Online: 0 Tag és 1 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  178  179  180  181  182  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 15:31
Válasz
Májti:
Felkeltem, letöltöttem, és titokban megnéztem a részt, végig arra gondolva, majd megint micsoda szemrehányást kapok, amiért vétkeztem...


És ahelyett, hogy titkolnád világgá kürtölöd! Hát szégyelld magad!

SammyWinchester:
Aki megnézte : Supernatural.S04E03.HDTV.XViD-DOT <- ez jó minőségű ?


Ha elindítanám megnézni, hogy igen, nem tudnék megállni.

Balazska:
Na igen, kár a régi Ruby-ért


Nekem se szimpi, de ha a magát a műfajt és a történetet megnézzük, akkor a készítők is rávághatják simán - és még logikus is - : a démonok bármit (mondjuk hörcsögbe bújt démont még nem láttam :D) és bárkit képesek megszállni. Lsd. pl. Lilith és a kislány esete.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Nussh

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 15:30
Válasz
én igazából nem azért nem várom meg a feliratot, mert nem tudnám (na jó ez így nem teljesen igaz ), hanem mert ezzel is tanulom az angolt de természetesen riszpekt Seth-nek, és én is mindig újranézem, és nem tudom hová lennék nélküle ^^

a 4. évad háááát... ambivalens érzéseim vannak vele kapcsolatban. nem tudom hogy álljak ehhez az istenes cucchoz, mert nem vagyok hívő, és a vallás témát sem csipázom. igazából bennem fel sem merült, h valaha is behoznak egy ilyen szálat. Ezt a Castiel gyereket is még szoknom kell, bár ahogy az előző részben leosztotta Deant, az nagyon tetszett :D Az új Rubyval kapcsolatban a többséggel értek egyet, hiányzik a szöszi ^^ de mindenki érdemel egy esélyt szóval egyelőre kivárok, nekem a 3. évad nagyon tetszett, remélem a 4. is lesz olyan jó (vagy mégjobb)
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 15:27
Válasz
Az biztos hogy nehéz kivárni de én mindig megvárom seth feliratát. Csak úgy nézzem meg
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 15:14
Válasz
Aki megnézte : Supernatural.S04E03.HDTV.XViD-DOT <- ez jó minőségű ?
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 15:12
Válasz
A kis függők ... :P
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Shirin

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 15:12
Válasz
gondoltam feljövök elolvasni mások hogy várnak a feliratra erre tessék már többen is megnéztétek és mindenki áradozik, áhh nagyon nehéz kivárni
Jensenbaby

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 13:35
Válasz
Bavallom őszintén én megnéztem de csak azért hogy csillapítsan a hiányát a sorinak,annyira mozgalmasra sikeredett a 4.évad hogy nem lehet kivárni a feliratot...amúgy én is és még rajtam kívül nagyon sokan felirattal szeretik nézni és ha meg is nézik simán akkor is tuti hogy újranézik felirattal...úgy a jobb!
__________________
http://supernatural.talk4fun.net/index.php

A legjobb Supernatural fórum!!!
FIONABABY

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 13:29
Válasz
Hát már én is tűkön ülök pláne hogy a film már itt pihen a gépemen.....5 percenként rácsapok a kezemre mert vhogy állandóan el akarja indítani
Májti

Elküldve: 2008. Október 3. - 13:13 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Válasz:
seth_greven (2008. Október 3. - 10:50) -kor küldött üzenetére

Felkeltem, letöltöttem, és titokban megnéztem a részt, végig arra gondolva, majd megint micsoda szemrehányást kapok, amiért vétkeztem... Erre te, kikürtölöd az egész világnak, hogy húúú, ez a rész megint odab@sz - ami nagyon is igaz, de akkor ezek után ne tessék "picsogni", hogy ha bármelyikünk nem bírja kivárni, hogy legyen sub; tudod, úgyis a legtöbben a feliratoddal újranézzük.


