Online: 0 Tag és 3 Vendég | Hozzászólások száma: 36207 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  171  172  173  174  175  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 10. - 23:47
Válasz
Hát nekem ez a rész egyáltalán nem jött be. Ez az új lény kicsit unalmas volt, mert hasonló már volt. Mondjuk lehet, hogy az játszott közbe az egészben, hogy közben ettem és volt pár gyomorforgató rész gondolok itt elsősorban mikor az ürge elkezdte zabálni a nyers húst vagy mikor elkezdte enni a komát. Annál már majdnem nyúltam a távirányítóért...
A következő résszel kapcsolatban elfogult vagyok, remélem jobb lesz. Bár ez a fekete-fehér dolog nem hoz lázba, nálam valahol ott van mint a kézi kamerás megoldás.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 10. - 20:24 | Szerkesztve: Csopi
Válasz
Válasz:
Nomercy (2008. Október 10. - 20:00) -kor küldött üzenetére

OFF: Tudom de én nem is bunkosságból akartam írni. (sry)

Hmm.Érdekes rész volt. Látszott, hogy ez a rész nem a lényről szólt ha nem Sammy képességeiről.(Ezért nem is volt benne semmi angyalos rész ami egy kicsit kár de néha ilyen is kell.) (De különben én furcsálom, hogy még egyszer sem találkoztak ezzel a rougarouval.) Azért ebbe a részbe is volt egy két jó poén mikor befutnak hogy megmentsék a nőt azt nincs ott senki Meg hozzá tenném ehhez a részhez azt is hogy Sam biztos nem fogja ilyen simán abbahagyni. Végülis miről szólna a többi rész?
Csécsi

Elküldve: 2008. Október 10. - 20:04
Válasz
A 4x04 felirata a főoldalon, jó szórakozást.

Köszönetnyilvánításokat az erre kialakított topicba kéretik írni
__________________
Nem mondom, hogy nem bízom meg benned, de azt sem, hogy igen. Pedig nem.
Nomercy

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 10. - 20:00
Válasz
OFF:
Válasz:
Csopi (2008. Október 10. - 17:28) -kor küldött üzenetére

Nem is a feliratra irtam hanem arra hogy, szokta irni hogy mikorra varhato.
__________________
hhh
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 10. - 18:53 | Szerkesztve: kacsababa
Válasz
Ebbe a részben nem volt semmi bibliai, szóval nem kell bibliát olvasgatni az epizódhoz.
Hangulatában nem, de történetében family business epizód.

Szerk: Ja igen és a release csapatok elírták a rész címét, ez nem a Monster Movie, hanem a Metamorphosis volt. A következő lesz a Monster Movie (a fekete-fehér ugyebár)...
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 10. - 18:32
Válasz
Sziasztok!

Ahogy ismerem sethet hamar lesz felirat, de ne sietessük. Nekem az hiányzik a soriból mostanába, hogy semmi ijesztő nincs benne. Remélem a következő részekbe már lesz valami, amitől meg lehet ijedni legalább egy kicsit. Látom, van, aki nagyon ért a témához. Köszönjük az információkat
Kivételesen belenéztem a részbe, és nagyon komoly, ahogy Dean behúz a tesójának. Meg is érdemelte. Remélem mot már nem lesz ilyen lelépés.
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 10. - 17:28 | Szerkesztve: Csopi
Válasz
Válasz:
Nomercy (2008. Október 10. - 17:24) -kor küldött üzenetére

OFF: Majd idővel lesz. A fordítóknak is van dolguk ők is csak emberek (bár néha kételkedem amilyen gyorsan megvan egy két felirat )
Nomercy

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 10. - 17:24
Válasz
En is neznem csak jo lenne tudni hogy mikor lesz.
__________________
hhh
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 10. - 17:10 | Szerkesztve: Csopi
Válasz
Lasaro:
Lenne már vasárnap - megint a jó öreg "előbb a munka, aztán a pihenés" elv értelmében sztem előbb nem lesz időm megnézni.


Hát én azért megnézem amint lesz felirat
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 10. - 09:31
Válasz
WOW, hova halad a társalgás
Vannak itt szuper ötletek és persze érvek, kiváncsi vagyok, h mi lesz belőle.

A fekete-fehér rész promóképeit muszáj volt megnéznem, nagyon jónak ígérkezik, márcsak a "témaválasztásnak" is örülök

Kiváncsi vagyok, h az eheti részben mit hoznak elő... Lenne már vasárnap - megint a jó öreg "előbb a munka, aztán a pihenés" elv értelmében sztem előbb nem lesz időm megnézni. Viszont jó így lezárni egy hetet, vasárnap este popcorn, bekészíteni és megnézni.

