Online: 0 Tag és 8 Vendég | Hozzászólások száma: 36205 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  174  175  176  177  178  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Amithyel

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 6. - 19:39
Válasz
Az egész filmben Castiel utolsó mondata volt a legkeményebb.
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 6. - 19:01
Válasz
Nem az infók újdonsága, többsége tényleg nem lehetett meglepetés, csak azért ilyen konkrétan, hogy azon a helyen az-az ember beszélt róla..

Ha újdonság kell, akkor az, hogy az egészet végülis az angyalok és Dean okozta. :D
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
Nussh

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 6. - 18:30
Válasz
kacsababa:
Nussh, hányszor nézted meg az évadokat? Vagy csak most daráltad le épp?

Erre a kérdésre inkább nem válaszolnék fogalmazzunk úgy, h van sok szabadidőm ha nincs, akkor meg csinálok

Mondjuk ellentétben azzal, amit írtam, h pl Johnról meg lehetett tudni dolgokat az előző évadokból, ezek a Mary-s infók nekem újak voltak. szal számomra nem volt uncsi ez a rész, sőt! Már csak 4 nap xD
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 6. - 18:24 | Szerkesztve: Lasaro
Válasz
Válasz:
seth_greven (2008. Október 6. - 15:58) -kor küldött üzenetére

Sajnos ki kell, h ábrándítsalak, de a Te feliratoddal néztem meg - mint mindig (nem igazán látom értelmét megnézni, h 6-80%-ra felfogjam, és újranézzem felirattal - időhiányban szenvedek ugyanis).
Akkor úgy látszik, h nem figyeltem eléggé.

Én egyik részt sem néztem újra (semmiből nem szoktam, ált.!), így nekem nem jött rosszul ez a kvázi filler-rész.
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 6. - 18:10
Válasz
Ha Dean világa szerint láttuk volna az egészet, köhm három talicska kaja és kétezer nőci > .....***.....

Amúgy is olvaska a kommentedet nekem tökre az ugrott be, hogy Dean helyében én ledöbbentem volna és gyomrom forgott volna attól, hogy anyuci a nagypapival smacizik. Hát az de durva volt... Bár mondjuk Dean-nek is volt egy szép megjegyzése anyucira...
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Májti

Elküldve: 2008. Október 6. - 17:20
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Október 6. - 16:15) -kor küldött üzenetére

Srácok, nem értettétek a lényeget. Ennek a résznek nem volt célja különösebben, hogy sok új háttérinfót adjon, legalábbis a nézőközönségnek nem. Valóban ki lehetett sakkozni az eddigiekből, hogy Mary belement egy alkuba a Sárgával, és eddig is tudtuk, hogy John csak a tűz után lett vadász. Lényeges új csak annyi volt, hogy Samupapa, Diannamama és Marcsikánk a nagy femilibiznisszel foglalkoztak, ergó a foglalkozás öröklődik a családban, ez a különleges a Winchester fiúkban. Az meg már csak a poén, hogy Dean kb ugyanúgy járt, mint azok, akik nem annyira megszállottjai a sorozatnak, hogy ebben a részben állt össze a kép. Gondoljatok csak bele a helyzetbe, vadászként, mégha ismered is a konkrét tényeket, el tudnád fogadni, hogy anyuci lepaktált egy démonnal, az öcsike meg maga a "sátán szövetségese" - ha a saját családodról van szó, nem vagy elvakult?! Szal, igencsak töltelékepizód szaga volt az egésznek, némi foglaljuk-össze-mit-tudunk-és-vonjuk-le-a-következtetésekettel meghintve a tetején egy kis családi válalkozással, Dean szemével látjuk a világot köntösbe öltöztetve.
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 6. - 16:15
Válasz
seth_greven:
egyszer egy haverom is mesélte, hogy "hehe, tök poén volt ebben a filmben, amikor ezt meg ezt mondták, mekkorát röhögtem", én meg csak néztem, mert én is láttam ugyanazt a filmet, és pont nem azt mondták benne, de gondoltam, hadd örüljön magának, hogy ő mindent megért.


