Online: 0 Tag és 7 Vendég | Hozzászólások száma: 36201 | Legújabb tag: Andy Billups
Legtöbb online felhasználó: 651 [2021. Április 19. - 12:12]
Vendég - 651 / Tag - 0

<font color=blue>Aktuális Sorozatok</font> forum.hosszupuskasub.com / Aktuális Sorozatok /

  --= Supernatural - Odaát (sub by falatka2003 & Deino) =--
Következő rész: január 31.

 Oldal:  ««  1  2  3  ...  192  193  194  195  196  197  198  »» 
Üzeneted:
Félkövér  Dőlt  URL Link  Kép hivatkozás  video beillesztése  Color Picker  Spoiler írása (spoiler fogalmát keressd a szabályzatban) 

  
:) ;) :-p :-( akkor használd ha spoiler-t írsz felirat megköszönése még több smiley...  Ne legyen smiley az üzenetben

» Felhasználói név:  » Jelszó: 
Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozzá a témához. Lépj be. Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj.
 


SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 7. - 00:58
Válasz
Válasz:
Májti (2008. Június 6. - 19:48) -kor küldött üzenetére

Jó ötletnek tűnikengem érdekelne meg szerintem a Többieket is
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 6. - 20:32
Válasz
Válasz:
Májti (2008. Június 6. - 18:29) -kor küldött üzenetére

felmész tvrip-re és leszeded full sávszéleséggel!!!
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Májti

Elküldve: 2008. Június 6. - 19:48
Válasz
Válasz:
SammyWinchester (2008. Június 6. - 19:39) -kor küldött üzenetére

Jah, nekem is. Ezt az újat még szokni kell, sokkal flancosabb... Aztán remélhetőleg megoldják a srácok, hogy itt is legyen némi banner.

Bannerről jut eszembe, hogy lassan kellene egy új is(bármennyire is szerettem a régit, ráadásul Csécsivel közösen dizájnoltuk). Szal, ha van kedvetek, akkor szeptemberig hirdethetünk magunk között egy kis bannerpályázatot, addig is telik az idő. Aztán majd meglátjuk megoldható-e a kitétele, meg azt is, hogy hogyan döntsünk, melyik legyen a befutó.
__________________
"My name is Death and the End is here."
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 6. - 19:39
Válasz
Válasz:
Májti (2008. Június 6. - 18:44) -kor küldött üzenetére

Hiányozni fog azért a régi
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 6. - 19:05
Válasz
Válasz:
Májti (2008. Június 6. - 18:44) -kor küldött üzenetére

Miért??? Miért ilyen kegyetlen a világ???

Az említett torrentoldalt én nem használom, viszont helyette minden mást
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Mirdin

Elküldve: 2008. Június 6. - 19:03 | Szerkesztve: Mirdin
Válasz
Válasz:
Májti (2008. Június 6. - 18:44) -kor küldött üzenetére

__________________
I'm probably lying
Májti

Elküldve: 2008. Június 6. - 18:44
Válasz
OFF:
Vegyetek búcsút a régi helyünktől, mert én már bezártam a topikunk.
__________________
"My name is Death and the End is here."
Májti

Elküldve: 2008. Június 6. - 18:29 | Szerkesztve: Májti
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 6. - 16:53) -kor küldött üzenetére

Én anno innen szedtem le, sokáig tartott kicsit, de még akkor nem volt nagy sávszélem se. (Aztán amilyen lúzer voltam, nem volt igazán sok tárhelyem, és letöröltem mindet... No comment. ) Ettől függetlenül érdemes megpróbálkozni, hátha éjszaka szakít lefelé.
__________________
"My name is Death and the End is here."
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 6. - 18:03
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 6. - 17:42) -kor küldött üzenetére

Megérdeklődöm jövő héten szobatársamtól, h ugyanmár nézzék össze. Elkérni nem merem tőle jelenleg, mert vizsgaidőszakban félő, hogy nekiállnék az egésznek.
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 6. - 17:42
Válasz
Válasz:
Mikor odaértek a szinrkonosokhoz, az öccse elrohant megvenni a DVD-kiadást

Nem tudod, hogy a DVD-n legalább normális a felirat??? Mert ha igen, akkor a polcomon a helye, de ha olyan gány amilyen a szinkron akkor inkább nem! Hmm???
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 6. - 17:26 | Szerkesztve: Lasaro
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 6. - 16:12) -kor küldött üzenetére

Májti:köszi a javítást, legközelebb figyelek rá. (de fura látni, h odaátról illik a topikhoz) lényeg a lényeg, többet nem hibázok ilyen téren

Csécsi: köszi a választ a fórum sorsáról.

