Online: 0 Tag és 1 Vendég | Hozzászólások száma: 36207 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  172  173  174  175  176  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 9. - 21:07
Válasz
Úristen! Én már azon röhögök, hogy Dean milyen ruhát visel az első képen. Nagy lesz, nagy lesz.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 9. - 20:58 | Szerkesztve: kacsababa
Válasz
A következő utáni, 5. epizód lesz a fekete-fehér és egy alakváltó lesz benne, aki a 30-as évek beli horror figuráknak megszállotja , szóval valószinüleg egy vicces epizód lesz... Én véletlen futottam bele a spoilerbe korábban, pár képpel együtt...
Akit nem zavar az ilyesmi a képek: 1 2 3 4
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 9. - 20:52
Válasz
SammyWinchester:
Ebben az esetben viszont megmenekültem


OFF
Hát lehet nem kellett volna viszonoznom a múltkori "kedvességét" és emailt küldeni, mert még nem jelzett vissza. Aztán lehet holnap bejön a nagy trauma után, aztán büntetésből felad 666 oldalt a Bibliából, hogy tanuljam meg és jelöljem ki azokat a részeket, amik ellent mondanak a sorozatnak.

ON
Hát sasolom én jobbra-balra, de nem látok infókat, hogy melyik lesz a fekete-fehér rész, illetve azt sem, hogy mi lesz a története (speciel az időutazós részre gondoltam, mivel visszamennek az időben...., de nem jött be), szal most várok, hátha tud valaki rebegni egy kis infót erről az epizódról.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 9. - 19:26 | Szerkesztve: SammyWinchester
Válasz
Amithyel:
Sammy az kicsit hosszú lesz. :D 67 "könyv" kb, jó lesz neked a Jelenések könyve és Mózes 5 könyve. Megemészteni elegendő lesz :D

OFF: Segáz', gyorsan olvasok

Jacob:
Szerintem nem kell. Küldtem Májtinak Best Of mailt....
Gonosz voltam... De élveztem!

Ebben az esetben viszont megmenekültem :ON
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 9. - 18:20
Válasz
Nagyon szépen köszönöm
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 9. - 18:18
Válasz
A harmadik évad 11. - Mystery Spot címre hallgató - epizódja volt.

Epizód lista tartalommal --> innen szemezgess, ha kell egy epizód, de nem tudod melyik volt.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 9. - 18:12
Válasz
Jacob:
Viszont remélem, hogy a tavalyi "mindig szerda" epizódhoz hasonlóan lesz még egy ilyen.

Megtudnád mondani hogy hányadik rész is volt ez? Mert tényleg jó volt az a rész.
Én is örülnék egy olyan résznek a mostani évadba is
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 9. - 18:08
Válasz
Én még a következő rész promóját sem láttam (most már nem is fogok) szóval rettentő büszke vagyok most magamra, mert így szimplán látom magát az epizódot. :D
Hát én is kíváncsi vagyok, hogy Dean milyen képet fog majd vágni, mikor meglátja, hogy öcsikéje Van Helsing módjára küldi nyugovóra a démonokat.
Viszont remélem, hogy a tavalyi "mindig szerda" epizódhoz hasonlóan lesz még egy ilyen.
Múltkor ezt újranéztem, öcsém, halálra röhögtem magam.
//Talán
Dean: Mi az?
Sam: Itt ütöttek el tegnap.
Dean: És milyen volt? Baró, mint a filmekben.
Sam: Nem Dean, nem. Összebrunyáltad magad.
Dean: (enyhe döbbenet majd pofavágás után) Naná, hogy összebrunyáltam magam, hisz elültöttek. Senki nem tudja tartani a hólyagját...

//

SammyWinchester:
Na még van egy napom elolvasni a Bibliát azthiszem neki is ugrok


Szerintem nem kell. Küldtem Májtinak Best Of mailt....
Gonosz voltam... De élveztem!
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Amithyel

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 9. - 17:46 | Szerkesztve: Amithyel
Válasz
Kíváncsi vagyok mi lesz a következő részekben.
Dean reagálása amikor tudatosul benne miket művel Sam. Amikor rájön mi mindenre is képes valójában és mennyit fejlődött, és, hogy kinek a segítségével...asszem lesz nemulass :D

OFF
Sammy az kicsit hosszú lesz. :D 67 "könyv" kb, jó lesz neked a Jelenések könyve és Mózes 5 könyve. Megemészteni elegendő lesz :D
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 9. - 17:13 | Szerkesztve: SammyWinchester
Válasz
OFF : Na még van egy napom elolvasni a Bibliát azthiszem neki is ugrok
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 8. - 23:21
Válasz
OFF
Elnézést kérek és legközelebb odafigyelek hogy mikor mit írók és az off-e vagy nem.
Májti

Elküldve: 2008. Október 8. - 20:30
Válasz
Válasz:
Amithyel (2008. Október 8. - 19:30) -kor küldött üzenetére

OFF
1) Tudom, hogy nehéz eldönteni, mikortól off egy hsz, pláne itt, ahol aztán néha tényleg az "élet értelmét kutatjuk". Viszont mivel ez a legtöbb posttal rendelkező sorozatos topik, és igen gyakran írunk is bele, így vsz sokan is olvassák. Az avatatlan szemnek pedig elveszhetnek a lényeges infók. Így amikor már tényleg olyasmiről beszélünk, ami nagyon elkanyarodik a témától, illendő jelölni.(Pl: Csopi 18:36-os üzenete ez a kategória.)

