Online: 0 Tag és 5 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  169  170  171  172  173  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 14. - 21:22
Válasz
Ezek most nagy OFFok lesznek.

Raveena:
Másik fórumon már készültek kivégezni, csak mert el mertem mondani a véleményem. Na igen, kell nekem őrült fanatikus rajongók fórumára mennem


Hát sajnos sok elvakult nyáltermelő van. Én is belefutottam nem egy párba. Sajnos kénytelenek felfogni, hogy engem nem érdekel JA lassan ráncokkal teli pofikája és JP felpumpált izmai... És vannak gyengébb részek, ezt akár beismerik akár nem. Számomra nem rajongó, aki azért néz egy sorozatot, mert x,y szereplő tetszik neki. Így pedig nem jön át a lényeg sztem. Legalábbis elvakult rajongó vagyok néhány esetben (Lost, TSSC, Supernatural, HIMYM, Desperate Housewives...), de valahogy a történet, a cselekményszálak kötnek le, nem pedig x,y feneke, melle, haja, orra és a többi...
Írd le nyugodtan, én nem fogok kötözködni...

Májti:
A legvéresebb akcióink is csak a nyálcsorda és Dean(= pokoljelenetek ötletbörze) ellen irányultak, és mind csak elméleti síkon...


Számítok rád a jövőben is!

Na most legyen ON is...

Bevallom összességében nekem tetszik ugyanúgy a sorozat, viszont egy részről nekem csalódás a negyedik évad. Tele kattogtunk itt két fórumot, aztán fele nem jött be. Kicsit összecsapott volt, hogy egyből kijutott Dean, nem beszélve arról, hogy most már angyalok is megtisztelnek minket a jelenlétükkel.
Meg ez a jajj jön a világ vége se jön be. Pont azért, mert jött a csúnya sárga szemű, büdös szájú bácsi, aki kiengedett pár csúnya füstöt és szevasz. Nekem az nem volt évadzáró. Aztán ott volt Lilith, aki tartalék játékos lett. Bár Dean pokolba küldése eget rengető volt, sokkolt, hogy aznap nem is tudtam aludni. Ráadásul másnap vizsgám volt, szóval alapból ideg tombolt bennem, ez meg szépen odab*sz*tt. Még mindig nem tudom eldönteni, hogy az eddig látott sorozatok évadzárói közül vajon a Lost 4.évadjának vagy a Supernatural 3. évadjának zárása volt.
Amennyire sokkoló volt, olyannyira punnyadt volt az évad kezdet. Nagyon vártam, így elsőre nem éreztem, hogy WTF ez nem az amire számítottam, még a másodiknál sem, de a harmadik már nagyon. Már nem rossz megközelítés, hogy na akkor legyen flashback, de ez a mézesmadzag "Dean szemei, körülötte vér és sikítás a háttérben" nagyon nem jön be. Remélem ennél többet mutatnak majd. Szeretném, ha a Kripke odasózna megint rendesen. De szerintem amint kezd Dean emlékezni majd mi is kapkodjuk a fejünket.
Bár Sam képességét én nem tudom hova tenni. Az első évadban még repültek a tárgyak, a másodikban látomása volt, a harmadikban szinte semmi. De mit tud, mire képes még vagy mi van? Most vagy nagy katyvasz van, vagy készülnek valamire. Remélem az utóbbi.

Mellesleg nekem a kedvenc epizódjaim az "ökörködések" voltak, mint például a Hellhouse (1.évad), a lila mellbimbó meg a táncoló Ufó a második évadban, a harmadikban meg a folyamatos szerda meg a karácsonyi epizód. Remélem a negyedikben is lesz ilyen epizód, mert mondjuk a Ghostfacers srácokat még a hátam közepére se kívánom.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 14. - 21:04
Válasz
Megnéztem végre a se4e4-t is, nekem kis hiányérzet, de már kellett ez a "monster-of-the-week"-fíling.
Imádom a filmes és zenei utalásokat A következőben biztosan lesz tonnaszám
A 4. részben is újra megszólalt a Ramblin' man, ha jól rémlik (vagy a 3.ban?...)
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 14. - 20:22
Válasz
Válasz:
Nikkie (2008. Október 14. - 20:17) -kor küldött üzenetére

