Online: 0 Tag és 3 Vendég | Hozzászólások száma: 36199 | Legújabb tag: Ildyko
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  ...  191  192  193  194  195  196  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 13:30
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 12. - 13:15) -kor küldött üzenetére

Nálam a Lost-al kezdődött. Ó, a jó öreg első évadot még az RTL Klubbon követtem végig. Második sorozat az Alias volt, de amikor folytattam (mert ugye az RTL az első, második és harmadik évad között 2-2,5 évet várt) akkor már kint rég lement, ki is jött szépen az 5 évad DVD-n. A Prison Break és a Heroes-t osztálytársam hozta el DVD-n, de azt is akkor amikor már az előbbinek lement az első évada az RTL-en, az utóbbi meg épp aznap lett volna a premierje. A jóbarátok már nagy kedvenc volt, így kötelező darab volt beszerezni. A sírhant műveket agyon dícsérték nekem, szóval muszáj volt belekezdeni. És megtetszett. Új sorozatokba magamtól nagyon nem kezdek bele. A Weeds-ből láttam részeket az HBO-n, a Supernatural-al meg úgy ismerkedtem meg, hogy láttam a festményes részt a klubbon. Mivel eléggé beteg voltam, így nagyjából csak tv-t tudtam nézni, és akkor az volt a legértelmesebb műsor. A How I Met Your Mother meg úgy került be a képbe, hogy túl sok erőszakos filmet, sorozatot néztem aztán úgy voltam vele, kell egy kis könyedebb széria is. Nem tudom, hogy fogom magam majd rávenni az újoncokra! Utólag megjegyzem, egy egy topic vagy fan oldal nagy segítség nekem abban, hogy az adott műsor, show megérdemel egy esélyt nálam.
Filmek alap, most tervezek pár kedvencet újranézni (Jurassic Park, Alien, Kill Bill, Tomb Raider, Star Wars, X-men, Mátrix és Horrorra Akadva).
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 13:21
Válasz
Válasz:
kacsababa (2008. Június 12. - 13:08) -kor küldött üzenetére

Összefüggés: Nem JA/JP rajongói oldalon, hanem SUPERNATURAL rajongói oldalon találtam. Se normális epizódleírás se semmi. Félkész munkák. Látszik, hogy az első évad 21 részéig jutottak az epizód leírásban, de érdekes módon minden nap felkerül valamilyen kép. Ergo nekem ez volt (mert ugye én is lenyugtam, annyira ideges se voltam, másrészt Májti veretés, kicsit témától eltérően de mégis annak egy részének kiemelő hozzászólását igyekeztem megválaszolni ) a bajom. Ami rajongó oldal az legyen az. És ha az a show-é, az a show-é legyen ne a szereplőké.
Szerencséd volt, ha nem futottál bele, de szerintem 20-30 perces komment olvasás után valószínű észrevetted volna. Lasaro is említette a nyálfolyamot, és én ezt csak megerősíteni tudom.
Egyéni véleményem, hogy az ilyen "alkotásokat" nem kéne összekötni a sorozattal. Természetesen nézni fogom a negyedik évadot. Akkor majd visszajön a lelkesedés.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 13:15
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 12. - 13:10) -kor küldött üzenetére

Én soha nem voltam 1 nagy fanoldal böngésző emberke - talán ki is merül abban, h az idevonatkozó topikban itt irogatok a hosszupuskán. Nem is vagyok regisztrálva sehová. Ha érdekelt vmi, a google a barátom

"Sorozatrajongó" kb. fél éve vagyok, az a SupNattal kezdődött, de ezidő alatt is kb. 5-6 sorozatot tudok felmutatni, amit néztem/nézek.
Filmeknél is hasonló a helyzet, bár ott értelemszerűen nehezebb összerakni 1 fanoldalt. Filmes szaklapot naná, h veszek, imdb.com a kedvencek között meg még 1-2 apróság, de ennyi.
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 13:10
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 12. - 13:05) -kor küldött üzenetére

