Online: 0 Tag és 5 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  170  171  172  173  174  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Májti

Elküldve: 2008. Október 14. - 16:38
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Október 14. - 14:56) -kor küldött üzenetére
Válasz:
Csopi (2008. Október 14. - 15:06) -kor küldött üzenetére

Akkor én voltam az egyedüli, aki várta a harmadikat is?!?
__________________
"My name is Death and the End is here."
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 14. - 15:06
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Október 14. - 14:56) -kor küldött üzenetére

jah az jó volt. Én is csak egyre számítottam

Válasz:
Amithyel (2008. Október 14. - 15:04) -kor küldött üzenetére

Hát nem tudom sztem azért nem volt olyan rossz de mondjuk lehet azért mert akármilyen rossz is a rész én imádom ezt a sorozatot így az összes rész tetszik
Amithyel

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 14. - 15:04
Válasz
Nekem ez töltelék rész volt. Mint mikor reggeli után azért eszel tízorait, hogy kibírd ebédig. :D
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 14. - 14:56
Válasz
Észrevettem.
Nekem a legutóbbi részből a pofonok tetszettek. Durr egy. Na gondolta nem kap többet, puff még egy...
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 13. - 15:27
Válasz
Nagyon elnémultatok
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 11. - 21:09
Válasz
Válasz:
Amithyel (2008. Október 11. - 16:24) -kor küldött üzenetére

Ott csücsül a félköríven Ha meg a teljes bankó felületét nézed, jobb felső sarok, az 1-es keretének bal felső kanyarulata, és a levél találkozása között
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 11. - 20:44 | Szerkesztve: Raveena
Válasz
Nekem a nyers hús zabálásról Anita Blake alakváltói jutottak eszembe. Amíg nem derült ki, hogy mi is ez azt hittem alakváltó lesz. Szerintem Sam csak kamuzott hogy nem foglalkozik az erejével. Remélem mot már őszinték lesznek egymással a srácok. Szép volt, ahogy a démon vér cseppegtetéssel lebukott Sam. Dean helyébe jó ideig nem szólnék az öcsikémhez.
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
nodaba

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 11. - 20:18
Válasz
Azert ebben a resszben eszre lehet venni a sporlast a bugebol pl:az atalakulas es amikor a pofa ideges lessz az az adrenalin bomba vagy mi a national geographik nemtom cimu musorabol.
Oszesitve jo resz volt de remelem lesznek jobbak is.
__________________
Supere a natural
fabryb

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 11. - 20:02
Válasz
Májti:
Azért milyen furi, hogy szóba hozta Amithyel a legnagyobb isteni ajándékot, a szabad akaratot, és jé azzal foglalkozik az aktuális rész - már kezdem azt hinni vmi köze van Kripkéhez.

Ugye? Én is gondoltam már erre. Nekem annyira nem tetszett a rész szerintem az előző jobb volt, letisztázta a dolgokat és felvezette ezt.
Májti

Elküldve: 2008. Október 11. - 18:47
Válasz
Olvastam mennyire vegyes volt a rész "tetszési indexe" nálatok. Az az igazság, hogy nekem is inkább nem tetszett, mint igen.
gyanús:
Érdekesnek tartom, hogy pont akkor jön egy rougarou, meg foglalkozás a döntéshozatallal és a szabad akarattal, amikor Sam lélektani válságban van, pláne, hogy Jack is és Sam is kb ugyanolyan szituban van, ami a sötét erőket illeti. És mit ne mondjak rohadtul nem volt hiteles Sam szájából hallani, hogy "haver ez a te döntésed" - hiszen még ő maga sem hitte el, hogy ha használja démoni erejét, akkor rosszat tesz. Mindennek ellenére csak úgy pikk-pakk abbahagyja a gondolattal démonűzést, meg a mit-tujduk-még-mit Ruby-val.
Hát, nehezen hiszem el... Szal, ha Sam már megtapasztalta volna a metamorfózist, és ellen tud állni, vagy vhogy vissza tudja fordítani, és csak utána futnak össze ezzel a "francia vérfarkassal", akkor talán elhinném neki, hogy igen tényleg minden csak azon múlik, hogyan döntünk...

