Online: 0 Tag és 4 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  189  190  191  192  193  ...  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 25. - 00:45
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 24. - 17:21) -kor küldött üzenetére

hehe, nesze nektek Ruby rajongók, kellett nektek Bela-t kicsinálni.
Amúgy én már kezdem elég érdekesnek találni azt, hogy mindig anyagi okok miatt megy egy színésznő. Gyanús.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 24. - 17:21
Válasz
Válasz:
KAZ (2008. Június 24. - 17:16) -kor küldött üzenetére

Ez szomorú. Rubys szál sztem félbehagyott. lennének ötletek részemről, s sztem részükről is...
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
KAZ

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 24. - 17:16
Válasz
Az, hogy Ruby nem tér vissza sajnos friss hír, egészen pontosan tegnapi.

Valóban úgy nyilatkoztak régebben, hogy szeretnék, ha Ruby visszatérne, és a történetből is az derült ki, hogy van még vele kapcsolatban sok minden a tartsolyukban, dehát pénz beszél...

Az ál-spoilereket az alkotók előszeretettel szivárogtatják ki, ez igaz, de ehhez általában nem adják a nevüket (az ál-spoilerek másik része meg csak spekuláció a rajongók részéről). Szerintem Kripke nem nyilatkozna ilyet egy interjúban, ha nem tudná biztosan.

Jövő hónapban már kezdődik a forgatás (ha nem lesz színész-sztrájk). Juj, mennyit kell még aludni, amíg nézhetjük is a végeredményt? Még sohasem voltam ennyire "besózva" egy sorozattal kapcsoaltban sem.
__________________
The cake is a lie! (Portal)
Mindenkinek megvan a gyengesége, Dean Winchesternek a pite, Istennek meg az emberek. (Májti)
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 24. - 17:06 | Szerkesztve: Lasaro
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 24. - 16:55) -kor küldött üzenetére

Ez a cím tetszik

Egyébként nem vmi sci-fi novella címe többek közt?
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 24. - 16:55
Válasz
A negyedik évad első részének címe Lazarus Rising lesz.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 24. - 13:15
Válasz
Ezek már nem friss spoilerek, talán valahol le is írtam már. Ruby nem visszatérését egyelőre cáfolnám, mert úton útfélen azt nyilatkozták, hogy visszatér. De semmi biztosat nem mondhat az ember egészen addig még el nem indul a sorozat, mert nem csak Kripke de sok rendező szereti az "ál" spoilereket. Szóval semmi sem biztos.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
KAZ

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 24. - 11:02
Válasz


Sajnos sem Bela, sem Ruby nem fog szerepelni a 4. évadban. Belát a nyálcsordáknak engedve írták ki a történetből, Ruby távozásának anyagi okai vannak.

Forrás: tvguide.com

Hát, ez szomorú. Bírtam mindkét karaktert, és szerintem is sok lehetőség volt még mindkettőben.


Általános spoilerek S4-el kapcsolatban (angolul):

Eric Kripke interjú (tvguide.com)

Sera Gamble interjú (blogcritics.org)
__________________
The cake is a lie! (Portal)
Mindenkinek megvan a gyengesége, Dean Winchesternek a pite, Istennek meg az emberek. (Májti)
Orsi

Elküldve: 2008. Június 22. - 18:25
Válasz

Az eszetekbe se jutott, hogy nem láttuk meghalni Belat? Mi van, ha életben maradt csak a poén kedvéért Lehet ez a kiszivárogtatás dolog is olyan, mint máskor. Csak elmélkedésre, meg hogy közszájon maradjon a sorozat nyárra is. Vagy majd Sammy megint kinyitja a pokol kapuját, és akkor jön vissza Dean.
Majd ősszel kiderül.
__________________
Life is random, so am I.
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 17. - 21:03
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 17. - 16:03) -kor küldött üzenetére

Végülis ténylleg megtörténhet, hogy összedolgoznak odalenn, hiszen ugyan az a céljuk : kijutni ! Nem bánnám ha látnám még Belát, okozott pár izgalmas pillanatot
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 17. - 21:01
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 17. - 16:03) -kor küldött üzenetére


Nekem is erősen kamu-szagú a dolog. Viszont sztorinak nem rossz
Nem volt már itt egy olyan spoiler, h a 4x01 később fog játszódni, mint a 4x02? Úgyértem azzal niyt az évad, h Sam mihez kezd, amíg Dean a pokolban rohad, és csak a köv. valahanyadik részben ugrunk oda, h Dean mit is alkotott és hogyan jut ki.
Bela-s szál meg nem volt szem egyértelműen lezárva, ill. stílusosan lett abbahagyva, de én mégis kevésnek érzem. Meg adja magát az ötlet, h összefut Bela és Dean az Underworldban, hiszen mindketten kötötttek egy ócska alkut, és nem is kis időkülönbséggel járt le az idejük.
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 17. - 16:03
Válasz

Állítólag kiszivárgott a 4x01 és a 4x02 története, de főleg az, hogyan fog Dean kijutni a pokolból. Nem más segít neki mint Bela!!! Ugyanis Dean csak a pokol tornácára kerürt. Innen kerül majd a valódi pokolba. Azonban a pokolnak is vannak eldugott bugyrai és itt rejtőzik el Dean aki menetközben összefut Bela-val. Pontosan nem tudni mi történik, de Dean és Bela kikerül a pokolból. Dean emberi alakban tér vissza, Bela azonban démonként tér vissza, de erről ő nem fog tudni, mert átmeneti amnéziában szenved. Persze nem kell megijedni, mert Bela karaktere sem fog visszatérni igazán, a színésznő meg 100%-ig "ki van rúgva". Gyakorlatilag az egyik ellenségük lesz a 4.évad első felében. Spoiler-ként volt feltűntetve, bár nekem bűzlik a dolog erősen.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 17. - 02:28
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 16. - 23:20) -kor küldött üzenetére

Érthető, ígérnek-ígérnek de ki tudja mi lesz belőle de azért bízzunk benne hogy tartják magukat hozzá
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 16. - 23:20
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 16. - 12:02) -kor küldött üzenetére

Én a sztrájk óta nem veszek semmit "készpénznek"
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 16. - 15:13
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 16. - 12:02) -kor küldött üzenetére

Na akkor megnyugodtam, köszi háát jam :D
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 16. - 12:02
Válasz
22. És ez halál biztos. Viszont tetszik ez a smiley:
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 16. - 00:53
Válasz
Az imént azt olvastam, hogy a 4. évad 12 epizódos lesz . Erről tud valaki valamit ?
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 14. - 23:56
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Június 14. - 22:45) -kor küldött üzenetére

Ha van spoiler majd hozok.
A képről pedig már kifejtettem a véleményemet, bár kezdem azt hinni, egy helyre járunk.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 14. - 22:45
Válasz
Válasz:
Májti (2008. Június 14. - 20:17) -kor küldött üzenetére

tud vki vmi uj 'szpojlert'?:D
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Májti

Elküldve: 2008. Június 14. - 20:17
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Június 14. - 18:44) -kor küldött üzenetére

Csak egyszer néztem meg, de jó alaposan....
__________________
"My name is Death and the End is here."
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 14. - 18:44
Válasz
Válasz:
Májti (2008. Június 14. - 07:00) -kor küldött üzenetére

Annyit nézegetted mi ?:P
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
 Oldal:  ««  1  2  ...  189  190  191  192  193  ...  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.450-->