3) Kis titokzatos! Azért felkelti az ember érdeklősését, ha vki ennyire járatos a teológiában, mint te...
__________________
"My name is Death and the End is here."
Amithyel

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 8. - 19:30 | Szerkesztve: Amithyel
Válasz
Májti:
Kérnék szépen minden kedves "topiklakót", hogy használja ki a forum adta lehetőségeket, és a válasz illetve idéz gombokat, és ha nem témábaillő a hozzászólása akkor biggyessze oda már azt az OFF-ot is. (A forumszabályzat olvasgatását is tudom ajánlani.)KöszönömJa és igen, mindenki tudja szerkeszteni a saját hozzászólását!!!


OFF
Igenis!
1. Forumszabályzat elolvasva. (nem egészen értem, miképp kapcsolódik a beszélgetésünkhöz ami szorosan kapcsolódik a filmhez és a film alapját adó mítoszokhoz)
2. A többit is megértettem.
3. Nem teológus vagyok, maradjunk ennyiben. A többi titok.
("Ha nem tudják ki vagy, és mire vagy képes, nem árthatnak...")

Amúgy szívesen válaszolok a kérdéseitekre, de ne higyjétek, hogy tudok annyit mint szeretném.
Rozsa

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 8. - 18:53 | Szerkesztve: Rozsa
Válasz
Popper Péternek is van egy előadása, amiben Lilithről beszél, h. ki is volt valójában! Eddig a Supernaturalon kívül még nem hallottam róla, akkor esett le, hogy miért pont Lilithnek hívják a démont a filmben!
Amithyel, tetszik, h. nagyon benne vagy a témában! Jók az érveid!

----------------------------------------
Nehéz elolvasni a kérésem - előző post???
Szerk.: Májti.


Mivel nem frissítettem az oldalt, így csak azután olvastam a kérésed, miután már elküldtem a hozzászólásom! Elnézést így utólag!
Májti

Elküldve: 2008. Október 8. - 18:50 | Szerkesztve: Májti
Válasz
KÖZÉRDEKŰ:

Kérnék szépen minden kedves "topiklakót", hogy használja ki a forum adta lehetőségeket, és a válasz illetve idéz gombokat, és ha nem témábaillő a hozzászólása akkor biggyessze oda már azt az OFF-ot is. (A forumszabályzat olvasgatását is tudom ajánlani.)

Köszönöm

Ja és igen, mindenki tudja szerkeszteni a saját hozzászólását!!!
__________________
"My name is Death and the End is here."
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 8. - 18:36
Válasz
A Gabriel az egy jó film. Szeretem az ilyesmi filmeket. És látom jártas a vagy a témába legalább ha nem tok valamit akkor meg tom kérdezni tőled
Májti

Elküldve: 2008. Október 8. - 18:32
Válasz
Válasz:
Amithyel (2008. Október 8. - 17:28) -kor küldött üzenetére

OFF:
Nagyon jártas vagy a témában, csak nem teológus vagy?
__________________
"My name is Death and the End is here."
Amithyel

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 8. - 17:28
Válasz
Javaslom nézzétek meg a Gabriel című filmet. Az angyalok harcáról szól. Nagyon jó kis film. Valaki már amúgy is ajánlotta itt a forumon.
Amúgy ebben az egész cécóban a kulcs az ember és az ő szabad akarata. Isten mókás kedvében volt mikor ezt a lehetőséget adta.
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 8. - 15:23
Válasz
Na ezért imádom ezt a sorozatot
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Nikkie

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 8. - 15:10 | Szerkesztve: Nikkie
Válasz
Amithyel:
Megtehetnék, hogy eltakarítják Samet az útból de nem fogják a "főnökük" "gyermekét" pusztítani. Magyarán Isten teremtményei az angyalok számára szentek mindaddig amíg teljesen nyilvánvalóan nem választ valamelyik oldal mellett és mindaddig szemernyie esély is a lelke üdvére.

Amondó vagyok, hogy az író, rendező valamennyire ...vagy nagyon is...ismeri a témát, elmélyült benne és aszerint íródnak egyes részek.


Hm, van abban valami amit mondasz, sőt! Így már számomra érthető a dolog. Tehát az angyalok nem avatkoznak bele a dolgokba, amíg azt nagyon nem muszáj. Mondjuk hiába is próbálná pl. Castiel meggyőzni Samet a helyes útról, mindnyájan tudjuk, hogy rá csak Dean tud hatni. A kérdés, hogy sikerül-e neki?

Abban teljesen biztos vagyok, hogy Mr. Kripke alaposan utánanézett a témának. Elvégre egy ilyen sorozat írójának képbe kell lennie a vallási dolgokkal, Bibliát minimum el kellett olvasnia Azazel és Lilith sem volt véletlen, ha utánanéztek egyikőjük sem légből kapott karakter.
 Oldal:  ««  1  2  ...  172  173  174  175  176  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.444-->