Válasz:
KAZ (2008. Október 3. - 11:01) -kor küldött üzenetére

Ha a Fringe-t akarta bereklámozni, elég lett volna egy imdb és egy trailer belinkelése...
__________________
"My name is Death and the End is here."
KAZ

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 11:01
Válasz
Májti, én is pont ezt éreztem a cikket olvasva. Összecsapták, az írója nem igazán tájékozott a témában, csak részinformációk alapján ollózta össze a cikket. Ha már az X-akták és az Odaát került a nagyítója alá, igazán megemlíthette volna, hogy a két sorozat közötti kapcsolat nem teljesen véletlen, a Supnat egyik fő rendezője, Kim Manners több, mint félszáz X-akták részt rendezett és 159 résznek ő volt a producere is.

Biztos vagyok benne, hogy a "minden héten új szörny" szerkezetet nem az X-akták készítői találták fel; majdnem minden sorozatra jellemző. Valószínűleg a Fringe sorozatot akarta az író bereklámozni, de nem volt elég anyaga hozzá.
__________________
The cake is a lie! (Portal)
Mindenkinek megvan a gyengesége, Dean Winchesternek a pite, Istennek meg az emberek. (Májti)
Seth

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 3. - 10:52
Válasz
Nehéz úgy hitelessé tenni egy sorozatot(ha a fantázia terméke is az alap téma) a rajongók előtt, ha költségvetési okok miatt raknak ki színészt a sorozatból. Fura, hogy egy sikeres sorozatnál ez egyáltalán felmerülhet.
seth_greven

Elküldve: 2008. Október 3. - 10:50
Válasz
hehe, az x-akták hatása?
mitch pileggi a mai epizódban :P

amúgy eddig ez az éved nekem 5-ös. egyszerűen az angyal bármit mond, az mind eléggé odab*sz. most néztem meg az új epizódot, és hát... egyrészt az író(k) nagyon beteg - majd később elmondom, miért, nem akarok spoilerezni - másrészt meg, valahogy az ilyen érzelmi dolgok, vagy nem is tudom, minek nevezzem, nagyon durvák. én úgy szeretek bármit is nézni, hogy beleképzelem magam a szereplők helyébe, és ilyen szempontból volt rengeteg durva jelenet.
szóval...
még mindig nem tudtam eldönteni, hogy a 4x02 visszaesés volt-e a 4x01-hez képest, de egyvalamit tudok:
ha a 4x02 visszaesés volt, akkor a 4x03 ismét visszaemelte a sorozatot a 4x01 szintjére.
ha a 4x02 nem volt visszaesés, akkor a 4x03 még jobb, mint a 4x01.

bár a legvége nem tetszett annyira.
__________________
van már ilyenem is:
https://twitter.com/seth_greven
Májti

Elküldve: 2008. Október 2. - 22:47
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Október 2. - 21:49) -kor küldött üzenetére

OFF:
Elolvastam a cikket, de nekem olyan összecsapott hatást keltett. Ha arról akarnék elmélkedni, hogy az X-atkáknak milyen hatása volt a mai sorozatokra, nem csak az említetteket sorolnám... És talán azt sem lett volna nagy hiba megemlíteni, mi volt nagy hatással az atkákra - a Roswellben történtek, a FBI és a CIA köré fonódó legendák, a Cég és a "20ik századi hagyományai", amik teljesen belivódnak az amerikai társadalomba, gondolkodásmódba. Szal, ebben a témában sokkal több infóval megspékelt és kicsit jobban megvilágított hétterű cikket is lehetett volna írni - de jellemző ezekre anetes cikkekre, hogy csak innen-onnan összeollózzák őket és az irójuk mit sem tud magáról a témáról...

