Online: 0 Tag és 1 Vendég | Hozzászólások száma: 36199 | Legújabb tag: Ildyko
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  179  180  181  182  183  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Szeptember 29. - 20:29
Válasz
nodaba:
En nem tpm mi bajotok ezzel a Rubby-val sztem jo.


Én annak örülök, hogy mint maga a karakter nem tűnt el mint Bela. Viszont az előző színésznőhöz illet a flegma stílus. A mostaninak meg a feje nem jó. Pontosabban olyan "kedves lány a szomszédból" feje van s nem nagyon illik hozzá a szarkazmus. De ez csak az én meglátásom.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Csopi

Felhasználó
Elküldve: 2008. Szeptember 29. - 20:11 | Szerkesztve: Csopi
Válasz
Hát én nem akarok rosszat mondani senkiről így csak annyit mondanék hogy a régi Rubby jobb volt.:D
Különben sztem is nagy alak ez a Castiel Amilyen pofákat vág:D
nodaba

Felhasználó
Elküldve: 2008. Szeptember 29. - 18:57
Válasz
En nem tpm mi bajotok ezzel a Rubby-val sztem jo.
Es cool volt a resz nagyon varom az ujat.
__________________
Supere a natural
Aszaltsziv

Felhasználó
Elküldve: 2008. Szeptember 29. - 13:37
Válasz
egyre szimpibb ez a Castiel
KAZ

Felhasználó
Elküldve: 2008. Szeptember 29. - 00:57
Válasz
Jelentem sikerült ellenállnom a kísértésnek, és nem néztem meg a spoilereket.

Egyelőre...
__________________
The cake is a lie! (Portal)
Mindenkinek megvan a gyengesége, Dean Winchesternek a pite, Istennek meg az emberek. (Májti)
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Szeptember 28. - 15:30 | Szerkesztve: Jacob
Válasz
Balazska:
Castiel használhatna egy kis labello-t

Eldöntsük cserépszavazásban?

Az új Ruby egyre gázabb. Nem tetszik. Le van fejezve, köhm szavazva. Amúgy én alig ismertem meg Meg-et, ha nincs flashback. De úgy néz ki a következő részben lesz egy kis hell-flashback.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Májti

Elküldve: 2008. Szeptember 28. - 01:38
Válasz
Válasz:
seth_greven (2008. Szeptember 28. - 01:32) -kor küldött üzenetére

Nem magad javítod a subot? Akkor meg ne panaszkodjá... Na, ha majd leszek olyan álapotban, hogy megnézzem, jegyzetelni fogok.
__________________
"My name is Death and the End is here."
seth_greven

Elküldve: 2008. Szeptember 28. - 01:32
Válasz
bakker...
nem figyelek eléggé a külalakra.
van egy mondat, amit kis betűvel kezdtem, meg megint egy, ahol kérdőjel van a végén. (amikor castiel mondja, hogy "van jobb dolgunk is", ebből nálam kérdés lett)
__________________
van már ilyenem is:
https://twitter.com/seth_greven
ChaseHQ

Felhasználó
Elküldve: 2008. Szeptember 28. - 01:23
Válasz
Nekem nem tiszta ez a Ruby dolog gyártási szempontból. A szép szőke Ruby (Katie Cassidy) olyan sok pénzt kért a szerepért, hogy inkább lecserélték egy semmilyen barnára (Genevieve Cortese)? (Ráadásul az új Ruby 5 évvel öregebb is)
Azt hittem, hogy költségcsökkentésileg az egész karakternek vége és majd nagyon fog hiányozni, de így, hogy a karakter megmaradt, csak a színésznő változott, még jobban hiányzik. Ebből a lányból semmit nem nézek ki.
__________________
Biztos, hogy nem volt normális a Stalker-bárban a jávai táncosnő!
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Szeptember 27. - 23:24
Válasz
S4E3A bemutató alapján arra következtettem, hogy Dean vissza megy a múltba Castiel segítségével megtekinthetitek ITT
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Lyla99

Felhasználó
Elküldve: 2008. Szeptember 27. - 18:55
Válasz
Nagyon jó eddig a 4. évad *.* Én egyedül egy kis horrort hiányolok belőle =D Nagyon köszi seth_greven a feliratot, én is csak így nézem =)

Bevallom én igazat adok Megnek abban, hogy Sam kinyírhatná Rubyt. Vagy legalább elgondolkodhatna ezen. Ha Ruby előbb mondja el Samnek amit tud, akkor talán Dean sem kerül a pokolba... Vagy csak Ruby válasszon egy újabb testet mert a mostaninak szörnyű a hangja, nem túl Rubys.