Én egyelőre még nem adom fel! Ha szeretek egy sorozatot vagy egy filmet és van róla fórum vagy valami ami arról szól naná hogy regisztrálok. Magyar távlatokban egyetlen olyan oldalt ismerek, ami tényleg hozza a színvonalat, igaz ott is akad elvétve ilyen-olyan nyálas komment, ez pedig a supernatural.hu, csak itt nem igen van élet.
Egyelőre angol fan oldalakat keresek teljes erőbedobással, egyelőre még nem találtam számomra megfelelőt. Viszont találtam egy német és egy brazil fan site-ot. Nem mentettem el a könyvjelzők között, google-ben is a végén találtam meg. Nagyon jó képek voltak pl. a Vendigo-ról, igaz nem értem a nyelvet de úgy tűnik egy szép leírás van róla összeszedve. HA valakit érdekel akkor este lesz időm előkeresem.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 13:08 | Szerkesztve: kacsababa
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 12. - 12:59) -kor küldött üzenetére
Attól még az továbbra is lényegtelen a sorozatra nézve, ha ilyen fanoldalba futsz bele, a műsor igényessége, témája még nem változik.
De persze szíved joga, hogy most emiatt ne nézd, csak meglepett, meg nem értem az összefüggést...

Szerk: Én eddig 3, talán 4 Supnat fan oldalon jártam 1-1 alkalommal, de mindegyik teljesen normális volt, persze ettől még lehet, hogy a celeb rajongói oldalak vannak többségben, csak nekem volt szerencsém nem belefutni...
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 13:05
Válasz
Na ezért nem megyek fanoldalakra.

+lenyugodtam
A sorozat részemről ugyanúgy megkapja a figyelmet a 4. évadban, felőlem holnap nagyközönség előtt be is jelenthetik, hogy mindketten "Elton John nagy haverjai", a magánéletükben csináljanak amit akarnak. Ez úgysem befolyásolja - remélem - a sorozatot.
Inkább az szomorított el (háborított fel), hogy (jól mondja Jacob), ez egy SupNat fanoldalról származik, ahol elvileg az ember epizódleírást, érdekességet, zeneszámokat keres, 1-2 életrajzot, ill. ki-kicsoda, miért, háttérinfót.
A téma a részemről zárolva, a kiakadás megvolt. Ennyi. És üdvözlöm, akiknek ennyi ideje van, h ilyen képeket összeraknak. (na meg tudják használni a ps-t, m én nem)
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 12:59 | Szerkesztve: Jacob
Válasz
Válasz:
Májti (2008. Június 12. - 11:54) -kor küldött üzenetére