ON:
Ruby témát lassan lehetne már hanyagolni. Tény, hogy megszoktuk Cassidy, és az is tény, hogy Genevieve amolyan lány a szomszédból hatást kelt a kellemesen bájos és sima arcocskájával... Az a bajunk vele, hogy jókislány kinézete van, és 12 épp egy tucat; szal ha szembe jönne velem az utcán fel sem figyelnék rá, mert semmi markáns vagy karakteres nincs a ábrázatában - ráadásul elég nehezen tudom elhinni róla, hogy egy fűszálnak is ártani tudna, de lehet épp ez volt a cél...
__________________
"My name is Death and the End is here."
Balazska

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 2. - 22:21
Válasz
Válasz:
Raveena (2008. Október 2. - 21:59) -kor küldött üzenetére


Na igen, kár a régi Ruby-ért, de ha Jim-et (Bobby-t) le merik cserélni akkor magam küldöm őket a pokolra...

Szerintem nem rossz ez az évad, csak még ki kell bontakozzon, majd olyan 3-4 rész múlva többet fogunk tudni
Raveena

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 2. - 21:59
Válasz
Sziasztok!

A régi Ruby sokkal jobban játszotta a démon szerepet. Hülyeség volt lecserélni erre a barnára. Castiel karaktere nagyon jó. Reélem nála nem találják ki a színész cserét. Az nem tetszik ebbe a soriba, hogy a mellékszereplőket így váltogatják. Ruby volt az egyik kedvencem, de már csak volt. Lány rajongók közül, azon kevesek egyike vagyok, aki nem a két főszereplő pasi miatt nézi a sorit. Utálom, amikor egy fórumon csak a nyálcsorgatás megy.
A negyedik évad eddig elég gyengécske szerintem, remélem azért lesz régi hagyományos vadászat is, aminek nincs köze a fővonalhoz.
__________________
https://twitter.com/Ansa_Protective
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 2. - 21:49
Válasz
Májti:

Érdekes cikk figyel most az origo.hu főoldalán:
Az X-akták hatása más sorozatokra

A cikkben - természetesen - szóba kerül az Odaát is, de nem kizárólag erről szól az írás. Van benne egy ilyen mondat: "...a harmadik évad zárórészében odáig voltak kénytelenek elmerészkedni, mint azelőtt még soha."

Hehe, de még meddig voltak kénytelenek elmenni Legalább nem spoilerezték el, ez azért jópont.

---
Rubyról pedig annyit részemről, h nekem (sem) bejövős, talán akkor fogadtam volna el, ha rögtön ő szerepel, de Cassidy-t meg sem közelíti. Neki jól állt ez a flegma, feminista, lázongó stílus. Kár érte.
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Májti

Elküldve: 2008. Október 2. - 18:51
Válasz
Válasz:
seth_greven (2008. Szeptember 30. - 22:23) -kor küldött üzenetére
Válasz:
Csopi (2008. Október 2. - 15:17) -kor küldött üzenetére

Na, a nyálcsorda hím tagjai...
__________________
"My name is Death and the End is here."
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. Október 2. - 15:17 | Szerkesztve: Csopi
Válasz
"bár lehet, hogy csak azért nincs bajom az új rubyval, mert férfi vagyok, vagy mi "
Mondasz valamit seth
seth_greven

Elküldve: 2008. Szeptember 30. - 22:23 | Szerkesztve: seth_greven
Válasz
nekem nincs semmi bajom a mostani rubyval sem, azt leszámítva, hogy magamtól nem jutott eszembe, de így mástól olvasva egyetértek azzal, hogy katie cassidy nagyon jól adta a nagyszájú, gúnyolódó karaktert, míg a mostani színésznő nem egészen.
bár lehet, hogy csak azért nincs bajom az új rubyval, mert férfi vagyok, vagy mi
__________________
van már ilyenem is:
https://twitter.com/seth_greven
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Szeptember 30. - 20:52
Válasz
Egyetértek a szöszi Rúúbi sokkal jobb volt ! Bár az újnak eddig minimális szerepe volt...majd később kiderül milyen, lehet ill. remélem, hogy pozitívan csalódunk
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
 Oldal:  ««  1  2  ...  178  179  180  181  182  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.631-->