Attól még mindig nagyon parázok, hogy Bobbynak valami baja esik, mert ő nem olyan főszereplő akit lehetetlen kiírni... Viszont el sem tudom képzelni, hogy ne legyen benne :S
__________________
If I lay here, if I just lay here, would you lie with me and just forget about the world?
Balazska

Felhasználó
Elküldve: 2008. Szeptember 27. - 18:23 | Szerkesztve: Balazska
Válasz
Tetszetős rész volt, bár Castiel használhatna egy kis labello-t
Dean feltette azt a kérdést ami már engem is régóta foglakoztat, de ő sem kapott valami értelmes választ rá... (az Úr dolgozik)
Nikkie

Felhasználó
Elküldve: 2008. Szeptember 27. - 15:37
Válasz
Válasz:
seth_greven (2008. Szeptember 27. - 14:39) -kor küldött üzenetére

Egyetértek, szerintem sem hallani. Jared is ugyanúgy texasi, csak a különbség, hogy Jensen írtó gyorsan beszél. Nekem csak ez okoz gondot, a kiejtésével nincs baj. Legalábbis én is hasonlóan ejtem az angol szavakat XD
seth_greven

Elküldve: 2008. Szeptember 27. - 14:39
Válasz
ha jensen texasi is, akkor sem hallani rajta.
aki igazi texasi akcentust akar hallani, az nézze meg a nem vénnek való vidéket (no country for old men), na ott hallani ízes texasi tájszólást (llewelyn csajának az anyja pl).
jensen azért attól nagyon messze van.
__________________
van már ilyenem is:
https://twitter.com/seth_greven
Csécsi

Elküldve: 2008. Szeptember 27. - 14:35
Válasz
A 4x02 felirata a főoldalon, jó szórakozást.

Köszönetnyilvánításokat az erre kialakított topicba kéretik írni
__________________
Nem mondom, hogy nem bízom meg benned, de azt sem, hogy igen. Pedig nem.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Szeptember 27. - 14:25
Válasz
szende29:
Jensen-nek elég ronda a kiejtése van mivel, hogy
Texas-i az olyan ott mint nálunk a falusi(régi) beszéd.


Ez már nekem is feltűnt. Hát jó "parasztos" nekem mindig a szomszéd Maris néni ugrik be, hogy "átgyüssz majd hétvégén. Pinteken ne gyűjjé mert mögyök a piacra"

Általánosságban is mondhatom, hogy Amerikában szeretnek hadarva, mondatok végét elharapva beszélni. Sokszor egy szó, mondatrészt nem hallok és nem tudom értelmezni. És igen, Jensen még rásegít erre
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
szende29

Felhasználó
Elküldve: 2008. Szeptember 27. - 14:16
Válasz
Nem tudom hogy ezt ide leírhatom-e.
Pont a napokban gondolkoztam azon,hogy Jensen-nek elég ronda a kiejtése van mivel, hogy
Texas-i az olyan ott mint nálunk a falusi(régi) beszéd.Én sokszor nem is értem mit mond ha csak nem angol felirattal nézem.Nem tudom ,hogy ez nálatok mennyire meghatározó a fordítás miatt?
szende29

Felhasználó
Elküldve: 2008. Szeptember 27. - 14:06
Válasz
Ezer puszi a fordítóknak
Még csak most néztem meg angolul de úgy nem annyira jó mert keveset értek belőle,ezért jó hogy ti vagytok.Seth te meg egy Isten vagy.
Wondorog

Felhasználó
Elküldve: 2008. Szeptember 27. - 14:00
Válasz
Az utóbbi 2 részt én is angol felírattal néztem, de mindenképpen megnézem seth-ével is, mert egyáltalán nem vagyok profi angolból.
__________________
Live together, die alone
Killgore

Felhasználó
Elküldve: 2008. Szeptember 27. - 13:57
Válasz
Na, én is regisztráltam, hogy elmondhassam, csakis seth_greven feliratával nézem az odaátot, és örömmel várok rá egy két napot is. Jó munkát.
__________________
A négykerékmeghajtás haszna csak az, hogy még elhagyatottabb helyeken akad el az ember.
 Oldal:  ««  1  2  ...  179  180  181  182  183  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.234-->