Online: 0 Tag és 6 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  163  164  165  166  167  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Nikkie

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 27. - 10:38 | Szerkesztve: Nikkie
Válasz
Shelby:
OMG. Én még nem láttam ezeket a képeket. Honnan vannak??


Örülök, hogy tetszettek Jók a forrásaim

Nekem is az volt a kedvencem az előző részben, amikor elkezd Samnek panaszkodni. Főleg a "We are insane!" XD Körülbelül 5ször tekertem oda vissza Na meg a "gázos" rész is... Érdekes az elméleted Sammy XD Lehet tényleg abban rejlik az ereje
Cameron

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 27. - 09:21
Válasz
ennyire vicces rész még sosem volt a sorozatban mint a 6. episod most (4. évadban) áááá eszméletlen , Dean kezd olyan lenni mint Kennyi a south parkban-..mindig ki akarják nyirni)

ja és a film végén a feliratoknál az a Rocky zene odabasz ahogy Dean előadja magát))

Cameron szeretném, ha megismerkednél a szerkesztés gombbal, nagyon hasznos találmány.
Szerk.: Csécsi
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 26. - 22:53
Válasz
Válasz:
Raveena (2008. Október 26. - 22:26) -kor küldött üzenetére

Megértem Hát lehetséges, hogy : ugye amikor démont űz, olyankor nagyon erőlködik, és ki jön egy kis bélgáz, amit a démon megérez, és egyből elhagyja a testet, visszamenekül a pokolba
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 26. - 22:26 | Szerkesztve: Raveena
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Október 26. - 22:04) -kor küldött üzenetére

Jaj az is nagyon ott volt. Sammel se vennék ki egy motel szobát... Lehet ebbe rejlik a képessége
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 26. - 22:04
Válasz
Meg amikor el kezdett panaszkodni , hogy : "te meg fingós vagy ! egy fél buritótól már.."xDxD
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 26. - 20:42
Válasz
Ez a rész nagyon jó volt! A tegnapi napi napo rémes volt, és nem hittem volna, hogy még lesz aznap jó kedvem, de megnéztem a részt, és szakadtam a nevetéstől Az a magas C nálam is ütött. Ami még nagyon tetszet az, amikor túl óvatosan kezett vezetni. Na meg a kiakadás: Normális ember ilyet nem csinál.
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
lucianaslytherin

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 26. - 19:59
Válasz
Sziasztok, az elejétől fogva nézem a sorozatot és régebben olvasgatlak Titeket, de most hozzászólnék.

Nekem a fekete - fehér rész is bejött, de a legutóbb leadott mindent visz.



Ahogy Dean magas cében nyomta a gyártelepen, na ott le kellett állítanom a filmet, mert vinnyogtam a röhögéstől. Sam feketébe forduló szeme nekem is feltűnt, de akkor azt hittem én látok rosszul a fáradtságtól, de ezek szerint nem. Gondolom az első részek feszültebb vezetése miatt jól jött a lazítás, nekem nem volt ellenemre.
__________________
Ne köpködj a sivatagban! Még szükséged lehet rá.
Shelby

Elküldve: 2008. Október 26. - 19:47
Válasz
Válasz:
Nikkie (2008. Október 26. - 17:33) -kor küldött üzenetére

OMG. Én még nem láttam ezeket a képeket. Honnan vannak??
__________________
"The most painful state of being is remembering the future, particularly one you can never have."
Orsi

Elküldve: 2008. Október 26. - 19:30
Válasz
Ti hol néztetek bakigyűjteményt? Torrentoldalon, vagy tecsőn?
__________________
Life is random, so am I.
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 26. - 18:08
Válasz
Supnat sose volt híján a poénoknak, már régen is néha többet lehetett nevetni rajta, mint némely szitkomon. Ahogy telnek az évadok egyre valószinűbb, hogy nem nagyon jönnek új nézők, akik ezt ne szokták volna meg, így ha ilyesmit akarnak csinálni mostmár sokkal inkább megtehetik. De azért látom így is sokan meglepődnek a humorra épített részeken...
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
Nussh

