Online: 0 Tag és 1 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  162  163  164  165  166  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 29. - 14:47
Válasz
Nyugalom 2 nap múlva új rész, aztán majd változik a téma.
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 29. - 13:43
Válasz
Válasz:
bianconero (2008. Október 29. - 12:34) -kor küldött üzenetére

Jajmá, hányszor mutatták azt, hogy az autóban éjszakáztak? Kezd kicsit sok lenni a témából, nem?
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
bianconero

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 29. - 12:34 | Szerkesztve: bianconero
Válasz
Mosodába nem igen járhatnak mert mindig úton vannak...Szerintem spray-el oldják meg
bár mondjuk nem napról-napra mutatják őket és lehet,hogy ügyek után elmennek mosodába
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 29. - 00:47
Válasz
Egy jó rajongó a részletekre is figyel:D
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Seth

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 28. - 18:08
Válasz
Hát én nagyon szeretem a sorozatot, sőt a kedvencem, letaszította a trónról a Heroest is, de ilyeneken nem szoktam gondolkodni ,hogy a srácok mosnak, vasalnak -e , a székletük rendben van-e,szoktak -e maszturbálni az ínséges időkben a nagy utazások közepette.
Őszintén szólva a sorozat nem is erről szól, és színészeket ilyen dolgokkal felruházni már kissé túlzó.
nodaba

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 28. - 16:03
Válasz
Ez igy van ki figyeli a rucikar, de 2 ilyen okrot nem naon talalni. a Dean kielytese aztan nagyon gyatra.
__________________
Supere a natural
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 28. - 15:43 | Szerkesztve: Raveena
Válasz
Válasz:
Májti (2008. Október 28. - 10:37) -kor küldött üzenetére


Más fórumon ismertem meg egy csajt, az foglalkozott állandóan a srácok ruháival, onnan tudom. A csaj minden boltba olyan nem tom már milyen inget kereset, amilyet Sam az egyik részben viselt. Az agyamra ment. Nekem aztán mindegy mibe vannak, csak hülyéskedtünk.
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 28. - 14:52 | Szerkesztve: SammyWinchester
Válasz
Májti:
Ez már a betegesen függő kategória, mikor azt is figyelitek, melyik inget pólót hányszor veszik fel...

Hát régebben azthiszem a CW oldalán lehetett rendelni a ruhákból, amiket a sorozatban hordtak(mármint nem ugyanazt amibe "beleizadtak"-hanem full újat),én akartam is, csak sztem külföldre nem nagyon szállítanak
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 28. - 12:40
Válasz
SammyWinchester:
Hát gondolj bele, van amikor napokat utaznak a kocsiban, mocskos motelekben laknak, Bobby háza se volt tulzottan sterilnek mondható, szóval nem tudom, hogy a személyes higiiénia mennyire része az életüknek


Lényegében "mobil" életük van, azaz folyton változtatják tartózkodási helyüket. A motelek amelyekben laknak gyakran fel vannak szerelve fürdőszobával. Többször volt olyan jelenet, melyben épp fürödtek vagy fogat mostak, igaz az előbbi a nyálcsorda kedvence. Szóval a személyi higiénia biztos megvan.
Az, hogy kevés ruhájuk van, az annak tudható be, hogy vándorló életmódot folytatnak - ha már lehet így nevezni -, de nem lehet következtetni, hogy a ruha nincs kimosva stb. Mellesleg az az impala nem olyan nagy, hogy három rózsaszín bőrönd beleférjen. Szóval ezek már tényleg részlet kérdések...

Májti:
Ez már a betegesen függő kategória, mikor azt is figyelitek, melyik inget pólót hányszor veszik fel.


Társulok az egyetértésemmel. Én nem is figyeltem, bár ha ennyire mondjátok, hogy így van akkor elhiszem.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Nikkie

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 28. - 10:51 | Szerkesztve: Nikkie
Válasz
Válasz:
Májti (2008. Október 28. - 10:37) -kor küldött üzenetére


Mindezzel eddig is tisztában voltam, csak poénos volt elképzelni a fiúkat vasalgatni. Persze egyértelmű, hogy két ilyen férfiember nem fog este még a ruhákkal is törődni. (Habár Samből akkoris kinézem lol)

Betegesen függő kategória? XD Maximálisan egyetértek :D Én odatartozok.
Májti

Elküldve: 2008. Október 28. - 10:37
Válasz
Ez már a betegesen függő kategória, mikor azt is figyelitek, melyik inget pólót hányszor veszik fel... (Mellékesen elárulom, hogy Ámerikában nagyobb kultusza van a mosodába járásnak, vagy a patyolatban tisztíttatásnak, mint a csináld magad mozgalomnak, és sokkal megfizethetőbb is, mint idehaza. A vasalás problémát a tisztítóban elintézik.)
__________________
"My name is Death and the End is here."
Nikkie

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 27. - 21:04 | Szerkesztve: Nikkie
Válasz
Raveena:
Az elöző rész végén ugyanaz a szürke pulcsi volt rajta, mint a 2.11-ben


Na akkor mégsincs új cucc! XD Már reménykedtem.
Hát figyelj, nincs pénz ruhára. Igaz, hogy Sam vett egy csodálatos iPodot, de nincs pénz Igaz, hogy Dean így meg úgy fényezteti a kocsit, de magára már nem telik. Ez van Azért az a vörös ing jól állt neki! XD