OFF//
Most elképzeltem a szitut. Mekkorát röhögtem volna, de nekem egyből az érettségim jutott eszembe.

Tanár: Where do you live?
Diák: I'm here.
Tanár [dühösebben]: Nem, Where do you live?
Diák [döbbenten és magyarul]: Mondom, hogy itt vagyok!

fabryb:
Az tényleg nem volt a legerősebb rész...


Számomra pont az volt a leggyengébb láncszem ebben az sorozatban. A mostani rész is csak azért volt unalmas, mert ezeket az infókat már az elmúlt évadokban össze lehetett szedni, csak jól kellett oda kellett figyelni, mert már elspoilerezték a az első évadban, a második évadban sőt a harmadik évadban is, hogy Mary nem volt teljesen ártatlan és volt vajmi köze a sárga szeműhöz. Sőt amit Nussh írt, abból is látszik, hogy megvoltak a mozaik darabok csak össze kellett volna illeszteni. Mondjuk az angyalokra is volt utalás itt-ott.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
fabryb

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 6. - 15:58
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Október 6. - 15:50) -kor küldött üzenetére

Az tényleg nem volt a legerősebb rész...
seth_greven

Elküldve: 2008. Október 6. - 15:58
Válasz
Lasaro:
Samuel Colt-t miért Danielként emlegették?

coltot, nem coltt...
amúgy azért danielként emlegették, merthogy daniel elkins volta neve a vadásznak, akinél a colt volt. nem cikizni akarlak, és nem azért, mert én fordítom a feliratot, de fogadjunk felirat nélkül nézted.
csak azért, mert ha igen, akkor itt van az a példa, amit mindig akarok mondani, de sosem jut eszembe:
amikor valaki felirat nélkül néz valamit, "hát a 80%-át úgyis megértem" címszóval, akkor itt az a maradék 20. (vagy, ha 90-et mond, akkor ez a 10).
egyszer egy haverom is mesélte, hogy "hehe, tök poén volt ebben a filmben, amikor ezt meg ezt mondták, mekkorát röhögtem", én meg csak néztem, mert én is láttam ugyanazt a filmet, és pont nem azt mondták benne, de gondoltam, hadd örüljön magának, hogy ő mindent megért.
__________________
van már ilyenem is:
https://twitter.com/seth_greven
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 6. - 15:50
Válasz
Ezt nekem is mondták már. :D Mert, ,még ha a hüvely gombáról lenne szó... megérteném. Aztán visszaírtam az illetőnek, hogy sajnálom, hogy ő egy ingyen örömlány egy 14 éves népművészeti cserépedénynek látszó testben....

Én a fekete-fehér részt nem szeretem, nálam már kimentek a divatból az egy illetve a kétszínű cuccok. Remélem nem valami hasonló kézi kamerás borzadály lesz mint a harmadik évadban, mert azt a részt végig se néztem. Főleg, ha még beteszik - mert miért ne - a Ghostfacers csávókat én azonnal cancel-lel jutalmazom az adott részt. A hideg ráz tőlük...
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 6. - 15:01
Válasz
Én az elsőt háromszor láttam, a másodikat kérszer, a harmadikat még csak egyszer, de ha véget ér a negyedik, akkor nekigurok a második és harmadik újra megtekintésének Meg hát utánna a negyedik újra :D Sajnos a chat-en az az attrocítás ért, hogy "férfi nem néz SN-t", akutyafáját:D Amúgy nem a két "irtó cukker-mukker-incsi-fincsi" srác miatt nézem, mivel a lányokat szeretem, hanem a paranormális dolgok nagy rajongója vagyok
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 6. - 13:11
Válasz
Nussh, hányszor nézted meg az évadokat? Vagy csak most daráltad le épp?
Vagy gugli? :D
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
Nussh