Mindenkinek különböző nézeteik vannak. Az pedig 100% hogy fake, mivel ki volt írva ki csinálta, és hogy milyen alapot használt (photoshop).
Már leírtam korábban is, de kihangsúlyozom, hogy én inkább a való világban élek, mert rengeteg ember van körülöttem és nem a tv előtt görnyedve élem álom világomat, és azért valljuk be - még ha néha elég kegyetlen is - azért a valóságban élni mégiscsak jobb.
Az, hogy mi természetes és mi nem megint csak embertől függ. Én úgy viszonyulok hozzá, hogy mindenki magán ügye, engem addig nem érdekel, még nem zaklat vele, vagy nem próbálja rám tukmálni az ő személyiségének sajátosságait. És ez alatt nem azt értem, hogy ilyen jellegű képet találok. Abban pedig, hogy ki milyen képet csinál valóban személyes ügye. De abban szerintem igazam van, hogy egy fan oldal, ami elvileg Supernatural fan oldal, annak 90% ne ilyen képekből álljon hanem magáról a sorozatról. Ha direkt ilyen oldal lenne, ahol képeké lenne a főszerep egy szót sem szólnék.
A szexuális forradalomról nekem csak annyi a véleményem, hogy nagy hülyeség másokra nézve. Pontosabban a gyerekekre nézve mert valahol nem épp valós képet fest az egészről. És persze azért ez a véleményem, mert én azért fel tudom fogni amit látok. És sajnos kerültem elég kínos helyzetbe nem egyszer, történetesen akkor amikor én vigyáztam 4 éves unokatesómra és hát nem kellemes érzés amikor lát vagy hall valamit (jobb esetben a TV-ben) és neked teszi fel a kérdést hogy mi az, vagy az a néni vagy bácsi miért mondta azt vagy miért csinálta.
Megjegyzem az undorító jelzőt többek között azért használtam, mert a kép fake, ráadásul elég jól meg van csinálva, így akár igazinak is el lehetne hinni. És mondjuk aki megtalálja és eredetinek hiszi és pont emiatt nem nézi tovább a sorozatot (mert mondjuk homofób) ??? Azért ilyenekre is gondolni kell. Persze az nem kérdés, hogy meg fogom nézni a következő részeket, az pedig már más, hogy hogyan vélekedek az ilyen művekről.
Kis kerülő után, és egy nagy OFF-ot úgy zárnék le, engem ezek a dolgok nem irritálnak, egészen addig míg az ember ember tud maradni és tekintettel tud lenni másokra.
ON: Összegezve, rohadtul nem érdekel a szereplők magánélete. Akár piros fejű majmokat is tenyészhetnek otthon, az sem foglalkoztatna. A lényeg az, hogy a kép "Supernatural" fémjelzéssel elátott oldalról származik, ahol jobbra balra a Supnat fan site villog, de egy normális epizód leírást nem lehet találni. A Vendigo-ról találtam egy kisebb leírást, abban pedig csak annyi volt, hogy hogy ölték meg és passz. Semmi "előélet" vagy valami. Egyszóval ami Supernatural az legyen Supernatural ami meg JA/JP fanoldal az meg legyen JA/JP fanoldal, sztem így természetes.
És még muszáj leírnom, hogy nem egykét JA/JP fanoldal van és ott nincsenek ilyenek! Meglepő!!!
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Májti

Elküldve: 2008. Június 12. - 11:54 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 12. - 00:41) -kor küldött üzenetére

Nos, ha ez fake, akkor nagyon jó fake, ha meg nem, akkor az a két srác szíve joga, milyen fotóknak hajlandóak pózolni.
Kérdésedre válaszolva:
Ha ez tényleg nem igazi, akkor tuti, hogy hímnemű egyed csinálta, vsz azért, mert nemcsak bennem merült fel az, hogy Jared túlságosan feminin beállatottságú. Én azóta rágódom ezen a kérdésen, mióta előszőr láttam a srácot filmvásznon... Mondjuk nem zavarna, ha meleg vagy bi lenne, mert nem a szexuális beállítottsága miatt szeretem az alakítását.
Az, hogy tini lányok elcsöppennek egy ilyen képen, meg mégúgysem felháborító. Ha férfiaknak tetszhet a lesbikus szex, akkor nőknek miért nem az ellenkezője. Hogy két nő elfogadható és két pasi már nem, az csak a patriarchális társadalmi felépítésünknek köszönhető.
Ez a kép, amit láttam tulajdonképpen csak nagyon meglepő, provokatív és polgárpukkasztó, de undorítónak egyáltalán nem nevezhető. Ha egy nő és egy férfi lenne a képen, még te is szépnek találnád. Szal, ha azt veszem a maga nemében igenis egy jólsikerül mű. Ráadásul ha általam ismert meleg faszik lennének rajta, még csak meg sem lepődtem volna a látványon.

És kacsababának tejesen igaza van, ettől nem fogom kevésbbé szeretni a sorozatot. Pláne, hogy ennél vannak durvább dolgok is(pont most olvastam egy remekművet, amitől sugárba hánynád le a monitorod).