Hű már alig emlékszem a 3. évad elejére, de az tetszett. Annak az évadnak mindegyik része tetszett, meg az első évadnak is.
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
Nikkie

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 14. - 20:17
Válasz
Jensenbaby:
a második tetszett a legjobban


Háh nekem is! :D Én mind a négy részt imádom, de a második különösen nagy favorit lett! Szerintem eddig ez az évad indul a legjobban. Bár lehet ezt csak az én véleményem... nekem a harmadik évad eleje kifejezetten nem tetszett! (3x01 brrr)
Jensenbaby

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 14. - 20:02
Válasz
Válasz:
Májti (2008. Október 14. - 19:59) -kor küldött üzenetére


OFF:
De azért ha van kedved akkor gyere mert naprakészek vagyunk admintársaimnak köszönhetően...
__________________
http://supernatural.talk4fun.net/index.php

A legjobb Supernatural fórum!!!
Májti

Elküldve: 2008. Október 14. - 19:59
Válasz
Válasz:
Jensenbaby (2008. Október 14. - 19:57) -kor küldött üzenetére

OFF:
Lusta vok reggelni, ha van vmi fontos, úgyis ide is eljut...
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jensenbaby

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 14. - 19:57 | Szerkesztve: Jensenbaby
Válasz
Válasz:
Májti (2008. Október 14. - 19:54) -kor küldött üzenetére


OFF:Csak regisztrálni kell...sajnos voltak jóakarók és így kivédtük a dolgokat!
__________________
http://supernatural.talk4fun.net/index.php

A legjobb Supernatural fórum!!!
Májti

Elküldve: 2008. Október 14. - 19:54 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Válasz:
Jensenbaby (2008. Október 14. - 19:34) -kor küldött üzenetére

OFF:
A ti forumotokat regisztrálás nélkül olvasni sem lehet? :S Vagy én vok ennyire szőke?!
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jensenbaby

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 14. - 19:50
Válasz
Válasz:
Raveena (2008. Október 14. - 19:47) -kor küldött üzenetére


A pokolból való kiszabadulás nekem is nagyon gyors volt....
Várom a következő részt hogy mit hoznak!
__________________
http://supernatural.talk4fun.net/index.php

A legjobb Supernatural fórum!!!
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 14. - 19:47 | Szerkesztve: Raveena
Válasz
Válasz:
Jensenbaby (2008. Október 14. - 19:34) -kor küldött üzenetére

Off: Te az vagy Olvastam. Pont azért mertem én is leírni a magamét, meg hogy lásd, azért van, aki egyetért a véleményed.
On: Az első részbe Deant még hagytam volna úgy 30 percig a pokolban, nem egyből az elején így kezdeni. A másodikba nem tetszett, hogy megint a fiúkhoz kötősik az ügy, a harmadik nem hozott újat, mert sejtettem Mary múltját. A múlt heti rész nekem is négyes. Végre vadásztak, végre testvér módjára vitatkoztak. A legnagyobb Sam elszólása volt a kocsiban a démonvérről, na meg a pofonok
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
Jensenbaby

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 14. - 19:34 | Szerkesztve: Jensenbaby
Válasz
Válasz:
Raveena (2008. Október 14. - 19:32) -kor küldött üzenetére


OFF: Én ilyen jófej admin vagyok...

ON: Hamár Supernatural akkor nekem ez a rész egy 4-es volt...az első rész annyira nem jött be,a második tetszett a legjobban!

Nyugodtan...én is leírtam és kaptam hideget meleget...de azt is olvastad gondolom...
__________________
http://supernatural.talk4fun.net/index.php

A legjobb Supernatural fórum!!!
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 14. - 19:32 | Szerkesztve: Raveena
Válasz
Válasz:
Jensenbaby (2008. Október 14. - 19:29) -kor küldött üzenetére

Off: Nekem úgy tűnt három ember részéről is. Egyedül te nem estél nekem emlékeim szerint Neked is szia itt is.
Legközelebb is lemerem majd írni a véleményem akkor
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
Jensenbaby

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 14. - 19:29
Válasz
Raveena:
Másik fórumon már készültek kivégezni, csak mert el mertem mondani a véleményem. Na igen, kell nekem őrült fanatikus rajongók fórumára mennem