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 6. - 12:57
Válasz
Sztem annyira nem spoiler, de azért biztos ami biztos: Samuel Colt készítette a fegyvert, de még 1800akárhányban. Dean nem közvetlen hozzá ment a fegyverért, hanem egy másik vadászhoz, aki éppen akkor birtokolta a Coltot. Az meg h PapaWinchester nem volt vadász annak előtte, sztem a sorozatból is kiderül. Méghozzá asszem az első évados Lawrence részből. Mikor a fiúk egy autószerelő műhelyben beszélgetnek John régi barátjával, ő meséli, hogy az anyjuk halála után lett "fura" John.
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 6. - 11:56 | Szerkesztve: Lasaro
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Október 5. - 23:36) -kor küldött üzenetére

Mint a hsz-beli meglepődésből is kiderül, nem, nem olvastam a képregényt. Valszeg nem is fogom...
Kvázi képregénynek számít nálam a 3kockás narancs macsek (ez viszont alap!), Kázmér és Huba, az Exit-újságbeli Feketemacska...stb. Ezen a szinten vagyok

A fekete-fehér rész nálam is nagyon várós

Csak nekem tűnt fel, de a részek egyre jobban tele vannak filmes/zenei utalásokkal.
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 5. - 23:55
Válasz
Na a fekete-fehérre én is kíváncsi leszek !
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 5. - 23:45
Válasz
Na, még jó hogy nem olvastam csak belekukkantottam. De akkor még nagyobbat csalódtam volna. Bár lehet ezek után kezembe kéne vennem, és tüzetesen átolvasni... Ha jól tudom lesz egy fekete-fehér rész is. Na az brutális lesz, de remélem az epizód már színesebb...
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 5. - 23:36
Válasz
Úgy legyen ! Olvastad amúgy a Supernatural Origins képregényt? Mert abból végülis kiderül, hogy John nem volt vadász Mary halálat elött !
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 5. - 23:19
Válasz
Na megnéztem: WOW Nekem tetszett!

Ez már hiányzott - az "eredetsztori". jól összerakták sztem. De a yellow-eyed h levágta már, h ha Dean a jövőből jött, akkor vhonnan magasról kapott segítséget Kiváncsi vagyok, h mire gondolnak az endgame alatt - ha még az angyaloknak sincs lövésük.
Jó nagy összeesküvés.
Mary meg megkötötte az alkut - hmm. Kérdés, h vajon később eszébe jut majd, h Dean mondott neki egy dátumot. Úgyértem, az oké, h a végzet, és nem lehet eseményeket változtatni, és végülis minden maradt, de az emlék megmarad-e, h Dean ott járt (időparadoxon, miegymás).
Viszont mekkora jó már, h az öreg Winchester nem votl vadász, mikor Maryvel összejött.
Egy pillanatig elképzeltem, h Dean azzal a béna kisbusszal megy, közben meg szól az AC/DC- Back in the black
Samuel Colt-t miért Danielként emlegették? Vagy ő is egy leszármazott már?

SammyWinchester:
A köv. részben szinte tuti, h Sam lesz a főszereplő. Azért mind a kettőjüknek megvan a titka a másik előtt - Deannek egy angyallal van közvetlen kapcsoalta, míg Sam egy démonnal training-gel. Kiváncsi vagyok, h mi jön ki belőle.
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 5. - 15:10
Válasz
Hát nekem csalódás volt az a rész. Már abból kifolyólag is, hogy már az előző évadokban is puffogtatak néhány spoilert azzal kapcsolatban, hogy Whincester mama valami úton módon kapcsolatban állt a sárga szemű démonnal, bár ez, hogy alkut kötött vele :S Igazából engem nem ért meglepetés, így számomra kicsit unalmas rész volt.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Orsi

Elküldve: 2008. Október 5. - 13:10 | Szerkesztve: Orsi
Válasz
Igen azért. Meg valami másra is kellett neki a szülők engedélye, de azt még nem tudjuk.
__________________
Life is random, so am I.
 Oldal:  ««  1  2  ...  174  175  176  177  178  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.560-->