Online: 0 Tag és 7 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  155  156  157  158  159  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 15. - 19:01
Válasz
Ne haragudj, a féltékenység beszélt belőlem :D
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Májti

Elküldve: 2008. November 15. - 00:06
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. November 14. - 23:55) -kor küldött üzenetére

Most mér fenyegetsz?:D
__________________
"My name is Death and the End is here."
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 14. - 23:55 | Szerkesztve: SammyWinchester
Válasz
Ez olyan romantikus én még nem láttam a részt, de ha meglestem, utánna olyan spoiler özönt zúdítok rátok, hogy csak na xD
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Májti

Elküldve: 2008. November 14. - 23:51 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Válasz:
Bende (2008. November 14. - 23:01) -kor küldött üzenetére
Válasz:
Mirdin (2008. November 14. - 23:02) -kor küldött üzenetére

Én is titeket!!!
__________________
"My name is Death and the End is here."
Mirdin

Elküldve: 2008. November 14. - 23:02
Válasz
Válasz:
Májti (2008. November 14. - 22:45) -kor küldött üzenetére

ne irigykedj!!!!!!! Mi mindd szeretünk!
__________________
I'm probably lying
Bende

Elküldve: 2008. November 14. - 23:01
Válasz
OFF:

Most azonnal anyu:D Azt is én csináltam ám, de te jobban megérdemled, mint mirdin...
__________________
"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace." Jimi Hendrix
Májti

Elküldve: 2008. November 14. - 22:45
Válasz
Válasz:
Mirdin (2008. November 14. - 21:29) -kor küldött üzenetére

OFF:
Most nagyon irigykedek - az én nevem mikor fog így szerepelni egy avatárban?!
__________________
"My name is Death and the End is here."
Mirdin

Elküldve: 2008. November 14. - 21:29 | Szerkesztve: Mirdin
Válasz
Májti:
OFF:
Mi ez az áj láv Mirdin avatár???

OFF: Nekem nagyon teccik!
__________________
I'm probably lying
Shelby

Elküldve: 2008. November 14. - 21:09
Válasz
Májti:
OFF:
Mi ez az áj láv Mirdin avatár???

OFF: Szerelmes, és le sem tagadhatja.
__________________
"The most painful state of being is remembering the future, particularly one you can never have."
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 14. - 18:58
Válasz
Májti:
Mi ez az áj láv Mirdin avatár???

OFF// ez nekem is felkeltette a figyelmem... :D
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Májti

Elküldve: 2008. November 14. - 18:53
Válasz
Válasz:
darkspell (2008. November 14. - 18:39) -kor küldött üzenetére

Kicsit -es
Én is ezt mondtam, hogy számítottam rá, de azért mégiscsak reméltem, hogy nem - habár, ha belegondolok, hogy az én ízlésemnek egy 'Kenyérpirító'(BSG-s) is bejön, lehet hasonló helyzetben én is kihasználtam volna az alkalmat.

OFF:
Mi ez az áj láv Mirdin avatár???
__________________
"My name is Death and the End is here."
darkspell

Névtelen
Elküldve: 2008. November 14. - 18:39
Válasz
Válasz:
Májti (2008. November 14. - 18:24) -kor küldött üzenetére


Desperate times... good chicks :P
Szerinte nem meglepő, legalábbis én számítottam rá hogy nem csak egymás kezét fogják 6 hónap Lilith-hunt közben...


És igen, bár ebben a részben sem történt sok minden, de mégis az ember a végén "ANYÁD"-dal zár. Remélem a költségvetésbe belefér egy kis seas finale tüzijáték is. És akkor hatalmas évadunk lesz.
Májti

Elküldve: 2008. November 14. - 18:24 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. November 14. - 18:09) -kor küldött üzenetére

Mér is??? Azért mert megnéztem a részt, vagy mert írtam szpojlert, vagy mert nekem pl fontos, hogy - erősen-es - az egyik főszereplő egy démonnal kufircol???

Válasz:
Jensenbaby (2008. November 14. - 17:58) -kor küldött üzenetére

Köszi, de majd csak jövő pénteken nézem meg.