Jacob: inkább az a gáz, h az egyik hol így, hol úgy Nekem anno a Supnat első évad uccsó 6 rész volt szinkronos. Blöe...
Ajánlottam egyik szobatársamnak a sorozatot, és mondtam neki, h megvan a full 3 évad, csak sajna az első évad végén néhány rész szinkronos, remélem nem gond. Mikor odaértek a szinrkonosokhoz, az öccse elrohant megvenni a DVD-kiadást, márpedig ő nem hajlandó szinkronnal nézni. 2 embert tettem rajongóvá, és az egyiküket nagyon elvakulttá ráadásul ez az elmúlt 3 hét mérlege
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 6. - 16:53
Válasz
Hát én anno netről való letöltést alkalmaztam. Az első évad első két része feliratos, harmadik szinkronis, negyedik-ötödik feliratos, hatodik szinkronos, hetedik, nyolcadik, kilencedik feliratos, tizedik és tizennyolcadik ismét szinkronos, a maradék részek pedig feliratosak. Most nagyon gondolkozok azon, hogy nagyon le kéne tölteni eredeti hanggal, mert ez így nagyon gáááz.
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
SammyWinchester

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 6. - 16:20
Válasz
Hát igen a magyar szinkron...akartam nézni az RTL-en a második évadot, de egyszerűen annyira elvette az élmény a szinkron hogy inkább felhagytam ezzel az eltervezésemmel
__________________
Mivan?Mivan?Mivan?
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 6. - 16:16
Válasz
Válasz:
Májti (2008. Június 6. - 15:21) -kor küldött üzenetére

Csak persze az egészhez az is hozzátartozik, h az erősen konvergál a nullához, annyit tesz, hogy soha nem tanultam spanyolul - angol/német inkább. A spanyolt csak szeretném tanulni, egyszer
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 6. - 16:12 | Szerkesztve: Lasaro
Válasz
Válasz:
Jacob (2008. Június 6. - 15:45) -kor küldött üzenetére

Előfordul.
pl. a Buffy 1-2. évadjának feliratát odaátról (vagy innen) szedték le, és nemes eleganciával rakták rá. Persze a fansub készítőjének elfelejtett szólni a hivatalos fordító, minek is dolgozna.

----------------
Ne nevezzük nevén a konkurens céget.
Szerk.: Májti
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
Jacob

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 6. - 15:45
Válasz
Cameron ma 14:15 | Válasz | #1039
na végignéztem a 3 .évad utolsó 2 részét,. hát nem örülök neki h igy fejezték be (még lehetne pár rész) de már várom az oktobert

szeptember 4.

A best az, mikor a fansub kerül a dvd-re is (persze az alkotó megkérdezése nélkül).

Van ilyen???
__________________
Engem nem lehet elképzelni, engem ki kell próbálni! :D
Májti

Elküldve: 2008. Június 6. - 15:21
Válasz
Válasz:
Lasaro (2008. Június 6. - 13:54) -kor küldött üzenetére

Nekem sikerül mindig minden kedvenc sorimat németül is megnéznem, kivétel a Supnat; van is rendesen hiányérzetem. De meg kell mondjam, a németek szinkronügyileg nagyon sokat fejlődtek, és mára eljutottak arra a profi szintre, mint amit mi magyarok tudtunk a 80-90es években produkálni.
__________________
"My name is Death and the End is here."
Lasaro

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 6. - 13:54 | Szerkesztve: Lasaro
Válasz
Válasz:
KAZ (2008. Június 6. - 12:14) -kor küldött üzenetére

Hehe, spanyol hang Meghallgatnám, igaz, hogy a spanyoltudásom erősen konvergál a nulla felé. Anno vmi elborult ötlettől vezérlve + figyelmetlen voltam és nem néztem meg, mit szedek le, újra letölteni meg nem akaródzott, a Van Helsinget néztem meg spanyol hanggal, angol felirattal. Érdekes volt Az se tűnt fel, hogy csúszott a felirat, csak kb. a 10 percben, mikor egy tájjelentnél nagyban megy a felirat még.
A fansubok sztem is sokkal jobban adják a hangulatot (meg ugye sokkal hamarabb is a rendelkezésünkre állnak). A best az, mikor a fansub kerül a dvd-re is (persze az alkotó megkérdezése nélkül).
__________________
My life, my rules! - Fogyasztók vagyunk, az életszínvonal-megszállottság melléktermékei - In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates? - Life sucks, and then you die. And then it still sucks.
KAZ

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 6. - 12:14
Válasz
Egyetértek, a magyar szinkrontól én is sikítófrászt kaptam. A dvd-n van spanyol hang is, na az is elég vicces. A magyar felirat viszont jó, egy-két furcsaságtól eltekintve (nem vagyok szakértő, de biztos vagyok benne, hogy a sörétes puskának nincs kakasa, amit fel lehet húzni ). A fansubokat meg azért szeretem, mert a poénkodásokat, szlenget valahogy jobban visszaadják.
__________________
The cake is a lie! (Portal)
Mindenkinek megvan a gyengesége, Dean Winchesternek a pite, Istennek meg az emberek. (Májti)
kacsababa

Felhasználó
Elküldve: 2008. Június 6. - 10:50
Válasz
Supnat szinkron szörnyen-szörnyű.. Kb a BSG, vagy a VM szinkronjával sorolom egy szintre, bár utóbbinál azért talán jobb. És a... Nah de off.
__________________
:: [ ShareTV ] ::
http://sharetv.org/user/kacsababa
:: [ micro-blog ][ elhagyatva ] ::
http://kacsababa.tumblr.com/
 Oldal:  ««  1  2  3  ...  192  193  194  195  196  197  198  »» 
<--Oldal generálása: 0.710-->