OFF:Biztos vagy te benne hogy így volt??? Én nem így emlékszem! Különben szia itt is...
__________________
http://supernatural.talk4fun.net/index.php

A legjobb Supernatural fórum!!!
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 14. - 19:27
Válasz
Válasz:
Raveena (2008. Október 14. - 19:16) -kor küldött üzenetére

OFF: Én nem akarlak kivégezni Csak leírtad a véleményed mi meg reagáltuk rá a mi véleményünkkel. Semmi rossz indulat nem volt bennünk (legalábbis bennem nem).
Úgy hogy én örülök hogy leírtad a véleményed és ezúttal szeretnélek megkérni hogy legközelebb is írd le a véleményed akár jó akár nem.(Köszi)
Májti

Elküldve: 2008. Október 14. - 19:25 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Válasz:
Raveena (2008. Október 14. - 19:16) -kor küldött üzenetére

Jajjj, ugyan már, kivégezni itt egy júzert?! Ááá! Mi?! Ilyet?! Soha!! A legvéresebb akcióink is csak a nyálcsorda és Dean(= pokoljelenetek ötletbörze) ellen irányultak, és mind csak elméleti síkon...

Más:
Egyébként tök be vagyok zsongva már, hogy lesz-e mi új zene a köv részben, mert már nagyon ránk férne egy kis kultúrális művelődés.
__________________
"My name is Death and the End is here."
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 14. - 19:16
Válasz
Válasz:
Csopi (2008. Október 14. - 17:51) -kor küldött üzenetére

Másik fórumon már készültek kivégezni, csak mert el mertem mondani a véleményem. Na igen, kell nekem őrült fanatikus rajongók fórumára mennem
Tudom, hogy már voltak ilyenek, csak ez most valahogy más volt. De nem baj, max nem nézem meg többet azokat a részeket. Azért 64 részből 3 nem annyira gyere be nem rossz arány
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 14. - 19:15
Válasz
Válasz:
Májti (2008. Október 14. - 18:00) -kor küldött üzenetére

Egyet kell értenem az előző szólóval. Én is jónak tartom hogy utalnak például különböző filmekre.
Májti

Elküldve: 2008. Október 14. - 18:00
Válasz
Raveena:
Nekem a negyedik évad első három része nem tetszett, olyan összecsapott meg koppintás szagú volt.

Egy picit szeretnék veled vitatkozi, hiszen az a csodálatos ebben a soriban, hogy az alkotók vannak annyira zseniálisak, hogy ha bármiből ihletet merítenek, akkor vmilyen módon(képileg, zenével akár a szövegben is) utalnak arra a bizonyos műre. Nem véletlen, hogy sokszor volt már Constantine-os flessünk, vagy a 4x03-ban a Vissza a jövőbe fíling - és ha most újranézném az elejéről a sorit akkor többet is meg tudnék említeni...
__________________
"My name is Death and the End is here."
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 14. - 17:51 | Szerkesztve: Csopi
Válasz
Válasz:
Májti (2008. Október 14. - 16:38) -kor küldött üzenetére

Először nem vártam de mikor már a másodikat adta utána már vártam a harmadikat.

Válasz:
Raveena (2008. Október 14. - 17:35) -kor küldött üzenetére

Hát nem tudom szerintem nem voltak olyan rossz részek bár nekem az összes tetszik akármilyen sz**nak is mondják (mivel a kedvenc sorozatom) valamelyik rész max egy kicsit gyengébb mint a másik de ez minden sorozatban így van szerintem úgy hogy nekem más a véleményem de érdekes is lenne ha mindenkinek ugyan az lenne a véleménye az milyen uncsi egy topik lenne.
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 14. - 17:35
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Október 14. - 14:56) -kor küldött üzenetére


Én vártam a másodikat. Olvasgattam ma az angyalokról, és az író(k) helyébe én még betennék párat a soriba. Kiváncsi vagyok lesz-e nagy összecsapás a végén, vagy ezt is olyan lazán elintézik, mint a Sárgaszeműt. Ott is vártam volna, valami nagy harcot.
Nekem a negyedik évad első három része nem tetszett, olyan összecsapott meg koppintás szagú volt.
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
 Oldal:  ««  1  2  ...  169  170  171  172  173  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.754-->