(Egyébként addig, míg az ilyen és hasonló dolgok embereket felháborítanak, addig lesznek olyanok, akik majd direkt erre utaznak. Egyszerűen meg kell tanulni együttélni azzal, hogy a 21ik században divat felvállalni a homoszexualitást, és a tinik körében divat emónak és melegnek lenni. Egy idő után az emberek ignorálni fogják ezt a fajta magatartást, és el is fogjuk felejteni, hogy ez mind megtörtént. Nem mondom, hogy nem lesznek melegek, csak éppen nem lesz majd divat közéjük tartozni. Ennél szerintem sokkal rosszabb az, ha vki köpköd a homoszexualitásra, aztán otthon meg arra élvez titokban. - Túl kell esni a szexuális forradalom ezen szakaszán és kész.)
__________________
"My name is Death and the End is here."
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 00:50
Válasz
Az itteni kommentekből ki tudom találni miféle kép lehet, de én igazából leszarom.. Az se érdekel, hogy a színészek mit csinálnak a filmen/sorozaton kívül, hát még az mennyire nem, hogy bizonyos fanok mit csinálnak, miről írnak, vagy, hogy miért nézik a sorozatot. Persze nem is járok fan oldalakra...
Amíg egy sorozat jól működik, addig csak az a lényeg, nem is értem, hogy az azon kívüli dolgoktól az miért lenne rosszabb.
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 00:41
Válasz
Májti, hogy érted, hogy nem véletlenül születnek meg?
Lasaro: Engem rettenetesen felháborít és persze kiborít. Persze mondhatjuk hogy a képek nem igaziak, meg azt is, hogy jajj ez csak egy sorozat. De valljuk be, akik ebben a topicban vannak valamiért csak elkezdték nézni és bizony szórakozást jelentett nekik. És szinte esküdni mernék - már magamból kiindulva - hogy egy két ember nem ezért nézi, hanem maga a történet, látvány világ miatt. Már eddig is tudtam, hogy sok idióta ember van, bocsánat, idióta lány aki csak a két főszereplő miatt nézi. Találtam eddig is képeket, de nem ilyen témájúakat. Gondoltam benézek az egyik ilyen állítólagos fan oldalra és ledöbbentem.
Csak vigyorogtam az első tíz oldalon ahol hol pókember hol szárnyas angyal volt JA, ördög meg kiscica JP, de amikor elértem a 11 oldalhoz teljes döbbenet. A kommenteken még inkább. Egyszerűen nem kaptam levegőt, döbbentem néztem, hogy MI A F*SZ ez??? ÉS kommentek.
Még meg mertem kockáztatni, hogy na a magyar fanok ilyenek. De nem. Ugyan ez van a külföldi oldalak többségén is.
Ide be se merem linkelni a képet, igaz egy tucatot tudnék linkelni. Mondjuk elég lenne csak az oldal címét megadni ahol össze vannak gyűjtve. És sajnos el kell ismernem, a kommentekből kitűnik az is, hogy a legtöbb kép készítője valóban fan és sajnos magyar is.
Nekem valahogy most nagyot zuhant a sorozat a szemembe, habár tényleg fake a kép, de akkor is. Ez olyan, hogy a szórakozásod tárgyát szépen megtapossák.
Szerencsére annyira sorozatfan nem vagyok, és még van más sorozat amin lehet szórakozni.
Meglátásom szerint ez az egyetlen sorozat eddig, ami ilyen "termést" hoz. És még akkor nem beszéltem az animációkról amit fingom nincs hogy hoztak össze.
Összegezve: Undorító. A kép is meg aki csinálta is, meg aki(k) elcsöppenek rajta is.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 00:32
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 12. - 00:25) -kor küldött üzenetére

Na majd SammyW. holnap (ill. ma) ha idejön megnézni h mivan, akkor úgyis kiváncsi lesz rá. A reakciót én is el tudom képzelni...
Csináljanak fake képeket, why not, de én úgy néztem ezt, h azért az illető dolgozott vele eleget. (ugye csak kamu, ugye??????????) és akkor meg besöpri a sok olvadozást a tinipicsáktól (már bocs, de ez a jó szó rájuk). Életcél, komolyan mondom, életcél.


