyálcsorda, és a normális néző között.
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 20:50
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. November 18. - 20:46) -kor küldött üzenetére


Teljesen igazad van! Engem kitíltottak az egyik fórumról azért mert nem voltam hajlandó lesüllyedni a színtjükre
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 20:46
Válasz
Raveena:
Ez azért szánalmas. Féltékenyek a színésznőre, mert lefekszik/összejönn a kedvencükkel.


Ez nem szánalmas. Ez rajongói (már ha kis jó indulattal nevezhetjük annak) idiótaságnak tartom. Én azóta utálom a nyálcsordát, amióta kampányoltak anno a második évad alatt, hogy írják ki Jo-t, mert nem szeretik. Olvasgatva a fórumokat, legtöbb azt válaszoltam, hogy azért utálta, mert nem volt elég szép JA-hoz. Bela karakteréhez is olyanokat fűztek, hogy azért utálják, mert mindig keresztbe tesz a fiúknak. De könyörgöm, ha nem tett volna, unalmas lett volna az az epizód, melyben feltűnt. A nyálcsordával meg ez a baj, hogy sokan vannak...
Nem is írok többet, mert aztán megint jön itt nekem valaki asztalt csapkodni, hogy fikázom a "rajongókat" (amúgy kaptam már e kapcsán pár kedves mailt)...


Sziszmok:
Hát ráfoghatjuk, hogy nekrofília, de szerintem nem volt az. Az, hogy rohadt szerintem nem volt durva. Ugye Sam arra kérte Rubyt, hogy engedje el a szőke csajszit, aki megszállt. Utána ugye beleköltözött egy "üres" testbe. Gondolom beállt az agyhalál. Az a sejtésem, hogy a testet már csak a gépek tartották életben, és valószínűleg mikor Ruby beleszállt a takarítónő nőbe, a test meghalt. Ezért valamennyire érthető a rohadás. Arra viszont kíváncsi lennék, mi történt a test gazdájával, hogy ilyen szörnyű sorsa lett.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
darkspell

Névtelen
Elküldve: 2008. November 18. - 19:57
Válasz
Válasz:
Sziszmok (2008. November 18. - 19:41) -kor küldött üzenetére


Erre csak annyit kell mondani, hogy beteg aki beteg dolgokra gondol.. És különben is, ez elég erős sarkítás, mert 1) ilyen (elvileg :D) a valóságban nem létezhet; 2) kijelenteni, hogy te nem tennéd pedig szimplán hülyeség - sosem lehet tudni mi lenne, ha...

Az új Rubyval pedig ki kell békülni, ő a ktgvetés-kurtítás egyik legnagyobb áldozata. De ez van.
Sziszmok

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 19:41
Válasz
Válasz:
Annacska5 (2008. November 18. - 18:34) -kor küldött üzenetére

Ez nagyon kemény... nekrofília.... de nem lehet az mert Ruby vagyis a teste nem hallt még meg, igaz elég gáz amikor azt mondja a testem ott oszlik Anna mellett...
__________________
_______________________________
Kicsi a bors, de főleg az őrölt....
http://marketingel.blog.hu/
 Oldal:  ««  1  2  ...  151  152  153  154  155  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.337-->