Az Apokalipszis olvasásába pedig elég jól el lehet mélyedni...
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Amithyel

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 10. - 08:38 | Szerkesztve: Amithyel
Válasz
A filmmel kapcsolatban eszembe jutott ám valami srácok, lányok.
Biztosan észre vettétek, hogy mennyire sűrüsödnek, mennyire intenzívek a gonosz erők. Castiel megjelenése a nyílt színen is azt támasztja alá, hogy piszok komollyá vált a helyzet.
Kis OFF
Az angyalok nyílt megjelenése mindíg azt támasztotta alá, hogy a végkifejlet közel.
Az ember döntésére alapoznak ilyenkor mindent. Ezért tiltott dolog olyan praktikákat használni ami a gonosz felé lökheti az embert. Isten a "fakardos" megoldást engedélyezi amíg el nem jön az ideje..és akkor a legnagyobb fenyvert kapja tőle az ember. De mint egy jó szülő, tudja, hogy kés villa, olló, gyerek kezébe nem való.

OFF vége
Sam döntése fog előtérbe kerülni. Az a gond szerintem, hogy mivel olyan erőket használ a célja eléréséhez ami könnyen a gonosz malmára hajthatja a vizet. És nem biztos, hogy nem emiatt hagyják, hogy Ruby kiképezze. Tételezzük fel, hogy Ruby a jó oldalon akar állni és ezért segít Samnek. A sötét erők hagyják ezt mert majd olyan csapást akarnak rá mérni amitől begőzöl és pusztítani kezd. Dean pedig meg akarja állítani, ettől összecsapnak, Sam pedig a gonosz malmára hajtja a vizet végső elkeseredett tetteivel.
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 9. - 22:52
Válasz
OFF:
Mikor is lesz ebből dolgozat?
Májti

Elküldve: 2008. Október 9. - 22:12 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Október 9. - 19:26) -kor küldött üzenetére

Válasz:
Jacob (2008. Október 9. - 20:52) -kor küldött üzenetére

OFF:
Jacob, tényleg nem kellett volna...
Egyébként, ha a azt hiszitek, megmenekültetek, mert közénk keveredett egy "hitguru", Amithyel személyében, akit lehet zaklatni vallási kérdésekkel, akkor nagyonis melléfogtatok.

Jó olvasást:
Apoc 01 Apoc 02 Apoc 03 Apoc 04 Apoc 05
Apoc 06 Apoc 07 Apoc 08 Apoc 09 Apoc 10
Apoc 11 Apoc 12 Apoc 13 Apoc 14 Apoc 15
Apoc 16 Apoc 17 Apoc 18 Apoc 19 Apoc 20
Apoc 21 Apoc 22
__________________
"My name is Death and the End is here."
caca

Elküldve: 2008. Október 9. - 22:12
Válasz
Válasz:
Nikkie (2008. Október 9. - 21:55) -kor küldött üzenetére


Nikkie!

Ott van Sam is,a 2-en.
__________________
A nő barátait elfelejti, szerelmeit soha. A férfi szerelmeit elfelejti, barátait soha.
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 9. - 22:08
Válasz
Válasz:
Nikkie (2008. Október 9. - 21:55) -kor küldött üzenetére
Lesz benne Sam is.
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
Nikkie

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 9. - 21:55 | Szerkesztve: Nikkie
Válasz
Jacob:
Az Az öcsi és báttyó neveléseket mindig bírtam, most is fogom... És a ruha üt...


A ruha üt, csak az a kérdés, hogy miért csak Dean van rajta a promóképeken? Már megint nem fog szerepelni Sam, vagy mi? :S Annyira nem vágom, hogy most mit akar Kripke.

Még több spoilert gyerekek? Új szereplőről: Lesz egy új angyal a történetben, a neve Uriel. Egy fekete színész fogja játszani, Robert Wisdom (Prisonbeakből ismerős lehet). Állítólag nem lesz valami kedves és okoz majd némi fejtörést Saméknek :D
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 9. - 21:53
Válasz
Az a ruha...:D Kíváncsian várom a részt.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 9. - 21:30
Válasz
Nikkie:
Forrásaim szerint Sammy fog kapni két nagy "taslit". Nevezzük inkább képengyűrésnek :D Habár nem biztos, hogy pont emiatt, de valamelyik részben lesz egy kis "öcsinevelés". Kíváncsian várom, hogy vajon a képessége miatt-e.


Az Az öcsi és báttyó neveléseket mindig bírtam, most is fogom... És a ruha üt...
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 9. - 21:13 | Szerkesztve: SammyWinchester
Válasz
Válasz:
kacsababa (2008. Október 9. - 20:58) -kor küldött üzenetére
Válasz:
Jacob (2008. Október 9. - 21:07) -kor küldött üzenetére


Igen az a 'bajorlegényes'szerelés nagyon ütős xD
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Nikkie

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 9. - 21:12
Válasz
Hogy fog reagálni Dean öcsikéje képességére? Forrásaim szerint Sammy fog kapni két nagy "taslit". Nevezzük inkább képengyűrésnek :D Habár nem biztos, hogy pont emiatt, de valamelyik részben lesz egy kis "öcsinevelés". Kíváncsian várom, hogy vajon a képessége miatt-e...
 Oldal:  ««  1  2  ...  171  172  173  174  175  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.760-->