Azért milyen furi, hogy szóba hozta Amithyel a legnagyobb isteni ajándékot, a szabad akaratot, és jé azzal foglalkozik az aktuális rész - már kezdem azt hinni vmi köze van Kripkéhez.
__________________
"My name is Death and the End is here."
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 11. - 17:37
Válasz
Válasz:
Nomercy (2008. Október 11. - 17:12) -kor küldött üzenetére


Ebben teljesen igazad. Voltak sokkal jobb részek, de legalább az irányt kezdik újra megtalálni. Bízok benne, hogy a következő jobb lesz, habár Kezd kicsit unalmassá válni az alakváltó téma. Minden évadba van egy, de ez legalább érdekes alakokat vesz fel Kiváncsi vagyok a fekete-fehér részre, engem nem fog zavarni.
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
Nomercy

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 11. - 17:12
Válasz
Nekem is tetszenek az ilyen tipusu reszek nem azzal volt a bajom hanem hogy a szinvonala lehetett volna jobb.Sztem a pl madarijesztos,bohocos,dreamwalkeres, meg meg van par de nem akarom oket leirni sokkal jobbak voltak mint ez a resz.De remelem hogy a kovetkezo monster of weekes reszek hozzak mar azt a szinvonalat.
__________________
hhh
Amithyel

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 11. - 16:24
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Október 11. - 13:24) -kor küldött üzenetére


Hol? Nem látom. Lehet, hogy vak vagyok....
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 11. - 13:24
Válasz
OFF : Tudtátok, hogy Lilith szerepel az amerikai egydollároson?
Egy elmélet szerint a bagoly Lilith istennő jelképe, aki Perszephonéval azonos. A héber hagyományok szerint Lilith Lucifer felesége és nővére (igen, egyszerre), az alvilág királynője. A zsidók nevezik „Éj Máriának” vagy „Sötét Máriának” is (vö. Szűz Mária). A római mitológiában „Libitina” néven ismert, ami a héber elnevezésből ered.
A figyelő bagoly az egydollároson
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Nikkie

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 11. - 12:31
Válasz
Nekem kifejezetten bejött a rész, mégpedig azért, mert direkt nem a szörnyre fektették a hangsúlyt. A lényeg a két fiú lelki világának bemutatása volt, és ezt tökéletesen sikerült ábrázolni. Fantasztikus epizód volt, várom nagyon a következőt!
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 11. - 12:28
Válasz
Végre egy rész a negyedik évadban, ami tényleg tetszett. Nekem az első évad a kedvencem, pont azért mert a főszállal nem foglalkoztak annyit. Ahogy Dean mondta: Jobbra-balra járjuk az országot, és hülyeségekről vitatkozunk. Ezt szeretem én is
Amikor Dean összeverekedett Rubyval jó lett, volna, ha a démon elhagyja a testet, és keres másikat, mert ez a csaj rémesen játszik. Tetszett, hogy Dean berágott Samre. Végre régi hangulatú volt. vége.
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 11. - 11:15 | Szerkesztve: Csopi
Válasz
kacsababa:
most komoly idők járnak.

De még milyen komoly idők:D
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 11. - 01:56
Válasz
Én is hasonlóan vagyok, de mondjuk family business résznek is egy picit gyengébb volt ez (persze még így is jófajta), ilyenkor általában poénkodással feljebb dobják, persze most komoly idők járnak.
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
seth_greven

Elküldve: 2008. Október 11. - 00:50 | Szerkesztve: seth_greven
Válasz
nekem meg pont azért jött be ez a rész, mert emlékeztet a második évadra, illetve a régebbi dolgokra.
1 epizód - 1 lény - 1 ügy - a végén meg ellőnek valami út mellett leparkolós, négyszemközt vitatkozva megbeszélős dolgot magával a fő szállal kapcsolatban.
mint amikor egy focista kiöregszik a csapatból, de azért közbe-közbe egy-egy meccsre még bedobják
a fekete-fehér meg engem direkt vonz. nagyon kíváncsi leszek rá.
lehet, hogy én már túlságosan is bele vagyok "buzulva" ebbe a sorozatba, hogy egyszerűen minden tetszik benne? :P
__________________
van már ilyenem is:
https://twitter.com/seth_greven
Nomercy

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 10. - 23:59
Válasz
Igen ez a resz nem volt a legjobb, azert a vegere rakhattak volna vmi infot a foszallal kapcsolatban az kicsit feldobta volna(mint pl a 2. reszben).Amugy attol meg hogy nem a fo szallal foglalkozott (tobbnyire) lehetett volna jo resz.A 3. evadban is volt jo par ilyen resz ami nagyon jora sikerult szoval ilyen tipusu reszekbol is ki lehet jot hozni, sajnos ez most nem jott ossze.Remelem tartani fogjak az ilyen stilusu reszek a 3. evadban hozott szinvonalukat es nem lesz olyan mint az elso ket evadban, hogy csak par resz lesz olyan ezekbol ami tenyleg szinvonalas.
__________________
hhh
 Oldal:  ««  1  2  ...  170  171  172  173  174  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.401-->