Válasz:
kacsababa (2008. November 14. - 17:59) -kor küldött üzenetére

Na, de akkoris milyen már, hogy démon bármikor lehet belőlem, de angyal sosem... Viccet félretéve, az a bajom, hogy ha az ember meghal, és a lelke - most a nem bűnös lélekről van szó - vmilyen baki folytán nem kerül fel a mennybe, akkor csak is kizárólag rosszá válhat? Vagy fogadjam el azt a tényt, hogy a lélek kizárólag a neki előre megírt irányban haladhat? A lélek nem hibázhat azáltal, hogy nem találja meg a megfelelő utat, vagy nem lehet áldozata olyan szerencsétlenségnek, hogy vhol ottragad, vagy az kizárt, hogy ilyen baleset megessen???
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 14. - 18:09
Válasz
Na, Májti!
Most csalódtam benned. :P
Csak azért sem olvasok spoilert :P
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 14. - 17:59
Válasz
Válasz:
Májti (2008. November 14. - 17:18) -kor küldött üzenetére

Az angyaloknak egyszerűen semmi köze az emberekhez, a mi világunktól teljesen függetlenül lettek teremtve bizonyos céllal, szabad akarat nélkül.
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
Jensenbaby

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 14. - 17:58 | Szerkesztve: Jensenbaby
Válasz
Májti második spoilerére ajánlanám... 4.10 http://www.youtube.com/watch?v=u7_96ozq-Pk
__________________
http://supernatural.talk4fun.net/index.php

A legjobb Supernatural fórum!!!
Májti

Elküldve: 2008. November 14. - 17:18 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Restellem, hogy ennyire régen nem jártam errefele, de igencsak sok dolgom akadt mostanában... De látom, fantáziátokat szabadon engedtétek.
A sorozat zárásával kapcsolatban, csak annyit, hogy az a befejezés eszetekbe sem jutott - kiindulva abból, hogy akkor "ideális" a földlakók élete, ha jó és a rossz egyforma részt kap benne; hogy a cél nem a gonosz végleleges elpusztítása, csak a harmónia visszaállítása, így miután Sam és Dean jól végezte dolgát, és megakadályozta az apokalipszist, elkocsikázhatnak a naplementébe, és folytathatják "átlagos démonvadászó" életüket...

És ez más kapcsolatos a 4x09-cel:
A sok poénos részt követően ez a mostani megintcsak hozta a színvonalat. És ismét vmi olyasmit láttam, ami után csak a 'B@szdmeg!' felkiáltás hagyta el a számat. Jacobnak csak annyit, hogy igenis fontos, ki kivel hál együtt a soriban. Ez a mostani szexjelenet nem ütött, inkább elvárható volt, de azért mégiscsak, khm... Az viszont nagyon izgatja a kis fantáziámat, mi lesz most Annával?!

És végül felötlött bennem egy vagyis több kérdés: ha emberből lehet démon, akkor angyal mér nem???(Pedig basszus a halálom után, ha a mennybe kerülök én igenis szeretnék szárnyakat kapni!!! )
Amithyel, ha közelben vagy felhomályosítanál! Mert felfogtam, hogy az angyalok seregének száma véges, de ha az angyalok is meghalhatnak, akkor ez annyit tesz, hogy egy idő után ők is "kipusztulhatnak", mint a dinoszauruszok? Ez azt jelentené akkor, hogy nekünk embereknek, (akik szabad akarattal rendelkezünk, és szerves, sőt pótolhatatlan részei vagyunk A nagy egésznek, akikért folyík a jó és a gonosz között az évezredes harc, akik olyan fontosak vagyunk Istennek, hogy nekünk még megbocsátani is képes minden elkövetett és elemi hibánkat), egy idő után nem lesznek "hátvédeink", akik őrzik mulandó kis életünk ideális körülményeit?
__________________
"My name is Death and the End is here."
Nikkie

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 13. - 21:39
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. November 13. - 21:31) -kor küldött üzenetére


Szerintem az lenne a sorozat történetében a legnagyobb és legdurvább fordulópont! :D Csak kicsit esnék hátra a székkel :D De én mondom ebből az emberből még ez is kitelik! Ezért szeretjük
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 13. - 21:31
Válasz
Nikkie:
Amúgy Kripke bácsi mindig vicces kedvében van, a múltkor kijelentette, hogy Sam és Dean valójában nem testvérek XD

Ha így lenne, na az durva lenne :D Viccelődünk, viccelődünk Kripke bácsi ? xD
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Nikkie

Felhasználó
Elküldve: 2008. November 13. - 21:20 | Szerkesztve: Nikkie
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. November 13. - 21:04) -kor küldött üzenetére


Nem muszáj erről társalogni, én csak felvetettem Mert engem érdekelne, hogy Samet milyen kapcsolat fűzi Rubyhoz, meghogy talán annyira elmélyült hogy vele lesz a szexjelenet? Szerintem a történet szempontjából érdekes lehet, hogy az ő kapcsolatuk hogy változott meg a 4 hónap alatt, amíg Dean lent volt... Majd kíváncsi vagyok Eric mit hoz ki belőle, ennyi.

Amúgy Kripke bácsi mindig vicces kedvében van, a múltkor kijelentette, hogy Sam és Dean valójában nem testvérek XD Persze mindenki nagyot nézett, de mondta hogy csak poénkodott. Nos, hát majd kiderül hehe...bármi kitelik tőle
 Oldal:  ««  1  2  ...  155  156  157  158  159  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.756-->