Online: 0 Tag és 1 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  188  189  190  191  192  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


kevice

Felhasználó
Elküldve: 2008. Július 10. - 10:58
Válasz
Ömm, én úgy tudom, hogy szeptember 4-én lesz az első SN rész. Az IMDB-én és a TV.com-on is ezt írják.
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Július 9. - 18:58
Válasz
Sziasztok, bocsi, csak lejöttem Balcsira és itt meg nincs meg, de pár napon belül hazamegyek , és azonnal küldöm =)
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Július 9. - 02:26
Válasz
Ohh, majdnem szülinapi ajándék lett! De azért örülök. Ez is jobb mint a szeptember vége.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Július 8. - 23:03
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Június 30. - 21:01) -kor küldött üzenetére

Semmi sürgetés, v ilyenek, de én nem kaptam meg ha elküldted, a spamszűrőn sztem kiszórta, szokott ilyet, és elküldenéd mégegyszer??? Örök hála.

KAZ: szept. 16.-át ezennel én is bevésem a naptáracskámba
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
KAZ

Felhasználó
Elküldve: 2008. Július 8. - 22:35 | Szerkesztve: KAZ
Válasz
Szeptember 18-án lesz az S4 első részének bemutatója; ahogy már Jacob is írta, a címe 'Lazarus Rising'. Már be is írtam a naptáramba.


Forrás: buddytv.com

Samhez és Bobbyhoz csatlakozik egy Pamela Barnes nevű médium (Traci Dinwiddie játssza, elég dögös csajnak tűnik). Együtt tartanak egy kis szeánszot, valószínűleg azért, hogy kapcsolatba lépjenek Deannel. A szeánsz közepén váratlanul feltűnik egy szellem, akire nem számítottak: Azazel.
__________________
The cake is a lie! (Portal)
Mindenkinek megvan a gyengesége, Dean Winchesternek a pite, Istennek meg az emberek. (Májti)
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Július 1. - 05:13
Válasz
Mondtam, hogy 22 epizódos lesz a negyedik évad!
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 30. - 21:01
Válasz
Okok akkor kérlek küldjétek el nekem elöbb a saját e-mail cimeteket
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 30. - 20:45
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Június 30. - 19:23) -kor küldött üzenetére

I'm interested in too
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Májti

Elküldve: 2008. Június 30. - 20:10
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Június 30. - 19:23) -kor küldött üzenetére

Idevele!
__________________
"My name is Death and the End is here."
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 30. - 19:23
Válasz
Akit érdekel a Supernatural Origins képregény első 3 része magyarul, az irjon és elküldöm
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 29. - 20:50
Válasz
Reklám elég minimális. Semmi plakát semmi. Csak az előzetesek és kész van. Ez van. Reméljük, hogy nem nyúvad ki a sorozat a tényleges lezárás előtt.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 29. - 12:00
Válasz
Nem mintha a sorozatba ölt pénz egyenlő lenne a nézettséggel, kismillió drága és/vagy minőségi sorozat bukott már meg nézettségben. Ha nézetségnövelő befektetést adna a sorozatnak a CW, az akkor reklám lenne, mivel jelenleg eléggé alul van promózva a sorozat, tehát ez tényleg nem is ártana.
Persze én is örültem volna, ha Cassidy marad, és mondjuk én Cohannek és örülnék, ha még lenne, mégha elég hülye picsa szerepe is volt. :D
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 29. - 11:48
Válasz
Én nem értem őket...Ha többet áldoznának a sorozatra, feltehetőleg több bevételt is hozna a nagyobb népszerűség miatt...Akkor pedig már megérte a befektetés...De hát ezzel kell beérnünk, szerintem ígyis-úgyis kapunk majd elég izgalmat, és nézzük továbbra is ugyanúgy a sorozatot
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 29. - 09:14
Válasz
Persze szomorú dolog, de most a kreatív teamet hibáztatni azért, mert nincs pénzük megfizetni mindenkit úgy, mint eddig megint hülyeség. Ha egyszer nincs vmire pénz, akkor nincs.. Persze a csatorna adhatna több pénzt kicsit a sorozatnak, hogy kompenzálják a dollár gyengülését, de a Supnat nem egy nagy csatornán megy, a CW inkább nyirbálja a sorozatai költségvetését ma már, nem pedig emeli.
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 28. - 23:33
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 28. - 23:25) -kor küldött üzenetére