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 26. - 17:38
Válasz
Válasz:
Nikkie (2008. Október 26. - 17:33) -kor küldött üzenetére

Nikkie ezek nagyon jók a motorosakat még nem láttam.
Nikkie

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 26. - 17:33 | Szerkesztve: Nikkie
Válasz
Oh itt minden epizód forgatásán nagy a hangulat :D Szerintem bőven lesz min röhögni a 4. évad után is

Csak egy kép a Metamorfózis forgatásáról : kép
+ Jared és Jensen "motoroznak": kép2 kép3

Ha már valaki betette ezeket, bocsi XD
nodaba

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 26. - 17:28
Válasz
En ezen a reszen rohogtem idaig a legtobbet lehet h a sporlas miat mennek att valami vigjatekosabb fantasybe vagy mi??????????
__________________
Supere a natural
seth_greven

Elküldve: 2008. Október 26. - 16:38
Válasz
bakiknál kedvencem a 3. évadban, amikor jared boratot utánozza :D
két hüvelykujj fel, "i like"... azon egy fél órát röhögtem :D
__________________
van már ilyenem is:
https://twitter.com/seth_greven
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 26. - 16:21
Válasz
Azthiszem, ezen a héten megalapozták a 4. évad bakigyűjteményét
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 26. - 16:14
Válasz
Válasz:
seth_greven (2008. Október 26. - 15:49) -kor küldött üzenetére

grammartime
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
Orsi

Elküldve: 2008. Október 26. - 16:07
Válasz
Hát a macskás rész nagyon jó volt A következő öt percben, ha ránéztem Deanre, elröhögtem magam. Asszem párszor felvehették, mire egyikőjük se röhögte el nagyon
__________________
Life is random, so am I.
seth_greven

Elküldve: 2008. Október 26. - 15:49
Válasz
kacsababa, benned most csalódtam. mi az, hogy "Lilithel"?
valaki talán mondogatja, hogy "Lilith, Lilith, Lilith"?
__________________
van már ilyenem is:
https://twitter.com/seth_greven
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 26. - 13:08
Válasz
Májti:
Így utólag már sajnálom, hogy ezzel is felcsigáztam a fantáziádat. Amúgy meg lassan olyan vagy, mint egy elvonási tüneteket produkáló narkós.


Hehe, én is szeretlek . Amúgy a dolgok mögé nézve az aktuális rész promója is azt sugallta, hogy lesz benne, én nagyon vártam is. Kellemesen csalódtam, de tény, hogy azért nagyon az Eye Of Tiger karaoké valahogy nem nagyon illett oda a rész végére, jónak jó volt, de én jobban örültem volna, ha kapcsolódik a részhez. Mondjuk egy DVD extraként felfogható, de nekem kicsit komolytalanra sikeredett így bedobva az epizód végére. Bár az is igaz, hogy maga az epizód is elég komolytalan volt. Mindenesetre az a fej amit Shelby is linkelt mindent visz. Az a visítás... oda a szexepil... . Visszakanyarodva, amúgy épp az epizód előtt olvastam a poklos kattogásokat. Áááh, de kegyetlenek voltunk.

Válasz:
Nussh (2008. Október 26. - 00:49) -kor küldött üzenetére


Kétlem, hogy elfojtaná. Már az első részben is mondta, hogy nem emlékszik semmire. Már korábbi kattogás-spoiler halmazban is megemlítettem, hogy elvileg, jelzem elvileg Dean az évad folyamán visszanyeri emlékeit. Bár szerintem ebből nem lesz semmi, mert már a hatodik epizódon is túl vagyunk és semmit nem láttunk a pokolbeli kínzásokról, kizárólag Dean véres szemét...
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 26. - 11:40
Válasz
Most néztem meg mert most volt csak időm de nekem nagyon bejött ez a rész. Én szétvisítottam magam Mikor meglátta a macskát és visított mint egy malac ott kész voltam már. Meg a végén ez az alakítás... Tehát mindent összevetve nekem bejött ez a rész és kíváncsian várom a következő részt.
 Oldal:  ««  1  2  ...  163  164  165  166  167  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.579-->