Amúgy ki tudja mit csinálnak este. Tévénézés közben vasalnak A kellemest a hasznossal, hát nem?
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 27. - 20:58
Válasz
Válasz:
Nikkie (2008. Október 27. - 20:40) -kor küldött üzenetére


Ezzel le is romboltuk a Winchester kultuszt. Így belegondolva nem a lányok álma a két pasi. Lehet Dean miután az újabb esti nőjével elvégezte a dolgát neki áll vasalni. Az elöző rész végén ugyanaz a szürke pulcsi volt rajta, mint a 2.11-ben. Az első évadban legalább három-négy részen keresztül ugyanazt a vörös inget viselte.
Castielt nem bántom nagyon, mert ő a kedvencem. De azért ha velem szembe jönne ilyen komolyan, beszólnék hogy előbb öltözz át.
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
Nikkie

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 27. - 20:40 | Szerkesztve: Nikkie
Válasz
SammyWinchester:
nem tudom, hogy a személyes higiiénia mennyire része az életüknek


Semennyire! XD És ha azt nézzük Dean még egy műveletlen tahó is, hogy ezzel a kifejezéssel éljek Mégis mindenki szereti, mégis minden nő imádja... Nem is értem...

Raveena:
Castiel meg néha lecserélhetni a ruciját mert lassan neki is szaga lesz, plusz még Bobby Baseball sapkája is


Raveena én mondom, 5 percig ezen a mondaton röhögtem XD De amúgy a fiúk is állandóan ugyanazokat a cuccokat hordják! Habár most az utóbbi részben új felső volt rajtuk! Kicsit nagyot néztem Ideje volt már beújítani a ruhatárat XD Arra kíváncsi lennék azért, hogy ki vasal rájuk, hogy mindig makulátlan a megjelenésük
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 27. - 19:36
Válasz
Válasz:
Raveena (2008. Október 27. - 17:14) -kor küldött üzenetére

Jééé most hogy mondod, néztem a trailert, és fel se tűnt, hogy eddig Sam és Castiel nem is találkoztak, és ez lesz az első
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 27. - 17:14
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Október 27. - 17:06) -kor küldött üzenetére


És még a kocsit se szokásuk takarítani, csak minden szemetet bele dobálni. És mégis buknak rájuk a csajok. Kérdezze még valaki, hogy miért nem folyatott a nyálam utánuk.

Hehe valószínüleg meg akarta vakítani. az is jó, ahogy elrohant a kutya elől. A következő részt várom már nagyon, mert végre lesz Castiel, és Sammel is találkozik.
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 27. - 17:06 | Szerkesztve: SammyWinchester
Válasz
Válasz:
Raveena (2008. Október 27. - 15:01) -kor küldött üzenetére

Hát gondolj bele, van amikor napokat utaznak a kocsiban, mocskos motelekben laknak, Bobby háza se volt tulzottan sterilnek mondható, szóval nem tudom, hogy a személyes higiiénia mennyire része az életüknek

Amúgy szívesen megnéznék egy részt, amiben a srácok és Castiel esetleg együtt vadásznak !
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
nodaba

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 27. - 15:48 | Szerkesztve: nodaba
Válasz
Nekem az jott be mikor a fegyvert Samy akarta oda adni hogy fedezze erre Dean elveszi az elemlampat, gondolom halalra akarta vilagitanni a szellemet
__________________
Supere a natural
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 27. - 15:01
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Október 26. - 22:53) -kor küldött üzenetére

Jobban belegondolva szép kis banda ez. Az egyik folyton ereget a másik meg hagymát hagymával eszik. Castiel meg néha lecserélhetni a ruciját mert lassan neki is szaga lesz, plusz még Bobby Baseball sapkája is
Nekem tetszik hogy poénosra vették a figurát. A múltheti rész meg jól jött a rossz napomhoz végre nevethettem. Azonban most már valami igazán ijesztgetős rész lehetne, mint pl. Az 1.10 volt. Az elmegyógy intézetes
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
seggtitan

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 27. - 11:49
Válasz
hi all!

Igazából pár napja regisztráltam az oldalra, mert
1, "commander" greven mester kibaszott jól tolod sztem, rohadtul bírom a jó öreg Jensen vs seth_grevenes szlegnekek
2,
nemtom hogy vagytok vele de én marhára hiányolom a pokolbeli kalandok felelevenítését, az egészet elintézték azzal hogy fél percen keresztül mutogatták a véres szemét . DE ettől fügetlenül ez a rész iszonyú nagy volt a legjobb eddig a 4. évadban sztem., de a sikítós rész után nagyon elbaszták (lehet hogy má írtáktok annyira nem olvastam vissza) látszik hogy próbál rémült pofát vágni de közbe röhögnie kell és közbe vmi iszonyú hülye fejen van a legvégén meg má tleg röhög amikor mondja hogy "húú ez ijesztő volt" .
Mondjuk most már jöhetne azért vmi gyilkolós a főszállal kapcs., persze én rohadtul bírom ezeket a poénkodósokat is, csak most má ez a halloweenos a harmadik lesz zsinórban, (meg a 4x5 be sztem a poénok is elbaszottak voltak, csak a pultoscsaj volt kurva jó )


Akkor még erősen gyakorold a spoilerezést, mert ez így elsőre nem jött össze.
Szerk.: Csécsi
 Oldal:  ««  1  2  ...  162  163  164  165  166  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.562-->