Online: 0 Tag és 6 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  152  153  154  155  156  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Annacska5

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 19:33
Válasz
Ez részemről nem beskatulyázás. Csak egyszerűen szerintem nem illene a sorozathoz az a vég, hogy megállapodnak, meg ilyenek. Eleve nem is úgy vannak ábrázolva a fiúk, akik ezt így meg is csinálnák. Mondjuk két vadász csajjal esetleg, de nem hiszem. Azért én is remélem, hogy nem lesz túl sötét a vége, de hogy totális happy end nem lesz, abban biztos vagyok.
Nussh

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 19:18
Válasz
Miért kell beskatulyázni mindent? Sötét a sorozat, legyen sötét a vég is alapon? Ez hülyeség. (Sztem.) Én bízom a happy endben, sztem megérdemelnék a fiúk is, meg a nézők is.
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 18:57 | Szerkesztve: Raveena
Válasz
Válasz:
Annacska5 (2008. November 18. - 18:52) -kor küldött üzenetére


Igazad van! A másik meg, hogy az lenne a furcsa, ha néha nem feküdnének le valakivel. Pont ők, Pont Dean. A boldog családi élet vég nem illik ehhez a sorihoz.
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
Annacska5

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 18:52
Válasz
Válasz:
Raveena (2008. November 18. - 18:46) -kor küldött üzenetére


Teljes mértékben igazad van. Szerintem is szánalmas. Mondjuk ez alapvetően nem az a sorozat, amiben lehetséges a boldogan éltek amíg meg nem haltak.
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 18:46
Válasz
Válasz:
Annacska5 (2008. November 18. - 18:34) -kor küldött üzenetére


Előre bocs, ha valakit rosszul érint, amit írok, de: Ez azért szánalmas. Féltékenyek a színésznőre, mert lefekszik/összejönn a kedvencükkel. Ha nekem van kedvencem, akkor örülök neki, ha összejönn egy csajjal, és boldogok. Igaz az új Rubyt én se kedvelem, mert rosszul játszik. Remélem Annat nem ölik meg a köv. részben. Az különben is ismétlés lenne, mert a 2. évadba már volt egy ilyen. Ott Sam feküdt le a csajjal, aztán megölte.
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
Annacska5

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 18:34
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. November 18. - 18:23) -kor küldött üzenetére


Sok mindenkinek nem tetszett azért az. Hétvégén volt Chicagoban közönségtalálkozó, na ott Jared megkapta bőven azt, hogy nekrofília volt az egész. Eleve ezt a színésznőt nagy közutálat övezi. Meg minden csajt, akiknek valaha közük volt a sorozatban a testvérekhez.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 18:23
Válasz
Válasz:
Annacska5 (2008. November 18. - 17:03) -kor küldött üzenetére


Szerintem a nyálcsordának a Sam sex scene tetszett, most meg lesz Dean sex scene, szóval gondolom jó pár ilyen típusú avatar vigyorogna az arcomba... ha felmennék más oldalakra, de nem fogok... nem spoilerkedek, még nem nézem meg a részt..
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
helgaj

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 18:07
Válasz
darkspell:
Hát, ha azt mondanám, hogy nem hiányzik a Carry on..., akkor én is hazudnék. Nagyon hangulatos volt, azóta is az a csengőhangom


Kolléganőmnek is ez a csengőhangja, visítok is neki, hogy a refrén alatt ne merészelje felvenni. :D

sajnálnám, ha micha kiíródva, viszont a "barna" ruby nekem sokkal szimpatikusabb, mint a szőke, bár ezzel az angyali arccal nem nagyon tudják kiélezni a dean-ruby utálatot (tudom, ez függ a színésztől is).
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 17:25
Válasz
Válasz:
Raveena (2008. November 18. - 17:19) -kor küldött üzenetére

Igazad van, akk 50%-ig jól emlékeztem :P
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 17:19 | Szerkesztve: Raveena
Válasz
Legyen igazad Jacob! Nagyon remélem, hogy marad.Erről én is hallottam. Nem szeretem, ha cserélgetik a színészeket egy karakterre. Az eredeti színésznőt kellett volna hagyni Rubynak. Ő nagyon jól játszotta a ribancot Castielt meg Misha alakítja remekül! A karakter is találó.
Katie Cassidy játszotta Rubyt
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 17:19
Válasz
OFF:
Jacob:
SammyW: Még mindig tetszik az avatarod

Köszönöm, nekem is :P

ON:
Na ez volt ám a spolierözön gyerekek xD Sajnálom hogy leáll a sorozat...Viszont várom már h kiderüljön, mi történt a pokolban Kivételesen most a nyálcsordához tartozom, én imádtam a régi Rubyt, Eva Cassidy ha jol tudom
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Annacska5

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 17:03
Válasz
Válasz:
Raveena (2008. November 18. - 16:42) -kor küldött üzenetére


Én bízom benne, hogy nem. Jacob, legyen igazad... Amúgy úgy néz ki, hogy az írók és Kripke megint hallgatnak a "nyálcsordára" és Ruby lehet, hogy testet cserél, és kiírják ezt a színésznőt.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 17:00
Válasz
Maga a karaktert biztosan nem. Úgy tudom a színésznek aki alakítja egész évados szerződése van. De "Lechero" biztos fog "repülni"...
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 16:42
Válasz
Válasz:
Annacska5 (2008. November 18. - 15:19) -kor küldött üzenetére

Mi?! Ezzel ugye nem azt akarod mondani, hogy: Kinyírják a soriból Castielt?
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
Annacska5

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 15:19
Válasz
Igen, kicsit későn kapcsoltam

Egyébként spoiler függű vagyok, olvasom is előre rendesen a dolgokat, így már a promók előtt tudtam, hogy megtudjuk, hogy mi történt Deannel odalent. Ráadásul egyes pletykák szerint Castiel utolsó szereplése az e heti részben lesz.
Deino

Névtelen
Elküldve: 2008. November 18. - 15:13 | Szerkesztve: Deino
Válasz
Válasz:
Annacska5 (2008. November 18. - 15:04) -kor küldött üzenetére


szerkesztetted, de én még láttam a spoilered :P sebaj, nagy dolgot nem lőtt le :D
Annacska5

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 15:04 | Szerkesztve: Annacska5
Válasz
Válasz:
Csopi (2008. November 18. - 14:14) -kor küldött üzenetére



A szünet utáni második részben fogja alakítani Deant, amiben kicsit belelátunk a testvérek gimis éveibe. De az imdb-n van olyan kép, ami sokkal jobb a srácról, és én mint nő úgy látom, hogy ott nagyon hasonlít. -->Brock Kelly
Deino

Névtelen
Elküldve: 2008. November 18. - 14:50
Válasz
Válasz:
Csopi (2008. November 18. - 14:14) -kor küldött üzenetére


"...for the flashback will ..."

Ergo lesz egy a múltban - kvázi visszaemlékezősdi - játszódó rész, és ott fogja Deant alakítani. Lásd pl. a 3 évad a Very Supernatural Christmas c. része, vagy mikor első vagy második évadban azt a szörnyet üldözték amelyik a gyerekekből szívta el az életerőt, és csak "táplálkozás" közben lehetett megölni.
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 14:14
Válasz
És most mi is ez a tini dolog?
A szereplők maradnak ugyanazok nem?
Csak azért kérdem mert lemaradtam sry.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 18. - 14:04
Válasz
öööö.....ööö
Ki van rúzsozva a szája, vagy ennyire fehérek a fogai?
Kicsit sem hasonlít...
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
 Oldal:  ««  1  2  ...  152  153  154  155  156  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.421-->