Épp készülök megnézni Ed Woodtól a Plan 9 from Outer Space (9es terv a világűrből) c. filmet és ott még a madzagok is látszanak állítólag, annyira B movie - innen a hasonlat

A témára visszatérve: ha tovább csökken a költségvetés, akkor Dean a pokolban fog szó szerint megrohadni és Sam menti meg egyedül a világot, és become holmi Superhero??? Ez felháborító, h pénzügyi okok miatt inkább kiírnak egy fontos karaktert, amivel azért lehetett volna mit kezdeni. VAgy keresnek mást, aki olcsóbban vállja, kitalálnak egy kacifántosnak tűnő csavart, h miért. (tiszta Barátok közt, ahol egyik részről a másikra cserélgetik a szereplőket, minden előzmény nélkül)
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 28. - 23:25
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 28. - 20:58) -kor küldött üzenetére


Ezt a madzagos részt bájosan megmosolyogtam. Amúgy nem hiszem, mert a költségvetés nem csökkent ami a technikára vonatkozik, szóval ettől nem kell félni.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 28. - 20:58
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 28. - 20:29) -kor küldött üzenetére

Vmit találjanak ki sürgősen, nem akarom, hogy a köv. évadban egy 80-as évek beli monster legyen és még a madzagokat is lássam, amik belógnak…
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 28. - 20:29
Válasz
Casting-hír és mint tanulságos hír, mindenféleképpen érdemes megemlíteni, hogy a Ruby-t játszó Katie Cassidy nem fog visszatérni a 4. évadra. És az okok?
Ami a gáz és, ami mutatja, hogy milyen kakóban van a CW: Katie Cassidy, aki nyilván eleve egy országos sorozatok szereplőit tekintve alsó kategóriás fizetést kapott, azért nem térhet vissza, mert a sorozat költségvetése nem engedi meg. A készítők szerették karakterét, voltak vele tervei, de a pénz ugat, a karaván halad… Nehéz döntés volt, de úgy tűnik ő volt az első, akin spórolni lehetett.

A “vicces” az egészben, hogy a 4. évadra nem csökken a sorozat költségvetése, hanem egyész egyszerűen a Kanadában forgatott Supernatural az egyre rosszabb kanadai-amerikai dollárt átváltási rátát szívja meg. Blame Canada - ennyit arról annak, aki százezrekkel és milliókkal dobálózik, hisz még pár részenként pár tízezer dollár is soknak bizonyult…

Attől még persze továbbra is lesz női karakter a sorozatban, némelyik vissza fog térni, ráadásul Eric Kripke ígéri, hogy a 4×01-ben olyat fog “robbanni fog a bomba”, hogy az egész Supernatural új irányt fog venni.

forrás: sorozatjunkie
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 25. - 17:39
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 25. - 06:02) -kor küldött üzenetére

Azért tegyük hozzá, hogy "Bela" menesztése nem pénzügyi problémák miatt történt meg. Vagy ennyire rámennek a látványra, hogy már leépítés van?
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 25. - 06:02
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 25. - 00:45) -kor küldött üzenetére

Aljas (pénzorientált) világban kell felnőnünk, jobb, ha hozzászoksz (ez egy legalább 300 éves ősz öregember Zen-nyugalmával mondom, irónia rlz')
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
 Oldal:  ««  1  2  ...  188  189  190  191  192  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.300-->