Online: 0 Tag és 7 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  177  178  179  180  181  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Májti

Elküldve: 2008. Október 3. - 20:04
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Október 3. - 19:53) -kor küldött üzenetére

Nah, hát épp itt lenne az ideje, hogy ne csak az ablak kitámasztására használd a könyvet, hanem kicsit többet is olvas belőle, mint anno kellett.
__________________
"My name is Death and the End is here."
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 19:53
Válasz
Májti:
Ilyen poénokért bünti jár! Neked jövő péntekig az egész Holy Bible-t el kell olvasni, a kimaradt evangéliumokkal együtt!
Én nagyon vallásos vagyok, születésem óta szinte minden vasárnap a megyünk a családdal a misére, nálunk ez nagy hagyomány, legalább 3 Biblia van a házban Na jó ez szintén poén volt, nem vagyok vallásos, életembe egy misén voltam, a Bibliából meg annyit olvastam, amennyit irodalom órán kötelező volt
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 19:51
Válasz
Szegény Sammy, rosszabbul jártál. Biztos megvan rövidítetbe a könyvtárba
Amúgy szeretek utána olvasni a legendáknak, amik vannak a soriba. A neten már kerestem a mostanit is, de még nem találtam meg.
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
Májti

Elküldve: 2008. Október 3. - 19:42
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Október 3. - 19:37) -kor küldött üzenetére

Ilyen poénokért bünti jár! Neked jövő péntekig az egész Holy Bible-t el kell olvasni, a kimaradt evangéliumokkal együtt!
__________________
"My name is Death and the End is here."
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 19:37
Válasz
Májti:
És eddig tényleg nem volt egyetlen jelöletlen szpojler sem, sőt szpojler sem nagyon csak alantabb Inzume szmájlija lóbálta a táblát.
Tudom jól, csak humornak szántam, semmi komoly
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Májti

Elküldve: 2008. Október 3. - 19:35
Válasz
Én senkit nem akarok megtéríteni, nem is hiszek az egyházban, de ha van vmi aminek lehet, akkor olvassunk utána!;)

És eddig tényleg nem volt egyetlen jelöletlen szpojler sem, sőt szpojler sem nagyon csak alantabb Inzume szmájlija lóbálta a táblát.(Egyébként, nekem is hasonló asszociációm volt.)
__________________
"My name is Death and the End is here."
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 19:30
Válasz
Raveena:
Nem tudom mi volt a részbe, úgyhogy általánosságba írtam, hogy sokat bőgnek
Köszi, így márt mindjárt jobban érzem magam :D meggyőző indoklásoddal sarokba szórítottál :P
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 19:23
Válasz
SammyWinchester: Nem tudom mi volt a részbe, úgyhogy általánosságba írtam, hogy sokat bőgnek

Májti: Igenis. Elkérem a mamámtól. Oda lesz, meg vissza a boldogságtól, hogy megtértem, majd nem vallóm be az igazat

Jacob: A poénokat én is szeretem benne. A legjobb részek pont ezért a Hell house, a nyúllábas, meg a Trükkös.
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 19:20
Válasz
Ne kedjetek már itt légyszives :D szeretném én is megnézni, de ha leirjátok az összes poént meg szomorú részt, akkor nekem mi marad emberek ?:D
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Májti

Elküldve: 2008. Október 3. - 19:08
Válasz
Najó srácok házi feladat: a hétvégén mindenki áttanulmányozza a Jelenések Könyvét!;)
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 19:04
Válasz
Raveena:
Nekem az nem tetszik, amikor bőgnek a srácok.


Hát a drámázás nekem se tetszik. De a poénok, aranyköpések (kockás mellbimbó ) pótolnak ezért...
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 18:50
Válasz
Különben én sem nagyon olvastam Bibliát meg ilyenek de nekem bejön ez az Istenes dolog új is érdekes is de majd meglátjuk
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 18:35
Válasz
Én bevallom csak azt néztem meg, hogy Castiel mennyit van benne. Felirat nélkül nem nézem meg végig.
Nekem az nem tetszik, amikor bőgnek a srácok. Egy férfi ne sírjon már ennyit. Az első évadba még vagányabbak voltak
A vallási szállal nincs bajom, bár nem vagyok hívő, a Bibliát se olvastam el sohase, úgyhogy nem tudom, hogy tényleg léteznek-e ezek a pecsétek.
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 16:53
Válasz
Ez nem is rossz ötlet Májti
Inzume

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 16:53 | Szerkesztve: Inzume
Válasz
Na megnéztem.... Öntürtőztetést kéne gyakorolnom. Na de persze felirattal is megnézem mert úgy értem az egészet és nem csak a 85%-át.

lehet benne Ui.: Csak nekem jutott eszembe a kávézós résznél (amikor meglátja az apját) a Back To The Future? :D Még a jelent is hasonló volt. Na de ennyit az offról.
__________________
Egyik Doctor Who fordító.
http://www.doctorwhohungary.hu/
http://www.twitter.com/Inzume
Májti

Elküldve: 2008. Október 3. - 16:51
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Október 3. - 16:47) -kor küldött üzenetére

Némi öröm az ürömben: ha nem lennék dögrováson és ágyhoz kötve, akkor nem néztem volna meg. Így viszont ma újranéztem a második részt is, és megint halálra röhögtem magamat a pités meg a szellembiztos pánikszobás jeleneteken...


Ja és seth, ha még nem javítottad volna:
sn4x02:
225
00:18:22,610 --> 00:18:25,510
Hősnek képzeleg magadat?
__________________
"My name is Death and the End is here."
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 16:47
Válasz
Májti:
És mennyire jó vétkezni már korán reggel!

Na jó, bevallom, ha annyira vágnám az angolt, én is megnéztem volna
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Májti

Elküldve: 2008. Október 3. - 16:42 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Október 3. - 15:14) -kor küldött üzenetére

Igen.


Válasz:
Jacob (2008. Október 3. - 15:31) -kor küldött üzenetére

Gonoszkodjá csak, de azért hidd csak el, hogy nekem kétszer jó(mert kétszer nézem meg a részeket)!


Válasz:
Nussh (2008. Október 3. - 15:42) -kor küldött üzenetére

A kérdésedre válaszolok, ha majd megnézted a mostani részt is.


Válasz:
SammyWinchester (2008. Október 3. - 16:42) -kor küldött üzenetére

És mennyire jó vétkezni már korán reggel!
__________________
"My name is Death and the End is here."
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 16:42 | Szerkesztve: SammyWinchester
Válasz
Jacob:
Ha elindítanám megnézni, hogy igen, nem tudnék megállni.

Egyet értek, túl nagy lenne a csábítás, viszont minél többet várok, annál nagyobb lessz az élmény, főleg azok után amiket a "bűnösök"(:P) írtak róla :D
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Nussh

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 15:42
Válasz
amúgy van egy kérdés, ami nem olyan régóta foglalkoztat, bár nem tudom mennyire fontos a sorozat szempontjából, de azért leírom:
azt hiszem a 3x2 végén, mikor Ruby meg Sam beszélgettek Ruby elmondta Sammynek, h az anyja ismerte Azazelt, és h Azazel ugye az édesanyját is kinyírta, meg a szülei pár barátját. Sztetek ez a kérdés visszajön még most a 4. évad során? mert ha jól emlékszem a 3.-ban már nem foglalkoztak többet vele, és engem nagyon is érdekelne, h mi köze volt Mrs. Winchesternek a sárgaszeműhöz vagy csak rosszul emlékszem és már volt róla szó?
 Oldal:  ««  1  2  ...  177  178  179  180  181  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 1.139-->