Jah, a manga/anime témáról meg annyit, h húgom révén (aki imádja), én erőteljes ellenszenvvel viseltetem irányába, szóval tőlem az ilyenek úgyis csak szidást kapnak
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Májti

Elküldve: 2008. Június 12. - 00:32
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 12. - 00:25) -kor küldött üzenetére

Az ilyen képek nem véletlenül születnek meg...az a kérdés mi a céljuk.
__________________
"My name is Death and the End is here."
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 00:25
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 12. - 00:17) -kor küldött üzenetére

Egyelőre még nem tűnt fel. Eddig a legtarthatatlanabb helyzet a Supernatural területén van.
Őszintén szólva eddig csak a nyáltömeg nyálcsorgatása zavart, de miután ezekre a képekre bukkantam visszasírom őket. De komolyan. Amit művelnek, az minden határon túl megy. Gyakorlatilag egy elég jó szórakoztató műsort tesznek tönkre ilyen sz*rságokkal. És ez ellen nem lehet mit tenni. Egy átlagos ember, aki nem azért nézi mert ez meg az jól néz ki, hanem mert szereti az ilyen témájú filmeket, az felháborodik és ledöbben. Őszintén bevallom ezzel kapcsolatban tettem egy kommentet az egyik ilyen "fan oldalon" és gyakorlatilag engem néztek hülyének. Egy normális ember egy ilyen képen csak kiakadni tud. Nem értem ez miért okoz ennyi majomnak örömet. De most komolyan? Mert még ha meztelen férfiak fejét szednék le és tennék oda Jensen/Jared montázsát akkor még - de azt is olyan torokban gombóccal nyelném le - érthető lenne hogy olvadoznak mint a gumimacik a napon. De ilyen és ehhez hasonló képen mit esznek? Ráadásul ezek szinte mind lányok - ha egyáltalán lehet őket lánynak nevezni, még megkockáztatnám hogy embernek nevezném-e - és nem beszélve arról, hogy még 13-14 évesek.Valahol ez a sorozat kigúnyolása, és hát terveztem, hogy belenézek a harmadik évad poénosabb részeibe de ezt a képet látva letettem róla.
És el tudom képzelni SammyWhinchester ehhez mit szólva. Gondolom ott kapna gutaütést ahol meglátná. Még ide se mertem belinkelni. Nagyon durva. Nagyon durva. És még a japán mangarajzokról ne is beszéljünk!!!!
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Májti

Elküldve: 2008. Június 12. - 00:21
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 12. - 00:09) -kor küldött üzenetére


Ááááá! Megnéztem, gáz, naggyon gáz. Csakhát, nekem voltak ilyen megérzéseim Jareddel kapcs...azért nem gondoltam, hogy Jensen is.
__________________
"My name is Death and the End is here."
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 00:17
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 12. - 00:12) -kor küldött üzenetére

Hát, ha szeptemberig ilyen hírek/képek jönnek velem szemben, kétséges, h nézzem-e. Vajon más sorozatnál is előfordul ez?
Remélem Kripke messziről kerüli ezeket!
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 00:12
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 12. - 00:09) -kor küldött üzenetére


Nyugodtan. És most is kiemelném ennél van rosszabb is!!! Másrészt belefutottam egy két ilyen jellegű képbe, szóval nálam elindult a sorozat a lejtőn, még akkor is ha tudom, hogy a kép(ek) fake
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 12. - 00:09 | Szerkesztve: Lasaro
Válasz
Válasz:
Májti (2008. Június 12. - 00:02) -kor küldött üzenetére

Jacobtól kaptam, elküldöm mailben rögtön, mindjárt világos lesz, miért akadtunk itt ki

Mail ment, Jacob utólagos engedelmével
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Májti

Elküldve: 2008. Június 12. - 00:02
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 11. - 22:41) -kor küldött üzenetére

Mi ez, hol a link? Én is megnézném.
__________________
"My name is Death and the End is here."
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 11. - 23:56
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 11. - 23:52) -kor küldött üzenetére

Az még oké, h összeszednek minden létező képet, ami csak van, meg órarend meg mozgókép meg mittomén milyen dolgot raknak ki, tinirajongás, aláírom. Meg a mi lenne, ha találkoznék ezzel-azzal, rendben. Mosolygok rajta és kész.
De ez milyen durva már, h lassan a softpornó minősítést is megkaphatja a fanoldal
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 11. - 23:52
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 11. - 23:36) -kor küldött üzenetére

EGYETÉRTVE!!! de nem értem ezeket az embereket. És annál a képnél van durvább is!!!!
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
 Oldal:  ««  1  2  ...  191  192  193  194  195  196  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.752-->